Izdrukāt...

Rezultāti pa distancēm

Lai apskatītu diplomu, spiediet uz burtu D katra rezultāta ieraksta beigās.

labots: 09.09.2011 13:50

Šoseja - 101000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  Pārstav                 velo           Laiks     -t dist   kmh  Stat      
 1     119  Gatis Smukulis          1987 HTC-Highroad                           2:16:43             44,3     D
 2     2    Rihards Bartuševičs     1990 LaPomme Marseille/RRS   Cervelo        2:17:13   +0:00:30  44,1     D
 3     1    Emīls Liepiņš           1992 Alpha Baltic/Unitymarathons.com
                                                                                2:17:31   +0:00:48  44,0     D
 4     175  Mārtiņš Jirgensons      1992 Dizaina manufaktūra     Giant Arljonak 2:18:21   +0:01:38  43,8     D
 5     4    Aleksandrs Kurbatskis   1992 Valmieras piens                        2:19:19   +0:02:36  43,4     D
 6     12   Reinis Simanovskis      1993 RRS                     Giant          2:19:22   +0:02:39  43,4     D
 7     19   Ingus Eislers           1989 Alpha Baltic/Unitymarathons.com
                                                                                2:19:23   +0:02:40  43,4     D
 8     10   Pauls Zvirbulis         1994 RRS                     KTM            2:19:23   +0:02:40  43,4     D
 9     11   Gatis Pundurs           1994 RRS                     Wheeler        2:19:31   +0:02:48  43,4     D
 10    171  Andrejs Podāns          1995 RRS/MSĢ                 Giant          2:19:32   +0:02:49  43,4     D
 11    42   Raivis Ritums           1986 RaCafe/Tandēms                         2:19:34   +0:02:51  43,4     D
 12    173  Toms Flaksis            1988 La Pomme Mareille       CKT            2:19:38   +0:02:55  43,3     D
 13    3    Harijs Nikolajevs       1992                         Merida         2:19:39   +0:02:56  43,3     D
 14    169  Andrejs Smirnovs        1994 RRS                     Univega        2:19:40   +0:02:57  43,3     D
 15    25   Viesturs Lejiņš         1978 Xsports Cycling Team                   2:19:41   +0:02:58  43,3     D
 16    167  Saulus Janelunas        1960 Veloclub.lv                            2:19:42   +0:02:59  43,3     D
 17    27   Maksims Ivanovs         1995 RRS Rīga                Pinorello      2:19:42   +0:02:59  43,3     D
 18    134  Artūrs Beļevičs         1996 RRS Rīga                Author         2:19:43   +0:03:00  43,3     D
 19    149  Vitālijs Korņilovs      1979 Alpha Baltic/Unitymarathons.com
                                                                                2:19:46   +0:03:03  43,3     D
 20    74   Krišjānis Beitāns       1994 RRS                     Focus          2:19:48   +0:03:05  43,3     D
 21    24   Jurijs Širons           1971 ZZK                                    2:19:50   +0:03:07  43,3     D
 22    34   Gunvaldis Vēsmiņš       1959 laskana                 Cube           2:19:51   +0:03:08  43,3     D
 23    7    Mārtiņš Flaksis         1986 krastmali.lv            Giant          2:19:51   +0:03:08  43,3     D
 24    37   Ernests Čakšs           1994 RRS                                    2:19:55   +0:03:12  43,3     D
 25    8    Jānis Rubiks            1989 Valmieras piens                        2:20:02   +0:03:19  43,2     D
 26    38   Pēteris Remerts         1993 Salaspils/Zīriņi/RRS    Corratec       2:20:05   +0:03:22  43,2     D
 27    28   Jānis Vimba             1969 Valmieras piens                        2:20:12   +0:03:29  43,2     D
 28    62   Māris Babris            1974 VMS/ironman.lv                         2:20:15   +0:03:32  43,2     D
 29    139  Egons Rozenfelds        1969 Xsports Cycling Team                   2:20:18   +0:03:35  43,1     D
 30    116  Artūrs Kozulis          1985 RRS                     Giant          2:20:23   +0:03:40  43,1     D
 31    5    Aleksandrs Aleksandrovs 1960 Veloclub                Dart           2:20:34   +0:03:51  43,1     D
 32    63   Lauris Špillers         1974 Alpha Baltic/Unitymarathons.com
                                                                                2:20:39   +0:03:56  43,0     D
 33    36   Lija Laizāne            1993 Rīgas Jaunatnes komanda/RRS
                                                                                2:20:42   +0:03:59  43,0     D
 34    150  Viesturs Lukševics      1987 Alpha Baltic/Unitymarathons.com
                                                                                2:20:42   +0:03:59  43,0     D
 35    148  Māris Bogdanovičs       1991 Alpha Baltic/Unitymarathons.com
                                                                                2:20:44   +0:04:01  43,0     D
 36    147  Erki Putsep             1976 Alpha Baltic/Unitymarathons.com
                                                                                2:20:45   +0:04:02  43,0     D
 37    23   Henrijs Vimba           1992 Valmieras piens                        2:22:13   +0:05:30  42,6     D
 38    168  Oļegs Meļehs            1982 Meridiana               Giant          2:24:00   +0:07:17  42,0     D
 39    46   Kaspars Krūmiņš         1994 RaCafe/Tandēms                         2:24:23   +0:07:40  41,9     D
 40    14   Emīls Dreijers          1994 NN Sporta klubs         Giant          2:24:40   +0:07:57  41,8     D
 41    109  Vladimirs Kuzņecovs     1957 Krievija                               2:24:47   +0:08:04  41,8     D
 42    13   Kristaps Krūmiņš        1994 RaCafe/Tandēms          Orbea          2:24:48   +0:08:05  41,8     D
 43    124  Edvīns Jureckis         1992 Jureckis&Ko/krastmali.lv               2:24:50   +0:08:07  41,8     D
 44    165  Sandis Āķis             1975 bscgroup.eu             Orbea          2:24:53   +0:08:10  41,8     D
 45    29   Aigars Zvingulis        1961 Kuldīga                 Orbea          2:24:57   +0:08:14  41,8     D
 46    164  Viktors Gotfridsons     1956 Kuldīga                 Orbea          2:24:59   +0:08:16  41,7     D
 47    16   Arnis Krists Zecmanis   1995 RaCafe/Tandēms                         2:24:59   +0:08:16  41,7     D
 48    32   Pēteris Plūme           1972                                        2:25:00   +0:08:17  41,7     D
 49    20   Guntars Ceplītis        1969 Valmieras piens                        2:25:01   +0:08:18  41,7     D
 50    9    Kaspars Beitāns         1971                         Lapierre       2:25:02   +0:08:19  41,7     D
 51    17   Oskars Lipovskis        1994 Rīgas Jaunatnes komanda/RRS
                                                                 Giant          2:25:05   +0:08:22  41,7     D
 52    153  Dzintars Lejiņš         1973 Pernod Ricard Latvia                   2:25:07   +0:08:24  41,7     D
 53    56   Iļja Dorošenko          1996 RRS                     ZZK            2:25:09   +0:08:26  41,7     D
 54    35   Jānis Teteris           1975 Veloserviss                            2:25:10   +0:08:27  41,7     D
 55    39   Sergejs Pomarņevskis    1954 velobiķeri                             2:25:12   +0:08:29  41,7     D
 56    71   Artis Dāvidnieks        1978 EMU                                    2:25:13   +0:08:30  41,7     D
 57    131  Egīls Vidžups           1981 ebike/4ever             4ever          2:25:17   +0:08:34  41,7     D
 58    41   Andris Krūmiņliepa      1983 Hotel Centrs-Velobiķeri.lv
                                                                                2:25:19   +0:08:36  41,7     D
 59    48   Jānis Bruzinskis        1959 Latvenergo                             2:25:20   +0:08:37  41,6     D
 60    21   Ints Reņķis             1972 Xsports Cycling Team                   2:25:20   +0:08:37  41,6     D
 61    97   Gatis Vītoliņš          1978                         Corratec       2:25:21   +0:08:38  41,6     D
 62    33   Nauris Inovskis         1981 Kuldīga                 Cube           2:25:22   +0:08:39  41,6     D
 63    141  Mārcis Jonass           1979 Xsports Cycling Team                   2:25:24   +0:08:41  41,6     D
 64    30   Matīss Kauls            1992 LOK                                    2:25:28   +0:08:45  41,6     D
 65    18   Andis Gailis            1976 Valmieras piens         Planet x       2:25:30   +0:08:47  41,6     D
 66    31   Ainārs Ozoliņš          1960 Valmieras piens         Colnago        2:25:32   +0:08:49  41,6     D
 67    15   Toms Endelis            1994 RaCafe/Tandēms          Orbea          2:25:35   +0:08:52  41,6     D
 68    43   Raivis Sarkans          1995 RaCafe/Tandēms                         2:25:35   +0:08:52  41,6     D
 69    91   Eduards Rēns            1980 Velkonis                Merida         2:25:39   +0:08:56  41,6     D
 70    174  Nauris Ķiepe            1976 ZZK                     ZZK            2:25:40   +0:08:57  41,6     D
 71    137  Krišjānis Vēsmiņš       1986 laskana                                2:25:42   +0:08:59  41,5     D
 72    143  Ainārs Ķiksis           1972 Xsports Cycling Team                   2:25:43   +0:09:00  41,5     D
 73    40   Guntars Baranovskis     1968 Smiltene                BH             2:25:43   +0:09:00  41,5     D
 74    112  Renārs Lauzis           1977 Eži/MMT Santeko         Author         2:25:43   +0:09:00  41,5     D
 75    144  Uldis Kaufmanis         1975 Xsports Cycling Team                   2:25:52   +0:09:09  41,5     D
 76    47   Kaspars Beitāns         1969 dopings.lv              Corratec       2:25:52   +0:09:09  41,5     D
 77    22   Māris Kalveršs          1976 Xsports Cycling Team                   2:25:53   +0:09:10  41,5     D
 78    65   Jānis Garais            1984 Tandēms                 Merida         2:26:10   +0:09:27  41,4     D
 79    142  Oskars Hartmanis        1975 Xsports Cycling Team                   2:26:11   +0:09:28  41,4     D
 80    140  Andris Bodnieks         1976 Xsports Cycling Team                   2:26:53   +0:10:10  41,2     D
 81    155  Donalds Vasīlis         1967 Beitēni                 Flanders       2:28:51   +0:12:08  40,7     D
 82    49   Edgars Miglāns          1974                         Trek           2:29:43   +0:13:00  40,4     D
 83    107  Jānis Riekstiņš         1995 RRS                     Specialized    2:29:51   +0:13:08  40,4     D
 84    161  Guntis Šeflers          1982                                        2:29:56   +0:13:13  40,4     D
 85    86   Agnis Vikšteins         1981 Garām ejot              Univega        2:29:59   +0:13:16  40,4     D
 86    51   Normunds Rubenis        1964 Beitēni                 De Rosa        2:29:59   +0:13:16  40,4     D
 87    157  Madara Fūrmane          1992 Valmieras piens                        2:30:03   +0:13:20  40,3     D
 88    94   Mārtiņš Vīksne          1981 Burusports Team         Scott          2:30:08   +0:13:25  40,3     D
 89    118  Vladimirs Bogdanovs     1986 rvt-riepas.lv           Giant          2:30:10   +0:13:27  40,3     D
 90    130  Renārs Šarākovs         1975 ebike/4ever             Focus          2:30:10   +0:13:27  40,3     D
 91    67   Aigars Krasts           1966 Smiltene                Trek           2:30:11   +0:13:28  40,3     D
 92    61   Artūrs Linde            1995 RRS Rīga                Author         2:30:14   +0:13:31  40,3     D
 93    58   Pēteris Caune           1983                         Giant          2:30:18   +0:13:35  40,3     D
 94    55   Aldis Pundurs           1965 Hotel Centrs-Velobiķeri.lv
                                                                                2:30:24   +0:13:41  40,2     D
 95    101  Andrejs Pegasovs        1983                                        2:30:28   +0:13:45  40,2     D
 96    66   Aivars Krūčis           1952                                        2:30:32   +0:13:49  40,2     D
 97    160  Sandis Riņķis           1984                                        2:30:35   +0:13:52  40,2     D
 98    78   Viktors Trofimiks       1959 Veloclub                Guerciotti     2:30:49   +0:14:06  40,1     D
 99    26   Jānis Keišs             1991 Valmieras piens                        2:34:40   +0:17:57  39,1     D
 100   100  Jeļena Dovgaļuka        1973 veloclub                Univega        2:35:34   +0:18:51  38,9     D
 101   110  Mihails Popovs          1995 RRS                     Trek           2:35:34   +0:18:51  38,9     D
 102   106  Andris Balodis          1972 Virsotne/MARMOT         Specialized    2:35:35   +0:18:52  38,9     D
 103   108  Normunds Boļšis         1969                         Superior       2:35:40   +0:18:57  38,9     D
 104   53   Jānis Andersons         1976 veloclub cycling team   Merida         2:38:11   +0:21:28  38,3     D
 105   115  Deins Kaņepējs          1995 Pļaviņu SK Skanste                     2:38:18   +0:21:35  38,2     D
 106   54   Māris Heinols           1973 Valmieras piens         Merida         2:40:31   +0:23:48  37,7     D
 107   113  Ilgvars Plētnieks       1957 Smiltene                Corratec       2:40:55   +0:24:12  37,6     D
 108   121  Henrik Karmo            1974                                        2:41:26   +0:24:43  37,5     D
 109   145  Raimonds Garenčiks      1955 Rīgas triatlona klubs   Bianchi        2:41:35   +0:24:52  37,5     D
 110   102  Deniss Proskurins       1983 mtb.lv                  Specialized    2:43:44   +0:27:01  37,0     D
 111   59   Māris Liepa             1970                         Corratec       2:44:17   +0:27:34  36,8     D
 112   73   Rinolds Skirjus         1976                                        2:47:31   +0:30:48  36,1     D
 113   76   Harijs Paulāns          1984                                        2:48:01   +0:31:18  36,0     D
 114   166  Renārs Vinokurovs       1978 laskana                                2:48:05   +0:31:22  36,0     D
 115   68   Jānis Ķīsis             1952                                        2:48:11   +0:31:28  36,0     D
 116   122  Zigurds Jureckis        1960 Jureckis&Ko/krastmali.lv               2:48:27   +0:31:44  35,9     D
 117   70   Kārlis Plakans          1989 NT Piedzīvojumi         Giant          2:49:17   +0:32:34  35,7     D
 118   159  Artūrs Veispāls         1970                         Trek           2:50:35   +0:33:52  35,5     D
 119   80   Reinis Ozoliņš          1991 Valmieras piens                        2:51:06   +0:34:23  35,4     D
 120   125  Dace Lezdiņa            1982                                        2:52:42   +0:35:59  35,0     D
 121   83   Artūrs Hofmanis         1970 Modernā pieccīņa        Corratec       2:53:03   +0:36:20  35,0     D
 122   123  Ligita Jurecka          1989 Jureckis&Ko/krastmali.lv               2:53:09   +0:36:26  34,9     D
 123   136  Jānis Lagzdiņš          1995 krastmali.lv            Flanders       2:53:12   +0:36:29  34,9     D
 124   158  Anatolijs Kivrins       1956                         Cube           2:53:31   +0:36:48  34,9     D
 125   79   Kaspars Pīnups          1972 Latvenergo                             2:54:05   +0:37:22  34,8     D
 126   126  Juris Priednieks        1958                         Corratec       2:54:21   +0:37:38  34,7     D
 127   93   Rihards Petkevičs       1982 Nordea banka            Trek           2:55:27   +0:38:44  34,5     D
 128   170  Dzintars Višķers        1968 Savējais                Cube           2:55:47   +0:39:04  34,4     D
 129   75   Jānis Štekels           1982                                        2:56:42   +0:39:59  34,2     D
 130   120  Sven Sahle              1974                         Trek           2:58:08   +0:41:25  34,0     D
 131   133  Kaspars Strazdiņš       1980                         Focus          2:59:01   +0:42:18  33,8     D
 132   69   Aleksandrs Deņisovs     1965 veloclub                Dynatek        2:59:25   +0:42:42  33,7     D
 133   84   Žanna Škuļova           1973 veloclub                Dynatek        2:59:39   +0:42:56  33,7     D
 134   60   Jānis Bērziņš           1986 Valmieras piens                        2:59:50   +0:43:07  33,6     D
 135   72   Aleksandrs Kapralovs    1964 veloclub.lv             Giant          3:00:42   +0:43:59  33,5     D
 136   77   Gvido Sabulis           1970 EthicsSport             Giant          3:01:26   +0:44:43  33,4     D
 137   82   Leons Seškens           1956 AC Sports                              3:02:57   +0:46:14  33,1     D
 138   111  Vairis Krauklis         1953 Kaivo-Vudlande          Merida         3:07:42   +0:50:59  32,2     D
 139   103  Agris Briedis           1955 OC Limbaži                             3:10:02   +0:53:19  31,8     D
 140   104  Sergejs Zaļupe          1952 OC Limbaži              Merida         3:10:44   +0:54:01  31,7     D
 141   98   Māris Timma             1977 Latvenergo                             3:11:30   +0:54:47  31,6     D
 142   85   Arnis Vecenāns          1963 Latvenergo                             3:12:36   +0:55:53  31,4     D
 143   127  Pēteris Saulītis        1969                         Merida         3:12:54   +0:56:11  31,4     D
 144   81   Edmunds Spigovskis      1962 LVV                     Giant          3:14:13   +0:57:30  31,2     D
 145   87   Erīks Livzenieks        1959                         Univega        3:14:45   +0:58:02  31,1     D
 146   99   Alekss Ūpis             1993 Sora                    Merida         3:15:19   +0:58:36  31,0     D
 147   95   Aivars Ezernieks        1962 RE&RE                   KTM            3:15:28   +0:58:45  31,0     D
 148   96   Kārlis Klotiņš          1984                                        3:22:09   +1:05:26  29,9     D
 149   88   Andris Miķelsons        1943 Klijānu parks                          3:22:30   +1:05:47  29,9     D
 150   135  Iveta Flakse            1963 krastmali.lv                           3:23:59   +1:07:16  29,7     D
 151   162  Maksims Zagoruiko       1975 MTZ-serviss.lv          Specialized    3:31:31   +1:14:48  28,6     D
 152   163  Raitis Maurāns          1980                                        3:41:41   +1:24:58  27,3     D
 153   176  Ivars Rausis            1964 Cēsis                   Giant          3:44:22   +1:27:39  27,0     D
 154   89   Anatolijs Anpilovs      1954                         Author         3:55:07   +1:38:24  25,7     D
 155   177  Igors Leonovs           1986 Rīga                    RockMachine    3:59:32   +1:42:49  25,2     D
 156   90   Diāna Zaharevska        1983 Herbalife               Focus          4:42:17   +2:25:34  21,4     D

MTB - 43500m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  Pārstav                 velo           Laiks     -t dist   kmh  Stat      
 1     412  Allan Oras              1975 Rietumu-Delfin          Giant          1:22:33             31,6     D
 2     411  Dmitrijs Sorokins       1982 Rietumu-Delfin          Giant          1:22:56   +0:00:23  31,4     D
 3     205  Ivars Prokofjevs        1991 Rietumu-Delfin          Giant          1:23:02   +0:00:29  31,4     D
 4     207  Pēteris Janevics        1994 NN sporta klubs         Giant          1:23:05   +0:00:32  31,4     D
 5     201  Ernests Benhens-Bēkens  1990 Rietumu-Delfin          Giant          1:23:05   +0:00:32  31,4     D
 6     410  Matīss Preimanis        1991 Rietumu-Delfin          Giant          1:24:36   +0:02:03  30,8     D
 7     202  Jānis Ozols             1978 Veloserviss                            1:24:55   +0:02:22  30,7     D
 8     204  Kristaps Herings        1981 NN Sporta klubs         Giant          1:25:07   +0:02:34  30,6     D
 9     203  Toms Knostenbergs       1990 Trek-Philips-Sport2000  Trek           1:26:23   +0:03:50  30,2     D
 10    206  Lauris Purniņš          1986 Trek-Philips                           1:26:26   +0:03:53  30,1     D
 11    209  Jānis Priževoits        1985 Trek-Philips-Sport2000  Trek           1:27:08   +0:04:35  29,9     D
 12    208  Kaspars Serģis          1992 ZZK                                    1:27:41   +0:05:08  29,7     D
 13    295  Uģis Voiceščuks         1971 Ethicsport                             1:28:04   +0:05:31  29,6     D
 14    212  Andris Ansons           1975 Mežmalas MTB            Specialized    1:28:08   +0:05:35  29,6     D
 15    211  Gints Jakovels          1982 Tele2                                  1:28:21   +0:05:48  29,5     D
 16    210  Oskars Gailišs          1969 NN-Sporta klubs         Giant          1:28:34   +0:06:01  29,4     D
 17    409  Ervīns Smoļins          1987 NN Sporta klubs         Giant          1:30:05   +0:07:32  28,9     D
 18    213  Jānis Miķelsons         1991 Avis Scott Team                        1:30:07   +0:07:34  28,9     D
 19    1004 Mārtiņš Blūms           1995 Cēsis                   Trek           1:30:14   +0:07:41  28,9     D
 20    246  Kristaps Malčanovs      1993 Savējais                Specialized    1:32:33   +0:10:00  28,2     D
 21    227  Didzis Krogzems         1995 NN Sporta klubs/RRS     Superior       1:32:35   +0:10:02  28,1     D
 22    1010 Kristaps Būdenieks      1995 NN Sporta klubs         Giant          1:33:01   +0:10:28  28,0     D
 23    214  Roberts Zalcmanis       1977 krastmali.lv            Merida         1:33:16   +0:10:43  27,9     D
 24    239  Māris Antonevičs        1971 ZZK                     Specialized    1:33:51   +0:11:18  27,8     D
 25    215  Andrejs Iļjenko         1969 Smiltene                Superior       1:33:57   +0:11:24  27,7     D
 26    223  Reinis Mārtiņš Priedītis
                                    1995 NN Sporta klubs         Giant          1:34:04   +0:11:31  27,7     D
 27    225  Dāvis Perševics         1997 NN Sporta klubs         Giant          1:34:15   +0:11:42  27,6     D
 28    546  Edmonds Labanovskis     1977                         KTM            1:34:21   +0:11:48  27,6     D
 29    398  Viktors Nerugals        1983 ebike/4ever             Scott          1:34:39   +0:12:06  27,5     D
 30    280  Ralfs Seiksts           1990 AKC                                    1:34:51   +0:12:18  27,5     D
 31    228  Toms Dinsbergs          1988 Skil elektroinstrumenti Trek           1:36:12   +0:13:39  27,1     D
 32    290  Arnis Lazdiņš           1996 NN Sporta Klubs         Giant          1:36:27   +0:13:54  27,0     D
 33    268  Renārs Fedosjonoks      1979 Elkor team                             1:36:28   +0:13:55  27,0     D
 34    222  Jānis Zālītis           1970 Trek-Philips-Sport2000  GT             1:36:28   +0:13:55  27,0     D
 35    703  Leonids Aļeksejevs      1958 Fans/Multipower         Cube           1:36:36   +0:14:03  27,0     D
 36    232  Kaspars Čikste          1981 RaCafe/Tandēms          Orbea          1:36:44   +0:14:11  26,9     D
 37    374  Mārtiņš Blažēvics       1977 4 sekundes              Sensa          1:36:50   +0:14:17  26,9     D
 38    801  Guntis Viļums           1954 Smiltene                Giant          1:37:01   +0:14:28  26,9     D
 39    226  Guntars Zeics           1975 Veloserviss                            1:37:03   +0:14:30  26,8     D
 40    216  Ivars Kožeja            1968 ZZK                     ZZK            1:37:09   +0:14:36  26,8     D
 41    245  Artūrs Verza            1986 Valmieras piens         Merida         1:37:29   +0:14:56  26,7     D
 42    289  Agris Bērziņš           1986 Grindeks                Superior       1:37:32   +0:14:59  26,7     D
 43    331  Kristaps Meņģelis       1982 People.lv Racing Team                  1:37:35   +0:15:02  26,7     D
 44    646  Artis Žugs              1981                         Scott          1:37:40   +0:15:07  26,7     D
 45    234  Rego Strazdiņš          1966 Skil elektroinstrumenti Orbea          1:37:43   +0:15:10  26,7     D
 46    855  Roberts Bahmanis        1994 Ventspils BMX           Corratec       1:37:48   +0:15:15  26,6     D
 47    221  Lelde Ardava            1985 Rietumu-Delfin          Giant          1:37:49   +0:15:16  26,6     D
 48    664  Armands Strēle          1975 Xsports Cycling team                   1:37:49   +0:15:16  26,6     D
 49    256  Valdis Nītiņš           1963 4 slapji krekli         Gary Fisher    1:37:51   +0:15:18  26,6     D
 50    217  Mārtiņš Ozols           1990 ZZK                     ZZK            1:37:52   +0:15:19  26,6     D
 51    369  Ainārs Mitris           1978 Virsotne/MARMOT         Bulls          1:37:52   +0:15:19  26,6     D
 52    243  Dainis Sakalausks       1978 Kaivo-Vudlande          Specialized    1:38:01   +0:15:28  26,6     D
 53    276  Armands Lipskis         1969 SEB banka                              1:38:06   +0:15:33  26,6     D
 54    236  Mārtiņš Zālītīs         1995 NN Sporta klubs         Trek           1:38:08   +0:15:35  26,5     D
 55    308  Kaspars Krauklis        1977 Garām ejot              Cube           1:38:19   +0:15:46  26,5     D
 56    240  Raivis Borisovs         1985 Brāļi Pedāļi            Merida         1:38:29   +0:15:56  26,5     D
 57    219  Matīss Lātss            1994 NN-Sporta klubs         Giant          1:38:47   +0:16:14  26,4     D
 58    230  Juris Galibeckis        1975 Mežmalas MTB                           1:38:50   +0:16:17  26,4     D
 59    235  Guntis Bundzenieks      1978 Grifs AG                Corratec       1:39:06   +0:16:33  26,3     D
 60    439  Jānis Teivišs           1982 Kuldīga                 Giant          1:39:06   +0:16:33  26,3     D
 61    416  Kaspars Sirmais         1971 SEB banka                              1:39:25   +0:16:52  26,2     D
 62    248  Jānis Cīmurs            1989 Jysk MTB team           Trek           1:39:28   +0:16:55  26,2     D
 63    445  Matīss Januševskis      1993 Savējais                Merida         1:39:37   +0:17:04  26,2     D
 64    328  Rolands Rūsiņš          1963                         Cube           1:39:40   +0:17:07  26,1     D
 65    392  Raitis Zuļģis           1967 Baltijas Grants         Trek           1:39:46   +0:17:13  26,1     D
 66    229  Aigars Janaitis         1978 Vēsā mierā              Scott          1:39:54   +0:17:21  26,1     D
 67    271  Edgars Šmits            1979 MTB Garkalne            Cube           1:39:54   +0:17:21  26,1     D
 68    260  Edgars Valters          1983                         Giant          1:40:05   +0:17:32  26,0     D
 69    233  Imants Kublačovs        1965 Gulbenes SK Šķēps       Trek           1:40:17   +0:17:44  26,0     D
 70    237  Krišjānis Cielēns       1980 SEB banka                              1:40:19   +0:17:46  26,0     D
 71    1001 Arnis Pētersons         1994 ZZK                     ZZK            1:40:20   +0:17:47  26,0     D
 72    267  Ginters Kalniņš         1969 Strazdu Grava           Giant          1:40:22   +0:17:49  26,0     D
 73    330  Edgars Adijāns          1975 Skil elektroinstrumenti Corratec       1:40:25   +0:17:52  25,9     D
 74    284  Kristaps Leitis         1993 Kaivo-Vudlande                         1:40:31   +0:17:58  25,9     D
 75    241  Ivo Jaunietis           1983 Strazdu Grava           Giant          1:40:40   +0:18:07  25,9     D
 76    305  Kristaps Brokāns        1996 MMT Santeko             Superior       1:40:51   +0:18:18  25,8     D
 77    288  Andis Kronbergs         1981 EMU                                    1:41:04   +0:18:31  25,8     D
 78    325  Aldis Janevics          1970                         Giant          1:41:06   +0:18:33  25,8     D
 79    297  Aivars Ukins            1969 Pernod Ricard Latvia                   1:41:11   +0:18:38  25,7     D
 80    833  Kārlis Briedis          1979                         Fuji           1:41:17   +0:18:44  25,7     D
 81    380  Raimonds Sergejevs      1980 Virsotne/MARMOT         Superior       1:41:32   +0:18:59  25,7     D
 82    691  Andris Bāliņš           1978 Pilnīgi Vēsā Mierā      Cube           1:41:35   +0:19:02  25,6     D
 83    321  Deins Jaunpujens-Pujens 1996 Dobeles SS/Tandēms      Merida         1:41:38   +0:19:05  25,6     D
 84    231  Sandis Nete             1972 Veloserviss                            1:41:46   +0:19:13  25,6     D
 85    1037 Jānis Malcāns           1985 Vecdaugava              BMC            1:41:47   +0:19:14  25,6     D
 86    238  Mārtiņš Zakevics        1981 Everest                                1:41:51   +0:19:18  25,6     D
 87    322  Intars Stalbergs        1976                         Cube           1:41:53   +0:19:20  25,6     D
 88    293  Vitālijs Seržans        1992 MTB Garkalne            Superior       1:41:55   +0:19:22  25,6     D
 89    326  Ainārs Priedeslapa      1972                         Corratec       1:41:57   +0:19:24  25,6     D
 90    255  Gints Krastiņš          1983                         Merida         1:41:58   +0:19:25  25,5     D
 91    273  Aivars Rudi             1966 Sigulda                 Giant          1:41:59   +0:19:26  25,5     D
 92    632  Kaspars Holšteins       1978                                        1:42:04   +0:19:31  25,5     D
 93    251  Vilnis Vīgants          1983 MTB Garkalne            KTM            1:42:10   +0:19:37  25,5     D
 94    242  Artūrs Krastiņš         1986 Ceļuprojekts            Rockmachine    1:42:10   +0:19:37  25,5     D
 95    857  Gatis Lubāns            1987                         Corratec       1:42:11   +0:19:38  25,5     D
 96    403  Aldis Āboliņš           1984                                        1:42:12   +0:19:39  25,5     D
 97    266  Roberts Brēde           1975                         Cube           1:42:17   +0:19:44  25,5     D
 98    272  Erlends Ādamsons        1972 VVK Pārdaugava          Cube           1:42:21   +0:19:48  25,5     D
 99    316  Reinis Ronis            1985 Skandi Motors           Ghost          1:42:30   +0:19:57  25,4     D
 100   1036 Ingus Rigass            1982 SEB                     Merida         1:42:49   +0:20:16  25,3     D
 101   275  Jānis Blaubergs         1982 LMT                     Cube           1:42:53   +0:20:20  25,3     D
 102   457  Raivis Ķīselis          1986 Jysk MTB team           Specialized    1:42:56   +0:20:23  25,3     D
 103   477  Martins Klucis          1974                         Scott          1:43:00   +0:20:27  25,3     D
 104   252  Arvis Krūskops          1986 Grindeks                KTM            1:43:01   +0:20:28  25,3     D
 105   388  Aleksandrs Baidins      1970 Elkor team                             1:43:07   +0:20:34  25,3     D
 106   366  Ainārs Apinis           1967 Vidzemes mērnieks                      1:43:07   +0:20:34  25,3     D
 107   378  Jānis Platacis          1980                         Trek           1:43:08   +0:20:35  25,3     D
 108   339  Gatis Jarohovičs        1984                                        1:43:14   +0:20:41  25,2     D
 109   364  Raimonds Breide         1983                         Cube           1:43:20   +0:20:47  25,2     D
 110   258  Jānis Vējons            1983                                        1:43:27   +0:20:54  25,2     D
 111   841  Deniss Mirošins         1994 Salaspils/Zīriņi        Giant          1:43:33   +0:21:00  25,2     D
 112   874  Matīss Valdbergs        1989 Elkor                                  1:43:35   +0:21:02  25,1     D
 113   278  Rets Plēsums            1962                         Trek           1:43:37   +0:21:04  25,1     D
 114   262  Jānis Vējons            1952                                        1:43:42   +0:21:09  25,1     D
 115   443  Normunds Skrebelis      1992                                        1:43:51   +0:21:18  25,1     D
 116   282  Emīls Ribaks            1994                         American Eagle 1:43:52   +0:21:19  25,1     D
 117   279  Agris Bokvalds          1967 Ulbroka                 Trek           1:43:54   +0:21:21  25,1     D
 118   356  Juris Veldre            1975 VVK Pārdaugava          Giant          1:43:54   +0:21:21  25,1     D
 119   261  Ričards Krims           1989                         Panther        1:43:59   +0:21:26  25,1     D
 120   755  Konstantīns Ozerovs     1985 Esteria.lv              Trek           1:44:04   +0:21:31  25,0     D
 121   723  Edgars Kalniņš          1975                         Scott          1:44:16   +0:21:43  25,0     D
 122   313  Aldis Slaidiņš          1965                         Superior       1:44:34   +0:22:01  24,9     D
 123   400  Artis Kubliņš           1970 Latvenergo                             1:44:36   +0:22:03  24,9     D
 124   370  Gustavs Venters         1991 Vālodzes!               Superior       1:44:45   +0:22:12  24,9     D
 125   961  Inguss Salmiņš          1981                         Trek           1:44:46   +0:22:13  24,9     D
 126   244  Kristaps Puķe           1978                                        1:44:51   +0:22:18  24,8     D
 127   652  Andis Miončinskis       1978 AKC                     Specialized    1:44:54   +0:22:21  24,8     D
 128   368  Kārlis Tone             1996                         Corratec       1:44:59   +0:22:26  24,8     D
 129   749  Raivis Zuļģis           1993 Baltijas Grants         Trek           1:45:11   +0:22:38  24,8     D
 130   375  Sandis Kanbergs         1978 Pūre Food                              1:45:11   +0:22:38  24,8     D
 131   333  Andris Apalups          1965                         Gary Fisher    1:45:18   +0:22:45  24,7     D
 132   263  Zigmunds Dižgalvis      1962                         Corratec       1:45:19   +0:22:46  24,7     D
 133   292  Artis Buliņš            1971 Pēdu nav                Dema           1:45:20   +0:22:47  24,7     D
 134   343  Lauris Kalve            1980 Statoil                 Cube           1:45:20   +0:22:47  24,7     D
 135   997  Roberts Zuļģis          1969 Baltijas Grants         Trek           1:45:21   +0:22:48  24,7     D
 136   641  Artūrs Bērziņš          1993 Valmieras piens                        1:45:22   +0:22:49  24,7     D
 137   381  Ingus Ozolants          1976 forma2.lv               Cube           1:45:28   +0:22:55  24,7     D
 138   953  Aigars Meiers           1978 reelight.lv                            1:45:31   +0:22:58  24,7     D
 139   442  Jānis Paegle            1972                                        1:45:32   +0:22:59  24,7     D
 140   283  Jānis Urlovskis         1970                         Scott          1:45:33   +0:23:00  24,7     D
 141   538  Mārcis Kalniņš          1998 Kuldīga                 Corratec       1:45:35   +0:23:02  24,7     D
 142   337  Modris Krauja           1967 Troja SIA                              1:45:36   +0:23:03  24,7     D
 143   397  Andris Brokāns          1970 Latvenergo                             1:45:39   +0:23:06  24,7     D
 144   224  Haralds Lipsnis         1994 NN-Sporta klubs         Orbea          1:45:39   +0:23:06  24,7     D
 145   298  Aivis Liepiņš           1968 Tandēms                 KHS            1:45:46   +0:23:13  24,6     D
 146   300  Patriks Pāvuls          1993                         Trek           1:45:52   +0:23:19  24,6     D
 147   302  Mikus Ābele             1969 VVK Pārdaugava          Cube           1:45:52   +0:23:19  24,6     D
 148   459  Kaspars Rimša           1984                         GT             1:45:53   +0:23:20  24,6     D
 149   336  Helmuts Ramanis         1977 Smiltene                Orbea          1:45:54   +0:23:21  24,6     D
 150   285  Otto Leinerts-Neilands  1994 RTU-mērnieks.lv                        1:45:59   +0:23:26  24,6     D
 151   350  Andrejs Ivanišvili      1982 Toyota Team                            1:45:59   +0:23:26  24,6     D
 152   259  Arnolds Miķelsons       1955 Valmieras piens                        1:46:02   +0:23:29  24,6     D
 153   651  Ivo Balodis             1978 Kaivo-Vudlande          Scandium       1:46:05   +0:23:32  24,6     D
 154   903  Toms Lauks              1993 Codes Malēji            Giant          1:46:12   +0:23:39  24,5     D
 155   712  Guntis Kalniņš          1972 Kuldīga                 Corratec       1:46:17   +0:23:44  24,5     D
 156   762  Raivis Jansons          1987 Trek-Philips-Sport2000                 1:46:24   +0:23:51  24,5     D
 157   446  Jānis Kalniņš           1985                         Merida         1:46:27   +0:23:54  24,5     D
 158   391  Ģirts Mūrnieks          1982                         Cube           1:46:28   +0:23:55  24,5     D
 159   582  Armands Caunītis        1988 VW-Valmiera             Merida         1:46:30   +0:23:57  24,5     D
 160   437  Reinis Irmejs           1981 Festo                   Gary Fisher    1:46:32   +0:23:59  24,4     D
 161   338  Guntars Orlovskis       1985 Latvenergo                             1:46:34   +0:24:01  24,4     D
 162   384  Niklāvs Boļšis          1998 RRS-Baloži              Scott          1:46:35   +0:24:02  24,4     D
 163   340  Ivars Sedliņš           1981                         Merida         1:46:38   +0:24:05  24,4     D
 164   287  Aigars Vitkovskis       1973 Vitkovsky team          Corratec       1:46:40   +0:24:07  24,4     D
 165   310  Ģirts Jankovskis        1970 Garām ejot              Superior       1:46:41   +0:24:08  24,4     D
 166   708  Arturs Rautenbergs      1965                         Giant          1:46:43   +0:24:10  24,4     D
 167   320  Andris Pommers          1974                                        1:46:46   +0:24:13  24,4     D
 168   788  Jānis Ozols             1972                         Giant          1:46:47   +0:24:14  24,4     D
 169   274  Mareks Meļņiks          1974                                        1:47:04   +0:24:31  24,3     D
 170   486  Guntis Lošins           1976 Latvenergo                             1:47:10   +0:24:37  24,3     D
 171   247  Uldis Miķelsons         1966                                        1:47:18   +0:24:45  24,3     D
 172   851  Tomass   Šmits          1989                                        1:47:21   +0:24:48  24,3     D
 173   286  Aivars Sniedze          1951                                        1:47:21   +0:24:48  24,3     D
 174   309  Ainars Jansons          1966 MTB Priekuļi                           1:47:22   +0:24:49  24,3     D
 175   692  Žans Ribaks             1967                         Trek           1:47:25   +0:24:52  24,2     D
 176   564  Viktors Gorelovs        1974 Sportlat Omega          Merida         1:47:27   +0:24:54  24,2     D
 177   314  Māris Zālītis           1962 Kaivo-Vudlande          GT             1:47:34   +0:25:01  24,2     D
 178   643  Kaspars Mankops         1974 radio SWH                              1:47:35   +0:25:02  24,2     D
 179   294  Guntis Vijgriezis       1971 GEZE team               Trek           1:47:41   +0:25:08  24,2     D
 180   249  Uģis Jakubovskis        1975 Mežmalas MTB                           1:47:45   +0:25:12  24,2     D
 181   383  Māris Upīts             1981 VW-Valmiera             Cube           1:47:47   +0:25:14  24,2     D
 182   315  Aigars Straubergs       1979 Swedbank/Merida 1       Trek           1:47:52   +0:25:19  24,1     D
 183   401  Ivars Žerbis            1974 Skandi Motors                          1:48:02   +0:25:29  24,1     D
 184   466  Mārtiņš Pošeika         1985 Siguldietis             KTM            1:48:02   +0:25:29  24,1     D
 185   729  Tomass Kārlis Iļjenko   1997 RRS Rīga                Trek           1:48:25   +0:25:52  24,0     D
 186   895  Klāvs Rubenis           1997 4buras                  Cube           1:48:26   +0:25:53  24,0     D
 187   910  Vladimirs Misāns        1972 Virsotne/MARMOT         Merida         1:48:35   +0:26:02  24,0     D
 188   354  Jānis Saulītis          1970                         Trek           1:48:41   +0:26:08  24,0     D
 189   359  Edijs Ramanis           1994 Smiltene                Dema           1:48:43   +0:26:10  24,0     D
 190   327  Jānis Neinbergs         1960 Pārdaugava              Corratec       1:48:50   +0:26:17  23,9     D
 191   706  Dāvids Paļčikovskis     1994                         Merida         1:48:57   +0:26:24  23,9     D
 192   639  Ivars Nudiens           1981 RTU-mērnieks.lv                        1:48:57   +0:26:24  23,9     D
 193   665  Kristaps Hermanis       1989 Elkor                   Author         1:48:59   +0:26:26  23,9     D
 194   355  Valdis Eglītis          1984 Bērzu Street            Giant          1:49:02   +0:26:29  23,9     D
 195   471  Emīls Krams             1994 Ikšķile                 Merida         1:49:05   +0:26:32  23,9     D
 196   820  Arvils Andersons        1962 Carnikava               Merida         1:49:12   +0:26:39  23,9     D
 197   414  Krists Kruskops         1986 Tvnet                                  1:49:13   +0:26:40  23,8     D
 198   747  Juris Kairišs           1961                                        1:49:17   +0:26:44  23,8     D
 199   349  Jānis Klūga             1982 APU                     Cube           1:49:21   +0:26:48  23,8     D
 200   362  Dainis Lavrinovičs      1966                         Trek           1:49:26   +0:26:53  23,8     D
 201   406  Uldis Mačs              1983 Skandi Motors                          1:49:33   +0:27:00  23,8     D
 202   1032 Jānis Lapsiņš           1995 NN Sporta Klubs         Giant          1:49:40   +0:27:07  23,7     D
 203   702  Andris Ratkus           1985                         Scott          1:49:46   +0:27:13  23,7     D
 204   822  Juris Šķudītis          1976 Latvijas Finieris                      1:49:58   +0:27:25  23,7     D
 205   382  Jānis Sedliņš           1985                         Giant          1:50:00   +0:27:27  23,7     D
 206   324  Atis Neļķe              1970 MTB Garkalne            Superior       1:50:01   +0:27:28  23,7     D
 207   264  Kristaps Zvejnieks      1992 Mārupe                  Corratec       1:50:05   +0:27:32  23,7     D
 208   335  Rets Skrickis           1965                         Scott          1:50:10   +0:27:37  23,6     D
 209   306  Viesturs Birkants       1962 FMS                     Superior       1:50:12   +0:27:39  23,6     D
 210   907  Aivars Andersons        1990 Skandi Liepāja          Wheeler        1:50:16   +0:27:43  23,6     D
 211   415  Gatis Kronbergs         1979 Toyota team             Scott          1:50:18   +0:27:45  23,6     D
 212   811  Armands Vimba           1980 Toyouta team                           1:50:18   +0:27:45  23,6     D
 213   352  Valērijs Stepnojs       1976                         Scott          1:50:21   +0:27:48  23,6     D
 214   436  Māris Viļkins           1982                         Cube           1:50:26   +0:27:53  23,6     D
 215   372  Ēriks Piņķis            1974                         Merida         1:50:26   +0:27:53  23,6     D
 216   495  Kristaps Kancāns        1981 Virsotne/MARMOT                        1:50:30   +0:27:57  23,6     D
 217   317  Dzintars Zandovskis     1974 Siguldietis             Fluid          1:50:31   +0:27:58  23,6     D
 218   373  Ģirts Eliass            1966                         Sensa          1:50:33   +0:28:00  23,6     D
 219   365  Raitis Posums           1981 Nivea                                  1:50:36   +0:28:03  23,5     D
 220   379  Uģis Baumanis           1977                                        1:50:36   +0:28:03  23,5     D
 221   303  Juris Levitass          1959 MTB Priekuļi                           1:50:38   +0:28:05  23,5     D
 222   357  Kaspars Siņicins        1977                         Giant          1:50:38   +0:28:05  23,5     D
 223   441  Aiga Paegle             1970 Ceļu Emulsija HL                       1:50:45   +0:28:12  23,5     D
 224   342  Arnis Jēgeris           1985                         Wheeler        1:50:49   +0:28:16  23,5     D
 225   965  Allan Mahkvei           1979 Tallinn                 Bianchi        1:50:54   +0:28:21  23,5     D
 226   423  Raimonds Cipe           1983 maratoni.lv             Rockmachine    1:50:57   +0:28:24  23,5     D
 227   277  Vilnis Grams            1965 Siguldietis             Merida         1:51:04   +0:28:31  23,4     D
 228   396  Eduards Ābele           1978 VVK Pārdaugava          Cube           1:51:07   +0:28:34  23,4     D
