Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu maratons 2019 - 4.etaps

DTG-MySport

Rezultāts: 1
Punkti: 3975
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
7OskarsMuižnieks19891000
3UldisĀlītis1983993
5AleksandrsPatrijuks1993992
10LaurisPurniņš1986990
14KristofersRācenājs1985983
15KārlisVanags1984972

Patria Bottecchia

Rezultāts: 2
Punkti: 3915
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
11JēkabsJaunslavietis1996996
6KārlisBaltacis1992988
26MārtiņšPuriņš1978966
40DzintarsAusmanis1990965
13RolandsZarītis1995931

NN Sporta klubs

Rezultāts: 3
Punkti: 3887
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
21DāvisDzenis1994985
65ArtūrsKrasts2000977
27RaivisSarkans1995964
32DāvisPerševics1997961
33RaimondsBrokāns1973920
19ErvīnsSmoļins1987884

ZZK

Rezultāts: 4
Punkti: 3859
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
1DmitrijsSorokins1982997
2JānisOzols1978991
206NormundsZviedris1969941
242ArtūrsSisoļatins1983930
51AndrisRozītis1978918
207AivarsSkutelis1968862

DAKO ZIEMEĻVIDZEME

Rezultāts: 5
Punkti: 3817
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
18AndrisLaganovskis1978982
20AgnisApse1971980
46KristersKovgers1992945
72IntsLērme1975910

VeloRīts

Rezultāts: 6
Punkti: 3813
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
199TaaviKannimae1991998
9ReinisMarkss1990968
222JānisBērziņš1982935
71ValtsZaķis2000912
68RaivisAnčs1974838
131EgilsMežaks1975742

FANS šKODA

Rezultāts: 7
Punkti: 3619
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
28ValdisUkins1974930
85ImantsVēliņš1985918
112RolandsPipcāns1985892
126JurisMikulens1980879
50JurisVeldre1975875

Baldones velokomanda

Rezultāts: 8
Punkti: 3383
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
38ĢirtsJakuška1979943
69ŽanisGauja1974849
78AnitaAntone1992827
80RaitisBēmers1980764

ĀdažiVelo

Rezultāts: 9
Punkti: 3359
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
110SergejsRodionovs1965853
108IlmārsKranāts1985852
105AleksisMerga1992838
120KasparsKoscinkevičs1982816
107ZandaRutkovska1980789
118JānisZiediņš1982741

Tregers.lv MTB

Rezultāts: 10
Punkti: 3306
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
61ArtisVeidemanis1986877
122JānisBošs1989876
182AustrisKokins1986816
124ErvinsFreimanis1986737

Wess Motors Toyota

Rezultāts: 11
Punkti: 3251
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
43EinārsBērze1980934
106JānisSkujiņš1975858
161KasparsZelmenis1980730
137AleksandrsNadejevs1980729

Baltijas Sports

Rezultāts: 12
Punkti: 3161
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
55RaitisZuļģis1967841
66JānisZvejnieks1983841
92MārtiņšZelmenis1981747
141MikusĀbele1969732

Lizums - Avoti SWF

Rezultāts: 13
Punkti: 2793
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
23AivarsDārznieks1986968
87EdmundsDārznieks1993940
100IngarsMartinovs2000885

Dobeles dzirnavnieks/FeelFree

Rezultāts: 14
Punkti: 2743
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
35JurisSkrebels1980921
45EgonsRozenfelds1969918
54KasparsČikste1981904

Virsotne/MARMOT

Rezultāts: 15
Punkti: 2712
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
39DzintarsOsītis1968968
143AndrisBalodis1972949
305AleksandrsKalniņš1980795

Valmieras velo vienība

Rezultāts: 16
Punkti: 2556
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
22PēterisCaune1983951
58AgrisKalējs1962823
90EdgarsJankevičs1978782

Velo Iecava

Rezultāts: 17
Punkti: 2330
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
84VernersRinkovičs1981866
135ReinisLapiņš1987732
156KonstantīnsMališevs1989732

Skanste / Virši-A

Rezultāts: 18
Punkti: 1725
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
73KasparsMeinuzs1976868
97UldisLapsa1966857

mammadaba MTB

Rezultāts: 19
Punkti: 1698
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
260JurisĀboliņš1983921
79ArmandsBerķis1966777

Stopiņi Velo

Rezultāts: 20
Punkti: 858
#VārdsUzvārdsGadsPunkti
93SandrisŠika1975858
Oficiālais Partneris
Latvijas valsts meži
Atbalsta
LSFP
IZM
Oficiālais Partneris
Toyota
Lielbāta
Mammadaba balts
Maxima
Merrild
Oficiālais enerģijas dzēriens
Isostar
Tehniskais atbalsts
Eurobike
Partneri
Daily
Veselības centrs 4
Grifs AG
Jāņa sēta
Herkuless
Bosch elektroinstrumenti
Hansgrohe
Cono Sur
Abus
Sigma
DTG