“Toyota” Rīgas velomaratonā tiks noteikti kuplākie darba kolektīvi un citas nominācijas

Jau 4. jūnijā 11. Novembra krastmalā notiks Latvijas galvaspilsētas lielākais velonotikums – “Toyota” Rīgas velomaratons. Tajā tiks godināti ne tikai ātrākie braucēji, bet arī kuplāk pārstāvētākais darba kolektīvs, jaunākais un vecākais dalībnieks, stilīgāk ģērbtie braucēji, ekskluzīvāko velosipēdu īpašnieki, kā arī saskanīgākie tandēma pāri.

Rasēns bērnu brauciena rezultāti

Rasēns bērnu brauciena 2.posma rezultāti aplūkojami ŠEIT.

Kopvērtējuma rezultāti ŠEIT.

Burvīgos laika apstākļos Siguldā uzvar Eiropas čempions Prūss un Ozola

Svētdien Siguldā siltos un saulainos laika apstākļos tika aizvadīts SEB kalnu divriteņu maratona 16. sezonas otrais posms, kurā startēja 1950 dalībnieki. Prestižajā “Toyota Hybrid” distancē  60,8 kilometru garajā distancē nepārspēts palika “Rietumu banka – Rīga” riteņbraucējs un esošais Eiropas čempions Pēters Prūss, kamēr dāmu konkurencē pie pirmā triumfa tika “ASK Patria” braucēja Lāsma Ozola.

Tirdziņš SEB MTB maratona laikā

SEB MTB maratona laikā vēlamies dalībniekiem un pasākuma viesiem sagādāt ne vien spraigas un interesantas sacensības, bet arī patīkamu laika pavadīšanu visas dienas garumā, tādēļ aktīvāk cenšamies iesaistīt arī vietējos iedzīvotājus un uzņēmējus līdzdarboties pasākumā.

21. maijā Siguldā līdz ar ierastajām sadarbības partneru teltīm savus izstrādājumus piedāvās vairāki Siguldas mājražotāji:

 

Siguldā izveidota brīvpieejas velosipēdu apkopes stacija

Siguldā, Cēsu un Raiņa ielas krustojumā, kur pērn par godu 25.Latvijas riteņbraucēju Vienības braucienam tika atklāts vides objekts ar iegravētiem teju sešiem tūkstošiem 2015.gada velobrauciena dalībnieku vārdu, izveidota brīvpieejas velosipēdu apkopes stacija.

SEB MTB maratona sezonas otrais posms svētdien notiks gleznainajā Siguldā

Svētdien, 21. maijā, Siguldā norisināsies SEB MTB maratona 16. sezonas otrais posms, kurā Gaujas senlejas burvīgo dabu aicināti izbaudīt kā profesionāli sportisti, tā arī amatieri, uzņēmumu kolektīvi un vecāki ar bērniem. Iepriekšējā pieteikšanās Siguldas posmam mājaslapā velo.lv noslēgsies pusnaktī uz ceturtdienu.

Rīgas Velomaratona kritērija braucienā aicināti piedalīties

2017. gada 4. jūnijā notiks tradicionālais Toyota Rīgas Velomaratons. Šajā gadā gan dalībniekus, gan skatītājus priecēs sportistu cīņas Kritērija braucienā sporta distancē. 

Laipni aicināti piedalīties visi Elites licences īpašnieki, kā arī labākie pēc ranga Amatieru (CFA), Masters un Junioru grupās.

Pēc ranga noteiktie dalībnieki redzami sarakstā zemāk.

Pieteikšanās par pirmās kārtas cenu Sporta distancē kritērija braucienā tiek saglabāta līdz 22. maijam. 

Trases iepazīšana pārcelta uz 17:00!

Sakarā ar to, ka 13.05. ir daba diena, trases iepazīšanas brauciens tiek pārcelts sestdien, 13.maijā, uz plkst. 17:00!

Sākums turpat - pie Siguldas Spieķu parka Poruka, Lāčplēša un Cēsu ielas stūrī.

SEB MTB 1. posma atbalstītāju SPECBALVAS

Ikvienā SEB MTB maratona posmā dalībniekiem ir iespējams vinnēt sadarbības partneru piedāvātās specbalvas.

Toyota dīleru centri, SPORTLAND, Isostar, Sporta laboratorija, Food Union, dziedniecības centrs HEALICA, Igo Japiņa sporta aģentūra ir tikai daļa no atbalstītājiem.

Šajā reizē priecājamies kopā ar sekojošiem dalībniekiem:

Toyota Rīgas velomaratonā iekļauta unikāla kritērija brauciena trase

4. jūnijā 11. Novembra krastmalā norisināsies Latvijas galvaspilsētas lielākais velo notikums – Toyota Rīgas velomaratons. Tajā aicināti piedalīties visa vecuma un meistarības dalībnieki. Pirmo reizi vēsturē velomaratonā notiks aizraujošais kritērija brauciens, bet Amway aicina visus velomīļus, piesakoties sacensībām, pārstāvēt Nutrilite komandu – par katru dalībnieku uzņēmums ziedos divus eiro Gustava Pētersīļa rehabilitācijai.