 229   704  Artis Barons            1980 OC Limbaži              KTM            1:51:10   +0:28:37  23,4     D
 230   270  Ivo Rohtla              1969 Siguldietis             GT             1:51:13   +0:28:40  23,4     D
 231   281  Māris Perševics         1966                                        1:51:15   +0:28:42  23,4     D
 232   434  Ēriks Kalmanis          1977                         Superior       1:51:16   +0:28:43  23,4     D
 233   542  Dainis Homko            1984 Latvenergo                             1:51:17   +0:28:44  23,4     D
 234   299  Armands Zeps            1980                         Cannondale     1:51:40   +0:29:07  23,3     D
 235   390  Kaspars Mitjakovs       1996                                        1:51:42   +0:29:09  23,3     D
 236   893  Andris Lauznis          1971 Pēdu nav                Merida         1:51:49   +0:29:16  23,3     D
 237   661  Salvis Daģis            1981                                        1:51:50   +0:29:17  23,3     D
 238   543  Matīss Riekstiņš        1997 Talsu biatlona klubs Raimaks
                                                                 Univega        1:51:50   +0:29:17  23,3     D
 239   500  Jānis Hofmanis          1986 ASI Ski-Box             Superior       1:51:59   +0:29:26  23,3     D
 240   491  Māris Šlapins           1975 Latvenergo                             1:52:03   +0:29:30  23,2     D
 241   250  Romans Sviščs           1970 velorom                 Gary Fisher    1:52:07   +0:29:34  23,2     D
 242   462  Andris Ezeriņš          1971 limited.lv              Cube           1:52:13   +0:29:40  23,2     D
 243   728  Jānis Svārpstons        1976                                        1:52:17   +0:29:44  23,2     D
 244   319  Anrijs Meņģelsons       1979                         Merida         1:52:21   +0:29:48  23,2     D
 245   444  Mārtiņš Bandēns         1988                         Cube           1:52:32   +0:29:59  23,1     D
 246   672  Jānis Millers           1982 Latvijas Dzelzceļš                     1:52:40   +0:30:07  23,1     D
 247   1019 Gints Ezeriņš           1965 ZAAO                                   1:52:53   +0:30:20  23,1     D
 248   551  Artis Smirnovs          1984 aihersauto.lv           Giant          1:52:54   +0:30:21  23,1     D
 249   361  Paulis Laizāns          1967                         Rockmachine    1:52:55   +0:30:22  23,1     D
 250   932  Andis Plūme             1986                         Cube           1:52:58   +0:30:25  23,1     D
 251   579  Ints Lērme              1974 Valmieras piens                        1:53:03   +0:30:30  23,0     D
 252   329  Ingus Krūmiņš           1978 Trek-Philips            Trek           1:53:13   +0:30:40  23,0     D
 253   489  Atis Bērziņš            1977 Brīvie H2O              Merida         1:53:14   +0:30:41  23,0     D
 254   831  Andris Lapiņš           1980 Smiltene                               1:53:14   +0:30:41  23,0     D
 255   864  Roberts Lukša           1982 Odnoklassniki                          1:53:17   +0:30:44  23,0     D
 256   794  Sarmis Stankevičs       1972 Vidzemes mērnieks       Dema           1:53:40   +0:31:07  22,9     D
 257   385  Uģis Grietēns           1972 3M                                     1:53:44   +0:31:11  22,9     D
 258   220  Andis Lapiņš            1993 RaCafe/Tandēms          Corratec       1:53:47   +0:31:14  22,9     D
 259   584  Rolands Rozenfelds      1973                                        1:53:49   +0:31:16  22,9     D
 260   386  Gunārs Geduševs         1963 Laima                                  1:53:51   +0:31:18  22,9     D
 261   640  Gints Konošonoks        1974 Veloserviss                            1:53:55   +0:31:22  22,9     D
 262   485  Guntars Suniņš          1968                         Author         1:53:57   +0:31:24  22,9     D
 263   455  Gatis Penka             1982                         4ever          1:54:09   +0:31:36  22,8     D
 264   351  Jānis Gaiķis            1970 hawaiiexpress.lv        Scott          1:54:18   +0:31:45  22,8     D
 265   776  Edvarts Višķers         1998 Savējais                Specialized    1:54:20   +0:31:47  22,8     D
 266   346  Dzintars Lācis          1975 Laima                                  1:54:21   +0:31:48  22,8     D
 267   764  Oskars Gilucis          1979 SEB banka                              1:54:22   +0:31:49  22,8     D
 268   789  Aldis Smirnovs          1978 aihersauto.lv           Focus          1:54:27   +0:31:54  22,8     D
 269   474  Vilnis Mellups          1963                                        1:54:29   +0:31:56  22,7     D
 270   218  Kārlis Levitass         1987 MTB Priekuļi                           1:54:34   +0:32:01  22,7     D
 271   954  Bruno Broks             1974 Ekspertu aģentūra       KTM            1:54:39   +0:32:06  22,7     D
 272   318  Aigars Noreiks          1966 Savējais                Scott          1:54:42   +0:32:09  22,7     D
 273   332  Jānis Trops             1966                         Merida         1:54:50   +0:32:17  22,7     D
 274   556  Jānis Saliņš            1995 RRS Vecmīlgrāvis        Author         1:54:52   +0:32:19  22,7     D
 275   420  Ritvars Priede          1996 Latvijas valsts meži    Superior       1:54:53   +0:32:20  22,7     D
 276   1017 Mārtiņš Zieds           1987 Radio SWH               Author         1:54:54   +0:32:21  22,7     D
 277   888  Aldis Āboltiņš          1990                         Cube           1:55:01   +0:32:28  22,6     D
 278   304  Dāvis Dreimanis         1995                         Superior       1:55:03   +0:32:30  22,6     D
 279   655  Valdis Andiņš           1948 Velo-2                  Merida         1:55:05   +0:32:32  22,6     D
 280   956  Aivis Lindems           1982 Elles vārti             Trek           1:55:08   +0:32:35  22,6     D
 281   301  Vilnis Matusēvičs       1973                         Cube           1:55:08   +0:32:35  22,6     D
 282   902  Edgars Freivalds        1982                                        1:55:11   +0:32:38  22,6     D
 283   838  Gints Golmeistars       1973                         Specialized    1:55:13   +0:32:40  22,6     D
 284   787  Alvis Nīgals            1983 LNT                                    1:55:14   +0:32:41  22,6     D
 285   311  Ivars Sniegs            1966                         Dema           1:55:14   +0:32:41  22,6     D
 286   539  Eduards Kozlovskis      1978                         Corratec       1:55:16   +0:32:43  22,6     D
 287   757  Ojārs Valkers           1979                         ZZK            1:55:18   +0:32:45  22,6     D
 288   453  Dāvis Jonass            1984 SEB banka                              1:55:22   +0:32:49  22,6     D
 289   695  Rūdolfs Penka           1986 Pēdu nav                Superior       1:55:27   +0:32:54  22,6     D
 290   467  Andis Krams             1964 Ikšķile                 ZZK            1:55:28   +0:32:55  22,6     D
 291   739  Dmitrijs Šarovs         1986 RTU-mernieks.lv                        1:55:32   +0:32:59  22,5     D
 292   363  Aldis Polis             1962                         Specialized    1:55:39   +0:33:06  22,5     D
 293   522  Aldis Briģis            1976                         Cube           1:55:40   +0:33:07  22,5     D
 294   345  Romāns Krapausks        1967                         Giant          1:55:42   +0:33:09  22,5     D
 295   799  Sergejs Korzinins       1962 Digital Abstracts       Colnago        1:55:45   +0:33:12  22,5     D
 296   517  Andrejs Ļeļkovs         1997 RRS-Baloži              Giant          1:55:47   +0:33:14  22,5     D
 297   604  Agris Šulcs             1970                         Corratec       1:55:53   +0:33:20  22,5     D
 298   1023 Vismants Caune          1943 Raimaks                                1:55:57   +0:33:24  22,5     D
 299   1042 Jānis Bērziņš           1964 Rīga                                   1:56:02   +0:33:29  22,4     D
 300   405  Artūrs Ronis            1985 Moller Auto Latvia                     1:56:06   +0:33:33  22,4     D
 301   805  Gunārs Ozoliņš          1987                         Author         1:56:07   +0:33:34  22,4     D
 302   393  Pēteris Beķeris         1975 Sigulda                                1:56:13   +0:33:40  22,4     D
 303   1013 Armands Vācers          1980 Jelgava                 Trek           1:56:28   +0:33:55  22,4     D
 304   360  Normuds Kalniņš         1961 Pro Via                 Corratec       1:57:01   +0:34:28  22,3     D
 305   515  Vasilijs Tkačuks        1981 Thomson Solutions       Cube           1:57:05   +0:34:32  22,2     D
 306   341  Mārcis Žukovs           1975 Kurjeru izlase          Merida         1:57:15   +0:34:42  22,2     D
 307   431  Rolands Gulbis          1972 Valmieras piens                        1:57:18   +0:34:45  22,2     D
 308   494  Verners Vuļs            1967                         ZZK            1:57:21   +0:34:48  22,2     D
 309   521  Jānis Viļumsons         1983                         KHS            1:57:27   +0:34:54  22,2     D
 310   882  Rihards Prohorovs       1972                         Corratec       1:57:33   +0:35:00  22,2     D
 311   774  Juris Rēfelds           1958 Saldus                  Merida         1:57:34   +0:35:01  22,2     D
 312   549  Emīls Broks             1980                         Corratec       1:57:35   +0:35:02  22,1     D
 313   506  Edgars Ozols            1954 Rīga-Tērvete            Cube           1:57:39   +0:35:06  22,1     D
 314   433  Māris Kalve             1948 Rīgas dome              KTM            1:57:45   +0:35:12  22,1     D
 315   648  Edgars Vanters          1982 Pitons Racing           Bergamount     1:58:00   +0:35:27  22,1     D
 316   291  Agnis Česka             1981                         ZZK            1:58:00   +0:35:27  22,1     D
 317   872  Jānis Dzenis            1987 Pitons Racing           Superior       1:58:00   +0:35:27  22,1     D
 318   425  Ģirts Ģederts           1966 Tenisa centrs Ādaži     Flanders       1:58:07   +0:35:34  22,0     D
 319   698  Maksims Maslovs         1998 RRS Baloži              Rockmachine    1:58:08   +0:35:35  22,0     D
 320   358  Māris Rozenšteins       1985 Nordea Banka            Trek           1:58:10   +0:35:37  22,0     D
 321   344  Agris Pētersons         1964 Skil elektroinstrumenti Cannondale     1:58:15   +0:35:42  22,0     D
 322   523  Edgars Ozoliņš          1987 Nordea Banka            Trek           1:58:22   +0:35:49  22,0     D
 323   716  Andris Mellups          1982 Moller Auto Latvia                     1:58:22   +0:35:49  22,0     D
 324   858  Lauris Sēbriņš          1987                         Focus          1:58:29   +0:35:56  22,0     D
 325   585  Gvido Buliņš            1993 Pēdu nav                Ghost          1:58:39   +0:36:06  21,9     D
 326   323  Toms Līdumnieks         1988                         ZZK            1:58:42   +0:36:09  21,9     D
 327   740  Romāns Ježovs           1986 RTU-mernieks.lv                        1:58:44   +0:36:11  21,9     D
 328   659  Ingars Lazarevs         1981 LMT                     Merida         1:59:02   +0:36:29  21,9     D
 329   813  Jānis Ermansons         1962 Strazdu Grava                          1:59:02   +0:36:29  21,9     D
 330   528  Ansis Peslaks           1986 Peslaks                 Cube           1:59:08   +0:36:35  21,9     D
 331   307  Gatis Noreiks           1965 Savējais                Merida         1:59:08   +0:36:35  21,9     D
 332   1044 Ojārs Berjoza           1976 Valka                                  1:59:12   +0:36:39  21,8     D
 333   454  Ance Janevica           1995 NN-Sporta klubs         Giant          1:59:13   +0:36:40  21,8     D
 334   480  Uģis Strazdiņš          1970 Silvanols/G4S Latvia    Trek           1:59:15   +0:36:42  21,8     D
 335   775  Emīls Višķers           1998 Savējais                Specialized    1:59:20   +0:36:47  21,8     D
 336   609  Reinis Grīgs            1985                                        1:59:27   +0:36:54  21,8     D
 337   562  Nils Dzenis             1992                                        1:59:28   +0:36:55  21,8     D
 338   404  Aigars Zīmelis          1975 Mežmalas MTB            4ever          1:59:31   +0:36:58  21,8     D
 339   763  Jānis Ozoliņš           1990 Trek-Philips-Sport2000                 1:59:32   +0:36:59  21,8     D
 340   518  Mārcis Jākobsons        1970 Garām ejot              Merida         1:59:38   +0:37:05  21,8     D
 341   693  Arnis Zvirgzds          1972                         Merida         1:59:39   +0:37:06  21,8     D
 342   727  Mārtiņš Ozoliņš         1981                         Trek           1:59:40   +0:37:07  21,8     D
 343   645  Ingus Šmits             1982 LLU                                    1:59:40   +0:37:07  21,8     D
 344   806  Arnis Ozoliņš           1989                         Author         1:59:44   +0:37:11  21,7     D
 345   473  Jēkabs Bricis           1990                         Superior       1:59:46   +0:37:13  21,7     D
 346   725  Rolands Lātss           1971                         Ideal          1:59:48   +0:37:15  21,7     D
 347   465  Arnolds Taukulis        1955 VVK Pārdaugava          Merida         1:59:51   +0:37:18  21,7     D
 348   449  Guntars Plīkšis         1963                         Merida         1:59:54   +0:37:21  21,7     D
 349   778  Aivis Zetmanis          1979 Smiltene                Principial     1:59:57   +0:37:24  21,7     D
 350   501  Ringolds Piņķis         1970 Sētas puikas            Commencial     1:59:59   +0:37:26  21,7     D
 351   257  Krišjānis Grigalinovičs 1983 Plena puikas            Rockmachine    2:00:00   +0:37:27  21,7     D
 352   856  Aleksis Kerno           1995 Baltijas Grants         Cube           2:00:00   +0:37:27  21,7     D
 353   946  Aleksandrs Breus        1985                         Gary Fisher    2:00:02   +0:37:29  21,7     D
 354   798  Martins Belickis        1977 Codes Malēji            Corratec       2:00:08   +0:37:35  21,7     D
 355   935  Aigars Šarpņicks        1986                         Trek           2:00:09   +0:37:36  21,7     D
 356   654  Dainis Norītis          1959                                        2:00:20   +0:37:47  21,6     D
 357   821  Armands Marčenkovs      1994 Salaspils/Zīriņi        Superior       2:00:25   +0:37:52  21,6     D
 358   440  Dmitrijs Dzērve         1981                         Giant          2:00:33   +0:38:00  21,6     D
 359   877  Ronalds Vītols          1979 Lavazza                 Trek           2:00:35   +0:38:02  21,6     D
 360   530  Roberts Mišurovs        1986                         Cube           2:00:36   +0:38:03  21,6     D
 361   498  Anžela Utināne          1997 RRS Baloži              Ideal          2:00:36   +0:38:03  21,6     D
 362   601  Artis Zariņš            1967 Zariņa Zīmogu fabrika   Cube           2:00:43   +0:38:10  21,6     D
 363   929  Edmunds Anšics          1983 Pēc Piena braucēji                     2:00:52   +0:38:19  21,5     D
 364   837  Romāns Fjodorovs        1983 Silvanols/G4S Latvia    Felt           2:00:52   +0:38:19  21,5     D
 365   514  Roberts Vuļs            1994                         Trek           2:00:55   +0:38:22  21,5     D
 366   476  Andulis Vitte           1982 Latvijas Dzelzceļš                     2:00:56   +0:38:23  21,5     D
 367   622  Normunds Zandbergs      1969                         Panther        2:01:01   +0:38:28  21,5     D
 368   812  Andris Zuicans          1985                                        2:01:03   +0:38:30  21,5     D
 369   817  Lauris Kalniņš          1974                                        2:01:06   +0:38:33  21,5     D
 370   900  Vladislavs Černousovs   1982 Baltic Security LLC     Merida         2:01:07   +0:38:34  21,5     D
 371   673  Raimonds Jasinskis      1983 Latvijas Dzelzceļš                     2:01:11   +0:38:38  21,5     D
 372   926  Pāvels Ivanovskis       1969                         Focus          2:01:11   +0:38:38  21,5     D
 373   583  Artūrs Līdums           1980 LNT                                    2:01:16   +0:38:43  21,5     D
 374   451  Andris Kuplis           1978 Vidzemes mērnieks                      2:01:23   +0:38:50  21,5     D
 375   865  Aigars Putnis           1977 Rīgas satiksme/AKC                     2:01:26   +0:38:53  21,4     D
 376   925  Janeks Maļinovskis      1981                                        2:01:28   +0:38:55  21,4     D
 377   861  Arnis Šūlmeisters       1970                         ZZK            2:01:31   +0:38:58  21,4     D
 378   399  Ārijs Gedrovics         1965                                        2:01:32   +0:38:59  21,4     D
 379   408  Aldis Muriņš            1977 Skandi Motors                          2:01:33   +0:39:00  21,4     D
 380   554  Gustavs Brūveris        1996                         Bergamount     2:01:34   +0:39:01  21,4     D
 381   429  Aivars Šmits            1963                         Merida         2:01:38   +0:39:05  21,4     D
 382   879  Kristaps Slanķis        1985                                        2:01:44   +0:39:11  21,4     D
 383   824  Aivars Šķudītis         1983 Latvijas Finieris                      2:01:45   +0:39:12  21,4     D
 384   658  Valdis Bērziņš          1973                         Merida         2:01:45   +0:39:12  21,4     D
 385   881  Ivars Pirktiņš          1993                                        2:01:47   +0:39:14  21,4     D
 386   481  Jānis Linga             1970                         Commencial     2:01:48   +0:39:15  21,4     D
 387   472  Mārtiņš Krūziņš         1988 Tukums                  Giant          2:01:52   +0:39:19  21,4     D
 388   468  Dmitrijs Suženko        1988                                        2:01:55   +0:39:22  21,4     D
 389   497  Ojārs Rudzītis          1962                         Scott          2:01:56   +0:39:23  21,4     D
 390   605  Dāvis Dzenis            1994                                        2:01:57   +0:39:24  21,4     D
 391   516  Jānis Jaunozols         1976                         4ever          2:02:05   +0:39:32  21,3     D
 392   878  Andris Kļavinskis       1976 Vellapēda/AM Furnitūra  Kross          2:02:13   +0:39:40  21,3     D
 393   734  Alvis Indriksons        1975                         Corratec       2:02:16   +0:39:43  21,3     D
 394   660  Kārlis Eklons           1976                         Merida         2:02:16   +0:39:43  21,3     D
 395   663  Māris Āķītis            1975 picturehappy.lv         Trek           2:02:21   +0:39:48  21,3     D
 396   617  Dāvis Voiceščuks        1993 Ethicsport                             2:02:24   +0:39:51  21,3     D
 397   552  Viktors Berkmanis       1972                                        2:02:26   +0:39:53  21,3     D
 398   547  Pēteris Dzedulis        1981 DP Motors               Corratec       2:02:28   +0:39:55  21,3     D
 399   866  Ruslans Solovjovs       1980 Rīgas satiksme/AKC                     2:02:35   +0:40:02  21,2     D
 400   561  Viesturs Driķis         1976                         KHS            2:02:35   +0:40:02  21,2     D
 401   770  Jurģis Krīgers          1979                         Merida         2:02:38   +0:40:05  21,2     D
 402   1020 Jānis Siliņš            1981 SEB                     Trek           2:02:42   +0:40:09  21,2     D
 403   773  Arturs Ozoliņš          1981                         Orbea          2:02:46   +0:40:13  21,2     D
 404   347  Aivars Kļaviņš          1957 Rollerblade Latvija     Cube           2:02:49   +0:40:16  21,2     D
 405   512  Jēkabs Jaunslavietis    1996                                        2:02:55   +0:40:22  21,2     D
 406   790  Mārtiņš Apinis          1989 Vidzemes mērnieks       GT             2:02:57   +0:40:24  21,2     D
 407   860  Sandris Šika            1975 Modernā Pieccīņa                       2:02:58   +0:40:25  21,2     D
 408   447  Gunārs Šmerliņš         1975                         Giant          2:03:02   +0:40:29  21,2     D
 409   525  Kristīne Krūkle-Bērziņa 1986 Grindeks                Superior       2:03:03   +0:40:30  21,2     D
 410   484  Aigars Žukovskis        1985                         Merida         2:03:07   +0:40:34  21,1     D
 411   470  Jānis Altenburgs        1968 SSK Bebra               Focus          2:03:15   +0:40:42  21,1     D
 412   452  Juris Kondrovs          1973 Talsi                   Trek           2:03:16   +0:40:43  21,1     D
 413   991  Leons Cīrulis           1977                         Giant          2:03:18   +0:40:45  21,1     D
 414   685  Jānis Saule             1976 Latvenergo                             2:03:24   +0:40:51  21,1     D
 415   705  Arnis Toks              1983 Saarakalns.lv           Kellys         2:03:30   +0:40:57  21,1     D
 416   814  Ģirts Indāns            1971                         Scott          2:03:30   +0:40:57  21,1     D
 417   638  Helmuts Nežborts        1994 Apex SK                 Focus          2:03:32   +0:40:59  21,1     D
 418   1021 Krišs Līdumnieks        1990 Babīte                  ZZK            2:03:40   +0:41:07  21,1     D
 419   511  Māris Cimiņš            1980 Bergs Team              Corratec       2:03:41   +0:41:08  21,1     D
 420   504  Gints Altrofs           1975 VVK Pārdaugava          Trek           2:03:48   +0:41:15  21,0     D
 421   843  Vilnis Ratnieks         1970 Riteņvasara             ZZK            2:03:57   +0:41:24  21,0     D
 422   479  Aigars Čeksters         1981 LVM Čiekuri             MBK            2:03:58   +0:41:25  21,0     D
 423   797  Jānis Baklāns           1981                         Trek           2:04:05   +0:41:32  21,0     D
 424   952  Arnis Rūķis             1979 Latvijas valsts meži                   2:04:09   +0:41:36  21,0     D
 425   571  Ralfs Dreimanis         1997 Reflex                  Merida         2:04:16   +0:41:43  21,0     D
 426   265  Oskars Skļomiņš         1979                         Corratec       2:04:19   +0:41:46  20,9     D
 427   502  Andrejs Tarans          1982 People.lv Racing Team   GT             2:04:22   +0:41:49  20,9     D
 428   499  Juris Zariņš            1961                                        2:04:22   +0:41:49  20,9     D
 429   482  Gints Gemzis            1983 Wolf System SIA         GT             2:04:23   +0:41:50  20,9     D
 430   945  Māris Strādnieks        1979 TK&Haltūrists                          2:04:33   +0:42:00  20,9     D
 431   540  Armands Lunts           1969                         Merida         2:04:34   +0:42:01  20,9     D
 432   334  Laimonis Garančs        1970 Silvanols/G4S Latvia    Cube           2:04:38   +0:42:05  20,9     D
 433   594  Guntars Levics          1981                                        2:04:41   +0:42:08  20,9     D
 434   487  Ilmārs Tilgalis         1982                         Specialized    2:04:43   +0:42:10  20,9     D
 435   490  Sandris Lizbovskis      1969 LNT                                    2:04:45   +0:42:12  20,9     D
 436   395  Jānis Splīte            1956                         Nox            2:04:47   +0:42:14  20,9     D
 437   407  Gatis Poltiņņikovs      1985 Skandi Motors                          2:04:48   +0:42:15  20,9     D
 438   458  Kristaps Ķemme          1992                                        2:04:50   +0:42:17  20,9     D
 439   792  Ingars Kasparāns        1973                         Corratec       2:04:52   +0:42:19  20,9     D
 440   560  Ainārs Volts            1968                         Trek           2:04:57   +0:42:24  20,8     D
 441   566  Kārlis Zariņš           1975                                        2:05:10   +0:42:37  20,8     D
 442   809  Rihards Skrastiņš       1987 Auto Rings              Trek           2:05:19   +0:42:46  20,8     D
 443   859  Diāna Šika              1979                         Trek           2:05:20   +0:42:47  20,8     D
 444   979  Alberts Mucenieks       1997 Wilo                                   2:05:29   +0:42:56  20,7     D
 445   657  Ivars Grudulis          1963 Mežmalas MTB            Cube           2:05:40   +0:43:07  20,7     D
 446   647  Igors Matjola           1984 Swedbank/Merida 1       Scott          2:05:47   +0:43:14  20,7     D
 447   746  Deniss Bermans          1987                         Scott          2:05:50   +0:43:17  20,7     D
 448   435  Jānis Skolnieks         1972 Gjensidige Baltic                      2:05:57   +0:43:24  20,7     D
 449   456  Māris Pietkūns          1972 Jelgava                 Superior       2:06:13   +0:43:40  20,6     D
 450   536  Mantens Devrīnts        1981                         Cube           2:06:14   +0:43:41  20,6     D
 451   430  Andris Zālītis          1973 Brāļi pedāļi            Superior       2:06:14   +0:43:41  20,6     D
 452   710  Edvīns Panders          1969                                        2:06:18   +0:43:45  20,6     D
 453   875  Gatis Valdbergs         1982 Elkor                                  2:06:19   +0:43:46  20,6     D
 454   602  Andris Kinēns           1970                         Scott          2:06:21   +0:43:48  20,6     D
 455   448  Juris Masāns            1976                         Trek           2:06:22   +0:43:49  20,6     D
 456   745  Ēriks Apšenieks         1953                                        2:06:50   +0:44:17  20,5     D
 457   460  Nauris Noreiks          1989 Savējais                Scott          2:06:51   +0:44:18  20,5     D
 458   719  Māris Belovs            1986 Eži                     Merida         2:06:53   +0:44:20  20,5     D
 459   759  Olga Lukša              1982 Tele2                                  2:07:05   +0:44:32  20,5     D
 460   593  Mareks Līcis            1976 Avis Scott Team         Scott          2:07:07   +0:44:34  20,5     D
 461   312  Ulvis Pāvuls            1987 Ķekava                  Cube           2:07:07   +0:44:34  20,5     D
 462   887  Mārtiņš Dravnieks       1990 Iecava                  Focus          2:07:16   +0:44:43  20,5     D
 463   715  Ivars Martinsons        1964 HK Cēsis                Cube           2:07:17   +0:44:44  20,5     D
 464   975  Nils Turauskis          1995 Sigulda                 Trek           2:07:17   +0:44:44  20,5     D
 465   986  Mārtiņš Zvīdriņš        1991 Baltā kalna komanda     Cube           2:07:17   +0:44:44  20,5     D
 466   848  Armands Zaharovskis     1986                         Felt           2:07:19   +0:44:46  20,5     D
 467   1005 Jānis Ulmanis           1988                         Cube           2:07:24   +0:44:51  20,4     D
 468   911  Ingus Apse              1996                         Trek           2:07:25   +0:44:52  20,4     D
 469   598  Roberts Poriņš          1998 Vita-Hanza              Corratec       2:07:29   +0:44:56  20,4     D
 470   533  Niklāvs Lizbovskis      1994 LNT                                    2:07:31   +0:44:58  20,4     D
 471   905  Egons Bražinskis        1986 APU Genesis             Gary Fisher    2:07:34   +0:45:01  20,4     D
 472   791  Aivars Ivanovs          1981                         Scott          2:07:41   +0:45:08  20,4     D
 473   483  Mudīte Fūrmane          1972 Kaivo-Vudlande                         2:07:49   +0:45:16  20,4     D
 474   894  Juris Rubenis           1970 4buras                  Cube           2:07:51   +0:45:18  20,4     D
 475   736  Māris Stjade            1975                         Giant          2:07:57   +0:45:24  20,3     D
 476   922  Ģirts Pavlovs           1973                                        2:08:00   +0:45:27  20,3     D
 477   461  Jānis Zolbergs          1978 forma2.lv               KHS            2:08:04   +0:45:31  20,3     D
 478   513  Lauris Lenšs            1979 Nordi                   Cube           2:08:15   +0:45:42  20,3     D
 479   921  Jānis Valainis          1978 Valaiņi                 Trek           2:08:20   +0:45:47  20,3     D
 480   978  Mārtiņš Muzikants       1978                         Superior       2:08:27   +0:45:54  20,3     D
 481   989  Ivars Ozoliņš           1984 radio SWH                              2:08:30   +0:45:57  20,3     D
 482   653  Raimonds Timma          1961                         Gary Fisher    2:08:31   +0:45:58  20,3     D
 483   553  Uldis Zandovskis        1993                         Merida         2:08:34   +0:46:01  20,3     D
 484   527  Egils Lejaskrauklis     1975                         Corratec       2:08:37   +0:46:04  20,2     D
 485   701  Jānis Mazītis           1975                         Trek           2:08:40   +0:46:07  20,2     D
 486   475  Arturs Isakovs          1996                         Fuji           2:08:43   +0:46:10  20,2     D
 487   718  Viktors Prokofjevs      1966                         Trek           2:08:44   +0:46:11  20,2     D
 488   1009 Mārtiņš Lismanis        1987                                        2:08:45   +0:46:12  20,2     D
 489   963  Inga Ērgle              1990 Trek-Philips-Sport2000  Trek           2:08:45   +0:46:12  20,2     D
 490   804  Uldis Judinskis         1981                         Univega        2:08:46   +0:46:13  20,2     D
 491   971  Gatis Rudzeišs          1992                         Trek           2:08:57   +0:46:24  20,2     D
 492   825  Jānis Purviņš           1970 Latvijas Finieris                      2:09:06   +0:46:33  20,2     D
 493   450  Ansis Ģīlis             1985                         Trek           2:09:11   +0:46:38  20,2     D
 494   1006 Matīss Rozītis          1990                         Merida         2:09:27   +0:46:54  20,1     D
 495   988  Reinis Vītols           1992                         Superior       2:09:45   +0:47:12  20,1     D
 496   690  Mareks Zviedrītis       1983 Latvenergo                             2:09:47   +0:47:14  20,1     D
 497   519  Guntars Jurēvics        1974                                        2:09:56   +0:47:23  20,0     D
 498   957  Aleksandrs Vaganovs     1983 Resnie putni            KHS            2:09:59   +0:47:26  20,0     D
 499   697  Aleksandrs Bļizņuks     1999 RRS Baloži              Trek           2:10:18   +0:47:45  20,0     D
 500   847  Aiga Strazdiņa          1978 Silvanols/G4S Latvia    Trek           2:10:28   +0:47:55  20,0     D
 501   948  Eduards Sūniņš          1982                         Flanders       2:10:45   +0:48:12  19,9     D
 502   709  Kaspars Darbinieks      1977 Livelo                  Cube           2:10:50   +0:48:17  19,9     D
 503   976  Andris Skrūzmanis       1966                         Trek           2:10:59   +0:48:26  19,9     D
 504   678  Gatis Gaņģītis          1982 Latvenergo                             2:11:02   +0:48:29  19,9     D
 505   488  Ilze Vīksne             1983 Skil elektroinstrumenti Giant          2:11:02   +0:48:29  19,9     D
 506   694  Roberts Jansons         1983                         Cube           2:11:03   +0:48:30  19,9     D
 507   840  Juris Jakovičs          1971                         Kross          2:11:12   +0:48:39  19,8     D
 508   587  Ronalds Rozenfelds      1995                                        2:11:23   +0:48:50  19,8     D
 509   981  Reinis Kārkliņš         1994                                        2:11:35   +0:49:02  19,8     D
 510   686  Dainis Sīmanis          1971 Latvenergo                             2:11:37   +0:49:04  19,8     D
 511   1043 Ivars Ozols             1962                                        2:11:39   +0:49:06  19,8     D
 512   842  Anna Ratniece           1995 Riteņvasara             Superior       2:11:40   +0:49:07  19,8     D
 513   720  Arvis Bisenieks         1979                         Merida         2:11:41   +0:49:08  19,8     D
 514   995  Mārtiņš Briedis         1986                         Trek           2:11:42   +0:49:09  19,8     D
 515   253  Aivars Bļusins          1965                                        2:11:45   +0:49:12  19,8     D
 516   743  Kārlis Splīte           1981                         ZZK            2:11:47   +0:49:14  19,8     D
 517   681  Alēns Jukšinskis        1984 Latvenergo                             2:11:48   +0:49:15  19,8     D
 518   931  Māris Antoņevičs        1976                         GT             2:11:49   +0:49:16  19,8     D
 519   846  Imants Sinka            1966                                        2:11:53   +0:49:20  19,7     D
 520   591  Renāte Sīle             1984                         Merida         2:11:55   +0:49:22  19,7     D
 521   898  Māris Stankevičs        1980                                        2:12:03   +0:49:30  19,7     D
 522   580  Aivis Vilciņš           1981 Garām ejot              Superior       2:12:06   +0:49:33  19,7     D
 523   589  Reinis Znatnajs         1973 Z-kalns                 Merida         2:12:15   +0:49:42  19,7     D
 524   1763 ? ?                     1979 ?                                      2:12:15   +0:49:42  19,7     D
 525   568  Elina-Sabīne Nežborte   1998                                        2:12:16   +0:49:43  19,7     D
 526   520  Inese Breide            1984                         Cube           2:12:18   +0:49:45  19,7     D
 527   371  Kaspars Laurovs         1975 Avis Scott Team         Scott          2:12:21   +0:49:48  19,7     D
 528   550  Uldis Bidiņš            1962                         Scott          2:12:31   +0:49:58  19,6     D
 529   810  Ivars Šmits             1963 Pēdu nav                Dema           2:12:34   +0:50:01  19,6     D
 530   972  Olavs Ķiecis            1963                                        2:12:48   +0:50:15  19,6     D
 531   987  Jānis Liepiņš           1977                                        2:12:55   +0:50:22  19,6     D
 532   960  Maija Platace           1980                         Trek           2:12:56   +0:50:23  19,6     D
 533   669  Intars Deičmanis        1979 Silvanols/G4S Latvia    Everest        2:12:57   +0:50:24  19,6     D
 534   765  Māris Baltkājs          1964                         Cannondale     2:12:59   +0:50:26  19,6     D
 535   771  Uldis Kupčs             1967 Savējais                               2:13:01   +0:50:28  19,6     D
 536   603  Martins Ierags          1977 Virsotne/MARMOT         Superior       2:13:03   +0:50:30  19,6     D
 537   844  Elīna Sedliņa           1983                                        2:13:08   +0:50:35  19,6     D
 538   818  Dzintars Rozītis        1976 SFB                     Trek           2:13:11   +0:50:38  19,5     D
 539   563  Vilnis Līcītis          1962                         Trek           2:13:14   +0:50:41  19,5     D
 540   938  Ilgvars Šmits           1986                         Superior       2:13:18   +0:50:45  19,5     D
 541   760  Jevgēnijs Pomjalovs     1986 Tele2                                  2:13:24   +0:50:51  19,5     D
 542   642  Māris Garjānis          1978 Siguldas novada dome    Merida         2:13:25   +0:50:52  19,5     D
 543   510  Inese Beitāne           1964 Pro Via                 Corratec       2:13:28   +0:50:55  19,5     D
 544   880  Toms Ķinēns             1989                         Merida         2:13:29   +0:50:56  19,5     D
 545   883  Klāvs Visockis          1995                                        2:13:37   +0:51:04  19,5     D
 546   758  Ronalds Možeiko         1983 Tele2                                  2:13:42   +0:51:09  19,5     D
 547   808  Mārcis Janušs           1973                         Merida         2:13:46   +0:51:13  19,5     D
 548   627  Arnis Andersons         1974 Virsotne/MARMOT         Superior       2:13:47   +0:51:14  19,5     D
 549   509  Andris Dūmiņš           1959 Smiltene                KHS            2:13:58   +0:51:25  19,4     D
 550   973  Jānis Zariņš            1995 Valmieras piens         Merida         2:14:01   +0:51:28  19,4     D
 551   726  Harijs Leimanis         1959 Krītiņu banda           Cube           2:14:05   +0:51:32  19,4     D
 552   722  Sandis Grosbergs        1982 Krītiņu banda           Trek           2:14:05   +0:51:32  19,4     D
 553   724  Arnis Kalniņš           1965 Krītiņu banda           Trek           2:14:05   +0:51:32  19,4     D
 554   950  Jānis Kokins            1977                         Merida         2:14:10   +0:51:37  19,4     D
 555   548  Zigmunds Vīķis          1981                         Trek           2:14:13   +0:51:40  19,4     D
 556   959  Ivars Meļķis            1976 Bankrots?               Ghost          2:14:15   +0:51:42  19,4     D
 557   616  Mārtiņš Ķemme           1972                         Corratec       2:14:22   +0:51:49  19,4     D
 558   873  Gatis Varustiņš         1985                         Kross          2:14:23   +0:51:50  19,4     D
 559   752  Mārtiņš Liepiņš         1977 Ceļuprojekts            Merida         2:14:34   +0:52:01  19,3     D
 560   967  Jānis Liepiņš           1981                                        2:14:41   +0:52:08  19,3     D
 561   850  Juris Broks             1990                                        2:14:44   +0:52:11  19,3     D
 562   870  Eduards Malcevs         1978                                        2:14:45   +0:52:12  19,3     D
 563   424  Mārtiņš Ikaunieks       1990 maratoni.lv                            2:14:45   +0:52:12  19,3     D
 564   296  Oskars Apsītis          1977 AKC                     Superior       2:14:54   +0:52:21  19,3     D
 565   849  Viktors Baumanis        1961 Latvello                Author         2:15:00   +0:52:27  19,3     D
 566   780  Vilmārs Žunna           1964 Abava                   Fuji           2:15:07   +0:52:34  19,3     D
 567   567  Sintija Bērziņa         1988                                        2:15:11   +0:52:38  19,3     D
 568   962  Ainis Bormanis          1959                         Scott          2:15:19   +0:52:46  19,2     D
 569   599  Edgars Poriņš           1972 Vita-Hanza              Anlen          2:15:26   +0:52:53  19,2     D
 570   871  Sandris Mucenieks       1982 VW-Valmiera             Cube           2:15:36   +0:53:03  19,2     D
 571   836  Lotārs Zariņš           1996 Zariņa Zīmogu fabrika   Wheeler        2:15:40   +0:53:07  19,2     D
 572   532  Lauris Miķelsons        1987 Latvenergo                             2:15:42   +0:53:09  19,2     D
 573   1027 Santa Dreimane          1985 Cēsis                                  2:15:54   +0:53:21  19,2     D
 574   853  Jānis Mierkalns         1981                                        2:16:02   +0:53:29  19,1     D
 575   537  Raimonds Polačenko      1969 3M                                     2:16:04   +0:53:31  19,1     D
 576   845  Māris Siliņš            1973 Jūrmala                 Merida         2:16:07   +0:53:34  19,1     D
 577   884  Rihards Visockis        1997                                        2:16:12   +0:53:39  19,1     D
 578   941  Rūta Sibule             1983                                        2:16:13   +0:53:40  19,1     D
 579   940  Līga Bērziņa            1983                         Scott          2:16:13   +0:53:40  19,1     D
 580   942  Dzintars Sibulis        1978                                        2:16:13   +0:53:40  19,1     D
 581   934  Antons Krauklis         1985                                        2:16:17   +0:53:44  19,1     D
 582   795  Gatis Vilks             1981                         Sensa          2:16:31   +0:53:58  19,1     D
 583   574  Aloizs Stepēns          1963                         Trek           2:16:35   +0:54:02  19,1     D
 584   493  Gints Miezītis          1967 Valmieras piens                        2:16:40   +0:54:07  19,0     D
 585   867  Jurģis Likmanis         1961 Grindeks                Norostar       2:16:43   +0:54:10  19,0     D
 586   970  Zanda Abzalone          1974 Siguldas novada dome                   2:16:45   +0:54:12  19,0     D
 587   545  Juris Šmulders          1967                         Superior       2:16:48   +0:54:15  19,0     D
 588   558  Liene Klaveniece        1982                                        2:16:53   +0:54:20  19,0     D
 589   254  Jānis Ūlis              1957 Valmieras piens                        2:17:09   +0:54:36  19,0     D
 590   524  Ziedonis Bukavs         1943                         Giant          2:17:12   +0:54:39  19,0     D
 591   614  Aleksejs Bakša          1974                                        2:17:17   +0:54:44  19,0     D
 592   1018 Arni Stasaitis          1961 Rīga                    Trek           2:17:19   +0:54:46  19,0     D
 593   625  Aleksandrs Špaks        1974                         Head           2:17:27   +0:54:54  18,9     D
 594   980  Ritvars Ekerts          1990                                        2:17:31   +0:54:58  18,9     D
 595   269  Raimonds Veinbergs      1977 Ulbroka                 Focus          2:17:32   +0:54:59  18,9     D
 596   413  Jānis Lazdāns           1970                         Classic        2:17:34   +0:55:01  18,9     D
 597   983  Armands Pivors          1980 nesedimajas.lv          Merida         2:17:37   +0:55:04  18,9     D
 598   629  Inga Ieraga             1973                                        2:17:40   +0:55:07  18,9     D
 599   920  Rūta Valaine            1977 Valaiņi                 Trek           2:17:51   +0:55:18  18,9     D
 600   418  Raitis Bēmers           1980 Novatours                              2:17:59   +0:55:26  18,9     D
 601   717  Matīss Gibolis          1985 Moller Auto Latvia                     2:18:01   +0:55:28  18,9     D
 602   909  Juris Aploks            1978 Skandi Liepāja          Fuji           2:18:13   +0:55:40  18,8     D
 603   943  Oskars Nāburgs          1985 N-komanda               Trek           2:18:20   +0:55:47  18,8     D
 604   426  Andris Veide            1964 Tenisa centrs Ādaži     Trek           2:18:26   +0:55:53  18,8     D
 605   700  Haralds Krievs          1975                                        2:18:37   +0:56:04  18,8     D
 606   732  Ilmārs Birskis          1987                         Merida         2:18:45   +0:56:12  18,8     D
 607   933  Māris Božs              1985                         Ferrini        2:18:54   +0:56:21  18,7     D
 608   823  Sandris Līdums          1970 Latvijas Finieris                      2:19:01   +0:56:28  18,7     D
 609   761  Raivis Ranks            1990 Trek-Philips-Sport2000                 2:19:07   +0:56:34  18,7     D
 610   1008 Aigars Lismanis         1958                                        2:19:16   +0:56:43  18,7     D
 611   535  Jānis Dāboliņš          1968 Odeons                  Commencial     2:19:20   +0:56:47  18,7     D
 612   683  Andris Puga             1964 Latvenergo                             2:19:22   +0:56:49  18,7     D
 613   1034 Agris Špons             1983 Rīga                    Trek           2:19:26   +0:56:53  18,7     D
 614   597  Monvīds Dreimanis       1978                         Specialized    2:19:29   +0:56:56  18,7     D
 615   667  Mārtiņš Kalvāns         1998 Vecmīlgrāvis/RRS        ZZK            2:19:33   +0:57:00  18,7     D
 616   463  Normunds Janovskis      1978 SEB banka                              2:19:37   +0:57:04  18,6     D
 617   947  Edgars Cicejs           1986                                        2:19:42   +0:57:09  18,6     D
 618   966  Andris Venters          1994 Vālodzes!               Superior       2:19:59   +0:57:26  18,6     D
 619   1029 Atis Dambergs           1988 Lexel Fabrika           Scott          2:20:00   +0:57:27  18,6     D
 620   529  Jānis Vīksne            1955 Skil elektroinstrumenti Giant          2:20:01   +0:57:28  18,6     D
 621   590  Maija Blasane           1970                         Giant          2:20:13   +0:57:40  18,6     D
 622   507  Kaspars Kukmilks        1991 Valmieras piens                        2:20:13   +0:57:40  18,6     D
 623   662  Juris Āķītis            1973 picturehappy.lv         Trek           2:20:14   +0:57:41  18,6     D
