Izdrukāt...
  
"Lāsēns" Bērnu brauciens Cēsis
Vecuma grupa (2005.-2004.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti
1 Steļmačenoks Deniss Sk Vecpiebalga 2004 10
2 Bleikšs Roberts Smiltene 2004 8
3 Ratnieks Krišjānis Rīga 2004 6
4 Gulbe Dagmāra Vecpiebalga 2004 5
5 Staņko Mārtiņš Rīga 2004 4
6 Grieze Rodrigo Ogre 2004 3
7 Zīmelis Renārs Aizkraukle 2004 2
8 Staņko Jēkabs Rīga 2004 1
9 Liepiņš Linards Rīga 2005
10 Dumpis Markuss Kocēni 2005
11 Zviedris Rainers Valmiera 2005
12 Pirktiņš Kārlis Rīga 2004
13 Galinovskis Markuss Rīga 2005
14 Baltmuguris Haralds Rīga 2004
15 Godiņš Āris-Raitis Ādaži 2004
16 Veidmanis Dāvis Rīga 2004
17 Spēks Pēteris Rīga 2005
18 Ikaunieks Renārs Valmiera 2005
19 Klukstiņš Pauls Priekuļi 2005
20 Biezais Mārcis Cēsis 2005
21 Zīvarts Toms Sigulda 2005
22 Bruņinieks Markuss Cēsis 2004
23 Kiršteins Reinis Rīga 2004
24 Jakušonoks Kirils Rīga 2004
25 Mitenberga Estere Ādaži 2004
26 Reinika Gundega Rīga 2006
27 Kiršteins Ralfs Rīga 2004
28 Lošins Ričards Cēsis 2005
29 Skrūzmane Anna-Gabriela Līvāni 2006
30 Bulāns Pēteris Manģene 2005
31 Breide Reinis Rīga 2005
32 Kalniņš Dāvis Rīga 2007
33 Celma Ance Rīga 2005
34 Balode Beāte Rīga 2005
35 Zeltiņa Beatrise Rīga 2007
36 Brēde Bruno Rīga 2007
37 Pūrviete Baiba Rīga 2006
38 Šteinbergs Tomass Ikšķile 2007
39 Kozlovskis Ričards Sigulda 2007
40 Medne Alise Cēsis 2007
Vecuma grupa (2003.-2002.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti
1 Ūdris Artūrs Valmiera 2002 10
2 Godiņš Arvo Ropaži 2002 8
3 Celms Rinalds Rīga 2002 6
4 Jonass Marsels Mārcis Aizpute 2003 5
5 Simsone Gusts Jāņmuiža 2002 4
6 Kalveršs Matīss Salaspils 2003 3
7 Vasiļjevs Artūrs Rīga 2002 2
8 Silavs Valdis Saldus 2002 1
9 Pumpurs Toms Vecdaugava 2003
10 Reinīka Marta Rīga 2003
11 Liepiņa Evelīna Rīga 2003
12 Zeimalis Kristians 2003
13 Olte Vits Ērgļi 2002
14 Bušs Rūdolfs Smiltene 2003
15 Sniedze Agnese Priekuļi 2002
16 Bundzenieks Kristians Cēsis 2002
17 Stepāne Sindija Ikšķile 2003
18 Trops Renārs Rīga 2003
19 Kauliņš Rihards Baloži 2003
Vecuma grupa (2001.-2000.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti
1 Buņķis Artis Rīga 2000 10
2 Vimba Rūdolfs Matīss Valmiera 2000 8
3 Krasts Alekss Ogre 2001 6
4 Rozenfelds Ādams Vents Dobele 2000 5
5 Birkentāls Renārs Talsi 2001 4
6 Tomsons Artūrs Cēsis 2001 3
7 Eliass Mārtiņš Rīga 2000 2
8 Ratniece Marta Rīga 2000 1
9 Špēra Alise Rīga 2000
10 Ezeriņa Emīlija Cēsis 2001
11 Gaiķe Alise Lielvārde 2001
12 Bulāne Beāte 2000
13 Zagarskis Emīls Vaidava 2000
14 Kārkliņš Rinalds Jānis SK Vecpiebalga 2001
15 Večens Rūdolfs Ādaži 2000
16 Baltmuguris Toms Rīga 2000
17 Zeltiņš Toms Henrijs Rīga 2001
18 Jurgensons Harijs Rīga 2001
19 Isajeva Elīza Ādaži 2001
20 Apine Kristīne Anna Rīga 2001
21 Eiduka Emīlija Ainaži 2001
22 Grauda Una Inčukalns 2001
23 Šalašova Anna Rīga 2000
24 Kalašinska Renāte Smiltene 2001
Vecuma grupa (199.-1998.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti
1 Pētersone Vineta Amatas nov. 1999 10
2 Boļšis Niklāvs Ķekava 1998 8
3 Brošs Tomass Jānis RRS Baloži 1999 6
4 Sājevs Juliāns Ādaži 1998 5
5 Šķēps Alvis Cēsis 1998 4
6 Kazaine Alise Ilzene 1999 3
7 Kalniņš Mārcis Kuldīga 1998 2
8 Bļizņuks Aleksandrs RRS Baloži 1999 1
9 Pūrvietis Kristaps Rīga 1999
10 Lietens Edgars Cēsis 1998