3. Seminārs "Kā labāk sagatavoties sezonai"

Otrdien, 4. aprīlī, Capital Clinic Riga telpās norisināsies “Igo Japiņa sporta aģentūras” un “Veselības centrs 4” rīkotais seminārs velo cienītājiem. Ar vērtīgu un izglītojošu prezentāciju uzstāsies “Veselības centrs 4” rehabilitācijas nodaļas “Klubs 4” fizioterapeits Jānis Amoliņš. “Dynasty” pārstāvis stāstīs par “Bauerfeind” jauno sporta līniju, kamēr sporta uztura kompānijas “Isostar” atbalstītie latviešu riteņbraucēji – Mārtiņš Lejiņš un Mārtiņš Flaksis – atskatīsies uz “Cape Epic” daudzdienu MTB sacensībām Dienvidāfrikas Republikā. 

SEB MTB maratona jaunajā sezonā tiks noteikts “DPD” aktīvākais braucējs

30. aprīlī ar posmu no Cēsīm līdz Valmierai startēs 2017. gada SEB kalnu divriteņu maratonu jaunā sezona. Šajā gadā sacensību rīkotāji dalībniekus “Toyota Hybrid” distancē izaicina cīnīties par “DPD” aktīvākā braucēja titulu. Izveidota arī jauna distance. Pilnā sparā turpinās pieteikšanās jaunajai sezonai mājaslapā www.velo.lv. 

Atklāta pieteikšanās Toyota Rīgas Velomaratonam!

Mīļie draugi, tas brīdis ir klāt!

Ir uzsākta pieteikšanās Rīgas Velomaratonam! Laipni lūgti!

Šogad plānoti vairāki jaunumi un patīkami pārsteigumi. Piemēram, sporta distances dalībnieki sacentīsies kritērija braucienā, kas ir ļoti aizraujošs ne tikai pašiem tā dalībniekiem, bet arī skatītājiem. Piedāvāsim arī bērnu braucienus visiem vecumiem un vēl un vēl.

Tāpat gribam atgādināt, ka vēl līdz 15. martam ir iespējams pieteikties visai SEB MTB maratonu 2017. gada sezonai ar 15% atlaidi. Esi aktīvs un noķer izdevību aiz astes!

Riteņbraukšanas komandas aicinātas pieteikties Latvijas amatieru rangiem

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) savā mājaslapā lrf.lv uzsākusi 2017. gada Latvijas šosejas un MTB amatieru rangu komandu reģistrāciju jaunajai sezonai. Komandu rangā iespējams pieteikt neierobežotu skaitu dalībniekus ar LRF “Cycling for all” un “master” licencēm.

Semināra dalībnieku vietas ir piepildītas!

Mīļie draugi, riteņbraukšanas entuziasti un mūsu rīkoto sacensību dalībnieki!

Paldies par lielo interesi par mūsu rīkotajiem semināriem. Jāsaka, ka ļoti ātri, bet uz semināru "Kā labāk sagatavoties sezonai?", kas notiks š.g. 21.februārī Capital Clinic Riga telpās, vietu skaits jau ir piepildīts.

Tāpēc ļoti lūdzam, ja kāds ir pieteicies, bet tomēr jūt, ka netiks uz semināru, lūdzu, dodiet mums ziņu, lai kādam citam interesentam būtu iespēja piedalīties. 

Nākamais seminārs būs martā. Sīkāka informācija sekos. 

“Igo Japiņa sporta aģentūra” riteņbraukšanas entuziastus aicina uz semināru “Kā labāk sagatavoties velo sezonai”

Otrdien, 21. februārī, pulksten 18:00 “Capital Clinic Riga”, kas atrodas Duntes ielas 15a ceturtajā stāvā, notiks “Igo Japiņa sporta aģentūras” un “Veselības centa 4” kopīgi rīkots seminārs ikvienam riteņbraukšanas entuziastam par to, kā labāk sagatavoties 2017. gada sezonai. Pieteikšanās semināram līdz 20. februārim iespējama, rakstot elektroniskā pasta vēstuli uz pieteikumi@velo.lv.

Intervija ar Gintu Jakovelu

Tuvojoties jaunajai riteņbraukšanas sacensību sezonai, “Igo Japiņa sporta aģentūra” uz lielo sarunu aicināja 2015. un 2016. gada SEB MTB maratona sezonu “Virši – A” distances kopvērtējuma uzvarētāju Gintu Jakovelu. Sarunā Gints pastāstīja par savu nonākšanu riteņbraukšanā, braukšanu pāri Ventai, ceļu pretim progresam, uzvaras garšas iegūšanu, grūtību pārvarēšanu, draugu atbalstu un citām interesantām lietām.

Semināra video un atsauksmes

Aicinām visus ar riteņbraukšanas sportu nodarbojošos bērnu vecākus, riteņbraukšanas trenerus un citus interesentus noskatīties video no semināra par pareizu gatavošanos jaunajai velo sezonai! Paldies visiem par dalību seminārā! Semināru sērijas turpinājums sekos jau drīzumā!

Seminārs bērnu vecākiem un treneriem

Igo Japiņa sporta aģentūra pirmdien,š.g. 23. janvārī plkst. 18:30 Daily restorāna telpās VID ēkā Talejas ielā 1, Čiekurkalnā, Rīgā rīko bezmaksas semināru bērnu (~ 5-14 gadi) vecākiem, treneriem un citiem interesentiem, kuru atvases, audzēkņi vai paziņas vēlas nodarboties ar riteņbraukšanu un piedalīties velo sacensībās.

“Rietumu banka – Rīga” sportisti aizvadījuši treniņnometni Ventspils Olimpiskajā centrā

Baltijas valstu labākā riteņbraukšanas komanda “Rietumu banka – Rīga” aizvadījusi pirmssezonas treniņnometni, kas norisinājās Ventspils Olimpiskajā centrā. Komandas sportisti trenera Toma Flakša vadībā ne tikai veica apjoma darbu, braucot ar velosipēdiem, bet arī aizvadīja nodarbības Ventspils Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā, trenažieru zālēs un citviet.