 624   964  Raimonds Bruks          1971 Sofa server             Superior       2:20:16   +0:57:43  18,6     D
 625   611  Katrīna Jaunslaviete    1991                                        2:20:39   +0:58:06  18,5     D
 626   908  Aleksandrs Šilinskis    1987 Skandi Liepāja          Wheeler        2:20:42   +0:58:09  18,5     D
 627   985  Ingmārs Pūķis           1978 LMT                     Scott          2:20:42   +0:58:09  18,5     D
 628   555  Sandis Kalniņš          1977 Niedru arāji                           2:20:50   +0:58:17  18,5     D
 629   578  Elīna Irmeja            1983                                        2:20:56   +0:58:23  18,5     D
 630   588  Uldis Mackevičs         1972 Latvenergo                             2:21:02   +0:58:29  18,5     D
 631   581  Kristīne Kalveite       1982 Ironman.lv              Cube           2:21:09   +0:58:36  18,4     D
 632   984  Ričards Krūmiņš         1971 nesedimajas.lv          Univega        2:21:10   +0:58:37  18,4     D
 633   1033 Renārs Reklaitis        1983 Limbaži                 Trek 4500      2:21:12   +0:58:39  18,4     D
 634   826  Sandra Grīnberga        1978 Latvijas Finieris                      2:21:52   +0:59:19  18,3     D
 635   575  Māris Brokāns           1972 LAU                     Ghost          2:21:53   +0:59:20  18,3     D
 636   676  Dzintars Breške         1974 Latvenergo                             2:21:54   +0:59:21  18,3     D
 637   1022 Mārtiņš Pusbarnieks     1972 Rīga                                   2:22:13   +0:59:40  18,3     D
 638   559  Aivis Ieviņš            1974                         Corratec       2:22:28   +0:59:55  18,3     D
 639   862  Ieva Vitkovska          1989 Vitkovsky team          KHS            2:22:55   +1:00:22  18,2     D
 640   815  Aivars Galigins         1982                         Corratec       2:23:10   +1:00:37  18,2     D
 641   854  Deniss Macevičs         1985 PārMēmele               Merida         2:23:10   +1:00:37  18,2     D
 642   1016 Matīss Matīss           1994 Priedes                 Merida         2:23:14   +1:00:41  18,2     D
 643   889  Egīls Ozoliņš           1968                         Trek           2:23:22   +1:00:49  18,2     D
 644   606  Didzis Andersons        1974                         Anlen          2:23:26   +1:00:53  18,1     D
 645   924  Ints Vēzis              1961                                        2:23:29   +1:00:56  18,1     D
 646   675  Lauris Andžāns          1981 Latvenergo                             2:23:56   +1:01:23  18,1     D
 647   1012 Uldis Jegurs            1989                         GT             2:24:00   +1:01:27  18,1     D
 648   1015 Andrejs Visockis        1970 Valka                                  2:24:34   +1:02:01  18,0     D
 649   421  Edgars Mežals           1985                         Focus          2:24:47   +1:02:14  18,0     D
 650   592  Gundars Galindoms       1977                                        2:24:53   +1:02:20  18,0     D
 651   615  Aleksandrs Kosarevs     1970                         Merida         2:25:05   +1:02:32  17,9     D
 652   612  Anita Januša            1976                         Merida         2:25:15   +1:02:42  17,9     D
 653   832  Mārtiņš Avens           1998                         KTM            2:25:15   +1:02:42  17,9     D
 654   897  Valts Zvirgzds          1998                         Merida         2:25:23   +1:02:50  17,9     D
 655   738  Raitis Zālītis          1987 Garšuļi                 Merida         2:25:24   +1:02:51  17,9     D
 656   756  Sandis Spandegs         1977                         Panther        2:25:34   +1:03:01  17,9     D
 657   955  Salvis Strautnieks      1970                         KHS            2:25:35   +1:03:02  17,9     D
 658   753  Kaspars Krauze          1977 Velopīlēni              4ever          2:25:47   +1:03:14  17,9     D
 659   496  Ģirts Vitkovskis        1988 Vitkovsky team          Author         2:25:56   +1:03:23  17,8     D
 660   927  Normunds Skopiņš        1981                         Trek           2:25:58   +1:03:25  17,8     D
 661   682  Sandris Koževņikovs     1975 Latvenergo                             2:26:18   +1:03:45  17,8     D
 662   803  Marta Ciekure           1987                                        2:26:29   +1:03:56  17,8     D
 663   885  Elvis Opmanis           1997 SK Apex                 Merida         2:26:48   +1:04:15  17,7     D
 664   387  Uģis Dubavs             1962                         KHS            2:26:50   +1:04:17  17,7     D
 665   478  Andris Stūris           1979 Swedbank/Merida 1       Merida         2:27:03   +1:04:30  17,7     D
 666   576  Oskars Magone           1995                         Felt           2:27:03   +1:04:30  17,7     D
 667   896  Mārtiņš Zelmenis        1981                         Trek           2:27:10   +1:04:37  17,7     D
 668   886  Kārlis Vancovičs        1997 SK Asi-Ski-Box          Giant          2:27:13   +1:04:40  17,7     D
 669   610  Valērijs Hramovs        1955                         GT             2:27:26   +1:04:53  17,7     D
 670   670  Ilze Jēkabsone          1986                         Panther        2:27:45   +1:05:12  17,6     D
 671   620  Ēriks Kristapsons       1970                                        2:27:48   +1:05:15  17,6     D
 672   796  Mārcis Miķelsons        1996                         Rockmachine    2:28:13   +1:05:40  17,6     D
 673   819  Aldis Cimdiņš           1960                         Bergamount     2:28:25   +1:05:52  17,5     D
 674   974  Juris Kmins             1961 Dizaina manufaktūra     GT             2:28:31   +1:05:58  17,5     D
 675   816  Inga Kalniņa            1974                                        2:28:32   +1:05:59  17,5     D
 676   930  Lita Saliņa             1986 Pēc Piena braucēji                     2:29:03   +1:06:30  17,5     D
 677   906  Andis Šperbergs         1980 Skandi Liepāja          Scott          2:29:13   +1:06:40  17,4     D
 678   596  Martins Ceske           1984                         Corratec       2:29:17   +1:06:44  17,4     D
 679   928  Maija Zviedre           1986                                        2:29:17   +1:06:44  17,4     D
 680   714  Linda Tkačuka           1984 Thomson Solutions       Wheeler        2:29:29   +1:06:56  17,4     D
 681   1014 Dzintars Anckiņš        1981 Garšuli                 CBR Svrer moto 2:29:41   +1:07:08  17,4     D
 682   541  Aivars Driķis           1978                         KHS            2:30:21   +1:07:48  17,3     D
 683   572  Jānis Broks             1950 Ekspertu aģentūra       KTM            2:30:48   +1:08:15  17,3     D
 684   982  Edgars Jankevičs        1978 forma2.lv               Focus          2:30:50   +1:08:17  17,3     D
 685   1026 Ēriks Visockis          1990 Rīga                                   2:31:03   +1:08:30  17,2     D
 686   915  Jānis Zakevics          1976 Everest                                2:31:06   +1:08:33  17,2     D
 687   721  Anna Gaļejeva           1982                                        2:31:58   +1:09:25  17,1     D
 688   649  Dana Jansone            1988                         Scott          2:32:17   +1:09:44  17,1     D
 689   668  Intars Biģelis          1980                         ZZK            2:32:42   +1:10:09  17,0     D
 690   781  Uģis Ieviņš             1985 LNT                                    2:32:44   +1:10:11  17,0     D
 691   1030 Sandis Priede           1973 Jūrmala                                2:32:57   +1:10:24  17,0     D
 692   863  Aleksejs Ševčuks        1982 Odnoklassniki                          2:32:58   +1:10:25  17,0     D
 693   993  Mārtiņš Ducens          1983                                        2:33:14   +1:10:41  17,0     D
 694   944  Antra Nāburga           1985 N-komanda               Trek           2:33:15   +1:10:42  17,0     D
 695   419  Ilona Akulova           1982 Novatours                              2:33:32   +1:10:59  16,9     D
 696   742  Ieva Slaidiņa           1990                         Scott          2:33:34   +1:11:01  16,9     D
 697   731  Jānis Barščausks        1986                                        2:33:48   +1:11:15  16,9     D
 698   769  Elmārs Krastiņš         1987                                        2:34:03   +1:11:30  16,9     D
 699   577  Pēteris Druvietis       1981                         Trek           2:34:16   +1:11:43  16,9     D
 700   619  Kristīne Rožkalne       1974 LNT                                    2:34:23   +1:11:50  16,9     D
 701   977  Didzis Vītols           1960                                        2:34:23   +1:11:50  16,9     D
 702   607  Reinis Beperščaitis     1996                                        2:34:25   +1:11:52  16,9     D
 703   992  Egita Uzulena           1980 Swedbank                Superior       2:34:38   +1:12:05  16,8     D
 704   1039 Aivars Seržants         1980 Rīga                    Cube           2:35:17   +1:12:44  16,8     D
 705   679  Jūlija Geiba            1984 Latvenergo                             2:35:21   +1:12:48  16,8     D
 706   613  Gundars Neļķe           1991                         KHS            2:35:24   +1:12:51  16,7     D
 707   586  Māris Bērtiņš           1985                                        2:35:30   +1:12:57  16,7     D
 708   628  Kaspars Vinters         1972 3M                                     2:35:31   +1:12:58  16,7     D
 709   1040 Evija Todlebena         1971 Jēkabpils                              2:35:32   +1:12:59  16,7     D
 710   389  Māris Beķeris           1962 Latvenergo                             2:35:32   +1:12:59  16,7     D
 711   557  Ervins Pastors          1974                                        2:35:40   +1:13:07  16,7     D
 712   707  Dace Didriksone         1977                         ZZK            2:35:46   +1:13:13  16,7     D
 713   901  Dmitrijs Bondarenko     1983 Cita Ko                 FireWork       2:36:00   +1:13:27  16,7     D
 714   782  Māris Slaidiņš          1985 LNT                                    2:36:27   +1:13:54  16,6     D
 715   680  Dauģis Grēniņš          1975 Latvenergo                             2:36:54   +1:14:21  16,6     D
 716   868  Kalvis Kalniņš          1986 Grindeks                Giant          2:37:05   +1:14:32  16,6     D
 717   869  Anna Tilgase            1990 Grindeks                ZZK            2:37:05   +1:14:32  16,6     D
 718   689  Gunārs Virza            1983 Latvenergo                             2:37:10   +1:14:37  16,6     D
 719   996  Heinrihs Jānis Kiršblūms
                                    1997                         Merida         2:37:30   +1:14:57  16,5     D
 720   834  Kārlis Ceske            1979                                        2:37:43   +1:15:10  16,5     D
 721   677  Madars Brikmanis        1981 Latvenergo                             2:37:46   +1:15:13  16,5     D
 722   939  Solvita Cipruse         1977                         Raleigh        2:37:53   +1:15:20  16,5     D
 723   958  Solvita Kauliņa         1967 Pedāļi gaisā            ZZK            2:38:27   +1:15:54  16,4     D
 724   634  Linards Graumanis       1996 Pedāļi gaisā                           2:38:27   +1:15:54  16,4     D
 725   636  Aivars Kauliņš          1966 Pedāļi gaisā            ZZK            2:38:27   +1:15:54  16,4     D
 726   633  Valts Tomiņš            1990 Pedāļi gaisā            Cube           2:38:27   +1:15:54  16,4     D
 727   635  Kitija Kauliņa          1993 Pēdāļi gaisā            ZZK            2:38:27   +1:15:54  16,4     D
 728   618  Zane Grīnberga          1972                         Specialized    2:38:32   +1:15:59  16,4     D
 729   684  Eduards Pūliņš-Cinis    1989 Latvenergo                             2:38:35   +1:16:02  16,4     D
 730   968  Daniels Skopans         1995                         Felt           2:38:38   +1:16:05  16,4     D
 731   1035 Pāvels Tomiļins         1975 Latvenergo              Panther        2:38:50   +1:16:17  16,4     D
 732   998  Linda Sniedze           1983                         Cube           2:39:01   +1:16:28  16,4     D
 733   608  Kristaps Eida           1993                         Rockmachine    2:39:02   +1:16:29  16,4     D
 734   793  Juris Sniedze           1963 Saint Gabriel           Corratec       2:39:54   +1:17:21  16,3     D
 735   994  Egils Siliņš            1980                                        2:39:57   +1:17:24  16,3     D
 736   595  Dace Martinsone         1960                                        2:40:00   +1:17:27  16,3     D
 737   570  Juris Brakovskis        1982 saarakalns.lv           Cube           2:40:02   +1:17:29  16,3     D
 738   899  Vitālijs Jakovļevs      1982 endo.lv                 Merida         2:40:12   +1:17:39  16,2     D
 739   876  Aigars Āboliņš          1965 Krītiņu banda           Focus          2:40:16   +1:17:43  16,2     D
 740   802  Aija Vīgnere            1977 Satiķi                  Cube           2:40:18   +1:17:45  16,2     D
 741   687  Harvijs Švalbe          1971 Latvenergo                             2:40:20   +1:17:47  16,2     D
 742   830  Romualds Taranda        1989 Monilaite-Thomeko                      2:40:33   +1:18:00  16,2     D
 743   1000 Viesturs Graudiņš       1976                         KHS            2:41:07   +1:18:34  16,1     D
 744   786  Līga Kļaviņa            1968 LNT                                    2:41:20   +1:18:47  16,1     D
 745   666  Artūrs Orskis           1999 Vecmīlgrāvis/RRS        ZZK            2:41:29   +1:18:56  16,1     D
 746   427  Aleksejs Belokopitovs   1980 maratoni.lv             Giant          2:41:55   +1:19:22  16,1     D
 747   999  Valters Kalniņš         1986                                        2:42:10   +1:19:37  16,0     D
 748   785  Sandis Matisons         1967 LNT                                    2:42:44   +1:20:11  16,0     D
 749   1025 Māris Paipa             1976 Rīga                                   2:43:56   +1:21:23  15,9     D
 750   1041 Kristīne Bērziņa        1984 Rīga                                   2:43:57   +1:21:24  15,9     D
 751   526  Raimonds Kļaviņš        1967 LNT                                    2:44:36   +1:22:03  15,8     D
 752   783  Ivo Jansons             1973 LNT                                    2:44:36   +1:22:03  15,8     D
 753   744  Jānis Ermansons         1988                                        2:44:41   +1:22:08  15,8     D
 754   671  Jāzeps Mizga            1964 Latvijas Dzelzceļš                     2:44:42   +1:22:09  15,8     D
 755   1031 Sergejs Serpuhovs       1977 Braucejs parasts                       2:45:24   +1:22:51  15,7     D
 756   852  Anete Kalniņa           1994 McĀbols                 Author         2:46:15   +1:23:42  15,6     D
 757   1024 Gatis Geisters          1996 Baltezers               Fokuss         2:47:32   +1:24:59  15,5     D
 758   631  Inga Šarfa-Strazda      1977                                        2:48:04   +1:25:31  15,5     D
 759   630  Andis Strazds           1976                                        2:48:05   +1:25:32  15,5     D
 760   828  Jānis Sarmulis          1983 Monilaite-Thomeko                      2:48:28   +1:25:55  15,4     D
 761   777  Viesturs Zandersons     1995 SDM                     Focus          2:48:34   +1:26:01  15,4     D
 762   784  Andris Pokāls           1966 LNT                                    2:48:40   +1:26:07  15,4     D
 763   696  Iveta Krieva            1976                                        2:51:06   +1:28:33  15,2     D
 764   754  Viesturs Kudulis        1978                         Corratec       2:51:14   +1:28:41  15,2     D
 765   674  Agnese Vasiļjeva        1985 Latvijas Dzelzceļš                     2:52:09   +1:29:36  15,1     D
 766   1011 Juris Vītols            1956 Rīga                    ZZK            2:52:55   +1:30:22  15,0     D
 767   626  Madara Blasane          1997                         Sensa          2:53:33   +1:31:00  15,0     D
 768   904  Ieva Sūniņa             1993                         Superior       2:54:07   +1:31:34  14,9     D
 769   741  Solvita Šteinbauma      1967                         Superior       2:54:53   +1:32:20  14,9     D
 770   1028 Jūlija Mazure           1982 Rīga                    Wheeler        2:56:54   +1:34:21  14,7     D
 771   656  Astra Laugale           1970                         Orbea          2:57:35   +1:35:02  14,6     D
 772   969  Ieva Krūmiņa            1973                         Merida         2:58:38   +1:36:05  14,6     D
 773   829  Liene Kuka              1986 Monilaite-Thomeko                      2:58:47   +1:36:14  14,5     D
 774   807  Jūlija Zujeva           1993                                        3:00:49   +1:38:16  14,4     D
 775   827  Mihails Stepanovs       1978 Monilaite-Thomeko                      3:01:16   +1:38:43  14,3     D
 776   937  Zanda Sermule           1986                                        3:05:21   +1:42:48  14,0     D
 777   936  Edgars Rozenbergs       1987                         Rockmachine    3:05:32   +1:42:59  14,0     D
 778   779  Elīna Zvilna            1999                                        3:16:58   +1:54:25  13,2     D
 779   766  Rolands Buts            1995 SDM                                    3:22:31   +1:59:58  12,8     D
 780   1002 Didzis Daugavietis      1980 Pūt un brauc            Univega        3:23:12   +2:00:39  12,8     D
 781   914  Jānis Kleinbergs        1957 ZZK                     Specialized    1:35:00             27,4 DSQD

Tauta - 36500m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  Pārstav                 velo           Laiks     -t dist   kmh  Stat      
 1     3882 Kristaps Ķipurs         1983 Hotel Centra-Velobiķeri.lv
                                                                                0:53:15             41,1     D
 2     2023 Māris Kalējs            1973 Tukums                                 0:53:17   +0:00:02  41,1     D
 3     3881 Kaspars Ķipurs          1982 Hotel Centra-Velobiķeri.lv
                                                                                0:53:17   +0:00:02  41,1     D
 4     2025 Kaspars Launerts        1988 La Famme Rouge                         0:53:25   +0:00:10  40,9     D
 5     2020 Jānis Kaupe             1983 ebike/4ever             4ever          0:53:26   +0:00:11  40,9     D
 6     2022 Krišjānis Jansons-Ratiniks
                                    1984 hawaiiexpress.lv                       0:53:31   +0:00:16  40,9     D
 7     5237 Edmunds Stūrmanis       1993 Tukums                  Noname         0:53:35   +0:00:20  40,8     D
 8     2077 Artūrs Priedītis        1989 veloclub.lv             Author         0:53:39   +0:00:24  40,8     D
 9     2027 Edvīns Reinholds        1973 Tukums                                 0:53:42   +0:00:27  40,7     D
 10    4909 Dzintars Pentjuss       1990 VVK Pārdaugava          Trek           0:53:47   +0:00:32  40,7     D
 11    2029 Gatis Melgalvis         1976 Valmieras piens         Focus          0:53:48   +0:00:33  40,7     D
 12    2014 Reinis Brikovskis       1993 Re&Re                   Bianchi        0:53:50   +0:00:35  40,6     D
 13    2588 Mārtiņš Alksnis         1975 Salaspils Zīriņi        Kuota          0:53:51   +0:00:36  40,6     D
 14    2008 Jevgenijs Tabakaevs     1986 Itera Latvija           Scott          0:53:53   +0:00:38  40,6     D
 15    2013 Boriss Lonšakovs        1972 LOK                     Colnago        0:53:57   +0:00:42  40,5     D
 16    2034 Sergejs Ļubickis        1966 Elkor                                  0:53:57   +0:00:42  40,5     D
 17    2033 Arvo Pooks              1988 Re&Re                   Focus          0:53:58   +0:00:43  40,5     D
 18    2076 Rihards Deičmanis       1993                         Corratec       0:53:58   +0:00:43  40,5     D
 19    2026 Gints Šlēziņš           1982 MTB Priekuļi            Trek           0:53:59   +0:00:44  40,5     D
 20    2009 Ivans Miščenko          1960 Itera Latvija           Pinorello      0:54:02   +0:00:47  40,5     D
 21    2121 Sandis Kleins           1976 Pikamida Triatlon klubs Pinarello      0:54:03   +0:00:48  40,5     D
 22    2035 Egīls Kampuss           1991                                        0:54:06   +0:00:51  40,4     D
 23    2030 Maksims Markovs         1984                         Dynatek        0:54:07   +0:00:52  40,4     D
 24    2108 Vents Lībeks            1970 Re&Re                   Musing         0:54:08   +0:00:53  40,4     D
 25    2074 Lauris Pārups           1981 Team Parups             Orbea          0:54:08   +0:00:53  40,4     D
 26    2057 Mārcis Midegs           1974 Virsotne/Marmot         Merida         0:54:08   +0:00:53  40,4     D
 27    2002 Armands Freimanis       1964                         Kuota          0:54:08   +0:00:53  40,4     D
 28    2043 Ernests Tauriņš         1993                         Giant          0:54:09   +0:00:54  40,4     D
 29    2017 Jurģis Stukuls          1990 LOK                                    0:54:09   +0:00:54  40,4     D
 30    2230 Toms Markss             1990 Smiltene                Trek           0:54:10   +0:00:55  40,4     D
 31    2024 Jurijs Siliņēvičs       1984 Latvenergo                             0:54:10   +0:00:55  40,4     D
 32    2210 Gints Ķepiņš            1975 Arfiline                Merida         0:54:11   +0:00:56  40,4     D
 33    2871 Julians Isajevs         1998 RRS                     Specialized    0:54:12   +0:00:57  40,4     D
 34    2079 Arnis Kļaviņš           1996 RRS                     Ideal          0:54:13   +0:00:58  40,3     D
 35    2211 Valters Čakšs           1996 RRS MSĢ                                0:54:13   +0:00:58  40,3     D
 36    2028 Edijs Pētersons         1967 Dzīvesprieks                           0:54:13   +0:00:58  40,3     D
 37    2116 Ēriks Toms Gavars       1997 Dobeles SS/Tandēms      Merida         0:54:14   +0:00:59  40,3     D
 38    2032 Edvīns Vilcāns          1983                         Scott          0:54:16   +0:01:01  40,3     D
 39    2123 Aivars Mozulis          1972 Kuldīga                 Cube           0:54:16   +0:01:01  40,3     D
 40    2126 Igors Golovka           1987 Elkor team                             0:54:20   +0:01:05  40,3     D
 41    2174 Jānis Zaumanis          1979 SEB banka                              0:54:22   +0:01:07  40,2     D
 42    2039 Uldis Lapsa             1966 Mežmalas MTB            Trek           0:54:23   +0:01:08  40,2     D
 43    2226 Viesturs Bergamanis     1958 Pūre Food                              0:54:24   +0:01:09  40,2     D
 44    2183 Nils Ķelderis           1997 RRS Rīga                Dema           0:54:28   +0:01:13  40,2     D
 45    2078 Jānis Tauriņš           1984 Jelgavas LIJA           Gary Fisher    0:54:29   +0:01:14  40,1     D
 46    2440 Toms Budrevics          1997 LOK                                    0:54:30   +0:01:15  40,1     D
 47    2047 Raivis Slāvietis        1994 RaCafe/Tandēms                         0:54:30   +0:01:15  40,1     D
 48    2184 Emīls Jaunpujens-Pujens 1997 Dobeles SS/Tandēms                     0:54:30   +0:01:15  40,1     D
 49    2061 Lauris Sniķers          1961 Tandēms Dobele          Corratec       0:54:31   +0:01:16  40,1     D
 50    2135 Guntars Markss          1965 Smiltenes dome          Giant          0:54:32   +0:01:17  40,1     D
 51    2278 Kristaps Bokišs         1993                         Corratec       0:54:32   +0:01:17  40,1     D
 52    2063 Normunds Pipars         1994 "ģimenīte Pipariņi"     9 rpk          0:54:33   +0:01:18  40,1     D
 53    2040 Armands Sirmais         1986 EMU                                    0:54:33   +0:01:18  40,1     D
 54    2083 Pāvels Siminaitis       1983 Veloserviss             Giant          0:54:35   +0:01:20  40,1     D
 55    2018 Vitautas Galinauskas    1949 Elkor team              Author         0:54:36   +0:01:21  40,1     D
 56    2041 Mārtiņš Circenis        1984 ebike/4ever             Wheeler        0:54:38   +0:01:23  40,0     D
 57    2058 Jānis Prančs            1952 Piņķi                   Cannondale     0:54:39   +0:01:24  40,0     D
 58    2031 Jānis Buņķis            1973 FMS                     BH             0:54:39   +0:01:24  40,0     D
 59    2160 Agnese Imune            1982 Swedbank                Trek           0:54:40   +0:01:25  40,0     D
 60    2050 Kaspars Daugulis        1989 Kaķīškalns              Giant          0:54:41   +0:01:26  40,0     D
 61    2046 Jānis Mazurs            1988                         BHS            0:54:41   +0:01:26  40,0     D
 62    2267 Elīna Sauka             1997 RRS-Rīga                ZZK            0:54:43   +0:01:28  40,0     D
 63    3741 Uldis Puzaks            1956 RRS Baloži              Author         0:54:45   +0:01:30  40       D
 64    2070 Juris Skrebels          1980                         Cannondale     0:54:46   +0:01:31  39,9     D
 65    2150 Ruslans Suharevs        1979                         Cube           0:54:48   +0:01:33  39,9     D
 66    2162 Anrijs Pumpišs          1970                                        0:54:48   +0:01:33  39,9     D
 67    2003 Gaidis Lapiņš           1961 Lapiņi Smiltene         De Rosa        0:54:49   +0:01:34  39,9     D
 68    2052 Kārlis Kalniņš          1988 Grindeks                Start šosse    0:54:49   +0:01:34  39,9     D
 69    2071 Sergejs Bļinovs         1967                         Focus          0:54:51   +0:01:36  39,9     D
 70    2042 Andis Lejiņš            1961 Elīza Racing Team       Dynatek        0:54:52   +0:01:37  39,9     D
 71    2059 Raitis Bukovskis        1969 Direktoru skola         Focus          0:54:53   +0:01:38  39,9     D
 72    2044 Igors Žurovs            1961                                        0:54:53   +0:01:38  39,9     D
 73    2425 Artis Tālbergs          1983 Firmus-Evo team         Home made      0:54:54   +0:01:39  39,8     D
 74    2096 Igors Jakovecs          1969 Wilo                    Focus          0:54:55   +0:01:40  39,8     D
 75    2055 Juris Abiņš             1964                         Merida         0:54:58   +0:01:43  39,8     D
 76    2127 Māris Rudens            1976 Riga Ironman Team/Merks/Rockstar
                                                                 Corratec       0:54:58   +0:01:43  39,8     D
 77    2098 Ansis Nudiens           1984 RTU-mernieks.lv                        0:54:58   +0:01:43  39,8     D
 78    2045 Gatis Berķis            1981 pulsometrs.lv                          0:55:00   +0:01:45  39,8     D
 79    4876 Emīls Treļs             1997 RRS                     Trek           0:55:00   +0:01:45  39,8     D
 80    2343 Vilnis Naglis           1966                         GT             0:55:01   +0:01:46  39,8     D
 81    2128 Juris Pārups            1983 Valmieras piens         Focus          0:55:03   +0:01:48  39,7     D
 82    2111 Artūrs Volkovičs        1988                         ZZK            0:55:05   +0:01:50  39,7     D
 83    2051 Igors Ivanovs           1961 Veloclub                Trek           0:55:06   +0:01:51  39,7     D
 84    4116 Martins Purvs           1987 manaslecas.lv           Wheeler        0:55:06   +0:01:51  39,7     D
 85    2087 Viktors Žarskis         1987                         Longus         0:55:08   +0:01:53  39,7     D
 86    2189 Aldis Maslobojevs       1981 Latvenergo                             0:55:08   +0:01:53  39,7     D
 87    2345 Aivars Grīnvalds        1964                         Univega        0:55:10   +0:01:55  39,6     D
 88    2145 Mārtiņš Knostenbergs    1982 Itera Latvija                          0:55:11   +0:01:56  39,6     D
 89    2826 Pjotrs Dročņevs         1957 Krievija                               0:55:13   +0:01:58  39,6     D
 90    2068 Raivis Elliņš           1972                                        0:55:14   +0:01:59  39,6     D
 91    2093 Aleksandrs Jelisejevs   1950 Daugavpils                             0:55:15   +0:02:00  39,6     D
 92    2119 Aivars Strauss          1960 EMU                                    0:55:15   +0:02:00  39,6     D
 93    2060 Gints Krasts            1968 Valmieras piens         Chesini        0:55:16   +0:02:01  39,6     D
 94    2270 Mārtiņš Plūme           1968 hotel.centra-velobiķeri ZZK            0:55:19   +0:02:04  39,5     D
 95    2062 Juris Riekstiņš         1960 V-sports                Focus          0:55:23   +0:02:08  39,5     D
 96    2011 Svetlana Ušakova        1990 Itera Latvija           Focus          0:55:25   +0:02:10  39,5     D
 97    2235 Dainis Grantiņš         1963 Velobiķeri              Flanders       0:55:25   +0:02:10  39,5     D
 98    2069 Jānis Slāvietis         1990 RaCafe/Tandēms                         0:55:33   +0:02:18  39,4     D
 99    2317 Ulvis Kravalis          1986                         Superior       0:55:33   +0:02:18  39,4     D
 100   2100 Mārtiņš Grīnbergs       1971                         Cube           0:55:47   +0:02:32  39,2     D
 101   2330 Lūkass Teteris          1996 Veloserviss                            0:55:48   +0:02:33  39,2     D
 102   2094 Artis Jonass            1985 Murjāņi                                0:55:51   +0:02:36  39,2     D
 103   2157 Raivo Sarkanābols       1982 Everest                                0:55:53   +0:02:38  39,1     D
 104   2065 Uldis Tūtāns            1956 Burusports Team         Head           0:55:54   +0:02:39  39,1     D
 105   2056 Nikolajs Konanovičs     1945 Elkor                   Author         0:55:55   +0:02:40  39,1     D
 106   2006 Kaspars Ozers           1968                                        0:55:56   +0:02:41  39,1     D
 107   3706 Ansis Zadiņš            1992                         KTM            0:55:58   +0:02:43  39,1     D
 108   3705 Atis Heinols            1996 Valmieras piens                        0:55:58   +0:02:43  39,1     D
 109   4808 Harijs Hiršs            1967                                        0:56:05   +0:02:50  39,0     D
 110   2385 Martins Zemītis         1974                                        0:56:09   +0:02:54  39,0     D
 111   2178 Helge Bernāns           1996 Priekuļi                Cube           0:56:10   +0:02:55  38,9     D
 112   2643 Juris Kļeščengovs       1958 Vision                  Panther        0:56:10   +0:02:55  38,9     D
 113   2075 Artūrs Vikmanis         1979 JYSK MTB team           Corratec       0:56:10   +0:02:55  38,9     D
 114   2073 Dāvis Braučs            1988 Sigulda                 Giant          0:56:12   +0:02:57  38,9     D
 115   2072 Mihails Golubevs        1982                         4t-bikes       0:56:12   +0:02:57  38,9     D
 116   2490 Dairis Kuciks           1981 Garām ejot                             0:56:12   +0:02:57  38,9     D
 117   2488 Agris Ļaudups           1982 Priekuļi                Trek           0:56:14   +0:02:59  38,9     D
 118   2085 Artis Čonka             1984 EMU                                    0:56:14   +0:02:59  38,9     D
 119   2200 Mihails Fedotovs        1977 www.fitshop.lv          Corratec       0:56:17   +0:03:02  38,9     D
 120   3710 Gints Šķēps             1971                                        0:56:18   +0:03:03  38,8     D
 121   2401 Dāvis Brēmanis          1991                                        0:56:24   +0:03:09  38,8     D
 122   4374 Marts Kalniņš           1970 Pēdas mežā/Profilsport  Focus          0:56:25   +0:03:10  38,8     D
 123   2403 Edijs Ardavs            1982                                        0:56:29   +0:03:14  38,7     D
 124   2408 Dace Hartmane           1983 Veloserviss             Merida         0:56:32   +0:03:17  38,7     D
 125   2266 Aivars Bardovskis       1964 Pļaviņu SK Skanste                     0:56:34   +0:03:19  38,7     D
 126   2149 Ģirts Gnedlers          1983 SK Taurene              Corratec       0:56:35   +0:03:20  38,7     D
 127   2140 Mairis Markuss          1994 Piebalga                GT             0:56:35   +0:03:20  38,7     D
 128   2187 Elmārs Rudzītis         1966                         Šosse          0:56:36   +0:03:21  38,6     D
 129   4791 Andris Celms            1983 Elkor                   Ghost          0:56:38   +0:03:23  38,6     D
 130   2131 Dainis Bekers           1974 Metāla alianse          Merida         0:56:40   +0:03:25  38,6     D
 131   2082 Osvalds Pugovičs        1963                         Univega        0:56:40   +0:03:25  38,6     D
 132   2091 Gatis Maķevics          1980                                        0:56:43   +0:03:28  38,6     D
 133   2120 Reinis Avens            1978                         tandēms        0:56:44   +0:03:29  38,6     D
 134   2377 Kaspars Aksenoks        1972 CSDD                    Scott          0:56:45   +0:03:30  38,5     D
 135   2095 Māris Lūsis             1978                                        0:56:47   +0:03:32  38,5     D
 136   5241 Raimonds Lippe          1986 Zaķumuiža               KHM            0:56:47   +0:03:32  38,5     D
 137   2097 Edijs Libers            1980 Elkor Team                             0:56:48   +0:03:33  38,5     D
 138   2520 Kaspars Klūga           1986 Gandrs                                 0:56:51   +0:03:36  38,5     D
 139   2206 Pēteris Spredzis        1978 Skandi Motors                          0:56:53   +0:03:38  38,4     D
 140   2036 Neils Sniedziņš         1969 Kamparkalns             Tomac          0:56:53   +0:03:38  38,4     D
 141   2214 Ivars Mirošnikovs       1985 easyget.lv                             0:56:54   +0:03:39  38,4     D
 142   2155 Ģirts Vēsma             1955 AGA                     Scott          0:56:59   +0:03:44  38,4     D
 143   2138 Jānis Melderis          1981                         Cube           0:56:59   +0:03:44  38,4     D
 144   2205 Ainārs Liljē            1966 Skandi Motors                          0:57:00   +0:03:45  38,4     D
 145   2228 Vasilijs Kudrjašovs     1955 Itera Latvija           Pinorello      0:57:02   +0:03:47  38,3     D
 146   2101 Jānis Tauriņš           1954 Jelgavas LIJA           Trek           0:57:09   +0:03:54  38,3     D
 147   2256 Toms Kohs               1979 Apokalipses Jātnieki    Diamant        0:57:09   +0:03:54  38,3     D
 148   2204 Dzintars Dambergs       1978 Skandi Motors                          0:57:15   +0:04:00  38,2     D
 149   2112 Ēriks Andžāns           1972 Milža slota             Giant          0:57:25   +0:04:10  38,1     D
 150   2182 Viktors Kuhaļskis       1951                                        0:57:25   +0:04:10  38,1     D
 151   2049 Pēteris Lauriņš         1981 Direktoru skola         Trek           0:57:30   +0:04:15  38,0     D
 152   2106 Elīna Banga             1975 Re&Re                   Orbea          0:57:31   +0:04:16  38,0     D
 153   2154 Jānis Kalniņš           1965                         Ideal          0:57:34   +0:04:19  38,0     D
 154   2109 Rolands Gorodeckis      1979 Sigulda                 Corratec       0:57:37   +0:04:22  38,0     D
 155   2080 Imants Vēliņš           1985 Glaxo Racing Team       Scott          0:57:56   +0:04:41  37,8     D
 156   2124 Oļegs Volkovičs         1966                         Concorde       0:57:58   +0:04:43  37,7     D
 157   2173 Māris Rjabiņins         1982 gksport.lv                             0:57:58   +0:04:43  37,7     D
 158   2201 Artis Rozentāls         1984 sportsnaps.com          Rockmashine    0:58:02   +0:04:47  37,7     D
 159   2193 Guntis Grūba            1969                         Univega        0:58:11   +0:04:56  37,6     D
 160   2338 Vladislavs Morozovs     1996 RRS                     Univega        0:58:15   +0:05:00  37,5     D
 161   2088 Tālis Paeglis           1985                                        0:58:22   +0:05:07  37,5     D
 162   2081 Aleksandrs Maskalenko   1990                                        0:58:33   +0:05:18  37,4     D
 163   2224 Aļģirdas Viļimas        1971 SEB banka                              0:58:39   +0:05:24  37,3     D
 164   2274 Māris Ločmelis          1967 Direktoru skola         Cube           0:58:40   +0:05:25  37,3     D
 165   2190 Jānis Laubergs          1978 Garām ejot              Scott          0:58:43   +0:05:28  37,2     D
 166   2141 Māris Gulmanis          1981                         Superior       0:58:46   +0:05:31  37,2     D
 167   2251 Valts Laicāns           1979                         Superior       0:58:47   +0:05:32  37,2     D
 168   2117 Zigmārs Zandersons      1968 ZZ projekts             Merida         0:58:48   +0:05:33  37,2     D
 169   3897 Mareks Marčenkovs       1970 Salaspils/Zīriņi        Trek           0:58:51   +0:05:36  37,2     D
 170   3907 Reno Mikelsons          1972                         Scott          0:58:53   +0:05:38  37,1     D
 171   2528 Kristaps Rūsiņš         1997 Toyota team                            0:58:53   +0:05:38  37,1     D
 172   2139 Oskars Kolovza          1964                         Scott          0:58:53   +0:05:38  37,1     D
 173   2134 Jānis Bitenieks         1981 Mammut Racing Team      Bergamont      0:58:58   +0:05:43  37,1     D
 174   3697 Gints Rudzītis          1980 Valmieras piens                        0:58:58   +0:05:43  37,1     D
 175   2186 Māris Paeglis           1975 Blieži                  Corratec       0:58:59   +0:05:44  37,1     D
 176   2086 Zigmārs Kalējs          1983 Ekers                   Corratec       0:59:02   +0:05:47  37,0     D
 177   5301 ? ?                     1979 ?                                      0:59:04   +0:05:49  37,0     D
 178   2286 Druvis Paeglis          1968                         Principial     0:59:04   +0:05:49  37,0     D
 179   2146 Oskars Melecis          1979                         Cube           0:59:05   +0:05:50  37,0     D
 180   2195 Māris Birģelis          1980                                        0:59:08   +0:05:53  37,0     D
 181   4154 Andris Mazais           1976 Kuldīga                 Corratec       0:59:10   +0:05:55  37,0     D
 182   2212 Deivis Ķelderis         1969 Mežaciems               GT             0:59:15   +0:06:00  36,9     D
 183   2471 Andrejs Polozkovs       1982 Zikurāts                Bianchi        0:59:18   +0:06:03  36,9     D
 184   2257 Gunārs Rācenis          1957                         Panther        0:59:22   +0:06:07  36,8     D
 185   2276 Uģis Bernāns            1965 Priekuļi                Fuji           0:59:25   +0:06:10  36,8     D
 186   2048 Guntis Pikurs           1973                         Giant          0:59:26   +0:06:11  36,8     D
 187   2837 Raivis Marčenkovs       1997 Salaspils/Zīriņi/RRS    Trek           0:59:27   +0:06:12  36,8     D
 188   2115 Gunārs Prūsis           1968                         Scott          0:59:29   +0:06:14  36,8     D
 189   2359 Jānis Baltkājs          1993                         Cannondale     0:59:32   +0:06:17  36,7     D
 190   2239 Lauris Lejnieks         1983 Nordea                  Merida         0:59:34   +0:06:19  36,7     D
 191   2306 Klāvs Karelis           1997 Klāvs rullē             Corratec       0:59:37   +0:06:22  36,7     D
 192   2349 Paulis Snipke           1979                                        0:59:38   +0:06:23  36,7     D
 193   2254 Guntars Strazdiņš       1965 LG                      Scott          0:59:39   +0:06:24  36,7     D
 194   2324 Guntis Apse             1967 OC Limbaži              Superior       0:59:40   +0:06:25  36,7     D
 195   2102 Ilmārs Krampis          1979 kurtuesi.lv                            0:59:40   +0:06:25  36,7     D
 196   2477 Zintis Gailis           1969 diva-dm.lv              Giant          0:59:40   +0:06:25  36,7     D
 197   2248 Jānis Dupats            1983 Latvenergo                             0:59:46   +0:06:31  36,6     D
 198   5252 Juris Vigulis           1983 Rīga                    Commencal      0:59:47   +0:06:32  36,6     D
 199   2137 Māris Landsmanis        1981                         Giant          0:59:50   +0:06:35  36,6     D
 200   2260 Renārs Fīlips           1995                         Scott          0:59:53   +0:06:38  36,5     D
 201   2817 Andis Andrijanovs       1963                         Specialized    0:59:53   +0:06:38  36,5     D
 202   2261 Ivo Levāns              1978                         Corratec       0:59:53   +0:06:38  36,5     D
 203   2110 Raimonds Freimanis      1966                         Scott          0:59:54   +0:06:39  36,5     D
 204   2152 Māris Briedis           1982 Veloserviss             Sport Šosse    0:59:55   +0:06:40  36,5     D
 205   2171 Normunds Plegermanis    1968                         Merida         0:59:56   +0:06:41  36,5     D
 206   5273 Māris Safranovičs       1966                                        0:59:56   +0:06:41  36,5     D
 207   2130 Andis Mušperts          1983 Latvenergo                             0:59:57   +0:06:42  36,5     D
 208   2105 Andris Ozols            1961 Astoņi kustoņi          Orbea          0:59:58   +0:06:43  36,5     D
 209   2107 Vitālijs Belogrivs      1962                         Scott          1:00:04   +0:06:49  36,4     D
 210   2151 Andrejs Gorbunovs       1984                                        1:00:04   +0:06:49  36,4     D
 211   2191 Aivars Saulīts          1955                                        1:00:04   +0:06:49  36,4     D
 212   4751 Jānis Stukuls           1987 Citadele                               1:00:04   +0:06:49  36,4     D
 213   2103 Jēkabs Reiss            1952 Kuldīga                 ZZK            1:00:05   +0:06:50  36,4     D
 214   2509 Guntis Jekste           1981 Jekste                  Cube           1:00:07   +0:06:52  36,4     D
 215   2316 Ingmārs Priede          1974                         Author         1:00:12   +0:06:57  36,3     D
 216   2037 Normunds Petaks         1965 SEB Banka                              1:00:13   +0:06:58  36,3     D
 217   2344 Nikolajs Maskaļenko     1993                                        1:00:14   +0:06:59  36,3     D
 218   2158 Juris Stanka            1966 Rīgas satiksme/AKC                     1:00:15   +0:07:00  36,3     D
 219   2163 Santa Petaka            1990 SEB Banka                              1:00:15   +0:07:00  36,3     D
 220   2675 Gundars Lipiņš          1974 LMT                     Corratec       1:00:16   +0:07:01  36,3     D
 221   4324 Normunds Beķis          1967                         Colnago        1:00:17   +0:07:02  36,3     D
 222   2711 Salvis Sarkanābols      1983 Everest                                1:00:18   +0:07:03  36,3     D
 223   2054 Kaspars Dergačs         1979 X Sports                Cannondale     1:00:18   +0:07:03  36,3     D
 224   2714 Ivars Balodis           1979                         Cube           1:00:18   +0:07:03  36,3     D
 225   2192 Juris Pūpols            1962 Astoņi kustoņi          Corratec       1:00:19   +0:07:04  36,3     D
 226   2400 Renārs Bošs             1984 Valmieras piens                        1:00:19   +0:07:04  36,3     D
 227   3010 Atis Sermulis           1974 Itera Latvija           Merida         1:00:20   +0:07:05  36,2     D
 228   2284 Jānis Ilsteris          1980 Latvenergo                             1:00:20   +0:07:05  36,2     D
 229   2010 Igors Siminaitis        1988 Itera Latvija           Bianchi        1:00:22   +0:07:07  36,2     D
 230   2118 Andris Siminaitis       1960 Veloserviss                            1:00:22   +0:07:07  36,2     D
 231   2325 Valdis Fiļovs           1974 LiVelo                  Flander        1:00:23   +0:07:08  36,2     D
 232   2358 Valdis Porietis         1968 SEB                     Cube           1:00:24   +0:07:09  36,2     D
 233   2370 Uģis Maike              1974                                        1:00:25   +0:07:10  36,2     D
 234   2122 Vladislavs Škņarovs     1967 Elkor                                  1:00:26   +0:07:11  36,2     D
