Izdrukāt...
  
Latvijas atklātais XCM čempionāts - Cēsis, 20.06.2010.
Distance Grupa Vieta Nr Dalībnieks Gads Pārstāv Velo Valsts Laiks kmh stat
68 km JUNIORI                    
    1 133 Andris Vosekalns 1992 NN-Sporta klubs/RRS Giant LAT 2:27:38 27,6  
    2 236 Emīls Liepiņš 1992 Tandēms/Drink me   LAT 2:34:20 26,4  
    3 25 Deins Klūga 1992 Rīgas jaunatnes komanda RRS   LAT 2:35:44 26,1  
    4 51 Arvis Meldrājs 1992 NN-Sporta klubs/RRS Giant LAT 2:39:36 25,5  
    5 192 Uldis Reiters 1993 Vides fakti   LAT 2:40:39 25,3  
    6 170 Aleksandrs Patrijuks 1993 Mežmalas MTB   LAT 2:45:28 24,6  
    7 89 Romāns Bļinovs 1992 Rīgas jaunatnes komanda RRS   LAT 2:46:21 24,5  
    8 98 Mārtiņš Jirgensons 1992 Vides fakti   LAT 2:47:29 24,3  
    9 75 Aleksandrs Kurbadskis 1992 Rīgas jaunatnes komanda RRS   LAT 2:49:38 24  
    10 217 Mārtiņš Savickis 1993 Tandēms/Drink Me Merida LAT 2:52:20 23,6  
    11 200 Andis Lapiņš 1993 Tandēms/Drink Me Corratec LAT 2:52:20 23,6  
    12 222 Edmunds Stūrmanis 1993 Tandēms/Drink Me Merida LAT 2:52:22 23,6  
    13 115 Pauls Zīle 1992 Vides fakti   LAT 2:52:31 23,6  
    14 189 Matīss Kauls 1992 Rīgas jaunatnes komanda RRS   LAT 2:52:57 23,5  
    15 193 Emīls Keišs 1993 Vides fakti   LAT 2:53:55 23,4  
    16 70 Henrijs Vimba 1992 VW-Valmiera   LAT 2:53:58 23,4  
68 km M-ELITE                    
    1 253 Aleksejs Saramotins 1982 HTC-Columbia   LAT 2:22:48 28,5  
    2 281 Mārtiņš Trautmanis 1988 Sokkia   LAT 2:22:55 28,5  
    3 12 Dmitrijs Sorokins 1982 Rietumu-Delfin/RSS Giant LAT 2:23:44 28,3  
    4 14 Kristofers Rācenājs 1985 Rietumu-Delfin/RRS Giant LAT 2:23:45 28,3  
    5 3 Raivis Zīmelis 1976 TREK-PHILIPS   LAT 2:23:47 28,3  
    6 20 Matīss Preimanis 1991 Rietumu-Delfin/RRS Giant LAT 2:23:56 28,3  
    7 11 Jānis Rezins 1990 Rietumu-Delfin/RRS Giant LAT 2:24:20 28,2  
    8 13 Lauris Purniņš 1986 TREK-PHILIPS   LAT 2:24:27 28,2  
    9 10 Indulis Bekmanis 1989 Rietumu-Delfin/RRS Giant LAT 2:26:40 27,8  
    10 245 Toms Skujiņš 1991 Rietumu-Delfin/RRS Giant LAT 2:26:52 27,7  
    11 125 Andžs Flaksis 1991 Rīgas jaunatnes komanda RRS   LAT 2:27:31 27,6  
    12 6 Gints Jakovels 1982 TREK-PHILIPS   LAT 2:28:10 27,5  
    13 8 Andris Smirnovs 1990 Rietumu-Delfin/RRS Giant LAT 2:29:41 27,2  
    14 15 Armands Bēcis 1991 Rīgas jaunatnes komanda RRS   LAT 2:31:03 27  
    15 287 Gunārs Dzalbs 1971 Rietumu-Delfin Giant LAT 2:31:05 27  
    16 60 Māris Bodganovičs 1991 Tandēms/Drink Me   LAT 2:31:52 26,8  
    17 21 Konstantīns Smotrovs 1985 GANDRS-MERIDA   LAT 2:33:41 26,5  
    18 19 Andris Ponomarenko 1987 GANDRS-MERIDA   LAT 2:33:41 26,5  
    19 30 Toms Knostenbergs 1990 TREK-PHILIPS   LAT 2:33:57 26,5  
