STARTS LATVIJAS VALSTS MEŽU INDIVIDUĀLAJIEM MTB BRAUCIENIEM

Sveiciens pavasarī !

Kamēr vēl nav skaidrs, kad varēsim pulcēties visi kopā un sākt Latvijas Valsts Mežu Kalnu divriteņu maratona klātienes posmu 2021. gada sezonu, esam gatavojušies, lai Jums būtu iespēja trenēties marķētā MTB trasē Individuāli.

Publicējam Individuālo braucienu nolikumu. Par iespējām reģistrēties ziņosim pavisam drīz !

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Laika apstākļi uzlabojas ar katru dienu. Vai  Jūsu velosipēdi jau ir starta gatavībā?

Ļoti iespējams liela daļa no jums dažādos veidos braukuši ar velo visu ziemu, kamēr citi slēpojuši, skrējuši vai kā citādi uzturējuši sportisko formu. Tuvojoties aprīlim – ierastajam sezonas sākumam, ik viens gribētu zināt, kad un kur varēs likt lietā savu potenciālu un uzkrāto enerģiju.

PADOMI PAVASARA SEZONAI

Velo sezona tuvojas! Ar pavasara pietuvošanos un drīzu pāreju uz vasaras laiku, velo sezona būs klāt. Gan tiem, kuri bijuši aktīvi visu ziemu, gan tiem, kuri sāk sportot uzkāpjot uz velo pirmo reizi. Lai tas būtu patīkami un bez lieka stresa, noteikti ieteiktu laikus jau sagatavoties.

REĢISTRĒŠANĀS VIRTUĀLAJAM BRAUCIENAM

Lieliska iespēja ceturtdienas vakarā baudīt sniegoto LVM MTB Siguldas posma  trasi Rouvy programmā un nopelnīt dalību LVM MTB sezonai, Vienības braucienam vai Toyota Rīgas velomaratonam

PIESAKIES ŠEIT

Siguldas posma Virtuālais brauciens

Nākamās nedēļas ceturtdienā pulksten 19:00 ikviens interesents aicināts piedalīties Latvijas valsts mežu MTB maratona Siguldas posma sacensībās tiešsaistē Rouvy programmā. Sacensībām pieslēgties varēs ikviens Rouvy programmas lietotājs. Paralēli notiks arī studija, kurā tiešsaistē viesosies virkne interesantu viesu.

Ar velo ziemā? 10 padomi komfortablākai braukšanai.

10 padomi tiem, kuri arī ziemā dodas vai plāno doties ārā uz velo.  Gan no savas, gan sportistu pieredzes, jo ikviens esot ārā aukstumā vēlas justies maksimāli komfortabli. Un ja tas jādara ilgstoši vai regulāri, tad tiek meklēti un atrasti veidi, kā padarīt šos braucienus patīkamākus.

VĒLAM PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS

Gribas, lai baltā pasaulē

Balti sniegi snieg.

Un uz baltiem lielceļiem,

Balti cilvēki iet. Un lai baltos cilvēkos

Baltas domas dzimst.

Un lai baltās darbadienās

Balti svētki ir

( I.Ziedonis)

Vēlam patiesi priecīgus, mierīgus Ziemassvētkus un veselības, veiksmes un panākumiem piepildītu Jauno gadu!

VISDZIĻĀKĀ LĪDZJŪTĪBA INESES VĪKSNĀNES TUVINIEKIEM

Šodien ar lielām skumjām atvadāmies no ilggadējās “Igo Japiņa sporta aģentūras” darbinieces, riteņbraukšanas sporta mīles – Ineses Vīksnānes.

Allaž rosīgā Inese Igo Japiņa sporta aģentūrā strādāja no 1997. – 2014. gadam, sniedzot plašu ieguldījumu riteņbraukšanas attīstībā Latvijā.

Paldies, Inese, par Tavu lielo ieguldījumu!

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Ineses tuviniekiem, tostarp māsai un mammai!

VELO.LV DĀVANU KARTE

Uzdāvini sev vai saviem tuvajiem iespēju  uz velosipēda izaicināt sevi visas vasaras garumā Latvijas meža takās vai būt daļai kādā no lielākajiem velo svētkiem.

Piedāvājam iegādāties Igo Japiņa sporta aģentūras dāvanu karti jau TAGAD

INFORMĀCIJA PAR NENOTIKUŠO POSMU DALĪBAS MAKSU

Informācija Latvijas Valsts mežu Kalnu divriteņu maratona dalībniekiem par iemaksātās dalības maksas pārcelšanu