 235   2331 Gunārs Kalnmalis        1993 Wilo                    Superior       1:00:26   +0:07:11  36,2     D
 236   2084 Māris Ozols             1980 Latvijas Dzelzceļš                     1:00:29   +0:07:14  36,2     D
 237   2367 Vilnis Miķelsons        1991 ZZK                     Specialized    1:00:30   +0:07:15  36,1     D
 238   2113 Kristaps Bošs           1991 Ekers                   Giant          1:00:33   +0:07:18  36,1     D
 239   3726 Raimonds Slāvietis      1970 RaCafe/Tandēms                         1:00:34   +0:07:19  36,1     D
 240   2067 Rūdolfs Veličko         1954 Avārijas Brigāde                       1:00:35   +0:07:20  36,1     D
 241   2223 Haralds Dulmanis        1979 SEB banka                              1:00:35   +0:07:20  36,1     D
 242   2725 Madars Kalniņš          1974 Rūjiena pēdas mežā      Merida         1:00:36   +0:07:21  36,1     D
 243   2180 Verners Straupe         1980 Ceļuprojekts            Raleigh        1:00:39   +0:07:24  36,1     D
 244   2478 Sergejs Spicins         1965 Toyota                                 1:00:39   +0:07:24  36,1     D
 245   2156 Gaidis Zavickis         1961 GDI Sigulda             Rockmachine    1:00:40   +0:07:25  36,0     D
 246   2375 Jānis Kārkliņš          1973                         Classic        1:00:41   +0:07:26  36,0     D
 247   2170 Mihails Peščinskis      1986 Merks                   Rockmachine    1:00:43   +0:07:28  36,0     D
 248   2475 Arvils Dzelzkalns       1969                         Giant          1:00:43   +0:07:28  36,0     D
 249   2114 Normunds Talcis         1962 Wilo                    Focus          1:00:44   +0:07:29  36,0     D
 250   2540 Rūdolfs-Zigurds Veide   1949                         Fondriest      1:00:45   +0:07:30  36,0     D
 251   2181 Gints Eislers           1964 Smiltene                De Rosa        1:00:49   +0:07:34  36,0     D
 252   2342 Dainis Grūbe            1984 Trakie pedāļi           Bianchi        1:00:50   +0:07:35  36       D
 253   4564 Edmunds Klimpmanis      1971                         Merida         1:00:54   +0:07:39  35,9     D
 254   2142 Mikus Biedriņš          1983 CSDD                    GT             1:00:56   +0:07:41  35,9     D
 255   2104 Reinis Rozenblats       1985 Peri vello žiPeri       Kellys         1:00:56   +0:07:41  35,9     D
 256   2092 Kalvis Ābeļkalns        1993 AVĢ                     Trek           1:00:59   +0:07:44  35,9     D
 257   2066 Uldis Aliks             1988 MRGS                                   1:01:04   +0:07:49  35,8     D
 258   5224 Endijs Apse             1976 radio SWH               corratec       1:01:11   +0:07:56  35,7     D
 259   2169 Māris Jēgers            1972                         Shockblaze     1:01:13   +0:07:58  35,7     D
 260   2329 Andrejs Miščurins       1975 J195                    Wheeler        1:01:18   +0:08:03  35,7     D
 261   2491 Mārtiņš Soste           1988                                        1:01:19   +0:08:04  35,7     D
 262   2305 Arnis Lazdiņš           1956                         Giant          1:01:21   +0:08:06  35,6     D
 263   2565 Gints Rūsiņš            1970 Toyota team                            1:01:22   +0:08:07  35,6     D
 264   2938 Andrejs Demjaņenko      1978                         Trek           1:01:24   +0:08:09  35,6     D
 265   2243 Jānis Pikurs            1975                                        1:01:29   +0:08:14  35,6     D
 266   2161 Juta Melberga           1964                                        1:01:32   +0:08:17  35,5     D
 267   2332 Reinis Ārgalis          1996                         Cube           1:01:32   +0:08:17  35,5     D
 268   2304 Inesis Ārgalis          1964                         GT             1:01:32   +0:08:17  35,5     D
 269   5033 Raivo Tauriņš           1974 Jelgavas LIJA                          1:01:36   +0:08:21  35,5     D
 270   2064 Ainārs Cauņa            1961 Mega Sargs              Flanders       1:01:37   +0:08:22  35,5     D
 271   2531 Renārs Niedra           1988 Ultimate Decision       Trek           1:01:38   +0:08:23  35,5     D
 272   3071 Jānis Kubliņš           1988                                        1:01:39   +0:08:24  35,5     D
 273   2133 Mārtiņš Zelčs           1986                         Trek           1:01:42   +0:08:27  35,4     D
 274   2335 Aleksejs Golers         1988 Lerix                   Cube           1:01:44   +0:08:29  35,4     D
 275   2236 Guntis Pastors          1973 Grifs AG                Trek           1:01:49   +0:08:34  35,4     D
 276   2669 Aleksandrs Iļjins       1962                                        1:01:51   +0:08:36  35,4     D
 277   3722 Egils Lejnieks          1988                         Giant          1:01:51   +0:08:36  35,4     D
 278   2553 Aleksandrs Butajevs     1986 Veloserviss             Cannondale     1:01:52   +0:08:37  35,3     D
 279   2311 Mārtiņš Budahs          1952 Latvenergo                             1:01:52   +0:08:37  35,3     D
 280   2143 Pēteris Birkants        1989 FMS                     Superior       1:01:54   +0:08:39  35,3     D
 281   2652 Elvijs Agrums           1994 Agrumu ģimene                          1:01:54   +0:08:39  35,3     D
 282   2991 Artūrs Aļeksejevs       1983 Rīga                    Felt           1:01:56   +0:08:41  35,3     D
 283   2252 Kārlis Evertovskis      1990 RVS                     ZZK            1:01:56   +0:08:41  35,3     D
 284   2650 Kristaps Zaļupe         1976 OC Limbaži                             1:01:57   +0:08:42  35,3     D
 285   2129 Arnis Ozoliņš           1964                         Concorde       1:02:00   +0:08:45  35,3     D
 286   2693 Varis Veipāns           1967                                        1:02:03   +0:08:48  35,2     D
 287   2765 Mārtiņš Priede          1978 Vika Wood               Zannata        1:02:07   +0:08:52  35,2     D
 288   2019 Aivars Aksenoks         1961 CSDD                    Giant          1:02:09   +0:08:54  35,2     D
 289   2164 Jānis Lilje             1934 Skandi Motors           Kvota          1:02:09   +0:08:54  35,2     D
 290   2683 Oļegs Saļimovs          1988                         ZZK            1:02:10   +0:08:55  35,2     D
 291   2279 Jevgēnijs Čulkovs       1976 Elkor                   Author         1:02:15   +0:09:00  35,1     D
 292   2489 Didzis Videmanis        1985 Lattelecom              Bergamont      1:02:19   +0:09:04  35,1     D
 293   2441 Dmitrijs Piškins        1972                         Giant          1:02:23   +0:09:08  35,1     D
 294   2382 Uldis Ālītis            1983 Ventspils               Giant          1:02:24   +0:09:09  35,0     D
 295   2273 Ilze Zavicka            1967 GDI Sigulda             Rockmachine    1:02:24   +0:09:09  35,0     D
 296   2566 Raitis Kravalis         1991 Valmieras piens                        1:02:26   +0:09:11  35,0     D
 297   2166 Roberts Reiniks         1943 Unisports               Agressor       1:02:26   +0:09:11  35,0     D
 298   2001 Romāns Vainšteins       1973                                        1:02:27   +0:09:12  35,0     D
 299   2168 Māris Kārkliņš          1976 SEB Banka                              1:02:27   +0:09:12  35,0     D
 300   2287 Edgars Kuņickis         1989                         GT             1:02:28   +0:09:13  35,0     D
 301   3851 Ivars Vorobjovs         1970 Latvenergo                             1:02:28   +0:09:13  35,0     D
 302   2209 Māris Baltiņš           1978 Leči                    Anlen          1:02:29   +0:09:14  35,0     D
 303   3691 Andrejs Koroļs          1969 Veloserviss                            1:02:30   +0:09:15  35,0     D
 304   2453 Pēteris Pētersons       1984                                        1:02:31   +0:09:16  35,0     D
 305   2167 Guntars Slišāns         1970 Ogre                    Scott          1:02:32   +0:09:17  35,0     D
 306   2402 Uldis Brēmanis          1964                                        1:02:33   +0:09:18  35,0     D
 307   2657 Justīne Brūvere         1990 Frukawa                 Giant          1:02:33   +0:09:18  35,0     D
 308   2663 Rihards Serģis          1998 ZZK                     Cube           1:02:33   +0:09:18  35,0     D
 309   2203 Juris Tišaņinovs        1958 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 MBK            1:02:34   +0:09:19  35,0     D
 310   2272 Jānis Pļavnieks         1956                         Focus          1:02:35   +0:09:20  34,9     D
 311   2265 Uldis Velps             1971 aplis                   ZZK            1:02:39   +0:09:24  34,9     D
 312   2147 Andris Turciņš          1983                         Scott          1:02:42   +0:09:27  34,9     D
 313   2269 Vidvuds Ziediņš         1970 Nordi                   Cube           1:02:43   +0:09:28  34,9     D
 314   2326 Gatis Balanass          1979 Virsotne/MARMOT         Merida         1:02:46   +0:09:31  34,8     D
 315   2337 Ingus Pērkons           1991                         Anlen          1:02:46   +0:09:31  34,8     D
 316   2406 Jānis Detlavs           1979 Skandi Motors                          1:02:47   +0:09:32  34,8     D
 317   2253 Vilnis Ķude             1944                         Giant          1:02:47   +0:09:32  34,8     D
 318   2314 Artis Bērziņš           1970 Auteko                                 1:02:48   +0:09:33  34,8     D
 319   4672 Igors Gucanovičs        1975 VMS Group Velo Team                    1:02:49   +0:09:34  34,8     D
 320   2234 Normunds Priede         1971 Latvijas valsts meži                   1:02:50   +0:09:35  34,8     D
 321   2681 Eduards Savickis        1986                         Merida         1:02:51   +0:09:36  34,8     D
 322   5214 Gatis Priede            1993 Priedes                                1:02:52   +0:09:37  34,8     D
 323   2177 Guntars Martinovs       1959                         Focus          1:02:53   +0:09:38  34,8     D
 324   2347 Māris Markuss           1970 Piebalga                Giant          1:02:53   +0:09:38  34,8     D
 325   3560 Jānis Sinkevičs         1981                                        1:02:54   +0:09:39  34,8     D
 326   2660 Jānis Večens            1975                         Corratec       1:02:55   +0:09:40  34,8     D
 327   3866 Ivars Kovals            1980                                        1:02:57   +0:09:42  34,7     D
 328   2481 Imants Podnieks         1937                                        1:02:58   +0:09:43  34,7     D
 329   2455 Ervīns Lasmanis         1975                         Corratec       1:02:59   +0:09:44  34,7     D
 330   2303 Andis Āriņš             1982 Korinta                 Oldstyler      1:03:00   +0:09:45  34,7     D
 331   2238 Juris Trops             1967                         Schwinn        1:03:00   +0:09:45  34,7     D
 332   2568 Kristīne Šulce-Grante   1973 Latvijas Dzelzceļš                     1:03:01   +0:09:46  34,7     D
 333   2233 Ainārs Bērziņš          1965 Pūre Food               GT             1:03:04   +0:09:49  34,7     D
 334   2780 Haralds Puriņš          1993 SEB banka                              1:03:05   +0:09:50  34,7     D
 335   2285 Kristīne Balanasa       1978 "Eriņi"                 Virsotne/Marmot1:03:06   +0:09:51  34,7     D
 336   2327 Uģis Riekstiņš          1979 Mazie dievlūdzēji       Trek           1:03:07   +0:09:52  34,6     D
 337   2774 Krists Ziemelis         1994 Moller Auto Latvia                     1:03:09   +0:09:54  34,6     D
 338   2237 Aleksandrs Kuļčuks      1983 Veloserviss             Corratec       1:03:10   +0:09:55  34,6     D
 339   2981 Vīgants Radziņš         1974 LMT                     Trek           1:03:14   +0:09:59  34,6     D
 340   4677 Alvis Šķēps             1998 Elanti                  Dema           1:03:17   +0:10:02  34,6     D
 341   2298 Kaspars Kaupe           1972 KK                                     1:03:17   +0:10:02  34,6     D
 342   2293 Armands Āriņš           1990 Korinta                                1:03:18   +0:10:03  34,5     D
 343   2185 Ilvis Ābeļkalns         1970 LU                      Merida         1:03:19   +0:10:04  34,5     D
 344   2642 Nils Brikers            1990                         Merida         1:03:22   +0:10:07  34,5     D
 345   2175 Guntis Vingris          1967                                        1:03:22   +0:10:07  34,5     D
 346   2535 Kaspars Mazurs          1992                         BHS            1:03:24   +0:10:09  34,5     D
 347   4311 Andris Spūlis           1954 Ilūkste                 Giant          1:03:24   +0:10:09  34,5     D
 348   2717 Dmitrijs Ivenkovs       1983 Celtnieks 95            Specialized    1:03:28   +0:10:13  34,5     D
 349   2467 Valters Veipāns         1996                                        1:03:28   +0:10:13  34,5     D
 350   3615 Krišjānis Zāģers        1992 getaway.lv              Superior       1:03:30   +0:10:15  34,4     D
 351   2213 Aleksandrs Galkins      1965 Itera Latvija           BMC            1:03:31   +0:10:16  34,4     D
 352   3024 Edgars Kudurs           1986                         Scott          1:03:32   +0:10:17  34,4     D
 353   2404 Andris Bisnieks         1971                                        1:03:32   +0:10:17  34,4     D
 354   2300 Roberts Čakšs           1995                         Corratec       1:03:32   +0:10:17  34,4     D
 355   2690 Tomaš Gerasimovič       1971 Toyota                                 1:03:33   +0:10:18  34,4     D
 356   2255 Kristaps Osis           1981                                        1:03:41   +0:10:26  34,3     D
 357   2350 Imants Rapa             1980 parcopi.lv              Wheeler        1:03:42   +0:10:27  34,3     D
 358   2275 Regnārs Dreimanis       1973 Reflex                  Superior       1:03:42   +0:10:27  34,3     D
 359   2250 Māris Avotiņš           1972                                        1:03:42   +0:10:27  34,3     D
 360   2247 Mārtiņš Šveide          1977                         Merida         1:03:43   +0:10:28  34,3     D
 361   2407 Valdis Cibuls           1961 Skandi Motors                          1:03:44   +0:10:29  34,3     D
 362   2502 Viesturs Aleksīns       1987                                        1:03:44   +0:10:29  34,3     D
 363   2264 Elīna Kupča             1982 Brāļi Pedāļi            Author         1:03:45   +0:10:30  34,3     D
 364   2532 Didzis Čākurs           1963 SKII Naukšēni                          1:03:46   +0:10:31  34,3     D
 365   2530 Kārlis Bergmanis        1987 Pedāļus min Dejotājs    Superior       1:03:48   +0:10:33  34,3     D
 366   2249 Rolands Čakšs           1963                         Corratec       1:03:49   +0:10:34  34,3     D
 367   2426 Raimonds Pļaviņš        1964                                        1:03:49   +0:10:34  34,3     D
 368   3889 Aleksandrs Roslovs      1964                         CH             1:03:51   +0:10:36  34,2     D
 369   2372 Andris Leja             1983 VWMotion                GT             1:03:51   +0:10:36  34,2     D
 370   3139 Valts Mihelsons         1966 EMU                                    1:03:52   +0:10:37  34,2     D
 371   2354 Igors Auziņš            1969                                        1:03:54   +0:10:39  34,2     D
 372   2691 Oskars Dzirnieks        1980 SEB Banka                              1:03:59   +0:10:44  34,2     D
 373   2696 Juris Balodis           1975                         Merida         1:04:01   +0:10:46  34,2     D
 374   5206 Viktor Dupliakin        1995 DTC Jaunība             Trek           1:04:03   +0:10:48  34,1     D
 375   2517 Kaspars Lipskis         1971 LiVelo                  Trek           1:04:04   +0:10:49  34,1     D
 376   5204 Raivis Voitāns          1997 DTC Jaunība             Trek           1:04:04   +0:10:49  34,1     D
 377   2241 Jūlijs Ošs              1952                         ZZK            1:04:12   +0:10:57  34,1     D
 378   2575 Mareks Mediņš           1971 Latvijas 1.rokkafejnīca Specialized    1:04:12   +0:10:57  34,1     D
 379   4565 Juris Zeidenburgs       1970                         Felt           1:04:14   +0:10:59  34,0     D
 380   2527 Māris Skukovskis        1966 SEB                     Cannondale     1:04:15   +0:11:00  34,0     D
 381   2676 Arnis Parts             1974 SKII Naukšēni                          1:04:20   +0:11:05  34,0     D
 382   2692 Jānis Seržants          1986                         Merida         1:04:20   +0:11:05  34,0     D
 383   2867 Oskars Jozefs           1988 Latvenergo                             1:04:20   +0:11:05  34,0     D
 384   4005 Ingus Rūtiņš            1968 Moller Auto Latvia                     1:04:22   +0:11:07  34,0     D
 385   2194 Indulis Meisters        1967 Digger                  Dema           1:04:24   +0:11:09  34,0     D
 386   2321 Aivars Bisenieks        1958                         Corratec       1:04:24   +0:11:09  34,0     D
 387   4845 Sergejs Kulago          1969 ZZK                     Specialized    1:04:27   +0:11:12  33,9     D
 388   2415 Renārs Bundzis          1996 Carnikava               Schauf         1:04:27   +0:11:12  33,9     D
 389   2188 Jevgenijs Mihailovs     1981 kurtuesi.lv                            1:04:28   +0:11:13  33,9     D
 390   2307 Edmunds Lācis           1984 Citadele                               1:04:33   +0:11:18  33,9     D
 391   4354 Jānis Augulis           1989                         Corratec       1:04:35   +0:11:20  33,9     D
 392   2322 Eva Mārtiņsone          1976 Klijānu parks                          1:04:38   +0:11:23  33,8     D
 393   5208 Sava Samuilovs          1990 ZZK                     Specialized    1:04:38   +0:11:23  33,8     D
 394   2702 Normunds Milčs          1979                         Felt           1:04:39   +0:11:24  33,8     D
 395   2739 Mārtiņš Prikulis        1979                         Merida         1:04:39   +0:11:24  33,8     D
 396   4278 Pēteris Birkants        1996 NN Sporta klubs/RRS     Cube           1:04:41   +0:11:26  33,8     D
 397   2689 Roberts Kramarovs       1980 Latvenergo                             1:04:41   +0:11:26  33,8     D
 398   2456 Matīss Ģēģeris          1984 Smeldze                 HB             1:04:44   +0:11:29  33,8     D
 399   4314 Mārcis   Urbāns         1995                         Cube           1:04:46   +0:11:31  33,8     D
 400   2348 Māris Golubovskis       1978                         Corratec       1:04:48   +0:11:33  33,7     D
 401   2405 Sergejs Zavorotņevs     1967 LNT                                    1:04:49   +0:11:34  33,7     D
 402   2951 Gvido Princis           1972 3K Rīga                 Corratec       1:04:52   +0:11:37  33,7     D
 403   2245 Jānis Reinfelds         1986                         Author         1:04:54   +0:11:39  33,7     D
 404   4158 Ēvalds Pavlovs          1989                         Scott          1:04:55   +0:11:40  33,7     D
 405   2504 Sandris Bērziņš         1976 Slīmesti                               1:04:59   +0:11:44  33,7     D
 406   2876 Pēteris Eriņš           1955 "Eriņi"                 Cross          1:05:01   +0:11:46  33,6     D
 407   3027 Jevgenijs Sergejevs     1979 Areda                   Merida         1:05:05   +0:11:50  33,6     D
 408   2263 Aivars Ruzaiķis         1970 Astoņi kustoņi          Corratec       1:05:07   +0:11:52  33,6     D
 409   2323 Uldis Vīksniņš          1985                                        1:05:09   +0:11:54  33,6     D
 410   2153 Aigars Zadiņš           1960                         Merida         1:05:10   +0:11:55  33,6     D
 411   2647 Igors Jasinskis         1961                         Giant          1:05:11   +0:11:56  33,5     D
 412   4261 Imants Purvs            1991 manaslecas.lv           4ever          1:05:12   +0:11:57  33,5     D
 413   2785 Arturs Ivanovs          1985                         Scott          1:05:12   +0:11:57  33,5     D
 414   5103 Toms Jankovskis         1988 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Cobra          1:05:13   +0:11:58  33,5     D
 415   2572 Ivo Cauka               1983 Latvenergo                             1:05:15   +0:12:00  33,5     D
 416   2936 Vladislavs Kugeļevičs   1983                         Scott          1:05:18   +0:12:03  33,5     D
 417   2334 Kristaps Šarkovskis     1996                         Cube           1:05:22   +0:12:07  33,5     D
 418   3100 Annija Keita Sabule     1997 Cēsu sporta skola       Merida         1:05:29   +0:12:14  33,4     D
 419   2364 Deniss Nikolajevs       1983                         Merida         1:05:30   +0:12:15  33,4     D
 420   2547 Rihards Frīdenbergs     1982 Brand Republic          Focus          1:05:31   +0:12:16  33,4     D
 421   2271 Aigars Punculis         1970                                        1:05:32   +0:12:17  33,4     D
 422   2380 Ģirts Mitenbergs        1969 Santeko                 Merida         1:05:32   +0:12:17  33,4     D
 423   2964 Karl Plaude             1982 Scada                   GT             1:05:32   +0:12:17  33,4     D
 424   3888 Mareks Skvorcovs        1985 Bergs                   Trek           1:05:38   +0:12:23  33,3     D
 425   2656 Jānis Briedis           1951 Silvanols/G4S Latvia                   1:05:41   +0:12:26  33,3     D
 426   2842 Renārs Skavronskis      1980 SEB Banka                              1:05:42   +0:12:27  33,3     D
 427   2007 Einars Fogelis          1960 LOK                     Ideal          1:05:45   +0:12:30  33,3     D
 428   4885 Niklāvs Čakšs           1998 RRS                                    1:05:45   +0:12:30  33,3     D
 429   2802 Mārtiņš Pētersons       1982                         ZZK            1:05:46   +0:12:31  33,2     D
 430   3698 Didzis Šeņavskis        1981 Valmieras piens                        1:05:50   +0:12:35  33,2     D
 431   3608 Kaspars Cēbers          1988 kurtuesi.lv                            1:05:51   +0:12:36  33,2     D
 432   2644 Evija Melberga          1991 SS Arkādija                            1:05:54   +0:12:39  33,2     D
 433   3831 Sergejs Rodionovs       1965 Latvenergo                             1:05:56   +0:12:41  33,2     D
 434   2789 Tits Ralfs Verpakovskis 1997 abilabi                 Concorde       1:05:58   +0:12:43  33,1     D
 435   2459 Andis Adamovičs         1975                         Bergamont      1:05:59   +0:12:44  33,1     D
 436   3858 Marika Butkeviča        1997                         Fuji           1:05:59   +0:12:44  33,1     D
 437   2454 Agris Ķirsons           1967                         GT             1:06:00   +0:12:45  33,1     D
 438   2196 Sandris Avotiņš         1976 Veloserviss                            1:06:01   +0:12:46  33,1     D
 439   2645 Mārtiņš Ozoliņš         1984 2 koki un citi zvēri    Trek           1:06:06   +0:12:51  33,1     D
 440   2968 Sandis Kalniņš          1976 Inčukalns                              1:06:07   +0:12:52  33,1     D
 441   2501 Jānis Āboliņš           1976 np.lv                   Scott          1:06:08   +0:12:53  33,1     D
 442   2297 Uģis Teteris            1969 Santeko                 Corratec       1:06:08   +0:12:53  33,1     D
 443   2543 Ainārs Svirskis         1964                         Rockmachine    1:06:09   +0:12:54  33,1     D
 444   3995 Nauris Kalniņš          1970                         Focus          1:06:13   +0:12:58  33,0     D
 445   2262 Andrejs Korabo          1957                         Raleigh        1:06:13   +0:12:58  33,0     D
 446   2638 Aldis Kalniņš           1988                         ZZK            1:06:15   +0:13:00  33,0     D
 447   2684 Ričards Brūveris        1997                                        1:06:16   +0:13:01  33,0     D
 448   2806 Gundars Vaitekūns       1984 MiiT TiiM                              1:06:16   +0:13:01  33,0     D
 449   2586 Lauma Čerņevska         1985 Rīga                    Felt           1:06:16   +0:13:01  33,0     D
 450   2745 Viesturs Marterers      1971                         Cube           1:06:19   +0:13:04  33,0     D
 451   2879 Egils Mežals            1967                         Cube           1:06:20   +0:13:05  33,0     D
 452   2848 Aleksandrs Judkins      1988                         Giant          1:06:20   +0:13:05  33,0     D
 453   2836 Pēteris Aide            1974 Tele2                                  1:06:22   +0:13:07  32,9     D
 454   5263 Kārlis Eglītis          1971 Dzīves skola            Cube           1:06:25   +0:13:10  32,9     D
 455   2544 Mārtiņš Kišuro          1983                         Scott          1:06:25   +0:13:10  32,9     D
 456   4461 Aleksandrs Rubļevskis   1996 RRS                     Author         1:06:26   +0:13:11  32,9     D
 457   3040 Endija Rutule           1997 Veloserviss                            1:06:26   +0:13:11  32,9     D
 458   2458 Gintars Dzirvinskis     1978 Ductus                  Scott          1:06:27   +0:13:12  32,9     D
 459   3870 Guntis Dravnieks        1955 Iecava                  ZZK            1:06:27   +0:13:12  32,9     D
 460   2516 Ainis Strēlnieks        1981 Laide                   Giant          1:06:28   +0:13:13  32,9     D
 461   3659 Mareks Aviks            1976 Swedwood Latvia                        1:06:35   +0:13:20  32,8     D
 462   2460 Pēteris Melbārdis       1994                         SUP            1:06:36   +0:13:21  32,8     D
 463   2461 Gatis Kirilovs          1980 Stora Enso Latvija                     1:06:36   +0:13:21  32,8     D
 464   2374 Renārs Reiniks          1977                         Rockmashine    1:06:40   +0:13:25  32,8     D
 465   2292 Artūrs Benetis          1985 SEB banka                              1:06:40   +0:13:25  32,8     D
 466   2465 Edgars Svarinskis       1981 VMS Group Velo Team                    1:06:41   +0:13:26  32,8     D
 467   2713 Juris Flugins           1977 Latvenergo                             1:06:50   +0:13:35  32,7     D
 468   2582 Ivo Lupkins             1969 ZAAO                    Aist           1:06:50   +0:13:35  32,7     D
 469   4245 Leticija Barbara Klaiva 1999 RRS Vecmīlgrāvis/Velkonis
                                                                                1:06:51   +0:13:36  32,7     D
 470   4244 Mairis Klaiva           1968 Velkonis                Specialized    1:06:51   +0:13:36  32,7     D
 471   2807 Andris Vaitekūns        1982 MiiT TiiM                              1:06:53   +0:13:38  32,7     D
 472   2353 Sergejs Maslovskis      1963 Jūrmala                 Panther        1:06:54   +0:13:39  32,7     D
 473   2721 Aigars Kairišs          1971 Latvenergo                             1:06:59   +0:13:44  32,6     D
 474   2539 Valdis Kampuss          1963                                        1:07:00   +0:13:45  32,6     D
 475   3731 Rihards Timma           1984                         Merida         1:07:02   +0:13:47  32,6     D
 476   2760 Jānis Ozoliņš           1968 Trimek                  Trek           1:07:03   +0:13:48  32,6     D
 477   2352 Ivars Korsaks           1971 hawaiiexpress.lv        Scott          1:07:03   +0:13:48  32,6     D
 478   3872 Kirils Gojs             1987 gloupe.com              Kross          1:07:04   +0:13:49  32,6     D
 479   3908 Kaspars Škinčs          1986                         Trek           1:07:05   +0:13:50  32,6     D
 480   2411 Dmitrijs Jermolovs      1986 MiiT TiiM                              1:07:08   +0:13:53  32,6     D
 481   3994 Ilgvars Grinbergs       1947 Valmiera-Ripo autocentrsMerida         1:07:09   +0:13:54  32,6     D
 482   2277 Anete Zvirbule          1985 LMT                     Corratec       1:07:11   +0:13:56  32,5     D
 483   3374 Edgars Olengovičs       1981 Krītiņbanda             American Eagle 1:07:12   +0:13:57  32,5     D
 484   2519 Raimonds Talcis         1985 Wilo                    GT             1:07:12   +0:13:57  32,5     D
 485   4312 Vjačeslavs Studnevs     1974                         GT             1:07:16   +0:14:01  32,5     D
 486   3688 Ervīns Valainis         1968 Swedwood Latvia                        1:07:17   +0:14:02  32,5     D
 487   2016 Imants Stradiņš         1945 RRS                     Giant          1:07:19   +0:14:04  32,5     D
 488   3639 Andis Balka             1985 RaCafe/Tandēms          Corratec       1:07:25   +0:14:10  32,4     D
 489   2602 Jānis Dravnieks         1973                         Specialized    1:07:26   +0:14:11  32,4     D
 490   2868 Mintauts Buks           1953                         Bergamont      1:07:27   +0:14:12  32,4     D
 491   2476 Arnis Lepa              1970 Auteko                                 1:07:27   +0:14:12  32,4     D
 492   2940 Mārcis Vinters          1993                                        1:07:29   +0:14:14  32,4     D
 493   5120 Guntis Roķis            1970 My Way                  ZZK            1:07:30   +0:14:15  32,4     D
 494   2551 Pjotrs Červjakovs       1954                         Classic        1:07:33   +0:14:18  32,4     D
 495   2179 Arnolds Āriņš           1990 Korinta                                1:07:34   +0:14:19  32,4     D
 496   2435 Jorens Saliņš           1980 MiiT TiiM                              1:07:35   +0:14:20  32,4     D
 497   3720 Ivars Kravalis          1961                                        1:07:35   +0:14:20  32,4     D
 498   2258 Valdis Dzalbs           1958                         Corratec       1:07:39   +0:14:24  32,3     D
 499   2004 Ernests Pūce            1944 MSĢ                                    1:07:40   +0:14:25  32,3     D
 500   2299 Līva Vēliņa             1978 SEB Banka                              1:07:40   +0:14:25  32,3     D
 501   2341 Ēriks Deičmanis         1971                         KHS            1:07:40   +0:14:25  32,3     D
 502   2351 Mārtiņš Saulītis        1972                         Panther        1:07:41   +0:14:26  32,3     D
 503   2356 Jānis Kononovs          1985                         Merida         1:07:43   +0:14:28  32,3     D
 504   2770 Juris Daugulis          1974 Sanitārā kopa Potzars   Wheeler        1:07:43   +0:14:28  32,3     D
 505   2231 Andris Rozenštoks       1977 Sporta laboratorija     Bergamont      1:07:43   +0:14:28  32,3     D
 506   2988 Arturs Jurdžis          1985 Māra Štromberga aģentūra&Veloatlaides.lv
                                                                                1:07:44   +0:14:29  32,3     D
 507   3997 Andris Lubāns           1945                         Trek           1:07:44   +0:14:29  32,3     D
 508   2232 Raimonds Eglīte         1960                                        1:07:44   +0:14:29  32,3     D
 509   2524 Gints Pipars            1997 "ģimenīte Pipariņi"     9 rpk          1:07:46   +0:14:31  32,3     D
 510   2313 Kristīna Bernāne        1966 Priekuļi                Wheeler        1:07:47   +0:14:32  32,3     D
 511   2564 Raimonds Balčuns        1979                                        1:07:47   +0:14:32  32,3     D
 512   3928 Aivars Žurila           1979 Vārpa                   Focus          1:07:47   +0:14:32  32,3     D
 513   3891 Aldis Cīrulis           1957 Tandēms/Dobele          Merida         1:07:47   +0:14:32  32,3     D
 514   2732 Valdis Gavars           1970                         Merida         1:07:48   +0:14:33  32,3     D
 515   3896 Andrejs Krasilovs       1983                         Merida         1:07:49   +0:14:34  32,2     D
 516   2500 Līga Zālīte             1981 Astoņi kustoņi          Specialized    1:07:49   +0:14:34  32,2     D
 517   2546 Kārlis Kārkliņš         1983                                        1:07:49   +0:14:34  32,2     D
 518   3701 Terēze Vimba            1991 Valmieras piens                        1:07:50   +0:14:35  32,2     D
 519   2320 Rita Golvere            1967 Twix                    Trek           1:07:50   +0:14:35  32,2     D
 520   2319 Valērijs Golvers        1967 Twix                    Cannondale     1:07:50   +0:14:35  32,2     D
 521   2735 Andris Bulavs           1984 Vwmotion                ZZK            1:07:51   +0:14:36  32,2     D
 522   2507 Andris Āboliņš          1963 Latvenergo                             1:07:52   +0:14:37  32,2     D
 523   2759 Dzintars Prūsis         1979                                        1:07:53   +0:14:38  32,2     D
 524   3696 Ivo Prols               1969 Veloserviss                            1:07:53   +0:14:38  32,2     D
 525   2333 Valērijs Freibergs      1956                         ZZK            1:07:54   +0:14:39  32,2     D
 526   2424 Ģirts Bārenis           1979 Firmus-Evo team         Merida         1:07:58   +0:14:43  32,2     D
 527   3000 Viktorija Sipoviča      1998 RRS                     Specialized    1:08:00   +0:14:45  32,2     D
 528   2651 Nikita Širons           1995                                        1:08:02   +0:14:47  32,1     D
 529   3377 Uldis Anitens           1976 Latvenergo                             1:08:02   +0:14:47  32,1     D
 530   2767 Māris Romanovskis       1969 maratoni.lv                            1:08:02   +0:14:47  32,1     D
 531   2309 Arnis Kalnups           1971 Pedāļi griežas!         Focus          1:08:03   +0:14:48  32,1     D
 532   2468 Kristīne Kazaka         1977 Silvanols/G4S Latvia    Kellys         1:08:09   +0:14:54  32,1     D
 533   5289 Dainis Leitāns          1963                                        1:08:12   +0:14:57  32,1     D
 534   2328 Aigars Tomānis          1970                         Merida         1:08:12   +0:14:57  32,1     D
 535   2703 Arta Beitāne            1993 Pro Via                 Merida         1:08:16   +0:15:01  32,0     D
 536   3916 Konstantīns Vētriņš     1967 veloclub                Ideal          1:08:17   +0:15:02  32,0     D
 537   3878 Jurijs Koļagins         1956                                        1:08:18   +0:15:03  32,0     D
 538   2751 Olafs Stelps            1960 Skil elektroinstrumenti                1:08:19   +0:15:04  32,0     D
 539   2673 Juris Iesalnieks        1975                         ZZK            1:08:19   +0:15:04  32,0     D
 540   2549 Jānis Gailītis          1943                                        1:08:21   +0:15:06  32,0     D
 541   2752 Rudolfs Mikus Stelps    1995 Skil elektroinstrumenti Corratec       1:08:21   +0:15:06  32,0     D
 542   2339 Zanda Mālniece          1980                                        1:08:21   +0:15:06  32,0     D
 543   2731 Jānis Buls              1959                                        1:08:25   +0:15:10  32,0     D
 544   2883 Vents Dērics            1971 Drafts                  Flanders       1:08:26   +0:15:11  32,0     D
 545   2420 Valters Kaušelis        1983 Smeldze                 BLB            1:08:28   +0:15:13  31,9     D
 546   2371 Ivars Rozenbergs        1949 astoņi kustoņi          Giant          1:08:30   +0:15:15  31,9     D
 547   2864 Ivo Rozenbergs          1976                         Corratec       1:08:30   +0:15:15  31,9     D
 548   3713 Artūrs Blūmiņš          1983 Virsotne/Marmot         Merida         1:08:32   +0:15:17  31,9     D
 549   2724 Armands Berķis          1966                         Ērenpreiss     1:08:32   +0:15:17  31,9     D
 550   2318 Ilze Šīmane             1980 Latvijas Finieris                      1:08:35   +0:15:20  31,9     D
 551   2268 Rasa Lūse               1995 Valmieras piens         Merida         1:08:38   +0:15:23  31,9     D
 552   2288 Haralds Sprukulis       1956 Valmieras piens                        1:08:38   +0:15:23  31,9     D
 553   2361 Arnolds Niedra          1951 Ikšķile                 GT             1:08:39   +0:15:24  31,9     D
 554   3262 Juris Zēģelis           1974 Sanitārā kopa Potzars   Fuji           1:08:41   +0:15:26  31,8     D
 555   2499 Māris Ankoriņš          1972 Virsotne/MARMOT         Giant          1:08:41   +0:15:26  31,8     D
 556   2577 Gunārs Kacēns           1954 Latvenergo                             1:08:42   +0:15:27  31,8     D
 557   3119 Jānis Pipars            1974 "ģimenīte Pipariņi"     9 rpk          1:08:46   +0:15:31  31,8     D
 558   4400 Kristaps Daugavietis    1988 Hardčangaļ veloteem                    1:08:48   +0:15:33  31,8     D
 559   3739 Artis Kaufmanis         1972 Xsports Cycling Team                   1:08:51   +0:15:36  31,8     D
 560   2697 Intars Andževs          1978 Latvijas Dzelzceļš                     1:08:52   +0:15:37  31,8     D
 561   3738 Jānis Nartišs           1989                                        1:08:53   +0:15:38  31,7     D
 562   2144 Gatis Siliņš            1980                                        1:08:54   +0:15:39  31,7     D
 563   4007 Andris Ustups           1974 Moller Auto Latvia                     1:08:57   +0:15:42  31,7     D
 564   2485 Didzis Kalniņš          1967                         Scott          1:08:57   +0:15:42  31,7     D
 565   2753 Atis Aleksandrovs       1973 Tele2                                  1:08:58   +0:15:43  31,7     D
 566   2302 Viktors Meinerts        1933                         Specialized    1:08:58   +0:15:43  31,7     D
 567   4746 Jānis Solovjakovu       1981 Citadele                               1:08:59   +0:15:44  31,7     D
 568   2259 Artūrs Mazurs           1989 Vienotība               KHS            1:09:01   +0:15:46  31,7     D
 569   3730 Edgars Šulckis          1980                         Merida         1:09:02   +0:15:47  31,7     D
 570   2891 Ģirts Neija             1977                                        1:09:03   +0:15:48  31,7     D
 571   2315 Leonīds Viksne          1978 L&D                     Author         1:09:04   +0:15:49  31,7     D
 572   2694 Mārtiņš Brūvers         1984 Firma L4                KHS            1:09:06   +0:15:51  31,6     D
 573   2494 Mārtiņš Ozols           1980 Latvenergo                             1:09:07   +0:15:52  31,6     D
 574   3576 Mārtiņš Stoļaronoks     1985 2 koki un citi zvēri                   1:09:07   +0:15:52  31,6     D
 575   2513 Aigars Garais           1980 parcopi.lv              Avalanche      1:09:10   +0:15:55  31,6     D
 576   2466 Oskars Silkalns         1972 AGA                     Trek           1:09:11   +0:15:56  31,6     D
 577   2510 Dace Kampuse            1966                         Dema           1:09:12   +0:15:57  31,6     D
 578   3744 Uldis Eglītis           1981 OC Limbaži              Cube           1:09:12   +0:15:57  31,6     D
 579   5294 Arturs Počs             1986                                        1:09:13   +0:15:58  31,6     D
 580   2469 Mārtiņš Vaicekauskis    1992                         Trek           1:09:15   +0:16:00  31,6     D
 581   2308 Zigmunds Paeglis        1979                         Specialized    1:09:16   +0:16:01  31,6     D
 582   2493 Dzintars Geste          1969 ASI Ski-Box             Trek           1:09:18   +0:16:03  31,6     D
 583   2686 Ģirts Kārkliņš          1996 SEB Banka                              1:09:19   +0:16:04  31,5     D
 584   3002 Dainis Druva            1967 Skandi Motors                          1:09:19   +0:16:04  31,5     D
 585   2781 Agris Marterers         1994                                        1:09:20   +0:16:05  31,5     D
 586   2296 Jānis Kikusts           1969 Auteko                  Trek           1:09:21   +0:16:06  31,5     D
 587   2281 Raitis Sedliņš          1970                         ZZK            1:09:22   +0:16:07  31,5     D
 588   4697 Andis Grandāns          1987 Citadele                               1:09:28   +0:16:13  31,5     D
 589   2368 Ģirts Vītols            1977 Stora Enso Latvija                     1:09:28   +0:16:13  31,5     D
 590   3699 Māris Fūrmanis          1971 Valmieras piens                        1:09:29   +0:16:14  31,5     D
 591   2038 Kristaps Škapars        1981 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                1:09:30   +0:16:15  31,5     D
 592   2365 Andis Lūsis             1968                         Scott          1:09:33   +0:16:18  31,4     D
 593   4803 Arturs Sidorovs         1987                         Merida         1:09:34   +0:16:19  31,4     D
 594   4000 Aivis Zeņģis            1972 Virsotne/Marmot         Merida         1:09:34   +0:16:19  31,4     D
 595   4405 Osvalds Cimdiņš         1994                                        1:09:34   +0:16:19  31,4     D
 596   2437 Gatis Gierts            1981 MiiT TiiM                              1:09:36   +0:16:21  31,4     D
 597   2514 Lauris Miķelsons        1977                         Giant          1:09:40   +0:16:25  31,4     D
 598   4027 Aleksandrs Astaševskis  1986 Latvijas 1.rokkafejnīca Merida         1:09:40   +0:16:25  31,4     D
 599   2674 Gundars Ziemanis        1967                         Giant          1:09:41   +0:16:26  31,4     D
 600   2282 Mārtiņš Bošs            1986 Ekers                   GT             1:09:42   +0:16:27  31,4     D
 601   2659 Elga Gailīte            1978 E-komanda               Giant          1:09:48   +0:16:33  31,3     D
 602   2698 Uldis Auznieks          1972 Smeldze                 Focus          1:09:50   +0:16:35  31,3     D
 603   2846 Elita Klintāja          1971                         Wheeler        1:09:50   +0:16:35  31,3     D
 604   2828 Arvīds Endziņš          1990 Latvijas dizaineru savienība
                                                                                1:09:53   +0:16:38  31,3     D
 605   3044 Māris Videmanis         1979                         Giant          1:09:53   +0:16:38  31,3     D
 606   2294 Uldis Bošs              1964 Ekers                   Fuji           1:09:53   +0:16:38  31,3     D
 607   2176 Sandris Majors          1983 SEB Banka                              1:09:56   +0:16:41  31,3     D
 608   4444 Lauris Ieviņš           1983 Monilaite-Thomeko                      1:10:00   +0:16:45  31,2     D
 609   2511 Ainārs Audars           1963                         Giant          1:10:01   +0:16:46  31,2     D
 610   2548 Inesis Lapiņš           1950                                        1:10:02   +0:16:47  31,2     D
 611   2505 Renārs Lasks            1986                         Merida         1:10:03   +0:16:48  31,2     D
 612   2869 Jānis Kupčs             1983 Neo                     Corratec       1:10:04   +0:16:49  31,2     D
 613   2463 Kaspars Berķis          1972                         Giant          1:10:04   +0:16:49  31,2     D
 614   4347 Armands Arbūzovs        1995                                        1:10:11   +0:16:56  31,2     D
 615   4430 Dainis Irmejs           1989 Vet-Med                                1:10:13   +0:16:58  31,1     D
 616   3877 Ivo Rozenbergs          1971                         Wheeler        1:10:13   +0:16:58  31,1     D
 617   2880 Ingus Feldmanis         1979                         Merida         1:10:13   +0:16:58  31,1     D
 618   3937 Andžejs Neguliners      1972 BPT-braucam pa trako!                  1:10:16   +0:17:01  31,1     D
 619   3971 Ivans Mitevs            1972                         Giant          1:10:17   +0:17:02  31,1     D
 620   2851 Reinis Bērze            1991 Swedwood Latvia                        1:10:20   +0:17:05  31,1     D
 621   2700 Ints Namnieks           1971                         Giant          1:10:26   +0:17:11  31,0     D
 622   3096 Vjačeslavs Martinovs    1957                         Giant          1:10:28   +0:17:13  31,0     D
 623   4496 Aigars Jankovskis       1985 Gjensidige Baltic                      1:10:29   +0:17:14  31,0     D
 624   2451 Dace Muižniece          1985 SHK Sāga                Giant          1:10:30   +0:17:15  31,0     D
 625   2376 Arnis Jurgels           1989                                        1:10:30   +0:17:15  31,0     D
 626   2291 Reinis Tutāns           1993                         Specialized    1:10:30   +0:17:15  31,0     D
