PADOMI PAVASARA SEZONAI

Velo sezona tuvojas! Ar pavasara pietuvošanos un drīzu pāreju uz vasaras laiku, velo sezona būs klāt. Gan tiem, kuri bijuši aktīvi visu ziemu, gan tiem, kuri sāk sportot uzkāpjot uz velo pirmo reizi. Lai tas būtu patīkami un bez lieka stresa, noteikti ieteiktu laikus jau sagatavoties.

Ar velo ziemā? 10 padomi komfortablākai braukšanai.

10 padomi tiem, kuri arī ziemā dodas vai plāno doties ārā uz velo.  Gan no savas, gan sportistu pieredzes, jo ikviens esot ārā aukstumā vēlas justies maksimāli komfortabli. Un ja tas jādara ilgstoši vai regulāri, tad tiek meklēti un atrasti veidi, kā padarīt šos braucienus patīkamākus.

IETEIKUMI NEDĒĻAI PIRMS SACENSĪBĀM

Nedēļas nogalē Latvijas valsts mežu Kalnu divriteņu maratons.  Bet ko darīt nedēļu līdz tam?

Kā sasniegt labāku rezultātu attālinātajās sacensībās jeb solo braucienos

Ar pirmo sacensību metru dodies solo atrāvienā, spējot noturēties priekšā ķerošajai braucēju grupai visu distanci! Izcīni skaistu, leģendāru uzvaru! Šī ir viena no domām, kuru iztēlojoties spēsiet sasniegt ātrāku laiku attālinātajās sacensībās.

 

Mani TOP 3 padomi:

Krista - Laiks, kad kustēties var daudz vairāk

No vienas puses šis periods ir maksimāli pozitīvs, jo ir devis vairāk iespējas fiziskām aktivitātēm, jo darbs ir no mājām, nav jāpavada laiks, piemēram, ceļā uz darbu, tā vietā – rīta rosmes, pusdienlaika pastaigas, laicīgāki vakara treniņi.

Pēc trenera uzdevuma, lai labāk atmostos un sagatavotos dienai, četras reizes nedēļā no rīta pieceļoties veicu rīta rosmi – pāris vingrojumus muskuļu aktivizēšanai (visām ķermeņa muskuļu grupām).

Toma Flakša blogs Nr. 3 - Bērnības laimes izjūta

Laimīgas dienas no bērnības. Nešaubos, katrs atcerās kādas. Šodien es skatījos spogulī. Un atcerējos. Cik laimīgs es biju, kaut man bija tik maz. Stiprā pieticībā, bet lielā laimē.  Kopš bērnības vienmēr ticis kas pievienots. Vairāk lietu, vairāk vēlmju, vairāk naudas, vairāk. Bet vai tas devis vairāk laimi?

Jāņa 8. un 9. nedēļa

8.nedēļa (16.03.-22.03.)

Šī nedēļa iesākta ar jauniem apstākļiem - globālā mērogā atcelti tuvākie sporta pasākumi, tajā skaitā arī tuvākās Latvijas velo sacīkstes, kas noteikti atspoguļosies treniņu plānā. Tāpat izmainījušies arī personīgie sadzīves apstākļi, jo man darbs ārkārtas stāvokļa laikā jāveic no mājām.

 

No treniņu plāna šī nedēļa bija ieplānota testiem, tāpēc šajā ziņā nekas nemainās. Visas nedēļas garumā tika veikti 3 testi, ar kuru palīdzību tika noteikta mana fiziskā sagatavotība uz velo.

Individuālās nometnes scenārijs

🚴🏻‍♂️ Treneris Toms Flaksis aicina turpināt treniņus vienatnē un iesaka interesantu treniņu veidu ar vingrinājumu Egoneks...

☄️Kas tas ir!?
▫️Skaties video
◽️Lasi ⬇️ zemāk esošo aprakstu

WU (iesildīšanās): 20-40min zemā intensitātē
----------------
MS (galvenā daļa):
1-3h Egoneks:
1 dziesma @Tempo (1-10 skalā 6/7)
1 dziesma atpūta (1-10 skalā 3/4)
---------------
CD (atsildīšanās): 20min zemā intensitātē

Ieraudzīt pozitīvo!

Treneris Toms Flaksis ar lieliskiem piemēriem šajā sarežģītajā laikā mudina domāt pozitīvi - VIDEO:

 

- pozitīvās lietas katru dienu;

- acroyoga;

- dejas.

Kristas atziņas pēc pirmajām nedēļām trenera Toma Flakša uzraudzībā

Kā justies labāk un iegūt vairāk enerģijas?

Aizvadītas trīs pilnas nedēļas trenera Toma uzraudzībā. Galvenais, ko vienmēr vajag atcerēties – nekas nenotiek uzreiz vienā dienā, svarīgi domāt un rezultātus sasniegt ilgtermiņā. Soli pa solim kļūsti labāka/labāks!

Rezultātā šobrīd uzturs un treniņi viennozīmīgi ir vairojuši enerģiju, jūtos labāk, priecīgāks prāts, pakāpeniski uzlaboju ķermeņa fizisko stāvokli, samazinot arī ķermeņa svaru par dažiem kilogramiem :).