marisvancevics.photography-145
2024
SEZONAS ABONEMENTS
LVM VELO SERIĀLS
Agnis_foto-405_web
28. aprīlis
1. posms
LVM VELOMARATONS
Agnis_foto-222_web
12. maijs
2. posms
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS
Agnis_foto_500_web
8. jūnijs
3. posms
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS
DSC00034_web
30. jūnijs
4. posms
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS
Agnis_foto-222_web
14. jūlijs
5. posms
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS
Vietalva-262_web
22. septembris
6. posms
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS

LVM velomaratons 2024

Varam lepoties ar 25 gadu pieredzi, organizējot kalnu divriteņu maratonus, tajā skaitā veiksmīgi noorganizēts Eiropas čempionāts MTB maratonā 2016. gadā, par kuru tika saņemta UEC prezidenta pateicība, esam bijuši klātesoši, palīdzējuši veidot un nostriprināt kalnu riteņbraukšanas tradīcijas Latvijā.

LVM velomaratons ar vien ir viens no populārākajiem un apmeklētākajiem velo seriāliem Latvijā. 2024. gada sezonā plānoti 6 sacensību posmi 6 dažādās Latvijas pilsētās.

LVM velomaratonā sacensības norit 4 dažādās distancēs, sniedzot iespēju ikvienam velobraucējam izmēģināt spēkus trasē. Piedāvājam Lielbāta maratona distanci (35-60 km), mammadaba Veselības un Jauniešu distanci (20-30 km), Maxima Bērnu braucienus, kā arī, sekojot riteņbraukšanas tendencēm pasaulē, mūsu sacensību programma ir papildināta ar Toyota GRAVEL distanci (60-95 km).

NOLIKUMS UN PROGRAMMA

APDROŠINĀŠANA 2024
NOTEIKUMI
CENA
NOLIKUMS 2024 projekts
Skatīt
PROGRAMMA 2023 (6. posms)
Skatīt
Bērnu braucienu NOLIKUMS 2023
Skatīt
Bērnu braucienu PROGRAMMA (6.posms)
Skatīt

Distances

1. posms 28. aprīlī

TOYOTA GRAVEL
DISTANCE
60-95km

Distances karte
Sacensību centrs

GPX

Paredzēta riteņbraucējiem, kuri ikdienā velta laiku treniņiem. Distancē nav starta burzmas. Ikvienam, atbilstoši saviem spēku samēriem, ir iespēja atrast savu grupiņu, kurā baudīt aizraujošas trases un skaistus dabas skatus.

LIELBĀTA 
DISTANCE 
35-60km

Distances karte

GPX

Sacensību centrs

Vērienīgākā no LVM velomaratona distancēm. Izceļas ar dinamiskām trasēm, kas prasa nelielu fizisko un tehnisko sagatavotību. Pirms piedalīšanās šajās distancē, vēlams veikt vismaz 2 izbraucienus ar velosipēdu nedēļā. Piemērota gan amatieriem, gan iesācējiem ar nelielu pieredzi treniņos.

MAMMADABA
DISTANCE 
20-30km

Distances karte

GPX

Sacensību centrs

Nesteidzīgākā no visām distancēm. Lieliski piemērota dabas baudītājiem, kuri vēlas izbaudīt ne tikai trasi, bet arī apkārt esošās ainavas. Izteikti zemāka grūtības pakāpe trasēm nekā Toyota Gravel un Lielbāta tautas distancēm.

MAXIMA

BĒRNU BRAUCIENS

0,3 – 2,5km

Distances karte
Sacensību centrs

Azartiskie un pozitīvām emocijām pilnie Maxima bērnu braucieni ir lieliski piemēroti ikvienam mazajam pedāļu minējam no 3 – 10 gadu vecumam. Distances izveidotas sacensību centrā un to garums ir no 300 – 2000 metriem. Balviņas par dalību saņem ikviens dalībnieks.

MŪS ATBALSTA

ESTLAT Gravel'24

Latvijas Kalnu  divriteņu  federācija sadarbībā ar igauņu Pro Cyclists Club 2024. gadā plāno organizēt  2 apvienotos posmus divās dažādas pilsētas:

Pasākuma norises datumi:

8.jūnijs – Valga–Valka, kurā norisināsies ar abu valstu Latvijas Nacionālie čempionāti Gravel braucienā

30.jūnijs – Smiltene

Projekta  mērķis:

Veicināt veselīgu dzīvesveidu un to popularizēt ne tikai galvaspilsēta, bet arī Latvijas novados. Piedāvājot Smiltenes novada iedzīvotājiem ne tikai piedalīties sacensībās, bet arī būt daļa no pasākuma organizēšanas. Iedzīvotāji iesaistās trases veidošanā, sacensību vietas ierīkošanā, dalībnieku reģistrācijā un piedalās trases dzirdināšanas punktu apkalpošanā. Izveidotais sacensību maršruts paliek kā tūrisma un aktīvās atpūtas maršruts, kā iespēja baudīt Latvijas dabu sportiskā veidā.

Ar lepnumu varam paziņot, ka šī posma līdzfinansētājs ir Eiropas  Savienības Igaunijas – Latvijas programma Interreg.

Kopējais  programmas finansējums šiem posmiem ir 59012.83 – Eiro

Līdzfinansējums no pašu  kapitāla šim projektam  14753.21 Eiro

Veselīgs dzīvesveids veicina ilgtspējīgu enerģijas līmeni, kas nepieciešams ikdienas darbībām un izaicinājumiem. Tas palīdz cilvēkam būt produktīvam un efektīvam darbā, izglītībā un personīgajā dzīvē.

https://www.interreg.lv

 

 

 

Ziņas

Nemēslo mežā

Atgādinām, ka atrodoties mežā- arī distancē, ir jārūpējas par tīrības uzturēšanu dabā.

KO VAR MEŽĀ?