 627   3122 Uģis Kokenbergs         1968 Latvenergo                             1:10:33   +0:17:18  31,0     D
 628   3123 Aivis Verpakovskis      1969 abilabi                 Jupiter        1:10:34   +0:17:19  31,0     D
 629   2653 Vitālijs Juhovs         1983                         Giant          1:10:34   +0:17:19  31,0     D
 630   2977 Ilmars Ziediņš          1956                                        1:10:35   +0:17:20  31,0     D
 631   2573 Māris Alksnis           1954                         Head           1:10:37   +0:17:22  31,0     D
 632   2850 Leonīds Legzdiņš        1948                         Corratec       1:10:37   +0:17:22  31,0     D
 633   2574 Beāte Banga             1997 Re&Re                   Superior       1:10:38   +0:17:23  31,0     D
 634   2556 Raimonds Lapkovskis     1956 Ilūkste                 Campagnolo     1:10:38   +0:17:23  31,0     D
 635   4006 Jānis Ikers             1980 Moller Auto Latvia                     1:10:38   +0:17:23  31,0     D
 636   4198 Gundars Pētersons       1975 SEB banka                              1:10:40   +0:17:25  30,9     D
 637   2726 Jānis Koklačs           1978                                        1:10:40   +0:17:25  30,9     D
 638   4098 Lauris Abrickis         1987 a/s Capital                            1:10:41   +0:17:26  30,9     D
 639   2584 Nikolajs Lācis          1960 Baltic Sothebys         Cube           1:10:42   +0:17:27  30,9     D
 640   2552 Jānis Majors            1989                         Trek           1:10:42   +0:17:27  30,9     D
 641   2944 Dmitrijs Filippovs      1977                         Kross          1:10:43   +0:17:28  30,9     D
 642   2706 Juris Francis           1948                         Concorde       1:10:44   +0:17:29  30,9     D
 643   3221 Toms Reiziņš            1984                         Superior       1:10:44   +0:17:29  30,9     D
 644   2495 Reinis Jēgers           1992                                        1:10:45   +0:17:30  30,9     D
 645   2630 Māris Čipēns            1976 Itera Latvija           Superior       1:10:45   +0:17:30  30,9     D
 646   3045 Anete Geduševa          1993 Laima                                  1:10:47   +0:17:32  30,9     D
 647   4385 Māris Ešmanis           1972                         Merida         1:10:48   +0:17:33  30,9     D
 648   4935 Gatis Valdonis          1982                         Bianchi        1:10:49   +0:17:34  30,9     D
 649   3922 Dzintars Knēža          1972 Sigulda                 Trek           1:10:50   +0:17:35  30,9     D
 650   2716 Jānis Līvmanis          1947                         Giant          1:10:52   +0:17:37  30,9     D
 651   4631 Vilnis Endelis          1967 Rīgas satiksme/AKC                     1:10:53   +0:17:38  30,8     D
 652   2777 Andis Upītis-Upenieks   1953                         Scott          1:10:54   +0:17:39  30,8     D
 653   3640 Sīmanis Broks           1982                         Cube           1:11:00   +0:17:45  30,8     D
 654   2747 Jānis Sudārs            1957 Madona SK Lejas Lībieši                1:11:00   +0:17:45  30,8     D
 655   2729 Ilgonis Mazjūlis        1968                         ZZK            1:11:00   +0:17:45  30,8     D
 656   2901 Kristaps Kravalis       1993 Direktoru skola         Giant          1:11:02   +0:17:47  30,8     D
 657   2373 Mārtiņš Kalniņš         1985 Latvenergo                             1:11:03   +0:17:48  30,8     D
 658   2383 Arnis Urbāns            1963 Ragana                  Author         1:11:04   +0:17:49  30,8     D
 659   2464 Uldis Veinbergs         1974 Nordea sacīkšubraucējs  Giant          1:11:04   +0:17:49  30,8     D
 660   2670 Dzintars Slapjums       1973 Latvenergo                             1:11:04   +0:17:49  30,8     D
 661   2550 Ivars Ansviesulis       1954 Latvenergo                             1:11:06   +0:17:51  30,8     D
 662   2487 Ariks Lūsis             1966                         Merida         1:11:07   +0:17:52  30,7     D
 663   2875 Sandis Sīlis            1982                         Scott          1:11:11   +0:17:56  30,7     D
 664   2290 Jānis Tisenkopfs        1976                                        1:11:12   +0:17:57  30,7     D
 665   2506 Jautrīte Caune          1961 Latvenergo                             1:11:12   +0:17:57  30,7     D
 666   4987 Jānis Neimanis          1964                         Colnago        1:11:14   +0:17:59  30,7     D
 667   4179 Kristaps Briedis        1993 SEB banka                              1:11:16   +0:18:01  30,7     D
 668   2728 Guntis Dzirvinskis      1950 Ductus                                 1:11:20   +0:18:05  30,7     D
 669   2967 Dace Tauriņa            1979 SEB banka               Scott          1:11:22   +0:18:07  30,6     D
 670   2355 Mareks Vējkrīgers       1984                         4ever          1:11:22   +0:18:07  30,6     D
 671   2857 Ainārs Dzīvītis         1964                                        1:11:26   +0:18:11  30,6     D
 672   3855 Laimonis Grīnhofs       1981 Latvenergo                             1:11:26   +0:18:11  30,6     D
 673   2738 Juris Dzirnieks         1940 Ādažu vsk.              Giant          1:11:28   +0:18:13  30,6     D
 674   2534 Māris Radziņš           1944                         Trek           1:11:29   +0:18:14  30,6     D
 675   4415 Pēteris Skrastiņš       1968                         Corratec       1:11:29   +0:18:14  30,6     D
 676   2736 Arvīds Majors           1994                                        1:11:30   +0:18:15  30,6     D
 677   2718 Aigars Ķirsis           1984                         Specialized    1:11:30   +0:18:15  30,6     D
 678   2439 Liene Bērziņa           1984 draugiem.lv                            1:11:31   +0:18:16  30,6     D
 679   2480 Dace Cēderštrēma        1975 Savējie                                1:11:32   +0:18:17  30,6     D
 680   4043 Jānis Puriņš            1950 EMU                                    1:11:33   +0:18:18  30,6     D
 681   2888 Ainārs Viļumsons        1971                         Superior       1:11:34   +0:18:19  30,6     D
 682   2220 Andris Teikmanis        1959 Ārlietu ministrija      Legend         1:11:35   +0:18:20  30,5     D
 683   2816 Tālis Puķītis           1948 Siguldas novada dome    ZZK            1:11:35   +0:18:20  30,5     D
 684   5149 Vineta Pētersone        1999                                        1:11:36   +0:18:21  30,5     D
 685   2444 Andris Lukstiņš         1958 CSDD                                   1:11:37   +0:18:22  30,5     D
 686   3803 Uldis Kalniņš           1969 Latvenergo                             1:11:37   +0:18:22  30,5     D
 687   3281 Agnese Ozoliņa          1991 Ozoliņu meitenes        Chlampicn      1:11:38   +0:18:23  30,5     D
 688   2336 Mihails Kudrjaševs      1977 Fizmati                 ZZK            1:11:39   +0:18:24  30,5     D
 689   3015 Māris Staris            1975                         Cube           1:11:40   +0:18:25  30,5     D
 690   4178 Aldis Blūms             1993 SEB banka                              1:11:41   +0:18:26  30,5     D
 691   4101 Aldis Āboliņš           1985 Mammut Racing team      Superior       1:11:42   +0:18:27  30,5     D
 692   2786 Henrijs Girskis         1975                         Start šosse    1:11:43   +0:18:28  30,5     D
 693   2969 Normunds Agrums         1968 Agrumu ģimene           Kellys         1:11:43   +0:18:28  30,5     D
 694   3078 Verners Rinkovičs       1981 Iecava                  Merida         1:11:49   +0:18:34  30,4     D
 695   3077 Aiga Rinkoviča          1979 Iecava                  Corratec       1:11:49   +0:18:34  30,4     D
 696   2873 Jānis Spuravs           1965                         Specialized    1:11:50   +0:18:35  30,4     D
 697   4122 Kristaps Dzenis         1982 CSDD                    Gary Fisher    1:11:50   +0:18:35  30,4     D
 698   4558 Jānis Pētersons         1983                         Rockmachine    1:11:54   +0:18:39  30,4     D
 699   4866 Artūrs Zālītis          1988 Everest                                1:11:54   +0:18:39  30,4     D
 700   3202 Aldis Stīpnieks         1986 Latvenergo                             1:11:54   +0:18:39  30,4     D
 701   3903 Edgars Zvejnieks        1951                         ZZK            1:11:56   +0:18:41  30,4     D
 702   2470 Jānis Spoģis            1976 Carnikavas novads       Kalkoff        1:11:57   +0:18:42  30,4     D
 703   3859 Vladislavs Osmolovskis  1978                         Trek           1:11:58   +0:18:43  30,4     D
 704   3724 Sarmīte Patmalniece     1986                         Trek           1:11:58   +0:18:43  30,4     D
 705   2554 Vilnis Bezdelīga        1968 Sanitārā kopa Potzars   Dema           1:11:58   +0:18:43  30,4     D
 706   2283 Aivars Odziņš           1980                         Stevers        1:11:59   +0:18:44  30,4     D
 707   3641 Agris Jakāns            1977                                        1:12:03   +0:18:48  30,3     D
 708   2486 Renārs Liepa            1983 Latvenergo                             1:12:04   +0:18:49  30,3     D
 709   2219 Guntis Beķeris          1995 Veloserviss             Giant          1:12:05   +0:18:50  30,3     D
 710   2844 Raivo Dzelzkalns        1992                         Giant          1:12:06   +0:18:51  30,3     D
 711   2757 Aigars Rudzītis         1975 CSDD                    Scott          1:12:06   +0:18:51  30,3     D
 712   2484 Māris Mangulis          1960 EMU                                    1:12:08   +0:18:53  30,3     D
 713   2898 Gatis Grava             1979 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:12:10   +0:18:55  30,3     D
 714   2416 Dainis Streičs          1964 Rīga                    Author         1:12:11   +0:18:56  30,3     D
 715   2954 Agnis Markitāns         1972                         ZZK            1:12:11   +0:18:56  30,3     D
 716   2685 Egils Simanovskis       1964                         Bergamont      1:12:13   +0:18:58  30,3     D
 717   4661 Māris Poroikovs         1981                         Giant          1:12:13   +0:18:58  30,3     D
 718   4852 Ņikita Matovs           1992 ZZK                     ZZK            1:12:14   +0:18:59  30,3     D
 719   3295 Jānis Rozītis           1977 Ceļuprojekts            Focus          1:12:14   +0:18:59  30,3     D
 720   5272 Kristaps Lazdāns        1987                                        1:12:17   +0:19:02  30,2     D
 721   3063 Austra/Valdis Dobrovoļska/Berķis
                                    1990 Tandēms                                1:12:20   +0:19:05  30,2     D
 722   3062 Valdis/Austra Berķis/Dobrovoļska
                                    1990 Naži                    tandēms        1:12:20   +0:19:05  30,2     D
 723   3001 Aldis Lediņš            1970 Skandi Motors                          1:12:21   +0:19:06  30,2     D
 724   2482 Edmunds Purviņš         1993 Sējas novads            Auct           1:12:22   +0:19:07  30,2     D
 725   2362 Andris Dukaļskis        1972 Auteko                  Superior       1:12:24   +0:19:09  30,2     D
 726   2369 Raitis Muižnieks        1968                         Trek           1:12:24   +0:19:09  30,2     D
 727   3148 Aivars Valters          1980                         KHS            1:12:24   +0:19:09  30,2     D
 728   4181 Ineta Celma             1985 SEB banka                              1:12:26   +0:19:11  30,2     D
 729   2563 Anita Krampe            1979 kurtuesi.lv                            1:12:26   +0:19:11  30,2     D
 730   2379 Aiga Žebere             1964 ZZK                     ZZK            1:12:30   +0:19:15  30,2     D
 731   2950 Ginta Kravale           1989                                        1:12:33   +0:19:18  30,1     D
 732   2858 Kārlis Rudāks           1996                         Giant          1:12:35   +0:19:20  30,1     D
 733   2665 Uldis Biezais           1964 Unka                    Merida         1:12:35   +0:19:20  30,1     D
 734   3951 Vladimirs Nikolājevs    1957                         BMC            1:12:38   +0:19:23  30,1     D
 735   4508 Aigars Gedroics         1984                         Kona           1:12:39   +0:19:24  30,1     D
 736   4156 Matīss Ozols            1992                         Merida         1:12:44   +0:19:29  30,1     D
 737   3728 Raimonds Stutāns        1982 Multipack               Corratec       1:12:45   +0:19:30  30,1     D
 738   2932 Juris Danovskis         1965                         Cube           1:12:46   +0:19:31  30,0     D
 739   2756 Aivars Kukojs           1981                                        1:12:47   +0:19:32  30,0     D
 740   3008 Kaspars Dubavs          1989 Itera Latvija           Peugeot        1:12:49   +0:19:34  30,0     D
 741   2831 Ģirts Sproģis           1992 MiiT TiiM                              1:12:50   +0:19:35  30,0     D
 742   2949 Sandris Livzenieks      1974                         Merida         1:12:51   +0:19:36  30,0     D
 743   5221 Ojārs Zeimelis          1963 Zosēnu pag.                            1:12:56   +0:19:41  30,0     D
 744   5176 Valters Silanaglis      1975                         Scott          1:12:56   +0:19:41  30,0     D
 745   2280 Edgars Geisters         1972 CSDD                    Scott          1:12:57   +0:19:42  30,0     D
 746   2679 Aivars Ziediņš          1952                                        1:12:59   +0:19:44  30,0     D
 747   2340 Juris Pacēvičs          1976 Garām ejot              Cube           1:12:59   +0:19:44  30,0     D
 748   2600 Jānis Romanovskis       1985 easyget.lv                             1:13:02   +0:19:47  29,9     D
 749   4882 Juris Aliks             1956 MRGS                    ZZK            1:13:05   +0:19:50  29,9     D
 750   3097 Arnis Staģis            1965 Swedwood Latvia                        1:13:05   +0:19:50  29,9     D
 751   2579 Ligita Saulīte          1958                                        1:13:06   +0:19:51  29,9     D
 752   2474 Aivars Birks            1965 VSK Noskrien            Rockmachine    1:13:08   +0:19:53  29,9     D
 753   3747 Edgars Sproģis          1987                         Anlen          1:13:11   +0:19:56  29,9     D
 754   2225 Viesturs Kanbergs       1952 Pūre Food                              1:13:13   +0:19:58  29,9     D
 755   2779 Mihails Janins          1979                         Classic        1:13:17   +0:20:02  29,8     D
 756   2536 Andrejs Atstupens       1956 Brāļi Pedāļi                           1:13:18   +0:20:03  29,8     D
 757   2497 Sabīne Ozoliņa          1986                         Scott          1:13:18   +0:20:03  29,8     D
 758   2839 Aivis Priedītis         1974                         Giant          1:13:19   +0:20:04  29,8     D
 759   3035 Jānis Āboltiņš          1997 Lerix                   ZZK            1:13:20   +0:20:05  29,8     D
 760   4622 Didzis Zālītis          1966                                        1:13:20   +0:20:05  29,8     D
 761   3865 Ivars Svilāns           1985 Trakie pedāļi           Giant          1:13:20   +0:20:05  29,8     D
 762   3218 Ilze Endele             1974                         Kross          1:13:21   +0:20:06  29,8     D
 763   2496 Inga Mežavilka          1972 Sigulda                 Trek           1:13:21   +0:20:06  29,8     D
 764   2533 Mareks Miķelsons        1980 Klijānu parks                          1:13:21   +0:20:06  29,8     D
 765   2919 Didzis Zariņš           1970 Apex                    Scott          1:13:27   +0:20:12  29,8     D
 766   3880 Artūrs Kempelis         1993                         GT             1:13:28   +0:20:13  29,8     D
 767   4648 Aivars Štrauss          1960                                        1:13:28   +0:20:13  29,8     D
 768   2246 Dāvis Zavickis          1994 GDI Sigulda             ZZK            1:13:30   +0:20:15  29,7     D
 769   3133 Mārtiņš Martinsons      1985 Latvijas Dzelzceļš                     1:13:31   +0:20:16  29,7     D
 770   4298 Andrejs Galaganovs      1976                                        1:13:33   +0:20:18  29,7     D
 771   3048 Ivars Pērkums           1959                         Shockblaze     1:13:34   +0:20:19  29,7     D
 772   4348 Valērijs Arbūzovs       1971                                        1:13:36   +0:20:21  29,7     D
 773   4339 Arturs Krasts           1998 Smiltene                Orbea          1:13:37   +0:20:22  29,7     D
 774   4759 Andris Vācis            1983 Citadele                               1:13:39   +0:20:24  29,7     D
 775   2808 Raivis Vaitekūns        1982 MiiT TiiM                              1:13:39   +0:20:24  29,7     D
 776   4515 Aigars Smildziņš        1972 Virsotne/Marmot         Mosqito        1:13:41   +0:20:26  29,7     D
 777   3144 Dainis Ozols            1979                         Bergamont      1:13:41   +0:20:26  29,7     D
 778   4365 Meelis Lokk             1973 Stora Enso Latvija                     1:13:43   +0:20:28  29,7     D
 779   4617 Dāvis Tomiņš            1993 Pedāļi gaisā                           1:13:47   +0:20:32  29,6     D
 780   2761 Anda Trubiņa            1985 citi kapļi              Fuji           1:13:50   +0:20:35  29,6     D
 781   3933 Viestarts Kaupe         1985                                        1:13:52   +0:20:37  29,6     D
 782   3736 Jānis Vilkauss          1980                                        1:13:53   +0:20:38  29,6     D
 783   2720 Raivis Mednis           1995                         Specialized    1:13:55   +0:20:40  29,6     D
 784   5075 Mārtiņš Krancis         1989 Laima                                  1:13:55   +0:20:40  29,6     D
 785   3331 Sandis Lao-Lodiņš       1983 Publicum Group                         1:13:56   +0:20:41  29,6     D
 786   2682 Žans Lonšakovs          1996 veloclub                Giant          1:13:58   +0:20:43  29,6     D
 787   4471 Vadims Sokolenko        1988 Monte Kristo            Scott          1:13:59   +0:20:44  29,6     D
 788   3977 Renārs Brālis           1987 Betons                  Trek           1:13:59   +0:20:44  29,6     D
 789   5059 Madars Opelts           1987 KIK Enterprise                         1:13:59   +0:20:44  29,6     D
 790   2859 Viesturs Čipāns-Kipāns  1979                                        1:14:02   +0:20:47  29,5     D
 791   3171 Aivars Enkuzens         1965                         Trek           1:14:03   +0:20:48  29,5     D
 792   2734 Mārcis Tropiņš          1984 Dzīvesprieks                           1:14:04   +0:20:49  29,5     D
 793   2833 Ingūna Cine             1971                         Merida         1:14:10   +0:20:55  29,5     D
 794   2310 Gatis Zēmanis           1984 King Coffee service                    1:14:14   +0:20:59  29,5     D
 795   2766 Uldis Līdumnieks        1960                         Merida         1:14:14   +0:20:59  29,5     D
 796   4618 Edgars Trumkalns        1971                         Scattante      1:14:15   +0:21:00  29,4     D
 797   2667 Māris Iekļavs           1979 Skil elektroinstrumenti Corratec       1:14:16   +0:21:01  29,4     D
 798   3504 Jurijs Voroncovs        1984 Neo                     Merida         1:14:16   +0:21:01  29,4     D
 799   3750 Sandija Zaļupe          1980 OC Limbaži                             1:14:18   +0:21:03  29,4     D
 800   3960 Aigars Ābele            1995 Siguldas sporta skola   Superior       1:14:19   +0:21:04  29,4     D
 801   3746 Aldis Ozoliņš           1979                                        1:14:21   +0:21:06  29,4     D
 802   3065 Kārlis Mucenieks        1985 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:14:23   +0:21:08  29,4     D
 803   5261 Andis Brigmanis-Briģis  1980 Draugiem.lv             Spārīte        1:14:23   +0:21:08  29,4     D
 804   3191 Ernests Lagzdiņš        1984                         Merida         1:14:25   +0:21:10  29,4     D
 805   2841 Aldis Anzons            1961 Latvenergo                             1:14:26   +0:21:11  29,4     D
 806   2557 Raits Rožkalns          1956 LNT                                    1:14:26   +0:21:11  29,4     D
 807   3115 Jānis Beķeris           1993                         Scott          1:14:27   +0:21:12  29,4     D
 808   2750 Ingmārs Jurisons        1979 Inga un čaiņiki                        1:14:27   +0:21:12  29,4     D
 809   2788 Ints Marcinkevičs       1973 Moller Auto Latvia                     1:14:28   +0:21:13  29,4     D
 810   4356 Pēteris Kušners         1981                                        1:14:28   +0:21:13  29,4     D
 811   3778 Māris Augstkalns        1977 Latvenergo                             1:14:28   +0:21:13  29,4     D
 812   2541 Vladimirs Priede        1968                                        1:14:28   +0:21:13  29,4     D
 813   4035 Raivis Lākutis          1980 Latvijas 1.rokkafejnīca Scott          1:14:29   +0:21:14  29,4     D
 814   2975 Aivars Ceplišs          1961                         Corratec       1:14:34   +0:21:19  29,3     D
 815   2974 Irēna Cepliša           1965                         Giant          1:14:34   +0:21:19  29,3     D
 816   4110 Arnis Krūmiņš           1982 Ziķeri                  Merida         1:14:35   +0:21:20  29,3     D
 817   3869 Uldis Ceske             1980                         Rockmachine    1:14:36   +0:21:21  29,3     D
 818   2801 Nauris Abzalons         1999 Reflex                  Superior       1:14:38   +0:21:23  29,3     D
 819   3089 Jānis Skrastiņš         1973                         Merida         1:14:42   +0:21:27  29,3     D
 820   3972 Kristaps Circans        1994                         Focus          1:14:42   +0:21:27  29,3     D
 821   4962 Aivars Bancāns          1986                                        1:14:42   +0:21:27  29,3     D
 822   2089 Agris Ķipurs            1983 JIC biznesa inkubators  Superior       1:14:42   +0:21:27  29,3     D
 823   3056 Iveta Pļaviņa           1961                                        1:14:44   +0:21:29  29,3     D
 824   2649 Andis Sirmais           1948                         Hasa           1:14:45   +0:21:30  29,2     D
 825   3323 Kaspars Ģērmanis        1982                         ZZK            1:14:45   +0:21:30  29,2     D
 826   2895 Kristīne Savicka        1993                                        1:14:46   +0:21:31  29,2     D
 827   3672 Rihards Pičugins        1976 Swedwood Latvia                        1:14:47   +0:21:32  29,2     D
 828   2434 Jānis Saliņš            1980 MiiT TiiM                              1:14:49   +0:21:34  29,2     D
 829   3708 Ieva Cēderštrēma        1969                                        1:14:50   +0:21:35  29,2     D
 830   2569 Artūrs Budahs           1984 durvisunlogi.lv/Ogre    Scott          1:14:51   +0:21:36  29,2     D
 831   3570 Kristaps Barons         1986 Makaroni pie Mārtiņa    Trek           1:14:54   +0:21:39  29,2     D
 832   3054 Nadīna Miezīte          1994 Valmieras piens                        1:14:55   +0:21:40  29,2     D
 833   4333 Gatis Tomsons           1985                         Superior       1:14:56   +0:21:41  29,2     D
 834   4475 Armands Tālums          1984 Jaunā Spriedze          Dema           1:14:56   +0:21:41  29,2     D
 835   2775 Jānis Dzīvītis          1974                                        1:15:01   +0:21:46  29,1     D
 836   3215 Alvis Grantiņš          1994 SKII Naukšēni                          1:15:02   +0:21:47  29,1     D
 837   2999 Uģis Ulbiks             1984 Latvenergo                             1:15:07   +0:21:52  29,1     D
 838   2633 Jānis Traubergs         1979 LNT                                    1:15:07   +0:21:52  29,1     D
 839   3840 Mārcis Šulbergs         1986 Latvenergo                             1:15:08   +0:21:53  29,1     D
 840   2707 Normunds Ronis          1967                                        1:15:10   +0:21:55  29,1     D
 841   2758 Ģirts Ulpe              1970 Auteko                                 1:15:12   +0:21:57  29,1     D
 842   2668 Laimonis Rumpis         1951                         Trekking       1:15:12   +0:21:57  29,1     D
 843   2654 Kaspars Driķis          1983 SK Taurene              Merida         1:15:12   +0:21:57  29,1     D
 844   2492 Ilmārs Samsonovs        1987                         Merida         1:15:13   +0:21:58  29,1     D
 845   2567 Andrejs Jemeļičevs      1983 Vairogs-M               Author         1:15:14   +0:21:59  29,1     D
 846   3823 Aigars Ozoliņš          1971 Latvenergo                             1:15:15   +0:22:00  29,1     D
 847   2165 Raivis Dambergs         1976                                        1:15:15   +0:22:00  29,1     D
 848   2755 Krists Dzenis           1988 Latvenergo                             1:15:18   +0:22:03  29,0     D
 849   3101 Ketija Grēta Sabule     1995 Cēsu sporta skola       Merida         1:15:18   +0:22:03  29,0     D
 850   3029 Ēriks Gustavs Tipāns    1998                         Trek           1:15:20   +0:22:05  29,0     D
 851   4851 Solveiga Liekniņa       1972 ZZK                     ZZK            1:15:21   +0:22:06  29,0     D
 852   2125 Modris Alsiņš           1967 ZZK                     ZZK            1:15:21   +0:22:06  29,0     D
 853   2849 Armands Strods          1976 Sanitārā kopa Potzars   Fuji           1:15:22   +0:22:07  29,0     D
 854   2472 Egīls Samsonovs         1960                         Cycle Wolf     1:15:23   +0:22:08  29,0     D
 855   3821 Atis Murāns             1969 Latvenergo                             1:15:24   +0:22:09  29,0     D
 856   4463 Juris Bērziņš           1981                         Nishiki        1:15:25   +0:22:10  29,0     D
 857   2840 Modris Guķis            1962                         Giant          1:15:26   +0:22:11  29,0     D
 858   4722 Ulvar Liira             1975 Citadele                               1:15:28   +0:22:13  29,0     D
 859   3274 Agita Ozoliņa           1995                         Pranger        1:15:28   +0:22:13  29,0     D
 860   3655 Aldis Liepiņš           1969                         Giant          1:15:28   +0:22:13  29,0     D
 861   4828 Aleksandrs Petrakovs    1994 SKII Naukšēni                          1:15:29   +0:22:14  29,0     D
 862   2227 Jānis Kalniņš           1979 Pūre Food                              1:15:29   +0:22:14  29,0     D
 863   2853 Gunta Valdīšana         1981                                        1:15:29   +0:22:14  29,0     D
 864   3431 Dāvis Briedis           1998 SEB banka                              1:15:30   +0:22:15  29,0     D
 865   2680 Reinis Muižnieks        1997 Rīgas Angļu ģimnāzija                  1:15:34   +0:22:19  28,9     D
 866   2960 Jānis Upītis-Upenieks   1979 3RaguLopi               Trek           1:15:35   +0:22:20  28,9     D
 867   3234 Ainars Krūčis           1976                                        1:15:36   +0:22:21  28,9     D
 868   2384 Ilmārs Rimšēvičs        1965 Garkalne                Univega        1:15:38   +0:22:23  28,9     D
 869   2202 Andris Kreislers        1962                         Mapei          1:15:38   +0:22:23  28,9     D
 870   2882 Sarmis Ozoliņš          1970 Veloserviss                            1:15:39   +0:22:24  28,9     D
 871   3694 Mareks Kampe            1997 Veloserviss                            1:15:48   +0:22:33  28,8     D
 872   3242 Ivo Smiltenieks         1973 Omnilab                 Giant          1:15:49   +0:22:34  28,8     D
 873   2784 Anda Neļķe              1967                         Merida         1:15:50   +0:22:35  28,8     D
 874   5217 Jānis Griķis            1974 Citadele                Bulls          1:15:50   +0:22:35  28,8     D
 875   2708 Andrejs Gipslis         1976                         Kalkoff        1:15:51   +0:22:36  28,8     D
 876   2749 Māris Tauriņš           1966 Veloserviss             Scott          1:15:51   +0:22:36  28,8     D
 877   4993 Mārtiņš Salna           1990                                        1:15:53   +0:22:38  28,8     D
 878   2515 Juris Kalnietis         1962 Santeko                 Kellys         1:15:55   +0:22:40  28,8     D
 879   5259 Jānis Katkevičs         1988 Tērvete                 Giant          1:15:57   +0:22:42  28,8     D
 880   4286 Vladislavs Tjarve       1940                         Ideal          1:16:00   +0:22:45  28,8     D
 881   2658 Regīna Simanovska       1966                         Turist         1:16:01   +0:22:46  28,8     D
 882   2607 Pēteris Kārklis         1975 LNT                                    1:16:02   +0:22:47  28,8     D
 883   3980 Armands Ozoliņš         1983                         Merida         1:16:03   +0:22:48  28,7     D
 884   4165 Jurijs Slivjančuks      1957 JSK                     Merida         1:16:08   +0:22:53  28,7     D
 885   2558 Guntis Kravalis         1968 Direktoru skola         Cube           1:16:09   +0:22:54  28,7     D
 886   4220 Aivis Bleikšs           1970 Smiltene 4 sekundes     Superior       1:16:09   +0:22:54  28,7     D
 887   3784 Māris Bērziņš           1975 Latvenergo                             1:16:11   +0:22:56  28,7     D
 888   3536 Emīls Zariņš            1982 ZZK                     Specialized    1:16:11   +0:22:56  28,7     D
 889   2998 Raimonds Roga           1986 R komanda                              1:16:12   +0:22:57  28,7     D
 890   2218 Andris Lupiks           1970 LOK                     Ideal          1:16:13   +0:22:58  28,7     D
 891   4651 Artis Benefelds         1965                                        1:16:13   +0:22:58  28,7     D
 892   2922 Mārtiņš Pūrvietis       1989                         Trek           1:16:16   +0:23:01  28,7     D
 893   4164 Gints Siliņš            1974                         Merida         1:16:19   +0:23:04  28,6     D
 894   2498 Ziedonis Štrāls         1958                         Merida         1:16:19   +0:23:04  28,6     D
 895   2914 Rihards Līcītis         1996                         Corratec       1:16:22   +0:23:07  28,6     D
 896   2508 Ivo Freimanis           1993 Ranka                   Stevens        1:16:22   +0:23:07  28,6     D
 897   4628 Madars Ivančenko        1984 Rīgas satiksme/AKC                     1:16:22   +0:23:07  28,6     D
 898   3061 Valdis Peisenieks       1967                                        1:16:23   +0:23:08  28,6     D
 899   4988 Valdis Noriņš           1965                                        1:16:23   +0:23:08  28,6     D
 900   2906 Juris Vitkovskis        1964 Vitkovsky Team          KHS            1:16:24   +0:23:09  28,6     D
 901   3735 Agris Veipāns           1967                                        1:16:24   +0:23:09  28,6     D
 902   4667 Jānis Stērninieks       1970                                        1:16:25   +0:23:10  28,6     D
 903   3711 Andis Abzalons          1972 Reflex                  Superior       1:16:25   +0:23:10  28,6     D
 904   2915 Dairis Zolmanis         1969 Briko                   Schwinn        1:16:25   +0:23:10  28,6     D
 905   4902 Jānis Ozoliņš           1972                                        1:16:26   +0:23:11  28,6     D
 906   2562 Roberts Āboliņš         1983 RJK-Elpiņi                             1:16:27   +0:23:12  28,6     D
 907   4194 Uldis Mūrnieks          1984 SEB banka                              1:16:28   +0:23:13  28,6     D
 908   2366 Dace Rozenberga         1980                         Cube           1:16:29   +0:23:14  28,6     D
 909   2360 Jānis Trops             1968                         KHS            1:16:30   +0:23:15  28,6     D
 910   3085 Dārta Vijgrieze         1997                                        1:16:31   +0:23:16  28,6     D
 911   2835 Raimonds Zdanovskis     1980                         Merida         1:16:33   +0:23:18  28,6     D
 912   2782 Zigurds Krasts          1933                         Trek           1:16:34   +0:23:19  28,6     D
 913   2529 Vladimirs Pegasovs      1961                         Author         1:16:34   +0:23:19  28,6     D
 914   3243 Jānis Ābols             1980 Velopilēns              Merida         1:16:35   +0:23:20  28,5     D
 915   2861 Juris Aleksāns          1966 Gulbene SK Šķēps        Orbea          1:16:35   +0:23:20  28,5     D
 916   2929 Juris Upītis            1960 Citadele                               1:16:36   +0:23:21  28,5     D
 917   2904 Toms Pelšers            1987 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:16:40   +0:23:25  28,5     D
 918   2610 Mareks Ševšeļovs        1981 Ceļu policija           ZZK            1:16:41   +0:23:26  28,5     D
 919   2473 Karīna Janoviča         1978 ZZK                     ZZK            1:16:41   +0:23:26  28,5     D
 920   2852 Artūrs Kančs            1978                                        1:16:42   +0:23:27  28,5     D
 921   2957 Ivars Lācis             1949                         Trek           1:16:42   +0:23:27  28,5     D
 922   5010 Gints Priedītis         1972                         Scott          1:16:43   +0:23:28  28,5     D
 923   5280 Armands Elksnis         1977                                        1:16:44   +0:23:29  28,5     D
 924   2688 Juris Dzerkalis         1981 Vwmotion                Classic        1:16:44   +0:23:29  28,5     D
 925   2608 Mārtiņš Traubergs       1981 LNT                                    1:16:50   +0:23:35  28,5     D
 926   4521 Kalvis Zvaigzne         1986 Silvanols/G4S Latvia                   1:16:51   +0:23:36  28,4     D
 927   2462 Normunds Vigulis        1973 Mucenieks                              1:16:51   +0:23:36  28,4     D
 928   3822 Dzintars Naglinskis     1964 Latvenergo                             1:16:51   +0:23:36  28,4     D
 929   5247 Oskars Toms Lībers      1995 Klāni                   Scott          1:16:52   +0:23:37  28,4     D
 930   4367 Laima Cīrule            1998 Talsu SK                               1:16:52   +0:23:37  28,4     D
 931   2746 Guntis Lapiņš           1959 Grods                                  1:16:52   +0:23:37  28,4     D
 932   3967 Agnija Labrence         1979 Siguldas sporta skola   Legend         1:16:53   +0:23:38  28,4     D
 933   4977 Kalvis Grīgs            1991                                        1:16:53   +0:23:38  28,4     D
 934   2943 Rigonda Nudiena         1976                         Corratec       1:16:58   +0:23:43  28,4     D
 935   5097 Gaidis Balodis          1980 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Ghost          1:17:00   +0:23:45  28,4     D
 936   2570 Raimonds Eriņš          1980 "Eriņi"                                1:17:01   +0:23:46  28,4     D
 937   4544 Jurijs Kņazevs          1980                         Cube           1:17:04   +0:23:49  28,4     D
 938   2621 Kaspars Markuss         1981 LNT                                    1:17:04   +0:23:49  28,4     D
 939   5146 Māris Krastiņš          1976 Baltikums                              1:17:05   +0:23:50  28,4     D
 940   2591 Vitauts Keršulis        1987                                        1:17:06   +0:23:51  28,4     D
 941   4934 Reinis Upenieks         1988                         Trek           1:17:06   +0:23:51  28,4     D
 942   3915 Irina Vētriņa           1970 veloclub                Univega        1:17:07   +0:23:52  28,3     D
 943   3645 Konstantīns Antoropovs  1984 EcoGen                  Betavus        1:17:07   +0:23:52  28,3     D
 944   2986 Agnese Blekte           1986                         Scott          1:17:08   +0:23:53  28,3     D
 945   2979 Raitis Kienkass         1961 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:17:10   +0:23:55  28,3     D
 946   2712 Guna Mangusa            1989                         Merida         1:17:12   +0:23:57  28,3     D
 947   2787 Raimonds Rinčs          1977 Kompoc                                 1:17:12   +0:23:57  28,3     D
 948   3136 Marina Drozdova         1982 Gandrs                                 1:17:13   +0:23:58  28,3     D
 949   3033 Roberts Lācis           1984                                        1:17:13   +0:23:58  28,3     D
 950   4811 Edgars Zelderis         1983                                        1:17:14   +0:23:59  28,3     D
 951   2744 Vaiva Gavare            1964 Latvenergo                             1:17:14   +0:23:59  28,3     D
 952   4470 Jānis Rāfelds           1982 Jūrmalas dome           Anlen          1:17:14   +0:23:59  28,3     D
 953   3095 Mārtiņš Ozoliņš         1977                                        1:17:18   +0:24:03  28,3     D
 954   2870 Jānis Kovals            1948 Veloserviss             Giant          1:17:19   +0:24:04  28,3     D
 955   3090 Imants Ērglis           1984                         GT             1:17:19   +0:24:04  28,3     D
 956   3857 Artis Bērziņš           1981                                        1:17:22   +0:24:07  28,3     D
 957   3760 Ivo Ģermanis            1976 Latvijas Dzelzceļš                     1:17:23   +0:24:08  28,3     D
 958   2923 Gatis Āboliņš           1968 Ādažu čipši             Merida         1:17:24   +0:24:09  28,2     D
 959   5165 Guntis Sihtors          1984 rlogi.lv                Merida         1:17:24   +0:24:09  28,2     D
 960   2763 Gunārs Latkovskis       1957 Madonas veterāni-Lejas Lībieši
                                                                 Merida         1:17:28   +0:24:13  28,2     D
 961   5109 Pēteris Preiss          1983 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Trek           1:17:29   +0:24:14  28,2     D
 962   2885 Juris Linde             1981 Ceļuprojekts            Nakamura       1:17:29   +0:24:14  28,2     D
 963   5019 Imants Bašēns           1969 Reparil                                1:17:31   +0:24:16  28,2     D
 964   2742 Dana Spulle             1986                                        1:17:33   +0:24:18  28,2     D
 965   2603 Anita Lejiņa            1951 Pernod Ricard Latvia                   1:17:34   +0:24:19  28,2     D
 966   3219 Jānis Auza              1964 SEB banka                              1:17:34   +0:24:19  28,2     D
 967   2662 Romāns Saušs            1933                                        1:17:35   +0:24:20  28,2     D
 968   2525 Inga Pipare             1976 "ģimenīte Pipariņi"     9 rpk          1:17:35   +0:24:20  28,2     D
 969   4051 Lauris Ermansons        1978                         Superior       1:17:37   +0:24:22  28,2     D
 970   2671 Uģis Klaužs             1963 Ikšķile                                1:17:38   +0:24:23  28,2     D
 971   4754 Renārs Šmitiņš          1981 Citadele                               1:17:42   +0:24:27  28,1     D
 972   2961 Jānis Feldbergs         1966                                        1:17:43   +0:24:28  28,1     D
 973   2723 Juris Stašulis          1961                         Focus          1:17:47   +0:24:32  28,1     D
 974   3767 Una Pečule              1985 Latvijas Dzelzceļš                     1:17:48   +0:24:33  28,1     D
 975   4221 Ainārs Blūmenfelds      1964 Smiltene                Compagnolo     1:17:49   +0:24:34  28,1     D
 976   4489 Inese Šteinberga        1986 PwC                                    1:17:52   +0:24:37  28,1     D
 977   3172 Kaspars Antīpins        1986 Makaroni pie Mārtiņa                   1:17:53   +0:24:38  28,1     D
 978   2677 Edgars Indāns           1983 Latvijas Dzelzceļš                     1:17:54   +0:24:39  28,1     D
 979   3224 Edgars Lediņš           1972 Mazie Dievlūdzēji       Head           1:17:54   +0:24:39  28,1     D
 980   3046 Andris Ošāns            1981                         Schwinn        1:17:54   +0:24:39  28,1     D
 981   2619 Agris Potašs            1983 LOK                                    1:17:55   +0:24:40  28,1     D
 982   3193 Dzintars Mūrnieks       1969 CSDD                                   1:17:56   +0:24:41  28,1     D
 983   3034 Jānis Paeglis           1939                         Merida         1:17:57   +0:24:42  28,0     D
 984   4017 Karīna Krasnopjorova    1984 Moller Auto Latvia                     1:17:58   +0:24:43  28,0     D
 985   4821 Artūrs Kālis            1989 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                1:18:00   +0:24:45  28,0     D
 986   2897 Aiva Lātsa              1971                                        1:18:01   +0:24:46  28,0     D
 987   2585 Airisa Bērziņa          1967 Rīga                    Cube           1:18:02   +0:24:47  28,0     D
 988   3217 Kristaps Pūrvietis      1999                         Kross          1:18:02   +0:24:47  28,0     D
 989   3819 Arne Lūsis              1958 Latvenergo                             1:18:03   +0:24:48  28,0     D
 990   4120 Ļubova Šmaukstele       1983                         Cannondale     1:18:03   +0:24:48  28,0     D
 991   3240 Miks Tomsons            1995 Gvicārs                                1:18:03   +0:24:48  28,0     D
 992   3166 Jānis Sams              1982 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:18:04   +0:24:49  28,0     D
 993   4975 Kristians Grants        1995 kartigais.lv            Sensa          1:18:04   +0:24:49  28,0     D
 994   3211 Agris Biraus            1976 Liepiņi, divi labi cilvēki un suns
                                                                                1:18:05   +0:24:50  28,0     D
 995   4172 Jānis Ikkerta           1988 Tele2                                  1:18:07   +0:24:52  28,0     D
 996   4776 Jurģis Zalāns           1975                         Kross          1:18:07   +0:24:52  28,0     D
 997   2479 Miks Grots              1994 Ceru ģimene                            1:18:08   +0:24:53  28,0     D
 998   2637 Jānis Ģīlis             1960                         KHS            1:18:09   +0:24:54  28,0     D
 999   5151 Edgars Arinieks         1994 Laskana                                1:18:09   +0:24:54  28,0     D
 1000  3771 Einārs Staņislavskis    1988 Latvijas Dzelzceļš                     1:18:10   +0:24:55  28,0     D
 1001  5055 Igors Kokars            1954 Darba rezerves                         1:18:11   +0:24:56  28,0     D
 1002  2172 Dmitrijs Sirica         1984 Veloserviss             Giant          1:18:12   +0:24:57  28,0     D
 1003  3326 Aldis Blumenaus         1974                                        1:18:13   +0:24:58  27,9     D
 1004  3037 Genādijs Selivanovs     1961 Latvijas Dzelzceļš                     1:18:14   +0:24:59  27,9     D
 1005  3129 Mareks Plētiens         1976 Stora Enso Latvija                     1:18:16   +0:25:01  27,9     D
 1006  3080 Inese Reinfelde         1971                                        1:18:16   +0:25:01  27,9     D
 1007  2538 Renāte Borisova         1988 Brāļi Pedāļi            Rockmachine    1:18:17   +0:25:02  27,9     D
 1008  2730 Edvards Lūsis           1993                         Scott          1:18:18   +0:25:03  27,9     D
 1009  2646 Kaspars Skabis          1979 Point Transaction Systems
                                                                 Cube           1:18:19   +0:25:04  27,9     D
 1010  5218 Uldis Šneiders          1994 Kuldīga                                1:18:20   +0:25:05  27,9     D
 1011  3042 Kaspars Rutulis         1973 Veloserviss                            1:18:20   +0:25:05  27,9     D
 1012  3084 Vigo Krūziņš            1966 NEO                                    1:18:21   +0:25:06  27,9     D
 1013  2768 Gita Trubiņa            1960                         Giant          1:18:21   +0:25:06  27,9     D
 1014  5302 Arturs Grants           1967                         Merida         1:18:22   +0:25:07  27,9     D
 1015  3885 Aleksandrs Šaraks       1978 Virsotne/Marmot         Corratec       1:18:23   +0:25:08  27,9     D
 1016  3794 Andris Eglītis          1981 Latvenergo                             1:18:24   +0:25:09  27,9     D
 1017  4342 Jānis Ozols             1987                         Trek           1:18:25   +0:25:10  27,9     D
 1018  4373 Jurģis Ģēģeris          1987                         Scott          1:18:25   +0:25:10  27,9     D
