velolvmarisvancevics.photography-433
30. jūnijs
4. posms
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS
velolvDSC08881
14. jūlijs
5. posms
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS
velolvDSC08879
22. septembris
6. posms
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS
velolvDSC05152
28. aprīlis
1. posms
LVM VELOMARATONS
velolvDSC08718
12. maijs
2. posms
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS
velolvmarisvancevics.photography-227
8. jūnijs
3. posms Valga/Valka
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS

LVM velomaratons 2024

Varam lepoties ar 25 gadu pieredzi, organizējot kalnu divriteņu maratonus, tajā skaitā veiksmīgi noorganizēts Eiropas čempionāts MTB maratonā 2016. gadā, par kuru tika saņemta UEC prezidenta pateicība, esam bijuši klātesoši, palīdzējuši veidot un nostriprināt kalnu riteņbraukšanas tradīcijas Latvijā.

LVM velomaratons ar vien ir viens no populārākajiem un apmeklētākajiem velo seriāliem Latvijā. 2024. gada sezonā plānoti 6 sacensību posmi 6 dažādās Latvijas pilsētās.

LVM velomaratonā sacensības norit 4 dažādās distancēs, sniedzot iespēju ikvienam velobraucējam izmēģināt spēkus trasē. Piedāvājam Lielbāta maratona distanci (35-60 km), mammadaba Veselības un Jauniešu distanci (20-30 km), Maxima Bērnu braucienus, kā arī, sekojot riteņbraukšanas tendencēm pasaulē, mūsu sacensību programma ir papildināta ar Toyota GRAVEL distanci (60-95 km).

NOLIKUMS UN PROGRAMMA

APDROŠINĀŠANA 2024
NOTEIKUMI
CENA
NOLIKUMS LVM 2024
Skatīt
PROGRAMMA 2024 (4.posms Smiltene)
Skatīt
Bērnu braucienu NOLIKUMS 2024
Skatīt
Bērnu braucienu PROGRAMMA (4.posms Smiltene)
Skatīt

Distances

4.posms 30.jūnijs (Smiltene)

TOYOTA GRAVEL
DISTANCE
60-95km

Paredzēta riteņbraucējiem, kuri ikdienā velta laiku treniņiem. Distancē nav starta burzmas. Ikvienam, atbilstoši saviem spēku samēriem, ir iespēja atrast savu grupiņu, kurā baudīt aizraujošas trases un skaistus dabas skatus.

LIELBĀTA 
DISTANCE 
35-60km

Vērienīgākā no LVM velomaratona distancēm. Izceļas ar dinamiskām trasēm, kas prasa nelielu fizisko un tehnisko sagatavotību. Pirms piedalīšanās šajās distancē, vēlams veikt vismaz 2 izbraucienus ar velosipēdu nedēļā. Piemērota gan amatieriem, gan iesācējiem ar nelielu pieredzi treniņos.

MAMMADABA
DISTANCE 
20-30km

Nesteidzīgākā no visām distancēm. Lieliski piemērota dabas baudītājiem, kuri vēlas izbaudīt ne tikai trasi, bet arī apkārt esošās ainavas. Izteikti zemāka grūtības pakāpe trasēm nekā Toyota Gravel un Lielbāta tautas distancēm.

MAXIMA

BĒRNU BRAUCIENS

0,3 – 2,5km

Distances karte

Azartiskie un pozitīvām emocijām pilnie Maxima bērnu braucieni ir lieliski piemēroti ikvienam mazajam pedāļu minējam no 3 – 10 gadu vecumam. Distances izveidotas sacensību centrā un to garums ir no 300 – 2000 metriem. Balviņas par dalību saņem ikviens dalībnieks.

MŪS ATBALSTA

EST/LAT GRAVEL 24

Latvijas Kalnu  divriteņu  federācija sadarbībā ar igauņu Pro Cyclists Club 2024.gadā plāno organizēt projektu, kurš norisināsies divās dažādās pierobežas pilsētās.

Pasākuma norises datumi:

8.jūnijs – Valga–Valka, kurā norisināsies ar abu valstu Latvijas Nacionālie čempionāti Gravel braucienā

30.jūnijs – Smiltene

Projekta  mērķis un sagaidāmie rezultāti:

Galvenais projekta mērķis ir uzlabot sadarbību starp vietējiem un reģionālajiem klubiem, apmācīt vietējos, reģionālos organizatorus Gravel trases izveidē un iesaistīt cilvēkus pasākumu rīkošanā Dienvidigaunijā un Vidzemes reģionā, Latvijā, organizējot divus Gravel sacensību posmus. Viens posms notiks Igaunijā, otrs posms notiks Latvijā, tādā veidā sekmējot sadarbību starp veloklubiem, pašvaldībām un uzņēmumiem.

Ar lepnumu varam paziņot, ka šī projekta līdzfinansētājs ir Interreg Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programma.

Projekta norises laiks – 2023.gada septembris – 2024.gada novembris

Kopējais projekta finansējums ir 59012.83 – Eiro

Līdzfinansējums no pašu kapitāla šim projektam  14753.21 Eiro

Veselīgs dzīvesveids veicina ilgtspējīgu enerģijas līmeni, kas nepieciešams ikdienas darbībām un izaicinājumiem. Tas palīdz cilvēkam būt produktīvam un efektīvam darbā, izglītībā un personīgajā dzīvē.

https://estlat.eu/

Ziņas

Nemēslo mežā

Atgādinām, ka atrodoties mežā- arī distancē, ir jārūpējas par tīrības uzturēšanu dabā.

KO VAR MEŽĀ?