    20 16 Reinis Avens 1978 GANDRS-MERIDA   LAT 2:34:55 26,3  
    21 31 Raivis Ritums 1986 Tandēms/Drink Me   LAT 2:35:01 26,3  
    22 34 Normunds Beika 1976 ZZK-Extreme Sport Specialized LAT 2:35:03 26,3  
    23 204 Aigars Paegle 1981 Fans/Multipower Merida LAT 2:35:17 26,2  
    24 43 Kaspars Ķipurs 1982 Hotel Centra-Velobiķeri.lv   LAT 2:37:07 25,9  
    25 9 Ervīns Smoļins 1987 NN-Sporta klubs/RRS Giant LAT 2:38:02 25,8  
    26 52 Reinis Markss 1990 Smiltene Trek LAT 2:38:14 25,7  
    27 50 Jānis Kaupe 1983 Fans/Multipower Cube LAT 2:38:22 25,7  
    28 46 Kristaps Ķipurs 1983 Hotel Centra-Velobiķeri.lv Merida LAT 2:38:37 25,7  
    29 37 Mārcis Pērkons 1984 Salaspils/Zīriņi   LAT 2:38:40 25,7  
    30 58 Atis Šteinbergs 1980 VW-Valmiera Trek LAT 2:39:14 25,6  
    31 38 Raimonds Brokāns 1973 NN-Sporta klubs/RRS Giant LAT 2:40:01 25,4  
    32 69 Aigars Kalējs 1981 EthicSport Cēsis 2   LAT 2:40:15 25,4  
    33 186 Raivis Skujiņš 1991 NN-Sporta klubs Giant LAT 2:40:45 25,3  
    34 26 Toms Flaksis 1988 NN-Sporta klubs/RRS Giant LAT 2:41:08 25,3  
    35 33 Māris Kalveršs 1976 Salaspils/Zīriņi   LAT 2:42:01 25,1  
    36 32 Jānis Rubiks 1989 VW-Valmiera Giant LAT 2:42:33 25  
    37 23 Jānis Keišs 1991 Rīgas jaunatnes komanda RRS   LAT 2:43:26 24,9  
    38 136 Rihards Bartuševičs 1990 Rīgas jaunatnes komanda RRS   LAT 2:46:12 24,5  
    39 63 Andris Krūmiņliepa 1983 Hotel Centra-Velobiķeri.lv   LAT 2:46:36 24,4  
    40 269 Kaspars Kuprišs 1987 VW-Valmiera   LAT 2:47:56 24,2  
    41 62 Viktors Nerugals 1983 4ever/SK Mežaparks   LAT 2:49:00 24,1  
    42 84 Egīls Vidžups 1981 4ever/SK Mežaparks   LAT 2:54:07 23,4  
    43 172 Jānis Zdanovskis 1990 Tandēms/Drink Me   LAT 2:57:07 23  
    44 191 Fjodors Jališevs 1983 Vides fakti   LAT 3:00:16 22,6  
    45 106 Andis Kursītis 1981 4ever/SK Mežaparks   LAT 3:02:00 22,4  
    46 55 Jānis Raize 1991 Mežmalas MTB   LAT 3:05:52 21,9  
    47 113 Deniss Evarts 1985 4ever/SK Mežaparks Trek LAT 3:06:56 21,8  
    48 174 Kristaps Rudzītis 1981 ZZK-Extreme Sport Specialized LAT 3:12:42 21,1  
    49 28 Ernests Benhens-Bēkens 1990 Rīgas jaunatnes komanda RRS   LAT 3:14:45 20,9  
    50 76 Andris Rozītis 1978 EthicSport Cēsis   LAT 3:33:06 19,1  
    51 42 Mārtiņš Sārs 1987 NN-Sporta klubs/RRS Giant LAT NFL - DNF
68 km SENIORES                    
    1 108 Ingrīda Šmite 1971 Gary Fisher SIS   LAT 3:17:46 20,6  
68 km SENIORI                    
    1 29 Dzintars Osītis 1968 EthicSport Cēsis   LAT 2:31:35 26,9  
    2 41 Normunds Šuksts 1973 TREK-PHILIPS   LAT 2:32:15 26,7  
    3 24 Ints Celmaraugs 1965 GANDRS-MERIDA   LAT 2:36:07 26,1  
    4 22 Aleksandrs Lavišs 1974 GANDRS-MERIDA   LAT 2:36:36 26  