 1019  4234 Andris Jermalovičs      1984 Betonkontakts           Author         1:18:25   +0:25:10  27,9     D
 1020  3925 Anrijs Pagrabs          1976                         Superior       1:18:26   +0:25:11  27,9     D
 1021  2877 Andris Mitenbergs       1973 Santeko                 Trek           1:18:27   +0:25:12  27,9     D
 1022  2661 Zigurds Kaliksons       1939                         Vinora         1:18:28   +0:25:13  27,9     D
 1023  4877 Rūdolfs Matīss Trops    1991                                        1:18:32   +0:25:17  27,8     D
 1024  4511 Ronalds Joksts          1984 aizsargi.lv             GT             1:18:32   +0:25:17  27,8     D
 1025  3028 Elga Ballaha            1980                         Merida         1:18:34   +0:25:19  27,8     D
 1026  3227 Gatis Pūrvietis         1976                         Merida         1:18:35   +0:25:20  27,8     D
 1027  3299 Sanita Pavļukeviča      1981 MMM                     Scott          1:18:36   +0:25:21  27,8     D
 1028  3298 Andris Pļavenieks       1964 FV&MMM                  Staiger        1:18:36   +0:25:21  27,8     D
 1029  4739 Genādijs Rimšs          1974 Citadele                               1:18:37   +0:25:22  27,8     D
 1030  3643 Antons Ciršs            1961 Cēsis                   Ansi           1:18:39   +0:25:24  27,8     D
 1031  2748 Mārtiņš Heimrāts        1955                         Corratec       1:18:40   +0:25:25  27,8     D
 1032  2776 Jevgēnijs Kaupuzs       1960                         Giant          1:18:40   +0:25:25  27,8     D
 1033  4468 Vilnis Liepiņš          1955 Carnikava               Panther        1:18:41   +0:25:26  27,8     D
 1034  3282 Jānis Kajaks            1978                         Scott          1:18:45   +0:25:30  27,8     D
 1035  2740 Dmitrijs Beļajevs       1981                         Scott          1:18:45   +0:25:30  27,8     D
 1036  4849 Dace Paspārne           1982 ZZK                     ZZK            1:18:46   +0:25:31  27,8     D
 1037  4710 Armands Kokainis        1988 Citadele                               1:18:47   +0:25:32  27,7     D
 1038  4770 Dāvis Surgovts          1997 Ilūkste                                1:18:49   +0:25:34  27,7     D
 1039  4593 Baiba Laganovska        1983                         Merida         1:18:49   +0:25:34  27,7     D
 1040  4817 Jāzeps Čiževskis        1996 SKII Naukšēni                          1:18:50   +0:25:35  27,7     D
 1041  2874 Inese Apine             1975                         Trek           1:18:50   +0:25:35  27,7     D
 1042  2856 Anda Lātsa              1992                                        1:18:52   +0:25:37  27,7     D
 1043  3714 Oļegs Borisovs          1966 Brāļi Pedāļi            Wheeler        1:18:55   +0:25:40  27,7     D
 1044  4546 Rūdolfs Peslaks         1990 Peslaks                 Norco          1:18:56   +0:25:41  27,7     D
 1045  2827 Boriss Čukajevs         1958                                        1:18:58   +0:25:43  27,7     D
 1046  2754 Sandra Juškeviča        1972                         Giant          1:18:59   +0:25:44  27,7     D
 1047  3799 Jolants Jablinskis      1976 Latvenergo                             1:19:01   +0:25:46  27,7     D
 1048  3450 Līga Rozīte             1964                                        1:19:02   +0:25:47  27,7     D
 1049  3043 Kaspars Āboliņš         1979 RJK-Elpiņi                             1:19:04   +0:25:49  27,6     D
 1050  3862 Matīss Veirihs          1989 citi kapļi                             1:19:05   +0:25:50  27,6     D
 1051  3049 Māris Miķītis           1981 SEB Banka                              1:19:08   +0:25:53  27,6     D
 1052  3014 Inga Skrastiņa          1980                         Giant          1:19:10   +0:25:55  27,6     D
 1053  4847 Dmitrijs Kostigovs      1990 ZZK                     ZZK            1:19:14   +0:25:59  27,6     D
 1054  3367 Mārtiņš Mežals          1975                         Trek           1:19:15   +0:26:00  27,6     D
 1055  3395 Artis Lieljuris         1986 Mafija                  Trek           1:19:16   +0:26:01  27,6     D
 1056  2935 Ivars Šmalcs            1970                         Classic        1:19:19   +0:26:04  27,6     D
 1057  3745 Sintija Ozoliņa         1998                         Adventure      1:19:20   +0:26:05  27,6     D
 1058  4654 Andris Paeglītis        1982 SK Taurene              Dema           1:19:21   +0:26:06  27,5     D
 1059  2625 Anna Žilinska           1983 Ceļu policija           ZZK            1:19:23   +0:26:08  27,5     D
 1060  3179 Mareks Jastrebovs       1991 Jūrmala                 Author         1:19:24   +0:26:09  27,5     D
 1061  2289 Normunds Liepa          1965 V4 Motors                              1:19:25   +0:26:10  27,5     D
 1062  3879 Aleksandrs Guļko        1976                         Merida         1:19:27   +0:26:12  27,5     D
 1063  4476 Elviss Venters          1980                         Trek           1:19:28   +0:26:13  27,5     D
 1064  4559 Gundars Pētersons       1959                         Giant          1:19:31   +0:26:16  27,5     D
 1065  3868 Jānis Buivids           1964 Sigulda                 Trek           1:19:32   +0:26:17  27,5     D
 1066  3164 Inese Dravniece         1984 Iecava                  GT             1:19:34   +0:26:19  27,5     D
 1067  5008 Dāvis Cēderštrēms       1996                         GT             1:19:35   +0:26:20  27,5     D
 1068  3883 Dace Ose                1961                         ZZK            1:19:36   +0:26:21  27,5     D
 1069  2624 Sigords Stradiņš        1972 RRS                     ZZK            1:19:38   +0:26:23  27,5     D
 1070  3167 Evija Gransberga        1985 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:19:38   +0:26:23  27,5     D
 1071  2537 Andra Cibuļska          1974 SEB Banka                              1:19:39   +0:26:24  27,4     D
 1072  2743 Reinards Andžāns        1997 Milža slota             Corratec       1:19:40   +0:26:25  27,4     D
 1073  2939 Rūta Irbe Tropa         1992                         Kross          1:19:40   +0:26:25  27,4     D
 1074  3962 Haralds Deisons         1995 Siguldas sporta skola   GT             1:19:41   +0:26:26  27,4     D
 1075  3685 Jānis Trucis            1992 Swedwood Latvia                        1:19:42   +0:26:27  27,4     D
 1076  2990 Edgars Mežvēvers        1969                         4ever          1:19:42   +0:26:27  27,4     D
 1077  4294 Dainis Eglītis          1985 Bērzu street            Rockmachine    1:19:43   +0:26:28  27,4     D
 1078  3394 Zanda Staģe             1990 Swedwood Latvia                        1:19:45   +0:26:30  27,4     D
 1079  4431 Jānis Enkuzens          1982 Vet-Med                                1:19:46   +0:26:31  27,4     D
 1080  4896 Edgars Ločmelis         1971                         Cube           1:19:48   +0:26:33  27,4     D
 1081  2822 Signe Turauska          1973 Siguldas novada dome    Apache         1:19:51   +0:26:36  27,4     D
 1082  4529 Dainis Lipskis          1986 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:19:53   +0:26:38  27,4     D
 1083  3749 Sarmis Zagars           1967                         Giant          1:19:54   +0:26:39  27,4     D
 1084  4545 Edmunds Peslaks         1961 Peslaks                 Schwinn        1:19:56   +0:26:41  27,3     D
 1085  2722 Dzintars Strads         1964 Siguldas novada dome    Corratec       1:19:57   +0:26:42  27,3     D
 1086  3018 Alvis Vinters           1978                         Cube           1:19:58   +0:26:43  27,3     D
 1087  4346 Andris Revizors         1970                         Corratec       1:19:58   +0:26:43  27,3     D
 1088  3099 Alvis Kļaviņš           1996                         Bulls          1:19:59   +0:26:44  27,3     D
 1089  3681 Dzintars Šteinbergs     1961 Swedwood Latvia                        1:19:59   +0:26:44  27,3     D
 1090  3158 Andris Ozoliņš          1977                                        1:20:03   +0:26:48  27,3     D
 1091  3756 Ludvigs Brambergs       1966 Latvijas Dzelzceļš                     1:20:04   +0:26:49  27,3     D
 1092  4897 Oskars Ločmelis         1959                         Cube           1:20:05   +0:26:50  27,3     D
 1093  5226 Rūdolfs Eglītis         1997                         Focus          1:20:05   +0:26:50  27,3     D
 1094  2995 Jānis Timma             1987 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                                1:20:05   +0:26:50  27,3     D
 1095  5225 Roberts Ramanis         1994 Baltezers               Specialized    1:20:06   +0:26:51  27,3     D
 1096  4160 Bogdans Pentjuhovs      1987                         Author         1:20:08   +0:26:53  27,3     D
 1097  3021 Ilmārs Baumanis         1963 Baumaņi                                1:20:13   +0:26:58  27,3     D
 1098  2889 Aleksandrs Vaščilo      1974                                        1:20:13   +0:26:58  27,3     D
 1099  4088 Edijs Vanags            1980 Troja SIA                              1:20:15   +0:27:00  27,2     D
 1100  3188 Rinalds Kalvāns         1976 Kukadizains             Scott          1:20:15   +0:27:00  27,2     D
 1101  4372 Rihards Graumanis       1993 Pedāļi gaisā            Trek           1:20:21   +0:27:06  27,2     D
 1102  2976 Andrejs Ritenis         1955                         Merida         1:20:22   +0:27:07  27,2     D
 1103  2925 Andris Mazurs           1994 Vienotība               Author         1:20:23   +0:27:08  27,2     D
 1104  3076 Gundars Freimanis       1991 Ranka                   Classic        1:20:24   +0:27:09  27,2     D
 1105  2860 Andris Dadzītis         1977 VMS Group Velo Team                    1:20:26   +0:27:11  27,2     D
 1106  5503 ? ?                     1979                                        1:20:26   +0:27:11  27,2     D
 1107  3079 Alvils Skrastiņš        1962 Auto Rings              Giant          1:20:30   +0:27:15  27,2     D
 1108  2878 Līga Grunšteina         1986                         Trek           1:20:32   +0:27:17  27,1     D
 1109  2762 Reinis Bitenieks        1994                         Corratec       1:20:33   +0:27:18  27,1     D
 1110  3259 Olga Meļeha             1983 BPT-braucam pa trako!                  1:20:35   +0:27:20  27,1     D
 1111  2589 Jānis Leitis            1979                                        1:20:36   +0:27:21  27,1     D
 1112  5108 Raitis Liepa            1985 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Marin          1:20:37   +0:27:22  27,1     D
 1113  4541 Juris Mitjakovs         1963                                        1:20:39   +0:27:24  27,1     D
 1114  3025 Mārtiņš Balčuns         1974 Vardes                  Giant          1:20:39   +0:27:24  27,1     D
 1115  2148 Edvīns Berners          1937 Rīga                                   1:20:40   +0:27:25  27,1     D
 1116  2845 Uldis Dzirvinskis       1983 Ductus                  Wheeler        1:20:41   +0:27:26  27,1     D
 1117  4320 Jānis Šmits             1955 Latvijas Lifts-Šindlers Trek           1:20:41   +0:27:26  27,1     D
 1118  3072 Jurģis Grūbe            1986                                        1:20:43   +0:27:28  27,1     D
 1119  2542 Aivars Galejs           1945                                        1:20:44   +0:27:29  27,1     D
 1120  3093 Lauris Bernāns          1985 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:20:45   +0:27:30  27,1     D
 1121  3272 Jānis Strods            1976 Limbaži                 Classic        1:20:48   +0:27:33  27,1     D
 1122  3074 Ingūna Paulāne          1975                         Merida         1:20:49   +0:27:34  27,0     D
 1123  4380 Ivars Saule             1983                         Corratec       1:20:50   +0:27:35  27,0     D
 1124  2933 Māris Purgailis         1951                         Sport Classic  1:20:50   +0:27:35  27,0     D
 1125  3106 Normunds Kamarūts       1964                         Dema           1:20:51   +0:27:36  27,0     D
 1126  4664 Dzintra Balta           1967                                        1:20:52   +0:27:37  27,0     D
 1127  3789 Andris Cibiņš           1986 Latvenergo                             1:20:53   +0:27:38  27,0     D
 1128  3679 Andris Stikāns          1987 Swedwood Latvia                        1:20:54   +0:27:39  27,0     D
 1129  4505 Kaspars Čāmāns          1983                         Felt           1:20:54   +0:27:39  27,0     D
 1130  2612 Zane Čilipāne           1984 radio SWH                              1:20:55   +0:27:40  27,0     D
 1131  4262 Ivars Pūrvietis         1983                         Trek           1:20:56   +0:27:41  27,0     D
 1132  4507 Imants Flugins          1975                         Author         1:20:56   +0:27:41  27,0     D
 1133  4517 Vitālijs Solovjovs      1982                                        1:20:57   +0:27:42  27,0     D
 1134  2611 Vineta Rūsiņa           1975 radio SWH                              1:20:57   +0:27:42  27,0     D
 1135  2628 Egīls Tīzenbergs        1968 radio SWH                              1:20:57   +0:27:42  27,0     D
 1136  4783 Edgars Liepiņš          1985 Zirga rati              Rockmachine    1:20:57   +0:27:42  27,0     D
 1137  2916 Ieva Bērziņa            1970 CSDD                    Giant          1:20:59   +0:27:44  27,0     D
 1138  4418 Ainārs Paja             1975 Latvijas Finieris                      1:21:01   +0:27:46  27,0     D
 1139  4530 Toms Priede             1987 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:21:04   +0:27:49  27,0     D
 1140  3183 Evita Greidiņa          1982 Nepalikt mežā           ZZK            1:21:06   +0:27:51  27,0     D
 1141  2244 Toms Kalvišķis          1989                         Start šosse    1:21:06   +0:27:51  27,0     D
 1142  4427 Andis Jaksis            1960 Vet-Med                                1:21:07   +0:27:52  26,9     D
 1143  4368 Anna Ošiņa              1998 Talsu SK                               1:21:08   +0:27:53  26,9     D
 1144  3067 Guntars Dičevs          1974 Blieži                  Merida         1:21:08   +0:27:53  26,9     D
 1145  3674 Ļubova Prigarina        1965 Swedwood Latvia                        1:21:09   +0:27:54  26,9     D
 1146  3047 Anrijs Bungše           1997 Siguldas sporta skola                  1:21:10   +0:27:55  26,9     D
 1147  3913 Iluta Gulbe             1972                                        1:21:10   +0:27:55  26,9     D
 1148  4153 Edgars Lovrinovičs      1987                         Rockmachine    1:21:16   +0:28:01  26,9     D
 1149  4769 Rihards Tihonovs        1946                                        1:21:16   +0:28:01  26,9     D
 1150  4965 Aleksandrs Dročņevs     1999 Moskva                                 1:21:16   +0:28:01  26,9     D
 1151  3226 Krišs Kalpiņš           1973 UMMMKK                  Corratec       1:21:17   +0:28:02  26,9     D
 1152  2984 Madara Baumane          1988 Baumaņi                                1:21:18   +0:28:03  26,9     D
 1153  3887 Sanda Ločmele           1977                         Superior       1:21:19   +0:28:04  26,9     D
 1154  2005 Aldonis Vrubļevskis     1957 LOK                     Strongman      1:21:20   +0:28:05  26,9     D
 1155  4212 Imants Aleksandrovs     1987                         Kellys         1:21:22   +0:28:07  26,9     D
 1156  5291 Armands Rags            1967                                        1:21:26   +0:28:11  26,8     D
 1157  2704 Astra Ozoliņa           1966 Siguldietis             GT             1:21:26   +0:28:11  26,8     D
 1158  3261 Ventis Kāposts          1977 Latvenergo                             1:21:30   +0:28:15  26,8     D
 1159  4932 Guntars Rozenbergs      1991 MMT                     Dema           1:21:31   +0:28:16  26,8     D
 1160  4370 Artūrs Pērle            1968                         Trek           1:21:35   +0:28:20  26,8     D
 1161  2559 Artis Nīlenders         1976                         Trek           1:21:39   +0:28:24  26,8     D
 1162  5203 Aija Sirmā              1985 Emu                                    1:21:40   +0:28:25  26,8     D
 1163  2829 Esmeralda Purvišķe      1977 Latvijas dizaineru savienība
                                                                                1:21:40   +0:28:25  26,8     D
 1164  2911 Ivars Nudiens           1941 RTU-mernieks.lv                        1:21:41   +0:28:26  26,8     D
 1165  4288 Linards Valdmanis       1952                                        1:21:42   +0:28:27  26,8     D
 1166  3963 Ivo Gabrāns             1994 Siguldas sporta skola                  1:21:43   +0:28:28  26,7     D
 1167  2980 Armands Šmits           1970 Latvenergo                             1:21:44   +0:28:29  26,7     D
 1168  3829 Viktors Rimarevs        1955 Latvenergo                             1:21:44   +0:28:29  26,7     D
 1169  4610 Andrejs Sedunovs        1962 SD-Serviss                             1:21:45   +0:28:30  26,7     D
 1170  3808 Dimitrijs Kozubovs      1975 Latvenergo                             1:21:46   +0:28:31  26,7     D
 1171  3220 Alla Jančevska          1962 Latvijas Dzelzceļš                     1:21:47   +0:28:32  26,7     D
 1172  2955 Kitija Bērziņa          1993                                        1:21:47   +0:28:32  26,7     D
 1173  3910 Aigars Ribe             1983                         Trek           1:21:48   +0:28:33  26,7     D
 1174  3162 Aldis Čākurs            1963 Sigulda                 Wheeler        1:21:49   +0:28:34  26,7     D
 1175  5053 Kārlis Dubavs           1990                                        1:21:49   +0:28:34  26,7     D
 1176  4773 Mārtiņš Bičevskis       1975                         GP             1:21:49   +0:28:34  26,7     D
 1177  3332 Maikls Mihelsons        1997 EMU                                    1:21:50   +0:28:35  26,7     D
 1178  3187 Baiba Vitkovska         1967 Vitkovsky Team          Corratec       1:21:51   +0:28:36  26,7     D
 1179  2872 Artūrs Graube           1983                                        1:21:51   +0:28:36  26,7     D
 1180  3900 Elīna Miezīte           1990                                        1:21:52   +0:28:37  26,7     D
 1181  3472 Uģis Matvejs            1973 UMMMKK                  Cust-Tech      1:21:53   +0:28:38  26,7     D
 1182  2812 Aivars Fridrihsons      1956 Siguldas novada dome                   1:21:53   +0:28:38  26,7     D
 1183  3539 Agnese Kalniņa          1977 Inčukalns                              1:21:55   +0:28:40  26,7     D
 1184  4543 Ivanda Bleikša          1975 Fiksie                                 1:21:55   +0:28:40  26,7     D
 1185  3305 Agnese Geduševa         1993 Laima                                  1:21:56   +0:28:41  26,7     D
 1186  4550 Juris Zeltiņš           1969 Fiksie                                 1:21:56   +0:28:41  26,7     D
 1187  2783 Aleksandrs Hudobkins    1959 Baltā Kaza                             1:21:59   +0:28:44  26,7     D
 1188  3092 Aivars Olengovičs       1955 Krītiņbanda                            1:22:00   +0:28:45  26,7     D
 1189  3204 Jānis Veldrums          1988                         Corratec       1:22:00   +0:28:45  26,7     D
 1190  3993 Gunta Fetere-Fektere    1960                                        1:22:02   +0:28:47  26,6     D
 1191  2947 Evija Šulce-Krastiņa    1980 LOG                     Schwinn        1:22:02   +0:28:47  26,6     D
 1192  3203 Aiva Asiķe              1982 Ceru ģimene                            1:22:03   +0:28:48  26,6     D
 1193  5211 Ivars Slotiņš           1962 Mazsalacas Aplis        Campus         1:22:03   +0:28:48  26,6     D
 1194  3137 Lelde Gierkena          1983                         Superior       1:22:04   +0:28:49  26,6     D
 1195  4115 Almands Lukoševičus     1993                         GT             1:22:04   +0:28:49  26,6     D
 1196  3420 Armands Ukins           1998                         Cube           1:22:06   +0:28:51  26,6     D
 1197  2545 Arnis Lācis             1953                         ZZK            1:22:10   +0:28:55  26,6     D
 1198  2773 Andris Dzirnieks        1985                                        1:22:10   +0:28:55  26,6     D
 1199  3238 Dzintra Kārkliņa        1963 SEB banka                              1:22:11   +0:28:56  26,6     D
 1200  5286 Aleksejs Vasiļevskis    1980                                        1:22:11   +0:28:56  26,6     D
 1201  5009 Aldis Zēmanis           1957                         Focus          1:22:12   +0:28:57  26,6     D
 1202  2903 Māris Ilgavižs          1981 Latvenergo                             1:22:13   +0:28:58  26,6     D
 1203  3230 Ansis Prikulis          1978 Laima                                  1:22:14   +0:28:59  26,6     D
 1204  5158 Emīls Liepiņš           1997 Turaida                                1:22:14   +0:28:59  26,6     D
 1205  3941 Viktors Novikovs        1982 BPT-braucam pa trako!                  1:22:15   +0:29:00  26,6     D
 1206  4276 Guntis Trekteris        1968                                        1:22:15   +0:29:00  26,6     D
 1207  3895 Jānis Krainis           1980                         Merida         1:22:20   +0:29:05  26,5     D
 1208  2769 Raimonds Ronis          1976 RR team Gliemeži        Merida         1:22:20   +0:29:05  26,5     D
 1209  3712 Jānis Albāts            1969                                        1:22:21   +0:29:06  26,5     D
 1210  4535 Jānis Jurģēns           1978                         Altrix         1:22:21   +0:29:06  26,5     D
 1211  4159 Valērijs Pavlovs        1955                                        1:22:23   +0:29:08  26,5     D
 1212  4887 Katrīna Gatere          1986 Brīvie ūdeņi            Superior       1:22:26   +0:29:11  26,5     D
 1213  3310 Inga Antanāviča         1979                         Hexagon        1:22:26   +0:29:11  26,5     D
 1214  2772 Aivars Baiža            1952 Stora Enso Latvija                     1:22:29   +0:29:14  26,5     D
 1215  4075 Niklāvs Meiers          1996 Universitātes Vetfonds                 1:22:32   +0:29:17  26,5     D
 1216  3208 Ainars Mihejevs         1972                         Cube           1:22:34   +0:29:19  26,5     D
 1217  3981 Jevgenijs Šmerlings     1984 Veloserviss             Giant          1:22:37   +0:29:22  26,5     D
 1218  5074 Jānis Liepiņš           1983 Veloserviss                            1:22:43   +0:29:28  26,4     D
 1219  3861 Viesturs Veirihs        1982 citi kapļi              Fuji           1:22:44   +0:29:29  26,4     D
 1220  4189 Juris Lazdiņš           1968 SEB banka                              1:22:46   +0:29:31  26,4     D
 1221  2894 Guntis Langmanis        1975 Blieži                  Scott          1:22:47   +0:29:32  26,4     D
 1222  2819 Jānis Kalējs            1987 Siguldas novada dome    Scott          1:22:47   +0:29:32  26,4     D
 1223  3169 Guna Vintere            1988                         Corratec       1:22:47   +0:29:32  26,4     D
 1224  2910 Indra Kalniņa           1987                         ZZK            1:22:47   +0:29:32  26,4     D
 1225  4420 Andis Boass             1969 Toyota team                            1:22:49   +0:29:34  26,4     D
 1226  4273 Māris Zeps              1987                         Cannondale     1:22:49   +0:29:34  26,4     D
 1227  3540 Didzis Dūzis            1967                         Trek           1:22:49   +0:29:34  26,4     D
 1228  3130 Jānis Slišāns           1956 Latvenergo                             1:22:50   +0:29:35  26,4     D
 1229  4376 Valdis Korsaks          1983                         ZZK            1:22:51   +0:29:36  26,4     D
 1230  3189 Ronalds Āboliņš-Ābols   1975 Latvenergo                             1:22:52   +0:29:37  26,4     D
 1231  2909 Ventis Radziņš          1942                         Giant          1:22:54   +0:29:39  26,4     D
 1232  4032 Harijs Kapulinskis      1996                         Start šosse    1:22:57   +0:29:42  26,4     D
 1233  5279 Toms Strazdiņš-Stradiņš 1976                                        1:23:00   +0:29:45  26,3     D
 1234  3846 Artūrs Vilcāns          1985 Latvenergo                             1:23:00   +0:29:45  26,3     D
 1235  3378 Verners Vitkovskis      1998 Vitkovsky Team          Merida         1:23:00   +0:29:45  26,3     D
 1236  4111 Mareks Laganovskis      1977 CSDD                    Rockmachine    1:23:00   +0:29:45  26,3     D
 1237  3737 Inita Zolberga          1979 forma2.lv               Corratec       1:23:01   +0:29:46  26,3     D
 1238  2918 Ģirts Greidiņš          1974 Troja SIA                              1:23:04   +0:29:49  26,3     D
 1239  4055 Vineta Vikšteine        1981 Garām ejot              Cube           1:23:07   +0:29:52  26,3     D
 1240  5253 Ansis Ķirsis            1987 Krimulda                Corrad         1:23:08   +0:29:53  26,3     D
 1241  4765 Dāvis Šenbergs          1985 Nordea                                 1:23:08   +0:29:53  26,3     D
 1242  3132 Agris Vītols            1966 Auteko                                 1:23:09   +0:29:54  26,3     D
 1243  3245 Ingus Pumpurs           1983 Sakret                  Gary Fisher    1:23:10   +0:29:55  26,3     D
 1244  3094 Ieva Šķobe              1973                         Rockmachine    1:23:10   +0:29:55  26,3     D
 1245  2899 Anastasija Vīksne       1954 Skil elektroinstrumenti Giant          1:23:11   +0:29:56  26,3     D
 1246  2838 Aivis Pīlādzis          1978                         Apache         1:23:14   +0:29:59  26,3     D
 1247  3779 Ligita Auziņa           1957 Latvenergo                             1:23:15   +0:30:00  26,3     D
 1248  3512 Oskars Ercens           1979                                        1:23:16   +0:30:01  26,3     D
 1249  5287 Kārlis Murāns           1994                                        1:23:20   +0:30:05  26,2     D
 1250  3199 Ainars Zēbergs          1968 Latvenergo                             1:23:21   +0:30:06  26,2     D
 1251  2952 Jurita Kuola            1968 Latvenergo                             1:23:23   +0:30:08  26,2     D
 1252  3796 Gints Grasis            1970 Latvenergo                             1:23:24   +0:30:09  26,2     D
 1253  5250 Rinalds Silakalns       1974 Rīga                    Focus          1:23:24   +0:30:09  26,2     D
 1254  2945 Elita Pūpola            1961 Astoņi kustoņi          Corratec       1:23:27   +0:30:12  26,2     D
 1255  4666 Guntars Kveska          1969                                        1:23:27   +0:30:12  26,2     D
 1256  4802 Oļegs Popovs            1980                         Merida         1:23:29   +0:30:14  26,2     D
 1257  4627 Modris Ozoliņš          1962 Rīgas satiksme/AKC                     1:23:29   +0:30:14  26,2     D
 1258  3844 Modris Vanags           1985 Latvenergo                             1:23:33   +0:30:18  26,2     D
 1259  3198 Ina Servuta             1986 Lattelecom              Corratec       1:23:34   +0:30:19  26,2     D
 1260  5037 Artis Ozols             1972 MBKP                                   1:23:34   +0:30:19  26,2     D
 1261  3147 Ģirts Grīnbergs         1966 SEB banka                              1:23:36   +0:30:21  26,1     D
 1262  5285 Artis Ikaunieks         1979                                        1:23:36   +0:30:21  26,1     D
 1263  3126 Verners Langenfelds     1975 Latvenergo                             1:23:36   +0:30:21  26,1     D
 1264  4848 Dainis Urbelis          1991 ZZK                     ZZK            1:23:36   +0:30:21  26,1     D
 1265  2695 Baiba Beitika           1978 Velomafija              GT             1:23:38   +0:30:23  26,1     D
 1266  3214 Evita Dadzīte           1980                         ZZK            1:23:38   +0:30:23  26,1     D
 1267  4048 Armands Kalniņš         1979 Labā feja               Cube           1:23:39   +0:30:24  26,1     D
 1268  3151 Liene Māliņa            1985 LenmaL                                 1:23:39   +0:30:24  26,1     D
 1269  3064 Krists Dinters          1974 CBB Konsultāciju birojs Cube           1:23:41   +0:30:26  26,1     D
 1270  3876 Anete Rozenberga        1995                         Fuji           1:23:41   +0:30:26  26,1     D
 1271  2216 Ainārs Ozols            1969 SEB Banka                              1:23:42   +0:30:27  26,1     D
 1272  3950 Juris Trofimčuks        1978                                        1:23:42   +0:30:27  26,1     D
 1273  4030 Andris Feldmanis        1982                                        1:23:43   +0:30:28  26,1     D
 1274  2526 Ilze Kronberga          1980 Dzelzs Bite                            1:23:44   +0:30:29  26,1     D
 1275  4248 Jūlijs Kušķis           1995 Betonkontakts           Author         1:23:45   +0:30:30  26,1     D
 1276  4289 Edgars Valdmanis        1989                                        1:23:47   +0:30:32  26,1     D
 1277  2847 Marika Šneidere         1961                         Dema           1:23:47   +0:30:32  26,1     D
 1278  4824 Uldis Logins            1981 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                1:23:47   +0:30:32  26,1     D
 1279  4526 Māris Gedrovičs         1984 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:23:48   +0:30:33  26,1     D
 1280  4623 Anda Zomerfelde         1979 Makaroni pie Mārtiņa                   1:23:48   +0:30:33  26,1     D
 1281  3555 Artūrs Kozlovskis       1999                         Scott          1:23:53   +0:30:38  26,1     D
 1282  3277 Einārs Ustinovs         1984                         Kross          1:23:54   +0:30:39  26,1     D
 1283  2892 Dace Ancāne             1972 Gjensidige Baltic                      1:23:55   +0:30:40  26,0     D
 1284  2655 Valdis Ancāns           1970 Gjensidige Baltic                      1:23:55   +0:30:40  26,0     D
 1285  3906 Māris Baltais           1943                                        1:23:57   +0:30:42  26,0     D
 1286  3233 Indulis Lapiņš          1991                                        1:23:59   +0:30:44  26,0     D
 1287  4270 Andris Volners          1980                         Merida         1:23:59   +0:30:44  26,0     D
 1288  4812 Dzintars Poplavskis     1977                                        1:23:59   +0:30:44  26,0     D
 1289  3293 Aiva Cīrule             1990                                        1:24:00   +0:30:45  26,0     D
 1290  3498 Gunārs Valinks          1972                                        1:24:01   +0:30:46  26,0     D
 1291  4411 Elīza Oša-Večena        1996                         Corratec       1:24:01   +0:30:46  26,0     D
 1292  4196 Liene Pastore           1985 SEB banka                              1:24:02   +0:30:47  26,0     D
 1293  3182 Miervaldis Ābelnieks    1957 Latvenergo                             1:24:02   +0:30:47  26,0     D
 1294  4208 Māris Šteinbergs        1980 SEB banka                              1:24:02   +0:30:47  26,0     D
 1295  2855 Vasilijs Gigels         1962 Latvijas Dzelzceļš                     1:24:03   +0:30:48  26,0     D
 1296  3871 Ingus Puga              1984                                        1:24:06   +0:30:51  26,0     D
 1297  4059 Selvins Matvejevs       1973 RTU-mernieks.lv                        1:24:11   +0:30:56  26,0     D
 1298  4743 Matīss Savins           1982 Citadele                               1:24:13   +0:30:58  26,0     D
 1299  3036 Jānis Pallo             1989 Latvijas Dzelzceļš                     1:24:14   +0:30:59  25,9     D
 1300  2417 Rūdolfs-Niklāvs Streičs 1997 Rīga                    Author         1:24:14   +0:30:59  25,9     D
 1301  3894 Roberts Kalniņš         1983 Firmus-Evo team         Author         1:24:15   +0:31:00  25,9     D
 1302  4983 Dzintars Lazdāns        1975                         Focus          1:24:16   +0:31:01  25,9     D
 1303  3113 Tomass Volts            1997                         Trek           1:24:18   +0:31:03  25,9     D
 1304  4801 Uldis Pazaks            1980                                        1:24:18   +0:31:03  25,9     D
 1305  2965 Uldis Deisons           1966 Stora Enso Latvija                     1:24:19   +0:31:04  25,9     D
 1306  4467 Uģis Līcis              1987 Montekristo             Merida         1:24:21   +0:31:06  25,9     D
 1307  2790 Kārlis Lucijanovs       1997                         Merida         1:24:22   +0:31:07  25,9     D
 1308  3475 Līga Drengere-Tiltiņa   1983 Firmus-Evo Team         Scott          1:24:23   +0:31:08  25,9     D
 1309  4407 Rudīte Kramzaka         1956                         Cube           1:24:24   +0:31:09  25,9     D
 1310  4914 Kristiāns Pētersons     1992 Dutch Bike                             1:24:27   +0:31:12  25,9     D
 1311  4398 Normunds Grencmanis     1972                                        1:24:29   +0:31:14  25,9     D
 1312  3979 Jānis Brūveris          1954                         Merida         1:24:29   +0:31:14  25,9     D
 1313  3944 Vitālijs Apse           1969 BPT-braucam pa trako!                  1:24:30   +0:31:15  25,9     D
 1314  4560 Inta Siliņa             1983 Ceļuprojekts            Focus          1:24:35   +0:31:20  25,8     D
 1315  4089 Konstantīns Kirjakovs   1978 Troja SIA                              1:24:36   +0:31:21  25,8     D
 1316  3790 Roberts Čāčus           1986 Latvenergo                             1:24:36   +0:31:21  25,8     D
 1317  3487 Toms Sivecs             1977                                        1:24:38   +0:31:23  25,8     D
 1318  4798 Dins Jakuška            1975                         Scott          1:24:39   +0:31:24  25,8     D
 1319  3996 Lita Lapiņa             1984                         Focus          1:24:41   +0:31:26  25,8     D
 1320  4419 Mārtiņš Lācis           1971 Latvijas Finieris                      1:24:43   +0:31:28  25,8     D
 1321  3755 Aleksejs Božinskis      1975 Latvijas Dzelzceļš                     1:24:44   +0:31:29  25,8     D
 1322  2985 Andis Broks             1961                         ZAZ            1:24:45   +0:31:30  25,8     D
 1323  2881 Kristers Kalniņš        1996 CSDD                                   1:24:46   +0:31:31  25,8     D
 1324  5016 Kaspars Līcītis         1973 Citadele                               1:24:47   +0:31:32  25,8     D
 1325  3418 Anete Glušņeva          1988                         GT             1:24:48   +0:31:33  25,8     D
 1326  2978 Guntis Kociņš           1966                         4ever          1:24:48   +0:31:33  25,8     D
 1327  2512 Kārlis Urbāns           1981                                        1:24:49   +0:31:34  25,8     D
 1328  3867 Inese Kundziņa          1987 Veloserviss             Giant          1:24:50   +0:31:35  25,8     D
 1329  3818 Andris Luzers           1983 Latvenergo                             1:24:50   +0:31:35  25,8     D
 1330  2719 Kaspars Magone          1994 SEB Banka                              1:24:51   +0:31:36  25,8     D
 1331  4293 Laima Eglīte            1991 Bērzu street            Berg           1:24:51   +0:31:36  25,8     D
 1332  2972 Arita Afanasjeva        1987 Kalnamuižas rep.                       1:24:53   +0:31:38  25,8     D
 1333  2971 Mārtiņš Podnieks        1985 Kalnamuižas pag.                       1:24:53   +0:31:38  25,8     D
 1334  2973 Uldis Podnieks          1982 Kalnamuižas pag.                       1:24:53   +0:31:38  25,8     D
 1335  4668 Andris Aizups           1963 VTK Jūra                Rockmachine    1:24:54   +0:31:39  25,7     D
 1336  3192 Viesturs Lasmanis       1975 "Eriņi"                 Merida         1:24:54   +0:31:39  25,7     D
 1337  4583 Edgars Jozefs           1986                         Kross          1:24:57   +0:31:42  25,7     D
 1338  4486 Vladimirs Plukšs        1987 PwC                                    1:24:58   +0:31:43  25,7     D
 1339  3058 Aldis Gailītis          1967                         Merida         1:25:00   +0:31:45  25,7     D
 1340  3875 Mārcis Gulbis           1992                                        1:25:02   +0:31:47  25,7     D
 1341  2215 Zanda Ozola             1969 SEB Banka                              1:25:04   +0:31:49  25,7     D
 1342  4970 Aleksejs Bailičevs      1981                         Merida         1:25:07   +0:31:52  25,7     D
 1343  4563 Roberts Adiņš           1986                         Merida         1:25:08   +0:31:53  25,7     D
 1344  3890 Sandris Feldmanis       1990                                        1:25:08   +0:31:53  25,7     D
 1345  2890 Indulis Freimuts        1973 Swedwood Latvia                        1:25:08   +0:31:53  25,7     D
 1346  4258 Māris Permaņickis       1980                         Trek           1:25:09   +0:31:54  25,7     D
 1347  3110 Dāvis Baltkājs          1995                         Cannondale     1:25:09   +0:31:54  25,7     D
 1348  3939 Vineta Sermola          1975 BPT-braucam pa trako!                  1:25:10   +0:31:55  25,7     D
 1349  4671 Ainārs Bobulis          1976                         Specialized    1:25:10   +0:31:55  25,7     D
 1350  2613 Sandis Čilipāns         1980 radio SWH                              1:25:11   +0:31:56  25,7     D
 1351  4474 Gundars Šmits           1965                                        1:25:11   +0:31:56  25,7     D
 1352  3964 Aigars Jonass           1995 Siguldas sporta skola   GT             1:25:12   +0:31:57  25,7     D
 1353  3961 Ervīns Dambītis         1995 Siguldas sporta skola                  1:25:12   +0:31:57  25,7     D
 1354  2843 Daira Markusa           1967 Piebalga                Giant          1:25:13   +0:31:58  25,6     D
 1355  5150 Zane Jekste             1981 Laskana                                1:25:13   +0:31:58  25,6     D
 1356  3441 Gunārs Erbss            1972                         Merida         1:25:15   +0:32:00  25,6     D
 1357  3082 Andris Kļava            1965 Skulte                                 1:25:15   +0:32:00  25,6     D
 1358  2583 Līga Ozola              2011 Madara Cosmetics        Merida         1:25:17   +0:32:02  25,6     D
 1359  3032 Ina Eigenfelde          1985                         Trek           1:25:17   +0:32:02  25,6     D
 1360  4246 Ivo Knostenbergs        1968 L.A.I. Neaizbēg         Gary Fisher    1:25:19   +0:32:04  25,6     D
 1361  5255 Kirils Petrovecs        1989 Rīga                    Merida         1:25:20   +0:32:05  25,6     D
 1362  2687 Mareks Jansons          1975 EMU                                    1:25:21   +0:32:06  25,6     D
 1363  3038 Gints Kaliksons         1967 Latvenergo                             1:25:21   +0:32:06  25,6     D
 1364  4401 Viesturs Garda          1976                                        1:25:21   +0:32:06  25,6     D
 1365  3213 Sanita Petkūne          1980 Latvenergo                             1:25:22   +0:32:07  25,6     D
 1366  3774 Ģirts Vilks             1975 Latvijas Dzelzceļš                     1:25:22   +0:32:07  25,6     D
 1367  3154 Ojārs Ābelnieks         1952 Latvenergo                             1:25:24   +0:32:09  25,6     D
 1368  2934 Sandra Kamara           1981                         Trek           1:25:26   +0:32:11  25,6     D
 1369  3267 Uldis Arbidāns          1970                         Cannondale     1:25:27   +0:32:12  25,6     D
 1370  3145 Kristīne Prūse          1977                                        1:25:27   +0:32:12  25,6     D
 1371  4455 Jānis Leitis            1965 Smiltene                Anlen          1:25:27   +0:32:12  25,6     D
 1372  2414 Līga Glāzere            1985 maratoni.lv             Kross          1:25:31   +0:32:16  25,6     D
 1373  5202 Kārlis Elerts           1999 Pilskalne                              1:25:31   +0:32:16  25,6     D
 1374  3361 Inese Kivleniece        1987                         Merida         1:25:31   +0:32:16  25,6     D
 1375  4392 Mārcis Smirnovs         1983                         Norco          1:25:32   +0:32:17  25,6     D
 1376  3031 Evita Magone            1978 Gary Fisher/Pūre                       1:25:34   +0:32:19  25,5     D
 1377  4913 Edgars Liepiņš          1986 Dutch Bike                             1:25:35   +0:32:20  25,5     D
 1378  3671 Raivis Olavs            1986 Swedwood Latvia                        1:25:35   +0:32:20  25,5     D
 1379  3263 Dita Cakule             1977 Auteko                  Scott          1:25:37   +0:32:22  25,5     D
 1380  4659 Gundega Vēsmiņa         1962 laskana                                1:25:41   +0:32:26  25,5     D
 1381  3927 Nils Silvests           1972                         Kalkoff        1:25:44   +0:32:29  25,5     D
 1382  4756 Nauris Timofejevs       1982 Citadele                               1:25:45   +0:32:30  25,5     D
 1383  3304 Māris Ločmelis          1972                         Fuji           1:25:46   +0:32:31  25,5     D
 1384  2926 Māris Jonāts            1943 Tandēms/Dobele          Merida         1:25:47   +0:32:32  25,5     D
 1385  4893 Sandris Jaunzems        1971                         Kellys         1:25:48   +0:32:33  25,5     D
 1386  3253 Juris Ovčiņņikovs       1975 Jusan Print             Mongoose       1:25:48   +0:32:33  25,5     D
 1387  3727 Aivars Strazdiņš        1954                         KHS            1:25:49   +0:32:34  25,5     D
 1388  3382 Mare Pētersone          1986                         Rockmachine    1:25:50   +0:32:35  25,5     D
 1389  4625 Kristiāna Tērauda       1971 Rīgas satiksme/AKC                     1:25:51   +0:32:36  25,5     D
 1390  2966 Viktors Pupins          1981 Latvenergo                             1:25:53   +0:32:38  25,4     D
 1391  5219 Andris Zāītis           1995 Kaivo-Vudlande          Superior       1:25:54   +0:32:39  25,4     D
 1392  2958 Raimonds Graube         1957                                        1:25:54   +0:32:39  25,4     D
 1393  3911 Edgars Feldmanis        1970                         Colnago        1:25:54   +0:32:39  25,4     D
 1394  3017 Mārīte Revizore         1970                         KHS            1:25:55   +0:32:40  25,4     D
 1395  2764 Jānis Golubevs          1974 CSDD                                   1:25:56   +0:32:41  25,4     D
 1396  2946 Mārtiņš Trops           1994                                        1:25:57   +0:32:42  25,4     D
 1397  3335 Maruta Eriņa            1992 "Eriņi"                                1:26:00   +0:32:45  25,4     D
 1398  4984 Madara Līduma           1982 Inga un čaiņiki                        1:26:01   +0:32:46  25,4     D
 1399  2941 Ilārs Krastiņš          1976                         Gary Fisher    1:26:01   +0:32:46  25,4     D
 1400  5134 Jānis Innis             1973                                        1:26:01   +0:32:46  25,4     D
 1401  3050 Aija Voitkeviča         1986 Kokerspanieli           Cube           1:26:01   +0:32:46  25,4     D
 1402  4933 Ivo Žunna-Veličko       1987                                        1:26:03   +0:32:48  25,4     D
 1403  2887 Andris Kronbergs        1981 Dzelzs Bite                            1:26:06   +0:32:51  25,4     D
 1404  4251 Emīls   Līcītis         1989 Korinta                                1:26:07   +0:32:52  25,4     D
 1405  4441 Baiba Klindžāne         1985 Monilaite-Thomeko                      1:26:10   +0:32:55  25,4     D
 1406  3205 Ilva Kaliksone          1971                         Giant          1:26:10   +0:32:55  25,4     D
 1407  3325 Jānis Rozenbergs        1956 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:26:11   +0:32:56  25,4     D
 1408  3425 Romāns Basikirskis      1978 Firma L4                Giant          1:26:12   +0:32:57  25,4     D
 1409  3942 Andris Reņģītis         1983 BPT-braucam pa trako!                  1:26:13   +0:32:58  25,4     D
 1410  4678 Edgars Zandmanis        1984 Smiltene                Merida         1:26:14   +0:32:59  25,3     D
 1411  4804 Jēkabs Simonovs         1994                         Corratec       1:26:15   +0:33:00  25,3     D
