Izdrukāt...
Bērnu sacensības Siguldā
5-6 gadi (2003.-2004.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Marsels Mārcis Jonass Aizpute
2 Roberts Bleikšs Smiltene
3 Kristers Babris Rīga
4 Ričards Pūpols
5 Renārds Knēža Sigulda
6 Miks Valts Smiltiņš Rīga
7 Rūdolfs Spridzāns Rīga
8 Āris Raitis Godiņš Ropaži
9 Renārs Zīmelis Mežmalas
10 Rojs Eglītis Aizkraukle
11 Rūdolfs Boļšakovs Rīga
12 Paula Tumpele Medze
13 Roberts Kuļeznovs Cēsis
14 Oskars Matīss Mežals
15 Rodrigo Grieze Ogre
16 Mārcis Biezais Cēsis
17 Anna Vempere
18 Gustavs Staņa Rīga
19 Darels Rikurs Sigulda
20 Dagnis Zariņš
21 Diāna Sauša Rīga
22 Elīna Vempere
23 Beāte Balode Rīga
24 Reinis Breide Rīga
25 Emīlija Kļaviņa Jelgava
26 Laura Egle
27 Rūdolfs Muliņš Rīga
28 Kristaps Toms Vasarājs Sigulda
29 Emīls Ozols
30 Amanda Krastiņa
31 Gustavs Krasts Ulbroka
- Ričards Lošins Cēsis
7-8 gadi (2002.-2001.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Renārds Birkentāls Talsi
2 Nadīne Laura Skudriņa Bikes-Baltic
3 Rūdolfs Zeņģis Sigulda
4 Elīna Lilinfelde Sigulda
5 Gusts Mareks Simsons Cēsis
6 Kristians Staņa Rīga
7 Emīls Ginters Rīga
8 Dāvis Šolmanis Rīga
9 Artūrs Vasiļjevs Rīga
10-31 Alise Gaiķe Lielvārde
10-31 Arvo Godiņš
10-31 Dāvis Fjodors
10-31 Eduards Dālderis Mārupe
10-31 Elvis Lapselis Līgatne
10-31 Emīlija Eiduka Rietumu Banka
10-31 Kārlis Vitkovskis Rīga
10-31 Kristiāns Dalbe Liepāja
10-31 Madara Babre Ragana
10-31 Mārcis Beitāns Rīga
10-31 Marta Vīgrieze Saulkrasti
10-31 Maruta Greidiņa Inčukalns
10-31 Patrīcija Kronberga Ķekava
10-31 Ralfs Kalniņš Rīga
10-31 Rebeka Japiņa
10-31 Renārds Vīksniņš Baloži
10-31 Ričards Guļevskis
10-31 Toms Terings Ikšķile
10-31 Toms Zeltiņš Rīga
10-31 Valts Pipars
10-31 Valts Vītkus Limbaži
10-31 Zane Egle
32 Marija Japiņa
33 Anna Riekstiņa Talsi
34 Megija Vērdiņa Rīga
35 Laine Elliņa
9-10 gadi (1999.-2000.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Alise Kazaine Ilzene
2 Matīss Velps Smiltene
3 Mārtiņš Eliass
4 Aleksandrs Bļizņuks
5 Sondors Kurmis
6 Artūrs Krasts Ulbroka
7 Elvis Bērziņš Mālpils
8 Edijs Bundze Rīga
9 Dagnija Katana Ogre
10 Liene Zeņģe Sigulda
11 Artjoms Gajevskis Daugavpils
12 Armands Štamers Rīga
13 Artis Kursītis Mālpils
14 Lāsma Mažule Dobele
15 Jānis Matāns Sigulda
16 Elina Višķere Koknese
- Uvis Arbidāns Limbaži
11-12 gadi (1998.-1997.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Rūta Brakovska Smiltene
2 Klāvs Karelis Liepāja
3 Niklāvs Boļšis RRS Baloži
4 Zigmārs Kalvāns Jūrmala
5 Elgars Jonass Kalvene
6 Edvards Viščers Koknese
7 Tomass Kārlis Iļjenko Rīga
8 Andrejs Ļeļkovs RRS Baloži
9 Emīls Viščers Koknese
10 Oļģerts Babrs Ragana
11 Alvis Šķēps Cēsis
12 Kristaps Lagzdiņš RRS Baloži
13 Maksims Maslovs RRS Baloži
14 Verners Vitkovskis Rīga
15 Silvers Ošs Aizpute