ar Toma Skujiņa dalību turpinās LVM MTB maratona Individuālie braucieni

Līdz 14. maijam ikviens ir aicināts piedalīties Latvijas Valsts mežu MTB maratona Individuālo braucienu Krimuldas posmā, kuru veiks arī Latvijas profesionālais šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš

Individuālie MTB braucieni Krimuldas novadā

Latvijas Valsts Mežu Individuālie MTB braucieni gleznainajā Krimuldas novadā ir klāt ! 

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Ņemot vērā Covid-19 ierobežošanai noteiktos pasākumus, šogad turpinām 2020. gadā iesāktos MTB Individuālos braucienus. Tika izstrādāts jauns koncepts un programmatūra rezultātu fiksēšanai. Šogad savā pasākumu kalendārā esam iekļāvuši piecus Individuālo braucienu posmus, kurur rezultāti nepieciešamības gadījumā var ietekmēt dalībnieku reģistrāciju Latvijas Valsts Mežu Kalnu divriteņu maratona klātienes posmu dalībnieku reģistrāciju.

 

veiktas izmaiņas LVM MTB Individuālo braucienu nolikumā

Pateicamies par Jūsu aktivitāti Latvijas Valsts Mežu MTB maratona Individuālo braucienu pirmā posma pirmajās dienās.

Lai braucieni turpmāk norisinātos bez aizķeršanās un strīdīgām situācijām, ir papildināts braucienu nolikums, lūgums ievērot noteikumus un trasē doties Individuāli. 

LVM MTB Individuālo braucienu pirmais posms Ropažu novadā

Sezonas pirmais posms gaidāms Ropažu novadā esošajos Zaķumuižas un Silakroga ciemos. Kvalitatīvi marķēta trase ikvienam būs brīvi pieejama sev izvēlētā laikā no 17. – 25. aprīlim. Starta un finiša vieta atradīsies Zaķumuižā.

STARTS LATVIJAS VALSTS MEŽU INDIVIDUĀLAJIEM MTB BRAUCIENIEM

Sveiciens pavasarī !

Kamēr vēl nav skaidrs, kad varēsim pulcēties visi kopā un sākt Latvijas Valsts Mežu Kalnu divriteņu maratona klātienes posmu 2021. gada sezonu, esam gatavojušies, lai Jums būtu iespēja trenēties marķētā MTB trasē Individuāli.

Publicējam Individuālo braucienu nolikumu. Par iespējām reģistrēties ziņosim pavisam drīz !

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Laika apstākļi uzlabojas ar katru dienu. Vai  Jūsu velosipēdi jau ir starta gatavībā?

Ļoti iespējams liela daļa no jums dažādos veidos braukuši ar velo visu ziemu, kamēr citi slēpojuši, skrējuši vai kā citādi uzturējuši sportisko formu. Tuvojoties aprīlim – ierastajam sezonas sākumam, ik viens gribētu zināt, kad un kur varēs likt lietā savu potenciālu un uzkrāto enerģiju.

PADOMI PAVASARA SEZONAI

Velo sezona tuvojas! Ar pavasara pietuvošanos un drīzu pāreju uz vasaras laiku, velo sezona būs klāt. Gan tiem, kuri bijuši aktīvi visu ziemu, gan tiem, kuri sāk sportot uzkāpjot uz velo pirmo reizi. Lai tas būtu patīkami un bez lieka stresa, noteikti ieteiktu laikus jau sagatavoties.

REĢISTRĒŠANĀS VIRTUĀLAJAM BRAUCIENAM

Lieliska iespēja ceturtdienas vakarā baudīt sniegoto LVM MTB Siguldas posma  trasi Rouvy programmā un nopelnīt dalību LVM MTB sezonai, Vienības braucienam vai Toyota Rīgas velomaratonam

PIESAKIES ŠEIT

Siguldas posma Virtuālais brauciens

Nākamās nedēļas ceturtdienā pulksten 19:00 ikviens interesents aicināts piedalīties Latvijas valsts mežu MTB maratona Siguldas posma sacensībās tiešsaistē Rouvy programmā. Sacensībām pieslēgties varēs ikviens Rouvy programmas lietotājs. Paralēli notiks arī studija, kurā tiešsaistē viesosies virkne interesantu viesu.