 1412  2908 Staņislavs Šešins       1981 VMS Group Velo Team                    1:26:16   +0:33:01  25,3     D
 1413  4774 Guntis Kalnmanis        1968 Wilo                    Superior       1:26:17   +0:33:02  25,3     D
 1414  3212 Juris Ozoliņš           1981                         Kalkoff        1:26:17   +0:33:02  25,3     D
 1415  4315 Rihards Zinovjevs       1982                                        1:26:17   +0:33:02  25,3     D
 1416  4682 Mareks Basanovičs       1976 Citadele                               1:26:18   +0:33:03  25,3     D
 1417  3170 Dainis Krasts           1958                         ZZK            1:26:19   +0:33:04  25,3     D
 1418  4307 Uga Puikevics           1998                                        1:26:20   +0:33:05  25,3     D
 1419  4879 Krists Vēzis            1990                                        1:26:20   +0:33:05  25,3     D
 1420  3783 Juris Berts             1974 Latvenergo                             1:26:22   +0:33:07  25,3     D
 1421  2449 Vineta Juste            1979 LOK                                    1:26:24   +0:33:09  25,3     D
 1422  2963 Anna Jaunslaviete       1990                                        1:26:24   +0:33:09  25,3     D
 1423  3157 Laimonis Paulis         1948                         Tourist        1:26:25   +0:33:10  25,3     D
 1424  3775 Ilze Vilks              1976 Latvijas Dzelzceļš                     1:26:25   +0:33:10  25,3     D
 1425  4556 Roberts Mednis          1971 McĀbols                 Trek           1:26:28   +0:33:13  25,3     D
 1426  3053 Sandijs Gūtmanis        1973                                        1:26:29   +0:33:14  25,3     D
 1427  5232 Gatis Fromanis          1982 Rīga                    Trek           1:26:31   +0:33:16  25,3     D
 1428  3278 Armands Lapiņš          1963                                        1:26:32   +0:33:17  25,3     D
 1429  3502 Jānis Lubkāns           1977                         Trek           1:26:32   +0:33:17  25,3     D
 1430  5166 Reinis Fišers           1996                         Trek           1:26:36   +0:33:21  25,2     D
 1431  4584 Jānis Kalējs            1970                         Giant          1:26:36   +0:33:21  25,2     D
 1432  4782 Māris Broks             1982 Ceļuprojekts            Boltais        1:26:36   +0:33:21  25,2     D
 1433  5115 Audars Klints           1996                                        1:26:37   +0:33:22  25,2     D
 1434  4104 Henriks Eduards Bitmets 1999 LMT                     ZZK            1:26:38   +0:33:23  25,2     D
 1435  4073 Eižens Putniņš          1963 Universitātes Vetfonds                 1:26:38   +0:33:23  25,2     D
 1436  4603 Vladislavs Polijektovs  1986                         Scott          1:26:39   +0:33:24  25,2     D
 1437  2989 Signe Seškena           1989 AC Sports                              1:26:40   +0:33:25  25,2     D
 1438  5142 Viktors Krugļikovs      1996                         Trek           1:26:41   +0:33:26  25,2     D
 1439  5020 Emīls Edgars Bašēns     1999 Reparil                                1:26:42   +0:33:27  25,2     D
 1440  4414 Elmārs Skādulis         1996 Sadales tīkls-VVV       Merida         1:26:42   +0:33:27  25,2     D
 1441  3353 Solvita Mežale          1977                         Trek           1:26:42   +0:33:27  25,2     D
 1442  3256 Liene Dzene             1993                         Trek           1:26:43   +0:33:28  25,2     D
 1443  3195 Kaspars Mūrnieks        1982 Swedwood Latvia                        1:26:44   +0:33:29  25,2     D
 1444  4432 Kristīne Rudzīte        1975 Vanaga Zobārstniecības klīnika
                                                                                1:26:46   +0:33:31  25,2     D
 1445  3959 Andis Vērpējs           1978                         Cube           1:26:49   +0:33:34  25,2     D
 1446  2928 Ģirts Donerblics        1966 Velosēta                Merida         1:26:49   +0:33:34  25,2     D
 1447  4494 Ilvija Grūba            1976 PwC                                    1:26:50   +0:33:35  25,2     D
 1448  4458 Toms Avens              1976                                        1:26:50   +0:33:35  25,2     D
 1449  3770 Guntars Sproģis         1951 Latvijas Dzelzceļš                     1:26:50   +0:33:35  25,2     D
 1450  4966 Miķelis Zaržeckis       1990                                        1:26:51   +0:33:36  25,2     D
 1451  4997 Gunārs Strods           1959                                        1:26:52   +0:33:37  25,2     D
 1452  5068 Andis Kampe             1970 Veloserviss                            1:26:52   +0:33:37  25,2     D
 1453  4145 Kārlis Dombrovskis      1968 Virsotne/Marmot         Gudereit       1:26:52   +0:33:37  25,2     D
 1454  2866 Rihards Elmanis-Helmanis
                                    1982 Latvenergo                             1:26:53   +0:33:38  25,2     D
 1455  3225 Lienīte Cera            1978 Ceru ģimene                            1:26:53   +0:33:38  25,2     D
 1456  3051 Juris Ceika             1952 Latvenergo                             1:26:54   +0:33:39  25,2     D
 1457  3020 Jānis Ronis             1969 SEB Banka                              1:26:56   +0:33:41  25,1     D
 1458  4435 Inta Bautre             1961 Vanaga Zobārstniecības klīnika
                                                                                1:26:56   +0:33:41  25,1     D
 1459  3702 Zanda Fūrmane           1996 Valmieras piens                        1:27:00   +0:33:45  25,1     D
 1460  3030 Zigurds Kruglaužs       1977                         Schwinn        1:27:01   +0:33:46  25,1     D
 1461  3118 Māris Butlers           1976 Blieži                  GT             1:27:01   +0:33:46  25,1     D
 1462  3155 Tālivaldis Incenbergs   1975 Latvenergo                             1:27:02   +0:33:47  25,1     D
 1463  4916 Ruslans Kuriļins        1985 Dutch Bike                             1:27:02   +0:33:47  25,1     D
 1464  3005 Iveta Kalinka           1973 Skandi motors                          1:27:03   +0:33:48  25,1     D
 1465  3348 Rihards Putniņš         1987                         Specialized    1:27:04   +0:33:49  25,1     D
 1466  3804 Dainis Kanders          1977 Latvenergo                             1:27:05   +0:33:50  25,1     D
 1467  4660 Igors Volodins          1983                                        1:27:05   +0:33:50  25,1     D
 1468  3248 Kristaps Madernieks     1994 Gvicārs                                1:27:06   +0:33:51  25,1     D
 1469  2983 Lolita Ramata           1981                         Merida         1:27:06   +0:33:51  25,1     D
 1470  4206 Intars Skangalis        1974 SEB banka                              1:27:07   +0:33:52  25,1     D
 1471  5191 Normunds Aizkalns       1965 Jelgava                 Fuji           1:27:08   +0:33:53  25,1     D
 1472  3237 Linda Dzene             1993                         Trek           1:27:09   +0:33:54  25,1     D
 1473  3060 Uldis Stepanovs         1985                         Giant          1:27:14   +0:33:59  25,1     D
 1474  3241 Jānis Dišlers           1958                                        1:27:15   +0:34:00  25,1     D
 1475  4856 Vladis  Ostanovs        1985 ZZK                     Specialized    1:27:15   +0:34:00  25,1     D
 1476  5242 Kārlis Kubarko          1992 ZZK                                    1:27:16   +0:34:01  25,0     D
 1477  3322 Egils Luckāns           1984 SEB banka                              1:27:17   +0:34:02  25,0     D
 1478  3270 Zanda Šmikste           1986                         Kross          1:27:19   +0:34:04  25,0     D
 1479  4065 Juris Miezis            1979 Universitātes Vetfonds                 1:27:20   +0:34:05  25,0     D
 1480  5049 Gunvaldis Vēsmiņš       1996 Laskana                                1:27:20   +0:34:05  25,0     D
 1481  4128 Kristīne Dakša          1987                         Merida         1:27:20   +0:34:05  25,0     D
 1482  3116 Aivars Strakšas         1966 Latvijas Dzelzceļš                     1:27:23   +0:34:08  25,0     D
 1483  3246 Linda Šmikste           1986                         Kross          1:27:24   +0:34:09  25,0     D
 1484  2590 Raitis Cielēns          1988                                        1:27:26   +0:34:11  25,0     D
 1485  5164 Andris Mežals           1985                                        1:27:27   +0:34:12  25,0     D
 1486  5264 Mārtiņš Linde           1988 Rīga                    Giant          1:27:27   +0:34:12  25,0     D
 1487  3302 Renārs Vucāns           1976 MTB Garkalne            Giant          1:27:28   +0:34:13  25,0     D
 1488  3303 Vineta Vucāne           1973 MTB Garkalne            Kellys         1:27:28   +0:34:13  25,0     D
 1489  2709 Kārlis Ozols            1960                         Marin          1:27:28   +0:34:13  25,0     D
 1490  4936 Aiva  Rituma            1958 RaCafe/Tandēms                         1:27:29   +0:34:14  25,0     D
 1491  4930 Jānis Lipiņš            1952                         Cube           1:27:29   +0:34:14  25,0     D
 1492  3083 Eduarts Geisels         1953 Rīgas satiksme/AKC                     1:27:31   +0:34:16  25,0     D
 1493  4092 Ivars Lasmanis          1977                         ZZK            1:27:31   +0:34:16  25,0     D
 1494  3012 Sabina Kazuro           1995 Itera Latvija           Focus          1:27:31   +0:34:16  25,0     D
 1495  3407 Inese Purgaile          1956                         Craft Nuclear  1:27:32   +0:34:17  25,0     D
 1496  4643 Artis Ressals           1987 Publicum Group                         1:27:32   +0:34:17  25,0     D
 1497  4816 Dmitrijs Buračevskis    1994 SKII Naukšēni                          1:27:32   +0:34:17  25,0     D
 1498  3007 Uģis Beļajevs           1988 Itera Latvija           Corratec       1:27:33   +0:34:18  25,0     D
 1499  3715 Mārtiņš Broks           1996                         Kross          1:27:33   +0:34:18  25,0     D
 1500  5038 Agris Jurdžs            1985                         Corratec       1:27:36   +0:34:21  25       D
 1501  4991 Andris Reiters          1965 Purva veči              Corratec       1:27:36   +0:34:21  25       D
 1502  4825 Vadims Malahovs         1997 SKII Naukšēni                          1:27:37   +0:34:22  24,9     D
 1503  4608 Agris Puriņš            1975                         Giant          1:27:38   +0:34:23  24,9     D
 1504  4568 Mārtiņš Āriņš           1994 Korinta                                1:27:41   +0:34:26  24,9     D
 1505  4020 Artūrs Ernstsons        1969 Moller Auto Latvia                     1:27:41   +0:34:26  24,9     D
 1506  3723 Edvards Mozulis         1998                         Merida         1:27:42   +0:34:27  24,9     D
 1507  3091 Valdis Ziņģis           1956                         Merida         1:27:44   +0:34:29  24,9     D
 1508  3874 Dzintars Gulbis         1960                         Start šosse    1:27:44   +0:34:29  24,9     D
 1509  4942 Dainis Strazdausks      1990 Dzīvesprieks                           1:27:46   +0:34:31  24,9     D
 1510  4447 Mārtiņš Bisters         1979 Monilaite-Thomeko                      1:27:47   +0:34:32  24,9     D
 1511  3577 Zane Paegle             1989                                        1:27:47   +0:34:32  24,9     D
 1512  3974 Ilze Puķīte             1983 Valsts kase             Specialized    1:27:47   +0:34:32  24,9     D
 1513  5051 Mārtiņš Poltiņņikovs    1986                                        1:27:48   +0:34:33  24,9     D
 1514  4108 Ričards Erts            1998                                        1:27:49   +0:34:34  24,9     D
 1515  4026 Mārtiņš Ekmanis         1990 Moller Auto Latvia                     1:27:49   +0:34:34  24,9     D
 1516  2863 Aivars Prikulis         1949 Veloserviss                            1:27:50   +0:34:35  24,9     D
 1517  3402 Gita Logina             1966 Latvijas Dzelzceļš                     1:27:52   +0:34:37  24,9     D
 1518  3386 Justīne Baldiņa         1997 SEB banka                              1:27:54   +0:34:39  24,9     D
 1519  2445 Maksims Kozirevs        1984 Tele2                   Kross          1:27:57   +0:34:42  24,9     D
 1520  5157 Inese Zaķīte            1976                                        1:27:58   +0:34:43  24,8     D
 1521  3153 Andra Dāvidsone         1972 SEB Banka                              1:27:59   +0:34:44  24,8     D
 1522  5248 Alise Podniece          1995 Klani                   Pegasus        1:28:00   +0:34:45  24,8     D
 1523  3725 Aigars Pavlovskis       1963                         KHS            1:28:00   +0:34:45  24,8     D
 1524  3312 Dita Freija             1975                         ZZK            1:28:04   +0:34:49  24,8     D
 1525  3978 Aiga Brenčeva           1975                         Giant          1:28:04   +0:34:49  24,8     D
 1526  2862 Edgars Reinicāns        1979 Vwmotion                ZZK            1:28:05   +0:34:50  24,8     D
 1527  2917 Ilze Kraukle            1971                         Ideal          1:28:06   +0:34:51  24,8     D
 1528  4425 Ēriks Irmejs            1962 Vet-Med                                1:28:06   +0:34:51  24,8     D
 1529  3181 Jana Šarova             1990                         Dema           1:28:07   +0:34:52  24,8     D
 1530  3955 Jānis Blumfelds         1977                         ZZK            1:28:07   +0:34:52  24,8     D
 1531  3185 Jevgēnijs Korotko       1985                         Trek           1:28:07   +0:34:52  24,8     D
 1532  4117 Intars Rezakovs         1983                                        1:28:08   +0:34:53  24,8     D
 1533  4758 Konstantīns Tvoronovičs 1974 Citadele                               1:28:09   +0:34:54  24,8     D
 1534  2893 Andris Pugejs           1973 Swedwood Latvia                        1:28:09   +0:34:54  24,8     D
 1535  2629 Rita Leokaite           1986 LOK                                    1:28:09   +0:34:54  24,8     D
 1536  3594 Laila Martuļeva         1963 Latvenergo                             1:28:09   +0:34:54  24,8     D
 1537  4649 Andris Rudziks          1984 Grindeks                Merida         1:28:10   +0:34:55  24,8     D
 1538  5178 Juris Ivanovs           1963                                        1:28:10   +0:34:55  24,8     D
 1539  4054 Ilze Vērpēja            1981                                        1:28:10   +0:34:55  24,8     D
 1540  3752 Ivars Bācis             1978 Latvijas Dzelzceļš                     1:28:10   +0:34:55  24,8     D
 1541  3283 Kristīne Madžule        1984 saarakalns.lv           Kelly's        1:28:11   +0:34:56  24,8     D
 1542  3776 Dāvis Volksons          1985 Latvijas Dzelzceļš                     1:28:14   +0:34:59  24,8     D
 1543  3109 Raimonds Porietis       1983 Firmus-Evo Team         Fuji           1:28:16   +0:35:01  24,8     D
 1544  4134 Bruno Freimanis         1966 Ranka                                  1:28:18   +0:35:03  24,8     D
 1545  3340 Mārcis Pallo            1984 Latvijas Dzelzceļš                     1:28:21   +0:35:06  24,7     D
 1546  4789 Elīna Tauvēna           1993 Pēdu nav                Scott          1:28:21   +0:35:06  24,7     D
 1547  3558 Dins Vēvelis            1971 Veloserviss                            1:28:24   +0:35:09  24,7     D
 1548  5027 Māris Leperis           1975                         Classic        1:28:25   +0:35:10  24,7     D
 1549  3924 Sintija Mālniece        1979                         Kalkoff        1:28:26   +0:35:11  24,7     D
 1550  4961 Gusts Vārpiņš           1986                                        1:28:28   +0:35:13  24,7     D
 1551  4046 Jānis Jaunslavietis     1966                                        1:28:28   +0:35:13  24,7     D
 1552  3982 Lauris Volfs            1978                         Anlen          1:28:28   +0:35:13  24,7     D
 1553  5212 Artis Janaitis          1989 Priekule                Merida         1:28:31   +0:35:16  24,7     D
 1554  4082 Gints Rukutis           1981 Lexel fabrika                          1:28:32   +0:35:17  24,7     D
 1555  3026 Vladislavs Šackis       1988                         Scott          1:28:33   +0:35:18  24,7     D
 1556  2959 Jānis Ruselis           1979 Latvijas Dzelzceļš                     1:28:34   +0:35:19  24,7     D
 1557  3177 Laura Sarkanābola       1982 Laima                                  1:28:36   +0:35:21  24,7     D
 1558  3354 Oskars Dunovskis        1980                         Kross          1:28:37   +0:35:22  24,7     D
 1559  3943 Guntars Grosbahs        1967 BPT-braucam pa trako!                  1:28:40   +0:35:25  24,6     D
 1560  3678 Baiba Stikāne           1992 Swedwood Latvia                        1:28:42   +0:35:27  24,6     D
 1561  5505 ? ?                     1979                                        1:28:42   +0:35:27  24,6     D
 1562  3734 Elīza Veipāne           1991                                        1:28:43   +0:35:28  24,6     D
 1563  3721 Jānis Krūmiņš           1975 "Eriņi"                 Scott          1:28:43   +0:35:28  24,6     D
 1564  2902 Iluta Paeglīte          1974                                        1:28:43   +0:35:28  24,6     D
 1565  2884 Jānis Kalniņš           1976 Swedwood Latvia                        1:28:44   +0:35:29  24,6     D
 1566  3108 Zaiga Šablinska         1957                                        1:28:44   +0:35:29  24,6     D
 1567  4034 Evita Kurtiņa           1981 Kukadizains             Rockmachine    1:28:46   +0:35:31  24,6     D
 1568  4906 Jānis Trautmanis        1991 Baltā kaza              Trekking Fox   1:28:46   +0:35:31  24,6     D
 1569  3419 Kristīne Nartiša        1986                         Scott          1:28:46   +0:35:31  24,6     D
 1570  4833 Andrejs Tokarevs        1997 SKII Naukšēni                          1:28:47   +0:35:32  24,6     D
 1571  3114 Imants Paeglītis        1971 CSDD                    Trek           1:28:48   +0:35:33  24,6     D
 1572  3252 Jānis Strazds           1971 Latvenergo                             1:28:50   +0:35:35  24,6     D
 1573  2931 Ieva Liepiņa            1970                         Merida         1:28:51   +0:35:36  24,6     D
 1574  4152 Daniels Lazda           1996 Laide                   Autrix         1:28:53   +0:35:38  24,6     D
 1575  5007 Arvis Zēmanis           1981                         Cube           1:28:54   +0:35:39  24,6     D
 1576  4674 Olga Moseičuka          1982                         Merida         1:28:54   +0:35:39  24,6     D
 1577  2953 Kalvis Burkēvics        1982 ZZK                     ZZK            1:28:54   +0:35:39  24,6     D
 1578  3597 Guntis Lūsis            1985 Latvenergo                             1:28:55   +0:35:40  24,6     D
 1579  4259 Oskars Plonis           1977                         Trek           1:28:56   +0:35:41  24,6     D
 1580  2221 Pēteris Griķītis        1971 RRS                     Giant          1:28:58   +0:35:43  24,6     D
 1581  4222 Dana Ceplīte            1968 Valmieras piens                        1:29:00   +0:35:45  24,6     D
 1582  4180 Edgars Bukšs            1979 SEB banka                              1:29:03   +0:35:48  24,5     D
 1583  4371 Harijs Čīka             1974 Peri velo žiPeri        Trek           1:29:03   +0:35:48  24,5     D
 1584  4325 Māris Bērziņš           1976 Peri velo žiPeri        Trek           1:29:04   +0:35:49  24,5     D
 1585  5276 Andrejs Barzdovs        1984                                        1:29:04   +0:35:49  24,5     D
 1586  4316 Mārcis Malkausis        1996 Peri velo žiPeri                       1:29:04   +0:35:49  24,5     D
 1587  5229 Juris Bērziņš           1968 Sūrumi                  Giant          1:29:04   +0:35:49  24,5     D
 1588  5278 Kārlis Igals            1979                                        1:29:04   +0:35:49  24,5     D
 1589  4349 Didzis Malkausis        1976 Peri velo žiPeri        Specialized    1:29:04   +0:35:49  24,5     D
 1590  5223 Andrei Menikov          1972 Rīga                    Kenzel         1:29:04   +0:35:49  24,5     D
 1591  4271 Uldis Zaķis             1982 Mafija                  Rockmachine    1:29:05   +0:35:50  24,5     D
 1592  4533 Ingars Timofejevs       1983 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:29:05   +0:35:50  24,5     D
 1593  4428 Inese Irmeja            1992 Vet-Med                                1:29:05   +0:35:50  24,5     D
 1594  4732 Artūrs Ozoliņš          1989 Citadele                               1:29:05   +0:35:50  24,5     D
 1595  4673 Ramona Kušnere          1982                         Corratec       1:29:05   +0:35:50  24,5     D
 1596  3102 Edgars Valdrājs         1988                                        1:29:06   +0:35:51  24,5     D
 1597  3073 Antra Krūmiņliepa       1973 Trakie pedāļi           Merida         1:29:06   +0:35:51  24,5     D
 1598  3288 Liene Kārkliņa          1987                                        1:29:06   +0:35:51  24,5     D
 1599  3816 Arturs Lokmanis         1984 Latvenergo                             1:29:07   +0:35:52  24,5     D
 1600  4408 Inga Lapiņa             1987                                        1:29:10   +0:35:55  24,5     D
 1601  3369 Andis Apsītis           1966                                        1:29:11   +0:35:56  24,5     D
 1602  3105 Jānis Ošlejs            1971                                        1:29:14   +0:35:59  24,5     D
 1603  3580 Laura Liepa-Timma       1985                         Kelly's        1:29:15   +0:36:00  24,5     D
 1604  3936 Alens Renārs Strazdiņš  1998                                        1:29:16   +0:36:01  24,5     D
 1605  4520 Andris Zeidmanis        1973                                        1:29:16   +0:36:01  24,5     D
 1606  4023 Māris Goba              1985 Moller Auto Latvia                     1:29:19   +0:36:04  24,5     D
 1607  3125 Aivars Burtnieks        1975 Siguldas 1.pamatskola                  1:29:19   +0:36:04  24,5     D
 1608  3841 Kristīne Tāluma         1985 Latvenergo                             1:29:20   +0:36:05  24,5     D
 1609  3345 Raimonds Djatlovs       1974 Swedwood Latvia                        1:29:20   +0:36:05  24,5     D
 1610  4874 Ketija Akbasa           1989                                        1:29:21   +0:36:06  24,5     D
 1611  4388 Ilze Klūga              1990 Gandrs                                 1:29:22   +0:36:07  24,5     D
 1612  3200 Linda Spinga            1986 PwC                                    1:29:23   +0:36:08  24,5     D
 1613  4045 Austra Jaunslaviete     1992                                        1:29:23   +0:36:08  24,5     D
 1614  3360 Anita Apsīte            1967                                        1:29:24   +0:36:09  24,4     D
 1615  3680 Gatis Šingels           1985 Swedwood Latvia                        1:29:25   +0:36:10  24,4     D
 1616  5137 Ēriks Analts            1954 Jūrmala                 Specialized    1:29:25   +0:36:10  24,4     D
 1617  3463 Kaspars Dauksts         1980 Confisio                GT             1:29:26   +0:36:11  24,4     D
 1618  3041 Anita Skujiņa           1965 Latvenergo                             1:29:26   +0:36:11  24,4     D
 1619  3223 Līna Loransa Lapiņa     1994                                        1:29:28   +0:36:13  24,4     D
 1620  3780 Imants Balodis          1976 Latvenergo                             1:29:28   +0:36:13  24,4     D
 1621  5065 Kārlis Liepkauls-Radiņš 1975 Laima                                  1:29:29   +0:36:14  24,4     D
 1622  4018 Ilgvars Ļubka           1966 Moller Auto Latvia                     1:29:30   +0:36:15  24,4     D
 1623  4063 Ieva Meiere             1973 Universitātes Vetfonds                 1:29:31   +0:36:16  24,4     D
 1624  3426 Ivo Sviķis              1975                         ZZK            1:29:31   +0:36:16  24,4     D
 1625  2627 Anna Tarande            1982                                        1:29:32   +0:36:17  24,4     D
 1626  3289 Ginta Gūtmane           1985 Troja SIA                              1:29:32   +0:36:17  24,4     D
 1627  4086 Pēteris Gromovs         1985 Lexel fabrika                          1:29:33   +0:36:18  24,4     D
 1628  3432 Unda Ozoliņa            1966                         Scott          1:29:36   +0:36:21  24,4     D
 1629  4548 Vita Turuka             1976                         Panther        1:29:37   +0:36:22  24,4     D
 1630  3175 Maija Pētermane         1982                         Trek           1:29:39   +0:36:24  24,4     D
 1631  4249 Ilona Laizāne           1979                                        1:29:40   +0:36:25  24,4     D
 1632  4103 Ivars Bitmets           1973 LMT                     Corratec       1:29:40   +0:36:25  24,4     D
 1633  3324 Inga Saliņa             1969 Latvenergo                             1:29:40   +0:36:25  24,4     D
 1634  3384 Alberts Krūmiņš         1977 CSDD                    Kross          1:29:42   +0:36:27  24,4     D
 1635  3703 Anete Antone            1986 Valmieras piens                        1:29:44   +0:36:29  24,4     D
 1636  4114 Oskars Līdaks           1982                                        1:29:46   +0:36:31  24,3     D
 1637  5057 Dzidra Jansone          1971                                        1:29:48   +0:36:33  24,3     D
 1638  3478 Nadja Ozola             1989                                        1:29:49   +0:36:34  24,3     D
 1639  4200 Uldis Raičenoks-Raišonoks
                                    1991 SEB banka                              1:29:50   +0:36:35  24,3     D
 1640  4853 Normunds Vilenis        1989 ZZK                     Specialized    1:29:50   +0:36:35  24,3     D
 1641  5141 Edgars Platačs          1978                         ZZK            1:29:51   +0:36:36  24,3     D
 1642  2614 Sandra Petrovica        1985 Rietumu banka                          1:29:52   +0:36:37  24,3     D
 1643  3228 Jānis Zariņš            1975 Swedwood Latvia                        1:29:55   +0:36:40  24,3     D
 1644  4973 Aigars Ēriņš            1964 kartigais.lv            Trek           1:29:55   +0:36:40  24,3     D
 1645  4177 Dainis Bernāns          1981 SEB banka                              1:29:59   +0:36:44  24,3     D
 1646  3600 Signe Ercena            1980                                        1:30:00   +0:36:45  24,3     D
 1647  4647 Gvido Zālītis           1966 Publicum Group                         1:30:00   +0:36:45  24,3     D
 1648  4979 Edgars Indričevs        1980                         Merida         1:30:04   +0:36:49  24,3     D
 1649  3524 Jānis Šleija            1977 Inga un čaiņiki                        1:30:05   +0:36:50  24,3     D
 1650  3589 Edgars Lācis            1984 astoņi kustoņi          GT             1:30:06   +0:36:51  24,3     D
 1651  3365 Sandra Špāka            1981 Latvijas Dzelzceļš                     1:30:07   +0:36:52  24,3     D
 1652  3421 Uģis Krauze             1970 Confisio                Focus          1:30:07   +0:36:52  24,3     D
 1653  2518 Kārlis Štālmanis        1978 LNT                                    1:30:10   +0:36:55  24,2     D
 1654  5168 Igors Fišers            1966                         Author         1:30:11   +0:36:56  24,2     D
 1655  5061 Elmārs Kļimenkovs       1950                                        1:30:13   +0:36:58  24,2     D
 1656  2571 Sandris Uibo            1972 CSDD                                   1:30:19   +0:37:04  24,2     D
 1657  4025 Ivars Velme             1984 Moller Auto Latvia                     1:30:22   +0:37:07  24,2     D
 1658  3393 Māris Tīlišķis          1979 Skil elektroinstrumenti Corratec       1:30:23   +0:37:08  24,2     D
 1659  3391 Kristīne Tīlišķe        1982 Skil elektroinstrumenti GT             1:30:23   +0:37:08  24,2     D
 1660  2615 Zane Pētersone          1983 LNT                                    1:30:23   +0:37:08  24,2     D
 1661  5163 Ingus Siksna            1980                         GT             1:30:25   +0:37:10  24,2     D
 1662  4690 Leonīds Deineka         1987 Citadele                               1:30:26   +0:37:11  24,2     D
 1663  2803 Juris Kalniņš           1963                                        1:30:26   +0:37:11  24,2     D
 1664  3141 Rolands Lūsveris        1969 Latvenergo                             1:30:26   +0:37:11  24,2     D
 1665  2446 Rita Bērziņa            1978 tvnet                                  1:30:28   +0:37:13  24,2     D
 1666  4477 Ēriks Gaurs             1971                         Focus          1:30:28   +0:37:13  24,2     D
 1667  5130 Kristaps Ščedrovs       1988                         Kross          1:30:29   +0:37:14  24,2     D
 1668  3448 Aleksandrs Livincovs    1984                         Superior       1:30:30   +0:37:15  24,1     D
 1669  4685 Ieva Brante             1974 Citadele                               1:30:30   +0:37:15  24,1     D
 1670  3070 Jānis Zariņš            1996 Apex                    Scott          1:30:32   +0:37:17  24,1     D
 1671  5132 Gundega Groma           1974                                        1:30:33   +0:37:18  24,1     D
 1672  2927 Ieva Upīte-Upeniece     1955                         Focus          1:30:33   +0:37:18  24,1     D
 1673  3373 Lauma Krogzeme          1960                         ZZK            1:30:35   +0:37:20  24,1     D
 1674  4224 Areta Dzirvinska        1976 Ductus                  Kamene         1:30:39   +0:37:24  24,1     D
 1675  3178 Ilze Graumane           1969 Pedāļi gaisā            Trek           1:30:40   +0:37:25  24,1     D
 1676  4256 Elija Paeglīte          1997 CSDD                    Trek           1:30:41   +0:37:26  24,1     D
 1677  3131 Jūlija Eniņa            1982                         Panther        1:30:43   +0:37:28  24,1     D
 1678  3692 Vita Nemejonoka         1976 Veloserviss                            1:30:43   +0:37:28  24,1     D
 1679  3693 Sergejs Nemejonoks      1974 Veloserviss                            1:30:43   +0:37:28  24,1     D
 1680  5194 Aivars Štāls            1955 Jūrmalas Pedālis        Scot           1:30:45   +0:37:30  24,1     D
 1681  3451 Edmunds Gobiņš          1966                                        1:30:45   +0:37:30  24,1     D
 1682  3075 Szilveszter Hegedus     1978 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:30:46   +0:37:31  24,1     D
 1683  3718 Ieva Godiņa             1978                         Wheeler        1:30:46   +0:37:31  24,1     D
 1684  4170 Egita Volkoviča         1986 EVO un co.              Classic        1:30:46   +0:37:31  24,1     D
 1685  4713 Mārtiņš Ķempe           1983 Citadele                               1:30:48   +0:37:33  24,1     D
 1686  4121 Edijs Volkovičs         1985 EVO un co.              Univega        1:30:48   +0:37:33  24,1     D
 1687  2664 Mihails Siņicins        1953                                        1:30:49   +0:37:34  24,1     D
 1688  3081 Raitis Kļaviņš          1978 Swedwood Latvia                        1:30:50   +0:37:35  24,1     D
 1689  4240 Gustavs Kārlis Kampuss  1999                                        1:30:51   +0:37:36  24,1     D
 1690  4239 Emīls Toms Kampuss      1997                                        1:30:51   +0:37:36  24,1     D
 1691  4238 Paulis Kampuss          1970                         Merida         1:30:52   +0:37:37  24,1     D
 1692  3609 Līga Ločmele            1971 Vitkovsky team          KHS            1:30:55   +0:37:40  24,0     D
 1693  4992 Asnāte Rimšāne          1975                         Cube           1:30:56   +0:37:41  24,0     D
 1694  3893 Ēvalds Iodzevičs        1979 Firmus-Evo team         Merida         1:30:58   +0:37:43  24,0     D
 1695  3902 Valdis Tiltiņš          1971 Firmus-Evo team         Scott          1:30:59   +0:37:44  24,0     D
 1696  4309 Normunds Sakovičs       1970                                        1:30:59   +0:37:44  24,0     D
 1697  4308 Ieva Sakoviča           1974                                        1:30:59   +0:37:44  24,0     D
 1698  4267 Romvaldis Suharževskis  1950 Stopiņi                 Brazil         1:31:01   +0:37:46  24,0     D
 1699  5245 Imants Jansons          1980 Table 9                                1:31:01   +0:37:46  24,0     D
 1700  3291 Zane Šteinberga         1990 Stora Enso Latvija                     1:31:02   +0:37:47  24,0     D
 1701  2818 Toms Hofmanis           1978 Siguldas novada dome    Schwinn        1:31:03   +0:37:48  24,0     D
 1702  5238 Uldis Klints            1959 Talsi                                  1:31:04   +0:37:49  24,0     D
 1703  2896 Ilze Bitīte             1969                         Trek           1:31:04   +0:37:49  24,0     D
 1704  3229 Laima Bušaite           1988                                        1:31:04   +0:37:49  24,0     D
 1705  4332 Monta Tomsone           1988                         Merida         1:31:05   +0:37:50  24,0     D
 1706  3786 Guntis Breņķis          1967 Latvenergo                             1:31:05   +0:37:50  24,0     D
 1707  4209 Edvards Tumens          1999 SEB banka                              1:31:06   +0:37:51  24,0     D
 1708  4536 Anita Purvinska         1957                                        1:31:08   +0:37:53  24,0     D
 1709  4319 Viktors Hmarnijs        1958 Latvijas Lifts-Šindlers Trek           1:31:09   +0:37:54  24,0     D
 1710  3313 Mārtiņš Stikāns         1961 Swedwood Latvia                        1:31:09   +0:37:54  24,0     D
 1711  4168 Ilze Strēlniece         1983 Laide                                  1:31:12   +0:37:57  24,0     D
 1712  4551 Aija Bērziņa            1972 McĀbols                 Strongman      1:31:13   +0:37:58  24,0     D
 1713  4912 Renārs Tilibs           1989 Dutch Bike                             1:31:14   +0:37:59  24,0     D
 1714  4161 Lienīte Prancāne        1982 Laide                   Author         1:31:15   +0:38:00  24       D
 1715  4670 Romāns Anohins          1982 VMS Group Velo Team                    1:31:15   +0:38:00  24       D
 1716  4185 Gvido Grīslis           1970 SEB banka                              1:31:16   +0:38:01  23,9     D
 1717  4844 Zane Žebere             1991 ZZK                     Specialized    1:31:17   +0:38:02  23,9     D
 1718  5260 Arnis Katkevičs         1962 Tērvete                 Cube           1:31:17   +0:38:02  23,9     D
 1719  4531 Jānis Raugulis          1987 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:31:17   +0:38:02  23,9     D
 1720  3926 Ingrīda Raine           1980                         Trek           1:31:19   +0:38:04  23,9     D
 1721  4443 Anita Stukāne           1980 Monilaite-Thomeko                      1:31:19   +0:38:04  23,9     D
 1722  3523 Ričards Stungrevics     1997                                        1:31:20   +0:38:05  23,9     D
 1723  2616 Žanete Jakovļeva        1986 Rietumu banka           Schwinn        1:31:21   +0:38:06  23,9     D
 1724  3598 Mikus Peisenieks        1998                                        1:31:21   +0:38:06  23,9     D
 1725  3201 Uldis Onzolis           1962 CSDD                    Author         1:31:22   +0:38:07  23,9     D
 1726  3966 Toms Ķēdis              1998 Siguldas sporta skola                  1:31:23   +0:38:08  23,9     D
 1727  5271 Undīne Pelčere          1988                                        1:31:25   +0:38:10  23,9     D
 1728  3143 Agnis Rudzītis          1978 Swedwood Latvia                        1:31:25   +0:38:10  23,9     D
 1729  3837 Ilmārs Skādulis         1972 Latvenergo                             1:31:26   +0:38:11  23,9     D
 1730  4274 Andis Zēbergs           1996                                        1:31:26   +0:38:11  23,9     D
 1731  3239 Māris Vāvere            1989                         Ideal          1:31:28   +0:38:13  23,9     D
 1732  4166 Mārcis Kristaps Spalle  1997                                        1:31:28   +0:38:13  23,9     D
 1733  5138 Jānis Pavlovičs         1979                         Superior       1:31:28   +0:38:13  23,9     D
 1734  4940 Kristaps Hūns           1992 Dzīvesprieks                           1:31:29   +0:38:14  23,9     D
 1735  3314 Ligita Voitkāne         1962                         Scott          1:31:33   +0:38:18  23,9     D
 1736  4183 Edmunds Fernāts         1983 SEB banka                              1:31:36   +0:38:21  23,9     D
 1737  2626 Agris Paeglis           1975 Ceļu policija           ZZK            1:31:37   +0:38:22  23,9     D
 1738  3416 Harijs Rozenšteins      1997                         Shimano        1:31:38   +0:38:23  23,8     D
 1739  4606 Arturs Probuks          1984 Makaroni pie Mārtiņa                   1:31:39   +0:38:24  23,8     D
 1740  3644 Ilvija Janovska         1982 SEB banka                              1:31:40   +0:38:25  23,8     D
 1741  2639 Ainārs Žebers           1964 ZZK                     ZZK            1:31:41   +0:38:26  23,8     D
 1742  3247 Edgars Račis            1929 Pēdas                   Hipoint        1:31:42   +0:38:27  23,8     D
 1743  4389 Armands Luste           1986 Gandrs                                 1:31:47   +0:38:32  23,8     D
 1744  5296 Toms Kozlovskis         1996 Rock Machine                           1:31:48   +0:38:33  23,8     D
 1745  4982 Linards Lasmanis        1988                         XB3            1:31:49   +0:38:34  23,8     D
 1746  3372 Katrīna Sirmā           1992 Stora Enso Latvija                     1:31:49   +0:38:34  23,8     D
 1747  3163 Dace Ernstsone          1986 A-komanda               Cube           1:31:55   +0:38:40  23,8     D
 1748  3121 Maruta Lapše            1997                         Merida         1:31:56   +0:38:41  23,8     D
 1749  4633 Ojārs Vinogradovs       1977 Rīgas satiksme/AKC                     1:31:56   +0:38:41  23,8     D
 1750  2433 Baiba Rāta-Saliņa       1984 MiiT TiiM                              1:31:56   +0:38:41  23,8     D
 1751  3791 Māris Čipaitis          1982 Latvenergo                             1:31:58   +0:38:43  23,8     D
 1752  3104 Jānis Kirkovalds        1970 Latvenergo                             1:31:59   +0:38:44  23,8     D
 1753  5050 Kristaps Keidans        1995 Laskana                                1:32:00   +0:38:45  23,8     D
 1754  3949 Sandija Balka           1982 Tandēms/Dobele          Corratec       1:32:00   +0:38:45  23,8     D
 1755  3350 Ieva Jaunslaviete       1994                                        1:32:01   +0:38:46  23,8     D
 1756  3832 Kārlis Rudzītis         1972 Latvenergo                             1:32:01   +0:38:46  23,8     D
 1757  3446 Ludvigs Dombrovskis     1943 Velopīlēni              Feld           1:32:02   +0:38:47  23,7     D
 1758  3251 Zane Grava              1975 Velosēta                Kalkoff        1:32:02   +0:38:47  23,7     D
 1759  2987 Ingrīda Birkante        1965 FMS                     Giant          1:32:06   +0:38:51  23,7     D
 1760  4147 Viktorija Herbste       1984                         Author         1:32:07   +0:38:52  23,7     D
 1761  3254 Beāte Vārna             1995                                        1:32:07   +0:38:52  23,7     D
 1762  4112 Edgars Lazda            1979                         Kellys         1:32:07   +0:38:52  23,7     D
 1763  3279 Juris Grizāns           1969 Latvenergo                             1:32:09   +0:38:54  23,7     D
 1764  4794 Salvis Dzērve           1985                         Trek           1:32:11   +0:38:56  23,7     D
 1765  5045 Armands Mucenieks       1964 Wilo                                   1:32:15   +0:39:00  23,7     D
 1766  3019 Madars Liepiņš          1981 Liepiņi, divi cilvēki un suns
                                                                 Corratec       1:32:16   +0:39:01  23,7     D
 1767  3934 Dainis Milnis           1975                                        1:32:22   +0:39:07  23,7     D
 1768  3280 Agnese Beināre          1981                         Cube           1:32:25   +0:39:10  23,6     D
 1769  4107 Kalvis Eniņš            1990                                        1:32:26   +0:39:11  23,6     D
 1770  3156 Raimonds Platacis       1982 Sakret                  Trek           1:32:28   +0:39:13  23,6     D
 1771  3260 Vjačeslavs Koņahins     1975 Latvijas Dzelzceļš                     1:32:28   +0:39:13  23,6     D
 1772  3765 Reinis Augusts Logins   1994 Latvijas Dzelzceļš                     1:32:28   +0:39:13  23,6     D
 1773  3266 Reinis Stalažs          1978 Swedwood Latvia                        1:32:28   +0:39:13  23,6     D
 1774  3290 Sintija Zielinska       1993 Wilo                    Merida         1:32:30   +0:39:15  23,6     D
 1775  3856 Aigars Vējkrīgers       1961                         Giant          1:32:31   +0:39:16  23,6     D
 1776  3370 Emilija Baranovska      1998 Smiltene                Superior       1:32:31   +0:39:16  23,6     D
 1777  3194 Līga Caune              1979 Garām ejot              Trek           1:32:32   +0:39:17  23,6     D
 1778  3677 Mārīte Slikšāne         1984 Swedwood Latvia                        1:32:33   +0:39:18  23,6     D
 1779  3388 Emīls Akmentiņš         1970 Swedwood Latvia                        1:32:33   +0:39:18  23,6     D
 1780  3276 Egīls Pūliņš            1958                         Sputnik        1:32:33   +0:39:18  23,6     D
 1781  2948 Renārs Osis             1979 Latvenergo                             1:32:36   +0:39:21  23,6     D
 1782  4064 Kalvis Meiers           1973 Universitātes Vetfonds                 1:32:37   +0:39:22  23,6     D
 1783  3514 Baiba Medvecka          1982 saarakalns.lv           Merida         1:32:38   +0:39:23  23,6     D
 1784  4014 Gints Krauklis          1970 Moller Auto Latvia                     1:32:40   +0:39:25  23,6     D
 1785  5091 Mārtiņš Magone          1990 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Trek           1:32:40   +0:39:25  23,6     D
 1786  5023 Marita Basena           1969 Reparil                 Cone           1:32:42   +0:39:27  23,6     D
 1787  5006 Jurģis Jurkāns          1982 Nordea                  Trek           1:32:43   +0:39:28  23,6     D
 1788  2442 Kristīna Tukiša         1980 Skil elektroinstrumenti Giant          1:32:43   +0:39:28  23,6     D
 1789  2443 Jurijs Tukišs           1978 Skil elektroinstrumenti Giant          1:32:43   +0:39:28  23,6     D
 1790  3798 Uldis Gūža              1956 Latvenergo                             1:32:43   +0:39:28  23,6     D
 1791  3022 Rinalds Pīķis           1981 CSDD                    Classic        1:32:44   +0:39:29  23,6     D
 1792  4394 Māris Alups             1997                                        1:32:44   +0:39:29  23,6     D
 1793  3216 Dagnija Andžāne         1976 Milža slota             Giant          1:32:44   +0:39:29  23,6     D
 1794  3717 Ilona Daģe              1984                         Merida         1:32:44   +0:39:29  23,6     D
 1795  3969 Eliss Teterovskis       1995 Siguldas sporta skola   Scott          1:32:46   +0:39:31  23,6     D
 1796  3301 Biruta Eikina           1958                                        1:32:48   +0:39:33  23,5     D
 1797  3965 Armands Kļaviņš         1997 Siguldas sporta skola   Trek           1:32:49   +0:39:34  23,5     D
 1798  5096 Dana Paršina            1990 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Cross          1:32:49   +0:39:34  23,5     D
 1799  3826 Juris Pope              1959 Latvenergo                             1:32:51   +0:39:36  23,5     D
 1800  4590 Raimonds Kokarevičs     1984                                        1:32:51   +0:39:36  23,5     D
 1801  3385 Sandra Mieriņa          1988 SEB banka                              1:32:53   +0:39:38  23,5     D
 1802  3318 Guntars Stalis          1962                         Panther        1:32:54   +0:39:39  23,5     D
 1803  3013 Valdis Kalniņš          1987 Itera Latvija           Rockmachine    1:32:55   +0:39:40  23,5     D