    5 187 Oskars Gailišs 1969 NN-Sporta klubs/RRS Giant LAT 2:36:42 26  
    6 169 Aigars Zīmelis 1975 Mežmalas MTB   LAT 2:36:57 25,9  
    7 35 Mareks Birkentāls 1971 EthicSport Cēsis   LAT 2:37:42 25,8  
    8 167 Jānis Rapa 1974 GANDRS-MERIDA   LAT 2:41:17 25,2  
    9 39 Agnis Apse 1971 Smiltene BH LAT 2:41:19 25,2  
    10 67 Leonīds Aleksejevs 1958 Fans/Multipower   LAT 2:41:59 25,1  
    11 45 Agris Kalējs 1962 Hotel Centra-Velobiķeri.lv Flanders LAT 2:42:40 25  
    12 48 Pāvels Tarasovs 1970 Mežmalas MTB   LAT 2:43:15 24,9  
    13 61 Guntars Ceplītis 1969 VW-Valmiera   LAT 2:44:57 24,7  
    14 47 Guntars Baranovskis 1968 Smiltene BH LAT 2:46:37 24,4  
    15 71 Aivars Skutelis 1968 ZZK-Extreme Sport Specialized LAT 2:46:46 24,4  
    16 36 Aivars Bogdanovs 1965 EthicSport Cēsis   LAT 2:47:32 24,3  
    17 286 Mārtiņš Biezais 1971 EthicSport Cēsis   LAT 2:47:50 24,3  
    18 54 Jānis Vimba 1969 VW-Valmiera   LAT 2:49:23 24  
    19 85 Dzintars Lejiņš 1973 Fans/Multipower Cube LAT 2:52:11 23,6  
    20 266 Pēteris Plūme 1972 Hotel centra-velobiķeri.lv   LAT 2:55:07 23,2  
    21 87 Andrejs Iļjenko 1969 Smiltene Superior LAT 2:55:08 23,2  
    22 74 Armands Berķis 1966 Burusports Team   LAT 2:56:46 23  
    23 64 Jānis Bruzinskis 1959 Kuldīga   LAT 2:59:18 22,7  
    24 44 Jānis Roskošs 1973 Smiltene BH LAT 3:00:06 22,6  
    25 165 Jānis Pakulis 1970 EthicSport Cēsis 2   LAT 3:02:13 22,3  
    26 66 Mareks Marčenkovs 1970 Salaspils/Zīriņi   LAT 3:05:43 21,9  
    27 57 Juris Sniķis 1973 Mežmalas MTB   LAT 3:05:50 21,9  
    28 120 Andris Pommers 1974 Salaspils/Zīriņi   LAT 3:12:21 21,2  
    29 140 Kalvis Malderis 1974 Salaspils/Zīriņi   LAT 3:12:21 21,2  
    30 116 Juris Kolns 1970 Mežmalas MTB   LAT 3:16:32 20,7  
    31 97 Aldis Pundurs 1965 Hotel Centra-Velobiķeri.lv Giant LAT 3:17:03 20,7  
    32 114 Juris Galibeckis 1975 Mežmalas MTB   LAT 3:17:24 20,6  
    33 156 Artūrs Rautenbergs 1965   Giant LAT 3:22:38 20,1  
    34 267 Edgars Goba 1974 Salaspils/Zīriņi   LAT 3:27:17 19,6  
    35 163 Renārs Šarākovs 1975 4ever/SK Mežaparks   LAT 3:29:54 19,4  
    36 143 Mareks Dombrovskis 1975 EthicSport Cēsis 2   LAT 3:37:40 18,7  
68 km W-ELITE                    
    1 49 Ivanda Eiduka 1977 Rietumu-Delfin Giant LAT 2:39:30 25,5  
    2 82 Lelde Tipāne 1985 Rietumu-Delfin Giant LAT 2:46:57 24,4  
    3 105 Līga Šmite 1991 VW-Valmiera   LAT 2:54:36 23,3  
    4 104 Anda Savļenko 1979 NN-Sporta klubs Giant LAT 3:02:45 22,3  
    5 110 Jeļena Dovgaļuka 1973 Veloclub Giant LAT 3:17:04 20,7  
    6 194 Madara Alberte 1988 Sigulda Cannondale LAT 3:30:32 19,3  
    7 185 Agnese Imune 1982 Swedbank/Merida Merida LAT 3:33:50 19  
    8 129 Līga Bitmane 1990 Tandēms/Drink Me   LAT 3:40:02 18,5