Vienības brauciena MTB trases iepazīšana

Pasākuma dienā - 1. septembrī, Vienības brauciena MTB trase ies kā plānota pa kartē iezīmēto maršrutu.

 

Taču līdz tam, iepazīstot trasi treniņbraucienos, lūgums apbraukt posmu starp 18. un 19. km pa apkārtceļu, jo minētajā posmā notiek ganības.

Numuru izņemšana Vienības braucienam

Iepriekšējā numuru izņemšana Vienības brauciena dalībniekiem EXPO centrā tirdzniecības centrā Domina 30. un 31. augustā no plkst. 10:00 līdz 20:00 laukumā pie restorāna "Vairāk Saules".

 

Kā vienmēr, numurus varēs izņemt arī sacensību dienā reģistrācijā Svētku laukumā, Siguldā.

 

Paziņojumi par numuru piešķiršanu dalībniekiem tiks izsūtīti 29. augusta vakarā un 30. augusta rītā. 

 

Līdz tam visi dalībnieki aicināti pārliecināties par savu datu pareizību STARTA SARAKSTĀ.

Vienības velobraucienā šogad iekļauta Retro velo parāde

Ceļa remonts pie “Sēnītes” neietekmēs Vienības velobrauciena norisi

 

1. septembrī Siguldā norisināsies 29. Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens. Vērienīgā pasākuma rīkotāji atklājuši, ka pirmo reizi tiks rīkota īpaša Retro velo brauciena dalībnieku parāde, bet ceļa remonts pie “Sēnītes” neietekmēs distanču maršrutus.

Vienības velobrauciena dalībniekiem atlaides Siguldas Sporta centrā

Septembra sākumā, 1.septembrī Siguldā notiks 29. Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens, kas ir Latvijā lielākie riteņbraukšanas svētki un 2018. gadā pulcēja vairāk nekā 5 tūkstošus dalībnieku. Ikviens dalībnieks, uzrādot šī gada Vienības brauciena dalības numuru, saņems 10% atlaidi Siguldas Sporta diagnostikas pakalpojumiem, kā arī 20% atlaidi Ūdens atrakciju parkam darba dienās Siguldas Sporta centrā. Tie, kas vēlēsies izmantot piedāvātās atlaides Siguldas Sporta centrā pirms Vienības velobrauciena, būs jāuzrāda pieteikšanās apstiprinājuma e-pasts. Piedāvājums spēkā līdz šī gada 20.oktobrim.

Nemēslo trasē!

MTB sacensību trases tiek veidotas gan pilsētvidē, gan Latvijas valsts mežu teritorijās, gan cauri privātīpašumiem, kā arī atsevišķos posmos - Latvijas dabas parkos, kam nepieciešami īpaši saskaņojumi. Pēc pasākuma visai sacensību teritorijai ir jābūt sakoptai un tīrai. 

 

Tādēļ - PALDIES tiem dalībniekiem, kas parūpējas par savu atkritumu līdznešanu trasē vai izmešanu tiem paredzētās vietās.

 

Savukārt - FUI dalībniekiem, kas piesārņo apkārtni!

 

Organizatori rūpējas par tīrību pēc sacensībām, taču atrast katru dalībnieku izmesto atkritumu nav iespējams. Tāpat mēs nevaram izsekot katru dalībnieku, kas piesārņo apkārtni, un pieķert pie rokas, taču vizuālu apliecinājumu gadījumā dalībnieki par apkārtnes piemēslošanu sacensību laikā var tikt sodīti.

 

Diemžēl, Ikšķiles etapā viens šāds sods jau ir piešķirts. Ceram, ka tas turpmāk aicinās ikvienu piedomāt par savu rīcību.

 

Mēs esam par tīru Latviju! 

LVM MTB maratona dalībnieki bauda Ikšķiles apkārtnes kāpumus

Muižnieks un Ardava Ikšķilē turpina dominanci LVM MTB maratonā.

 

Svētdien Ikšķilē aizvadīts Latvijas valsts mežu MTB maratona sestais posms. “Toyota Hybrid” braucienā uzvaras laurus plūca kopvērtējuma līderi – Oskars Muižnieks (“DTG – MySport”) un Lelde Ardava (“Volkswagen Komerctransports – Veloprofs.lv”). Tikmēr “Lielbāta” Tautas braucienā aizraujošās posmā uzvaru etapā izcīnīja “Pulsaar” komandas braucējs Sandijs Kļaviņš, kurš arī kļuvis par jauno kopvērtējuma līderi.

LVM MTB Ikšķiles etapā startēs arī titulētais Aleksejs Saramotins

Svētdien Ikšķilē notiks Latvijas valsts mežu MTB maratona sestais etaps. Kļuvis zināms, ka “Toyota Hybrid” distancē dalībnieku vidū būs arī daudzkārtējais Latvijas čempions šosejas riteņbraukšanā Aleksejs Saramotins.

Informācija par LVM MTB 6.etapu Ikšķile

Trases video apskats:

 

  • Velotreniņi.lv un Eduards Rēns personīgi ne tikai cītīgi trenē savus audzēkņus, bet arī taisa skaistus video par mūsu trasēm. Paldies viņam par to.
    Ikšķiles trases video apskats ŠEIT.

Latvijas valsts mežu MTB maratons svētdien piestās Ikšķilē

Svētdien, 4. augustā, Ikšķilē norisināsies Latvijas valsts mežu MTB maratona sezonas sestais etaps. Ikviens velo cienītājs tiek aicināts baudīt skaisto Ikšķiles apkārtni, izvēloties kādu no piedāvātajām četrām distancēm. Iepriekšējā pieteikšanās Ikšķiles etapam mājaslapā velo.lv turpināsies līdz trešdienas, 31. jūlija vakaram.

LVM MTB maratons tuvojas galvaspilsētai – pēc nedēļas Ikšķiles etaps

Nākamās nedēļas svētdienā, 4. augustā, Ikšķilē notiks Latvijas valsts mežu MTB maratona sestais etaps. Velo cienītāji aicināti izvēlēties sev piemērotāko distanci un izbaudīt skaisto Ikšķiles apkaimi. Iepriekšējā pieteikšanās gaidāmajam etapam mājaslapā velo.lv turpināsies līdz 31. jūlijam.