 1804  3052 Dainis Amoliņs          1976 Swedwood Latvia                        1:32:59   +0:39:44  23,5     D
 1805  5043 Agnese Kārkliņa         1996                         Kross          1:32:59   +0:39:44  23,5     D
 1806  4911 Jānis Linerts           1960 Dutch Bike                             1:33:01   +0:39:46  23,5     D
 1807  3257 Dainis Ragovskis        1961 Latvijas Dzelzceļš                     1:33:01   +0:39:46  23,5     D
 1808  5022 Valts Murāns            1996 M13                     ZZK            1:33:05   +0:39:50  23,5     D
 1809  3284 Artūrs Zandersons       1988 PwC                                    1:33:05   +0:39:50  23,5     D
 1810  4130 Jānis Eihmanis          1975                         Scott          1:33:05   +0:39:50  23,5     D
 1811  3222 Andrejs Jevsejevs       1964 Elkor                   Author         1:33:06   +0:39:51  23,5     D
 1812  3308 Daiga Jurcika           1973 SEB banka                              1:33:07   +0:39:52  23,5     D
 1813  4749 Vilnis Streņģis         1972 Citadele                               1:33:07   +0:39:52  23,5     D
 1814  3839 Evita Stucere           1979 Latvenergo                             1:33:08   +0:39:53  23,5     D
 1815  5067 Klāvs Liepkauls-Radiņš  1996 Laima                                  1:33:08   +0:39:53  23,5     D
 1816  3397 Aija Kreicberga         1983                                        1:33:11   +0:39:56  23,5     D
 1817  3358 Anda Gedrovica          1972                                        1:33:15   +0:40:00  23,4     D
 1818  3549 Normunds Reiniks        1978 SEB Banka                              1:33:18   +0:40:03  23,4     D
 1819  4575 Rinalds Circans         1996 Siguldas 1.pamatskola                  1:33:20   +0:40:05  23,4     D
 1820  4131 Vita Ikauniece          1960                         Scott          1:33:21   +0:40:06  23,4     D
 1821  3128 Iluta Pliķena           1970                                        1:33:22   +0:40:07  23,4     D
 1822  3380 Inga Vīksna             1966 Latvenergo                             1:33:24   +0:40:09  23,4     D
 1823  4578 Sandis Grantiņš         1983 Open Studio             Scott          1:33:24   +0:40:09  23,4     D
 1824  3357 Gundars Ķikuts          1961                                        1:33:26   +0:40:11  23,4     D
 1825  3669 Eduards Korosteļovs     1979 Swedwood Latvia                        1:33:26   +0:40:11  23,4     D
 1826  5034 Māris Krastiņš          1978                         Schwinn        1:33:27   +0:40:12  23,4     D
 1827  5041 Maruta Galeniece        1981                                        1:33:28   +0:40:13  23,4     D
 1828  5185 Jānis Rancāns           1975                                        1:33:28   +0:40:13  23,4     D
 1829  4442 Agris Stukāns           1979 Monilaite-Thomeko                      1:33:30   +0:40:15  23,4     D
 1830  5256 Zigmunds Urtāns         1978 Katlakalns                             1:33:31   +0:40:16  23,4     D
 1831  4211 Artis Petrovskis        1978                         Cube           1:33:31   +0:40:16  23,4     D
 1832  4639 Marts Feldmanis         1980 Publicum Group                         1:33:32   +0:40:17  23,4     D
 1833  5235 Andis Orbidāns          1987 Rīga                    Wheeler        1:33:33   +0:40:18  23,4     D
 1834  3186 Armands Kļaviņš         1957 Latvenergo                             1:33:34   +0:40:19  23,4     D
 1835  4928 Kristaps Nežborts       1997 Siguldas 1.pamatskola                  1:33:35   +0:40:20  23,4     D
 1836  3850 Reinis Vītols           1970 Latvenergo                             1:33:36   +0:40:21  23,3     D
 1837  3613 Ivo Sproģis             1998 SKII Naukšēni                          1:33:37   +0:40:22  23,3     D
 1838  3442 Aiga Anitena            1975                         Merida         1:33:37   +0:40:22  23,3     D
 1839  4588 Valdis Kārkliņš         1983 Makaroni pie Mārtiņa                   1:33:38   +0:40:23  23,3     D
 1840  3405 Reinis Vējiņš           1995 Viesulis                Giant          1:33:38   +0:40:23  23,3     D
 1841  3834 Tālis Sabulis           1963 Latvenergo                             1:33:40   +0:40:25  23,3     D
 1842  4337 Unda Bujāne             1986 BBP                                    1:33:41   +0:40:26  23,3     D
 1843  4351 Edijs Spriņģis          1983                                        1:33:42   +0:40:27  23,3     D
 1844  3812 Inguna Kupča            1969 Latvenergo                             1:33:43   +0:40:28  23,3     D
 1845  4491 Ieva Lazdiņa            1987 PwC                                    1:33:45   +0:40:30  23,3     D
 1846  2912 Kaspars Hāzenģēģers     1987 Swedwood Latvia                        1:33:45   +0:40:30  23,3     D
 1847  3544 Baiba Gedrovica         1993                                        1:33:45   +0:40:30  23,3     D
 1848  3333 Egils Šķetris           1964                         Giant          1:33:48   +0:40:33  23,3     D
 1849  5127 Jānis Labutis           1985                                        1:33:48   +0:40:33  23,3     D
 1850  5222 Staņislavs Rabinovičs   1984 Rīga                    Herkules       1:33:49   +0:40:34  23,3     D
 1851  5102 Ervīns Zorgenfreijs     1969 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                                1:33:50   +0:40:35  23,3     D
 1852  2962 Visvaldis Baltiņš       1940 Leči                                   1:33:52   +0:40:37  23,3     D
 1853  4796 Andis Erķens            1984                         ZZK            1:33:53   +0:40:38  23,3     D
 1854  3704 Avo Miks Piziks         1997 Valmieras piens                        1:33:57   +0:40:42  23,3     D
 1855  3761 Jorens Jodviršis        1994 Latvijas Dzelzceļš                     1:33:57   +0:40:42  23,3     D
 1856  4132 Andris Ozols            1981                         Merida         1:33:57   +0:40:42  23,3     D
 1857  4757 Arvis Tols              1970 Citadele                               1:33:57   +0:40:42  23,3     D
 1858  4554 Armands Lazda           1980 McĀbols                 Giant          1:33:58   +0:40:43  23,3     D
 1859  2825 Renāte Roga             1985                                        1:33:58   +0:40:43  23,3     D
 1860  4968 Lauris Albats           1996                                        1:33:59   +0:40:44  23,3     D
 1861  3470 Andrejs Āriņš           1947 Korinta                                1:33:59   +0:40:44  23,3     D
 1862  3176 Linda Egle              1975 LMT                                    1:34:00   +0:40:45  23,2     D
 1863  4504 Inga Bernāne            1984                         4ever          1:34:03   +0:40:48  23,2     D
 1864  5044 Armands Liniņš          1994 Gvicārs                                1:34:03   +0:40:48  23,2     D
 1865  3411 Inese Zemiša            1988 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                1:34:04   +0:40:49  23,2     D
 1866  4819 Ilze Gudakovska         1982 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                1:34:07   +0:40:52  23,2     D
 1867  3069 Ivo Berkolds            1980 Liepiņi, divi labi cilvēki un suns
                                                                                1:34:08   +0:40:53  23,2     D
 1868  2854 Māris Livčāns           1971 SEB Banka                              1:34:09   +0:40:54  23,2     D
 1869  5153 Ritvars Alksnis         1958                         Kross          1:34:10   +0:40:55  23,2     D
 1870  3389 Laura Vijgrieze         1977                                        1:34:12   +0:40:57  23,2     D
 1871  4771 Valdis Rozentāls        1969                         Felt           1:34:13   +0:40:58  23,2     D
 1872  4237 Artūrs Kalnups          1999 Pedāļi griežas!         Panther        1:34:15   +0:41:00  23,2     D
 1873  4295 Sīmanis Ezeriņš         1997 limited.lv              Giant          1:34:19   +0:41:04  23,2     D
 1874  3403 Toms Bļodnieks          1989                         ZZK            1:34:20   +0:41:05  23,2     D
 1875  3401 Sigita Dreimane         1990                         ZZK            1:34:20   +0:41:05  23,2     D
 1876  3210 Arnis Bērze             1968 Swedwood Latvia                        1:34:21   +0:41:06  23,2     D
 1877  4174 Zane Namatēva           1987 Trek-Philips-Sport2000                 1:34:21   +0:41:06  23,2     D
 1878  3311 Andris Anspoks          1964                         Giant          1:34:22   +0:41:07  23,2     D
 1879  3352 Vidvuds Upmalis         1937                         Merida         1:34:24   +0:41:09  23,1     D
 1880  3329 Dainis Andersons        1961 Malači                  Kellys         1:34:24   +0:41:09  23,1     D
 1881  4382 Renārs Strupulis        1997 SS Arkādijs             Merida         1:34:24   +0:41:09  23,1     D
 1882  2422 Vita Eglīte             1973                                        1:34:27   +0:41:12  23,1     D
 1883  3174 Ilze Burtniece          1975 Siguldas 1.pamatskola                  1:34:27   +0:41:12  23,1     D
 1884  3686 Alberts Trucis          1999 Swedwood Latvia                        1:34:30   +0:41:15  23,1     D
 1885  4039 Aivija Sirmā            1976                                        1:34:31   +0:41:16  23,1     D
 1886  4579 Gints Grundšteins       1975                         ZZK            1:34:32   +0:41:17  23,1     D
 1887  5266 Jānis Zīle              1983 Rīga                    MTB Custom     1:34:33   +0:41:18  23,1     D
 1888  3349 Kristīne Puķe           1972 tikai neapstājies                      1:34:35   +0:41:20  23,1     D
 1889  3364 Laura Kārklīte          1994                         Giant          1:34:37   +0:41:22  23,1     D
 1890  3400 Aigars Krūmiņš          1976 Swedwood Latvia                        1:34:38   +0:41:23  23,1     D
 1891  3459 Dace Zipka              1981 MiiT TiiM                              1:34:39   +0:41:24  23,1     D
 1892  3346 Īve Seškena             1960 AC Sports                              1:34:40   +0:41:25  23,1     D
 1893  4228 Jolanta Galzone         1968 CSDD                    Felt           1:34:44   +0:41:29  23,1     D
 1894  3932 Ilze Kalverša           1972                                        1:34:45   +0:41:30  23,1     D
 1895  3427 Aija Liepiņa            1976 Liepiņi, divi cilvēki un suns
                                                                                1:34:48   +0:41:33  23,1     D
 1896  3800 Agris Jansons           1958 Latvenergo                             1:34:49   +0:41:34  23,0     D
 1897  5177 Aldis Ivanovs           1997                                        1:34:50   +0:41:35  23,0     D
 1898  3343 Nauris Sūna             1977 CSDD                                   1:34:51   +0:41:36  23,0     D
 1899  4377 Aleksejs Kuļešovs       1982                         Cube           1:34:51   +0:41:36  23,0     D
 1900  4203 Ilze Reinika            1982 SEB banka                              1:34:51   +0:41:36  23,0     D
 1901  3275 Arvis Ragovskis         1996 Latvijas Dzelzceļš                     1:34:51   +0:41:36  23,0     D
 1902  4037 Irita Lipiņa            1977                                        1:34:54   +0:41:39  23,0     D
 1903  3023 Aiva Kalvišķe           1991                                        1:34:55   +0:41:40  23,0     D
 1904  4223 Lauris Dancis           1988                                        1:34:55   +0:41:40  23,0     D
 1905  4514 Linda Sinka             1993                                        1:35:00   +0:41:45  23,0     D
 1906  3320 Ilze Anspoka            1972                         Giant          1:35:01   +0:41:46  23,0     D
 1907  4268 Aiva Šmite              1972                                        1:35:04   +0:41:49  23,0     D
 1908  2421 Ainārs Mačivka          1970                                        1:35:07   +0:41:52  23,0     D
 1909  5239 Andis Dauga             1972 Pūre                                   1:35:07   +0:41:52  23,0     D
 1910  2631 Kristaps Grīva          1974 LNT                                    1:35:07   +0:41:52  23,0     D
 1911  3665 Staņislavs Bumbuls      1963 Swedwood Latvia                        1:35:09   +0:41:54  23,0     D
 1912  3511 Beāte Livčāne           1996 SEB Banka                              1:35:12   +0:41:57  23,0     D
 1913  4343 Mihails Silovs          1984                                        1:35:15   +0:42:00  22,9     D
 1914  3646 Artūrs Bergs            1988 Latvenergo                             1:35:16   +0:42:01  22,9     D
 1915  3684 Ilmars Trucis           1963 Swedwood Latvia                        1:35:21   +0:42:06  22,9     D
 1916  5243 Ieva Irbina             1979 Table 9                 Vega           1:35:22   +0:42:07  22,9     D
 1917  5244 Ģirts Krastiņš          1979 Table 9                 Merida         1:35:22   +0:42:07  22,9     D
 1918  3434 Signe Mangule           1983 EMU                                    1:35:25   +0:42:10  22,9     D
 1919  3952 Ilze Rendniece          1978 limited.lv              Cube           1:35:25   +0:42:10  22,9     D
 1920  3458 Ingus Līcītis           1984 Korinta                                1:35:26   +0:42:11  22,9     D
 1921  4155 Aleksis Orlovs          1974 AbducO                  Merida         1:35:27   +0:42:12  22,9     D
 1922  4184 Elvīra Grasmane         1995 SEB banka                              1:35:29   +0:42:14  22,9     D
 1923  5162 Andris Karlsons         1981                         Felt           1:35:31   +0:42:16  22,9     D
 1924  3231 Linda Pavlovska         1970                         Kellys         1:35:32   +0:42:17  22,9     D
 1925  3817 Aleksejs Lugovskis      1975 Latvenergo                             1:35:36   +0:42:21  22,9     D
 1926  4133 Artūrs Vītiņš           1984                         Merida         1:35:39   +0:42:24  22,8     D
 1927  4386 Inese Dakša             1984 Gandrs                                 1:35:39   +0:42:24  22,8     D
 1928  4287 Dace Valdmane           1995                                        1:35:41   +0:42:26  22,8     D
 1929  3297 Normunds Celmiņš        1967 Swedwood Latvia                        1:35:41   +0:42:26  22,8     D
 1930  3264 Evita Biraua            1975 Liepiņi, divi labi cilvēki un suns
                                                                                1:35:42   +0:42:27  22,8     D
 1931  3769 Ivars Rullis            1966 Latvijas Dzelzceļš                     1:35:43   +0:42:28  22,8     D
 1932  4591 Frenks Daniels Krūmiņš  1999                                        1:35:44   +0:42:29  22,8     D
 1933  3828 Kristaps Pūliņš         1981 Latvenergo                             1:35:45   +0:42:30  22,8     D
 1934  5228 Pjotrs Špakovs          1963 Carnikava               Giant          1:35:47   +0:42:32  22,8     D
 1935  3268 Uvis Arbidāns           1997                         Cannondale     1:35:47   +0:42:32  22,8     D
 1936  3328 Anna Trautmane          1987 RTU-mernieks.lv                        1:35:48   +0:42:33  22,8     D
 1937  3899 Mārtiņš Roberts Matisons
                                    1999 SS Arkādijs             Merida         1:35:50   +0:42:35  22,8     D
 1938  3317 Ineta Baldiņa           1976 SEB                     Rockmachine    1:35:51   +0:42:36  22,8     D
 1939  4330 Kaspars Štromanis       1983 KS Racing                              1:35:53   +0:42:38  22,8     D
 1940  4881 Sanda Bojane            1979                         Merida         1:35:55   +0:42:40  22,8     D
 1941  3670 Sergejs Kuzmins         1986 Swedwood Latvia                        1:35:59   +0:42:44  22,8     D
 1942  4635 Aivars Vilnis           1975 Rīgas satiksme/AKC                     1:36:00   +0:42:45  22,8     D
 1943  3376 Ģirts Plitnieks         1973 Swedwood Latvia                        1:36:01   +0:42:46  22,8     D
 1944  3525 Igors Tipāns            1953                         Decathlon      1:36:01   +0:42:46  22,8     D
 1945  3366 Ingūna Berķe            1965                         Superior       1:36:02   +0:42:47  22,8     D
 1946  3946 Guntars Brālis          1957                         Giant          1:36:04   +0:42:49  22,7     D
 1947  3336 Linda Spriedēja         1987                         Cube           1:36:05   +0:42:50  22,7     D
 1948  4626 Eduards Zaharovs        1985 Rīgas satiksme/AKC                     1:36:05   +0:42:50  22,7     D
 1949  4986 Baiba Meļķe             1977 Bankrots?               Ghost          1:36:06   +0:42:51  22,7     D
 1950  3327 Jānis Freija            1983                                        1:36:07   +0:42:52  22,7     D
 1951  3825 Pjotrs Poļakovs         1962 Latvenergo                             1:36:08   +0:42:53  22,7     D
 1952  4594 Edijs Lapsiņš           1973                         Merida         1:36:09   +0:42:54  22,7     D
 1953  4080 Liene Kienkas           1992 Lexel fabrika                          1:36:10   +0:42:55  22,7     D
 1954  3733 Daniela Veipāne         1991                                        1:36:15   +0:43:00  22,7     D
 1955  3286 Anta Paegle             1971                         GT             1:36:17   +0:43:02  22,7     D
 1956  3754 Zanda Bluķe             1988 Latvijas Dzelzceļš                     1:36:18   +0:43:03  22,7     D
 1957  3759 Nikolajs Guričevs       1985 Latvijas Dzelzceļš                     1:36:18   +0:43:03  22,7     D
 1958  4422 Daumants Kleimanis      1988 Vet-Med                                1:36:19   +0:43:04  22,7     D
 1959  5192 Ainārs Rencis           1962 Swedwood                Giant          1:36:19   +0:43:04  22,7     D
 1960  4777 Anda Zandare            1979 Dzeniic                                1:36:20   +0:43:05  22,7     D
 1961  3787 Raimonds Brēža          1984 Latvenergo                             1:36:22   +0:43:07  22,7     D
 1962  4850 Nilss Miķelsons         1969 ZZK                     Specialized    1:36:26   +0:43:11  22,7     D
 1963  3687 Ernests Trucis          1999 Swedwood Latvia                        1:36:28   +0:43:13  22,7     D
 1964  4730 Pāvels Orlovs           1986 Citadele                               1:36:28   +0:43:13  22,7     D
 1965  4275 Rūdolfs Zvaigzne        1994                         Trek           1:36:28   +0:43:13  22,7     D
 1966  3905 Normunds Lauskis        1982                                        1:36:29   +0:43:14  22,6     D
 1967  3236 Edīte Skrebele          1982                         Head           1:36:30   +0:43:15  22,6     D
 1968  3381 Juta Ance Romberga      1995                         Panther        1:36:31   +0:43:16  22,6     D
 1969  5144 Agnese Laksa            1986 maratoni.lv                            1:36:31   +0:43:16  22,6     D
 1970  4589 Dzintars Kerno          1965 SD-Serviss                             1:36:31   +0:43:16  22,6     D
 1971  5171 Raivis Temnovs          1990                                        1:36:32   +0:43:17  22,6     D
 1972  4357 Edgars Ozoliņš          1983                                        1:36:32   +0:43:17  22,6     D
 1973  3587 Ilze Drīksne            1975 Pedāļi griežas!         Merida         1:36:33   +0:43:18  22,6     D
 1974  3165 Liene Konopacka         1971 Talsi                   Fuji           1:36:33   +0:43:18  22,6     D
 1975  3751 Aleksejs Baikovs        1985 Latvijas Dzelzceļš                     1:36:34   +0:43:19  22,6     D
 1976  3436 Mārtiņš Bankovskis      1981                         Merida         1:36:35   +0:43:20  22,6     D
 1977  5160 Ainārs Justs            1980                         Giant          1:36:35   +0:43:20  22,6     D
 1978  4542 Jurijs Abramovs         1950 AT                      Trek           1:36:36   +0:43:21  22,6     D
 1979  3209 Līga Kirkovalde         1970 Latvenergo                             1:36:36   +0:43:21  22,6     D
 1980  3449 Aigars Čekanauskis      1973 Troja SIA                              1:36:36   +0:43:21  22,6     D
 1981  4607 Jānis Pureniņš          1984                                        1:36:37   +0:43:22  22,6     D
 1982  3683 Rudīte Truce            1964 Swedwood Latvia                        1:36:37   +0:43:22  22,6     D
 1983  3351 Inga Ābeļkalne          1977                         Kross          1:36:38   +0:43:23  22,6     D
 1984  4764 Vita Zeidenberga        1978 Citadele                               1:36:40   +0:43:25  22,6     D
 1985  5277 Juris Āboliņš           1971                                        1:36:41   +0:43:26  22,6     D
 1986  4040 Ilona Vucāne            1976                         Author         1:36:41   +0:43:26  22,6     D
 1987  3520 Evita Pētersone         1982 Veloserviss             Rockmachine    1:36:42   +0:43:27  22,6     D
 1988  3232 Baiba Lejiņa            1939 Elīza Racing Team       ZZK            1:36:49   +0:43:34  22,6     D
 1989  3250 Aiga Čikste             1983                                        1:36:50   +0:43:35  22,6     D
 1990  3528 Svetlana Voroncova      1984 Neo                     Merida         1:36:51   +0:43:36  22,6     D
 1991  3309 Antra Pūpola            1985 Krītiņbanda                            1:36:54   +0:43:39  22,6     D
 1992  3258 Jānis Olengovičs        1985 Krītiņbanda                            1:36:54   +0:43:39  22,6     D
 1993  4629 Zane Rukupa             1986 Rīgas satiksme/AKC                     1:36:55   +0:43:40  22,5     D
 1994  4071 Jekaterina Plaksina     1986 Universitātes Vetfonds                 1:36:56   +0:43:41  22,5     D
 1995  2823 Artūrs Višķers          1987 Siguldas novada dome                   1:36:57   +0:43:42  22,5     D
 1996  5281 Ginta Aleksandrova      1978                                        1:37:00   +0:43:45  22,5     D
 1997  3485 Dace Tomiņa             1967 Pedāļi gaisā                           1:37:00   +0:43:45  22,5     D
 1998  4616 Arnis Tomiņš            1968 Pedāļi gaisā            GT             1:37:00   +0:43:45  22,5     D
 1999  5078 Kaspars Jasinkevičs     1970 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Rockmachine    1:37:01   +0:43:46  22,5     D
 2000  4099 Sanita Agarska          1987 SPA                                    1:37:02   +0:43:47  22,5     D
 2001  3975 Sandis Radziņš          1993                                        1:37:02   +0:43:47  22,5     D
 2002  4931 Matīss Mutjanko         1999                         Corratec       1:37:04   +0:43:49  22,5     D
 2003  3663 Vladislavs Bikovs       1982 Swedwood Latvia                        1:37:06   +0:43:51  22,5     D
 2004  2240 Vija Malvesa            1952                                        1:37:09   +0:43:54  22,5     D
 2005  3824 Dzintars Plotņikovs     1972 Latvenergo                             1:37:11   +0:43:56  22,5     D
 2006  3443 Kristīne Adgere         1976                                        1:37:11   +0:43:56  22,5     D
 2007  2913 Juris Naumovs           1949 Grods                                  1:37:14   +0:43:59  22,5     D
 2008  4788 Zanda Neparte           1986                         Merida         1:37:14   +0:43:59  22,5     D
 2009  2715 Jānis Zadiņš            1986                         Merida         1:37:15   +0:44:00  22,5     D
 2010  3813 Dainis Levics           1955 Latvenergo                             1:37:15   +0:44:00  22,5     D
 2011  2587 Inga Roze               1980 Rīga                    Wheeler        1:37:16   +0:44:01  22,5     D
 2012  5101 Sabīne Rozenbaha        1985 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Giant          1:37:16   +0:44:01  22,5     D
 2013  5135 Līga Neilande           1980                         Merida         1:37:17   +0:44:02  22,5     D
 2014  3190 Edvīns Mitāns           1939                         Scott          1:37:18   +0:44:03  22,5     D
 2015  4057 Valters Zeltiņš         1993                         Felt           1:37:19   +0:44:04  22,5     D
 2016  4366 Kaspars Sirmais         1971 Stora Enso Latvija                     1:37:21   +0:44:06  22,4     D
 2017  5048 Juris Gūtmanis          1982 Sportiskie Gūtmanīši                   1:37:21   +0:44:06  22,4     D
 2018  3460 Lāsma Skujāne           1987 MiiT TiiM                              1:37:22   +0:44:07  22,4     D
 2019  4509 Konstantīns Iesalnieks  1978                                        1:37:22   +0:44:07  22,4     D
 2020  3827 Ineta Pugaceviča        1976 Latvenergo                             1:37:23   +0:44:08  22,4     D
 2021  4636 Arvils Bebris           1975 Rīgas satiksme/AKC                     1:37:23   +0:44:08  22,4     D
 2022  3477 Irīna Odziņa            1973 Virsotne/Marmot         GT             1:37:23   +0:44:08  22,4     D
 2023  3957 Regīna Grundmane        1957                         Merida         1:37:25   +0:44:10  22,4     D
 2024  4662 Vineta Freimane-Medne   1995                                        1:37:25   +0:44:10  22,4     D
 2025  3898 Dace Matisone           1973 SS Arkādijs             Merida         1:37:27   +0:44:12  22,4     D
 2026  3690 Gatis Dubra             1988 Veloserviss                            1:37:27   +0:44:12  22,4     D
 2027  5169 Kaspars Kravčuns        1969 Virsotne/Marmot         Corratec       1:37:28   +0:44:13  22,4     D
 2028  3650 Laura Krūmiņa           1986 SEB banka                              1:37:29   +0:44:14  22,4     D
 2029  3273 Aldis Dūviņš            1947                                        1:37:30   +0:44:15  22,4     D
 2030  4820 Māra Gudakovska         1989 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                1:37:30   +0:44:15  22,4     D
 2031  4129 Miks Dumbris            1988                                        1:37:30   +0:44:15  22,4     D
 2032  3527 Aigars Zukulis          1977 Confisio                               1:37:31   +0:44:16  22,4     D
 2033  3814 Zigmārs Liparts         1979 Latvenergo                             1:37:32   +0:44:17  22,4     D
 2034  5230 Pēteris Jānis Zārds     1967 ZRP                     Stream         1:37:33   +0:44:18  22,4     D
 2035  3505 Sandra Poriņa           1971 Vita-Hanza              Merida         1:37:34   +0:44:19  22,4     D
 2036  5133 Kristīne Groma          1993                                        1:37:35   +0:44:20  22,4     D
 2037  4219 Sintija Bleikša         1972 Smiltene                Hipoint        1:37:36   +0:44:21  22,4     D
 2038  3757 Eva Cielēna             1986 Latvijas Dzelzceļš                     1:37:36   +0:44:21  22,4     D
 2039  3493 Ingrīda Lūse            1968                                        1:37:37   +0:44:22  22,4     D
 2040  3088 Andrejs Trops           1944 Turaida                 Start šosse    1:37:37   +0:44:22  22,4     D
 2041  3300 Andis Paeglis           1959                                        1:37:38   +0:44:23  22,4     D
 2042  5210 Indra Muceniece         1985 NikeRiga Run            Scot           1:37:38   +0:44:23  22,4     D
 2043  4296 Ieva Fūrmane            1982                                        1:37:40   +0:44:25  22,4     D
 2044  4297 Aivars Fūrmanis         1974                                        1:37:40   +0:44:25  22,4     D
 2045  2609 Lauma Pranča            1992 LNT                                    1:37:42   +0:44:27  22,4     D
 2046  4151 Edmunds Lazda           1975 Laide                   Canyon         1:37:44   +0:44:29  22,4     D
 2047  3287 Evija Karlsone          1975 Laima                                  1:37:45   +0:44:30  22,4     D
 2048  3168 Sintija Karule          1988 Veloserviss                            1:37:50   +0:44:35  22,3     D
 2049  3315 Baiba Lenša             1950                         Schwinn        1:37:51   +0:44:36  22,3     D
 2050  4290 Liene Bormane           1988                                        1:37:52   +0:44:37  22,3     D
 2051  4291 Aleksandrs Vasiļjevs    1982                                        1:37:52   +0:44:37  22,3     D
 2052  4085 Deniss Golovačs         1979 Lexel fabrika                          1:37:53   +0:44:38  22,3     D
 2053  4967 Madara Sēja             1989                                        1:37:53   +0:44:38  22,3     D
 2054  5231 Kaspars Zeme            1982 Rīga                    Cube           1:37:59   +0:44:44  22,3     D
 2055  3748 Laila Ungure-Āriņa      1985 Korinta                 Orbea          1:38:01   +0:44:46  22,3     D
 2056  4996 Sentis Strods           1985                         Merida         1:38:01   +0:44:46  22,3     D
 2057  4227 Andris Elksnītis        1952 Tandēms                 Merida         1:38:02   +0:44:47  22,3     D
 2058  4163 Aiva Rudāne             1984 Velopīlēni              Kross          1:38:02   +0:44:47  22,3     D
 2059  4925 Rūdolfs Strautmalis     1998 Veloriba                Giant          1:38:03   +0:44:48  22,3     D
 2060  3039 Miks Mežvēvers          1997                         Giant          1:38:05   +0:44:50  22,3     D
 2061  3160 Daiga Kalnupa           1969 Pedāļi griežas!         Anlen          1:38:07   +0:44:52  22,3     D
 2062  5234 Edvards Egle            1995 R-evolution             Merida         1:38:09   +0:44:54  22,3     D
 2063  4360 Inga Krūmiņa            1983                         Univega        1:38:10   +0:44:55  22,3     D
 2064  4265 Evita Slaidiņa          1991                                        1:38:11   +0:44:56  22,3     D
 2065  4837 Pēteris Šiliņš          1984 Baltic TAXI                            1:38:11   +0:44:56  22,3     D
 2066  4752 Ilona Šaško             1978 Citadele                               1:38:11   +0:44:56  22,3     D
 2067  3103 Kintija Martinova       1985                         Corratec       1:38:12   +0:44:57  22,3     D
 2068  4829 Margots Radionovs       1996 SKII Naukšēni                          1:38:13   +0:44:58  22,2     D
 2069  4402 Inese Priedniece        1959                                        1:38:13   +0:44:58  22,2     D
 2070  4334 Vineta Ozola            1975                         Giant          1:38:16   +0:45:01  22,2     D
 2071  2982 Dainis Grizāns          1973 Latvenergo                             1:38:16   +0:45:01  22,2     D
 2072  5040 Viktors Bulmanis        1991 EMU                     Kellys         1:38:17   +0:45:02  22,2     D
 2073  5076 Diāna Ceika             1976 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Fisher         1:38:19   +0:45:04  22,2     D
 2074  3660 Maksims Balams          1988 Swedwood Latvia                        1:38:21   +0:45:06  22,2     D
 2075  4727 Olga Mikuļaka           1986 Citadele                               1:38:21   +0:45:06  22,2     D
 2076  3795 Andrejs Eglītis         1973 Latvenergo                             1:38:22   +0:45:07  22,2     D
 2077  2956 Raimonds Himenes-Argote 1980 Swedwood Latvia                        1:38:28   +0:45:13  22,2     D
 2078  5288 Alfrēds Ozoliņš         1957                                        1:38:28   +0:45:13  22,2     D
 2079  5029 Krists Krīgers          1997                                        1:38:30   +0:45:15  22,2     D
 2080  5129 Ingus Mozaļevskis       1976                         Trek           1:38:31   +0:45:16  22,2     D
 2081  4011 Kārlis Veiders          1983 Moller Auto Latvia                     1:38:32   +0:45:17  22,2     D
 2082  4705 Maksims Juščenko        1971 Citadele                               1:38:32   +0:45:17  22,2     D
 2083  3466 Juris Kleperis          1962 Latvenergo                             1:38:34   +0:45:19  22,2     D
 2084  4182 Vineta Dimante          1976 SEB banka                              1:38:36   +0:45:21  22,2     D
 2085  5056 Edmunds Rimšāns         1986 [OZK] team              Geminy         1:38:36   +0:45:21  22,2     D
 2086  4883 Maija Brice             1958                                        1:38:37   +0:45:22  22,2     D
 2087  3356 Roberts Baltruks        1987                                        1:38:40   +0:45:25  22,1     D
 2088  3496 Natālija Helmane        1973                                        1:38:41   +0:45:26  22,1     D
 2089  3474 Arvīds Indriksons       1983 Swedwood Latvia                        1:38:42   +0:45:27  22,1     D
 2090  5236 Dzintars Balodis        1971 Vangaži                 Giant          1:38:44   +0:45:29  22,1     D
 2091  4832 Sandis Spakovskis       1996 SKII Naukšēni                          1:38:47   +0:45:32  22,1     D
 2092  4569 Ieva Barone             1985 Makaroni pie Mārtiņa                   1:38:47   +0:45:32  22,1     D
 2093  3716 Krista Lauska           1987 Frukava                 4ever          1:38:48   +0:45:33  22,1     D
 2094  3464 Dace Odiņa              1978                                        1:38:48   +0:45:33  22,1     D
 2095  4226 Ilga Elksnīte           1953 Tandēms                 Merida         1:38:53   +0:45:38  22,1     D
 2096  3648 Andrejs Buhtujevs       1975 Swedwood Latvia                        1:38:55   +0:45:40  22,1     D
 2097  4601 Sarmis Paskevics        1976 Codes malēji            Superior       1:38:56   +0:45:41  22,1     D
 2098  3249 Māra Kuršāne            1954 Kompoc                                 1:38:56   +0:45:41  22,1     D
 2099  3552 Līga Zariņa             1988                                        1:38:57   +0:45:42  22,1     D
 2100  3662 Ance Bērze              1995 Swedwood Latvia                        1:38:59   +0:45:44  22,1     D
 2101  4715 Jānis Ķirsis            1982 Citadele                               1:39:01   +0:45:46  22,1     D
 2102  4322 Evita Bugaja            1997 Merkurs                 Merida         1:39:02   +0:45:47  22,1     D
 2103  4300 Dāvis Gauja             1996 Čokas                                  1:39:02   +0:45:47  22,1     D
 2104  4264 Gunārs Slaide           1975 Baldones Lauvas         Classic        1:39:03   +0:45:48  22,1     D
 2105  4859 Jānis Dislers           1973 Mercor a/s                             1:39:03   +0:45:48  22,1     D
 2106  3457 Ilze Liepkalne          1977 Latvenergo                             1:39:04   +0:45:49  22,1     D
 2107  4105 Zane Dūze               1980                                        1:39:06   +0:45:51  22,0     D
 2108  5251 Kristaps Jēkabsons      1996 Suntaži                 Specialized    1:39:06   +0:45:51  22,0     D
 2109  3142 Solvita Geistere        1970 CSDD                    Scott          1:39:06   +0:45:51  22,0     D
 2110  4793 Ainārs Dzerkals         1970                         Motobecane     1:39:07   +0:45:52  22,0     D
 2111  4561 Ivars Zvaigznonis       1985 Veloserviss                            1:39:08   +0:45:53  22,0     D
 2112  3429 Guntis Cillinbergs      1978 CSDD                    Author         1:39:11   +0:45:56  22,0     D
 2113  4574 Zanda Burve             1996 Siguldas 1.pamatskola                  1:39:16   +0:46:01  22,0     D
 2114  5246 Ilze Jansone            1974 Jūrmala                                1:39:23   +0:46:08  22,0     D
 2115  4700 Dainis Helmanis         1964 Citadele                               1:39:25   +0:46:10  22,0     D
 2116  5161 Agnese Jaundzema        1974 LMT                     KHS            1:39:26   +0:46:11  22,0     D
 2117  4197 Linda Kokarēviča        1971 SEB banka                              1:39:29   +0:46:14  22,0     D
 2118  3892 Uģis Gruzda             1985 Firmus-Evo team         Merida         1:39:29   +0:46:14  22,0     D
 2119  4587 Elita Kārkliņa          1984 Makaroni pie Mārtiņa                   1:39:32   +0:46:17  22,0     D
 2120  3244 Marija Kaņepe           1958                         Anlen          1:39:38   +0:46:23  21,9     D
 2121  3809 Edgars Krastiņš         1959 Latvenergo                             1:39:38   +0:46:23  21,9     D
 2122  5028 Andris Roze             1969 VLR                     Superior       1:39:39   +0:46:24  21,9     D
 2123  3601 Dace Rozenburga         1968 BB-Binnija                             1:39:40   +0:46:25  21,9     D
 2124  4790 Uldis Āns               1984 [OZK]team               Merida         1:39:40   +0:46:25  21,9     D
 2125  4510 Madara Jakobsone        1988                         Felt           1:39:40   +0:46:25  21,9     D
 2126  4652 Līga Dille              1986                         Scott          1:39:40   +0:46:25  21,9     D
 2127  2418 Inta Streiča            1961 Rīga                    Author         1:39:40   +0:46:25  21,9     D
 2128  4084 Joanna Urbanczyik       1980 Lexel fabrika                          1:39:42   +0:46:27  21,9     D
 2129  3428 Edgars Liepiņš          1977 Liepiņi, divi cilvēki un suns
                                                                                1:39:44   +0:46:29  21,9     D
 2130  3497 Daniels Bērziņš         1998 Slīmesti                GT             1:39:45   +0:46:30  21,9     D
 2131  2381 Imants Pastors          1960 Carnikavas pašvaldība   Giant          1:39:46   +0:46:31  21,9     D
 2132  3753 Artūrs Bite             1984 Latvijas Dzelzceļš                     1:39:48   +0:46:33  21,9     D
 2133  4513 Sandra Platniece        1984                         Cube           1:39:49   +0:46:34  21,9     D
 2134  5282 Mārtiņš Bramanis        1986                                        1:39:50   +0:46:35  21,9     D
 2135  5126 Reinis Onužāns          1986                         Trek           1:39:52   +0:46:37  21,9     D
 2136  4499 Janīna Vaivode          1972                         Classic        1:39:54   +0:46:39  21,9     D
 2137  3414 Katrīne Strode          1981 Universitātes Vetfonds                 1:39:54   +0:46:39  21,9     D
 2138  3532 Kristers Plētiens       1998 Stora Enso Latvija                     1:39:57   +0:46:42  21,9     D
 2139  4190 Gunta Leite             1983 SEB banka                              1:40:00   +0:46:45  21,9     D
 2140  3294 Guna Stikāne            1995                         Merida         1:40:01   +0:46:46  21,8     D
 2141  3355 Ineta Vintere           1969                         Corratec       1:40:01   +0:46:46  21,8     D
 2142  3556 Teiksma Baikova         1963 SEB banka                              1:40:05   +0:46:50  21,8     D
 2143  3439 Jevgēnijs Osaulenko     1941                         Koga Miyata    1:40:06   +0:46:51  21,8     D
 2144  2617 Dita Jansone            1976 LNT                                    1:40:08   +0:46:53  21,8     D
 2145  4523 Jana Brokāne            1987 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:40:09   +0:46:54  21,8     D
 2146  4675 Oksana Popova           1982 VMS Group Velo Team                    1:40:13   +0:46:58  21,8     D
 2147  3958 Austra Kovaļenko        1961                         Merida         1:40:15   +0:47:00  21,8     D
 2148  2809 Solveiga Lāce           1983                                        1:40:17   +0:47:02  21,8     D
 2149  4753 Aleksandra Ščerbina     1975 Citadele                               1:40:18   +0:47:03  21,8     D
 2150  3383 Elīna Znotēna           1977                         Bauer          1:40:19   +0:47:04  21,8     D
 2151  5002 Ritvars Šteins          1986                                        1:40:21   +0:47:06  21,8     D
 2152  3330 Ēriks Baķis             1958                         Merida         1:40:23   +0:47:08  21,8     D
 2153  2423 Liene Skreija           1986 Smeldze                 Mixt           1:40:28   +0:47:13  21,7     D
 2154  3849 Andis Vimba             1956 Latvenergo                             1:40:29   +0:47:14  21,7     D
 2155  4021 Andris Bogomolovs       1982 Moller Auto Latvia                     1:40:29   +0:47:14  21,7     D
 2156  3465 Sandra Sāviča           1959                                        1:40:30   +0:47:15  21,7     D
 2157  5147 Mārtiņš Balodis         1979 Baltikums                              1:40:31   +0:47:16  21,7     D
 2158  2197 Ēriks Jurevskis         1975 Latvijas dzelzceļš      Cube           1:40:34   +0:47:19  21,7     D
 2159  2924 Arnis Maculevičs        1965 Latvijas Dzelzceļš                     1:40:37   +0:47:22  21,7     D
 2160  3654 Inesis Malvess          1943 Širmeļi                 Classic        1:40:40   +0:47:25  21,7     D
 2161  4077 Kārlis Čoka             1978 Universitātes Vetfonds                 1:40:40   +0:47:25  21,7     D
 2162  4321 Sandra Čoka             1977 Universitātes Vetfonds                 1:40:40   +0:47:25  21,7     D
 2163  5072 Pēteris Kokums          1983 Laima                                  1:40:42   +0:47:27  21,7     D
 2164  3636 Ingrīda Veikša          1958                         Head           1:40:42   +0:47:27  21,7     D
 2165  4994 Ilze Skuja              1984                                        1:40:43   +0:47:28  21,7     D
 2166  3516 Liene Rudzīte           1986                                        1:40:44   +0:47:29  21,7     D
 2167  4689 Indra Deičmane          1973 Citadele                               1:40:44   +0:47:29  21,7     D
 2168  4792 Elīna Dambekalne        1975                                        1:40:45   +0:47:30  21,7     D
 2169  4761 Aivija Vītola           1967 Citadele                               1:40:45   +0:47:30  21,7     D
 2170  2132 Sandris Kaparkalējs     1972 Mežmalas MTB            ZZK            1:40:45   +0:47:30  21,7     D
 2171  4506 Linda Dombrovska        1978                                        1:40:46   +0:47:31  21,7     D
 2172  4846 Kristaps Rudzītis       1981 ZZK                     Specialized    1:40:46   +0:47:31  21,7     D
 2173  4519 Zigmārs Zaķis           1979                                        1:40:47   +0:47:32  21,7     D
 2174  5073 Guna Āboltiņa           1988 Laima                                  1:40:50   +0:47:35  21,7     D
 2175  5036 Mārtiņš Medens          1974                         Merida         1:40:53   +0:47:38  21,7     D
 2176  3292 Jūlija Tarasova         1984 Elizabete                              1:40:53   +0:47:38  21,7     D
 2177  2778 Juris Brinkmanis        1975 Wilo                    BMW            1:40:54   +0:47:39  21,7     D
 2178  4024 Māris Krasts            1975 Moller Auto Latvia                     1:40:55   +0:47:40  21,7     D
 2179  3479 Alise Kalvāne           1998 Kukadizains             Specialized    1:41:03   +0:47:48  21,6     D
 2180  3004 Inese Strazdiņa         1971 Skandi Motors                          1:41:03   +0:47:48  21,6     D
 2181  3625 Matīss Krištobans       1982 Citadele                               1:41:04   +0:47:49  21,6     D
 2182  3606 Binnija Ārberga         1976 BB-Binnija                             1:41:07   +0:47:52  21,6     D
 2183  4338 Vladimirs Izmailovs     1975                         Handmake       1:41:08   +0:47:53  21,6     D
 2184  3948 Leonīds Rozenbergs      1955                         Stream         1:41:09   +0:47:54  21,6     D
 2185  5042 Laura Griškena          1985                                        1:41:09   +0:47:54  21,6     D
 2186  4090 Igors Kaširins          1984 Troja SIA                              1:41:11   +0:47:56  21,6     D
 2187  5031 Anna Ozoliņa            1994 LācimGrūti              Rockmachine    1:41:11   +0:47:56  21,6     D
 2188  3379 Ainārs Spruģēvics       1979                         Merida         1:41:11   +0:47:56  21,6     D
 2189  5267 Kārlis Goldmanis        1985 Rīga                    Trek 3700      1:41:12   +0:47:57  21,6     D
 2190  3415 Raimonds Jakovickis     1969 Swedwood Latvia                        1:41:12   +0:47:57  21,6     D
 2191  3296 Signe Buiķe             1983                                        1:41:14   +0:47:59  21,6     D
 2192  3740 Katrīna Sirmā           1994 RRS                                    1:41:18   +0:48:03  21,6     D
 2193  3619 Reinis Endijs Kalniņš   1998                                        1:41:18   +0:48:03  21,6     D
 2194  4072 Ilze Matīse             1969 Universitātes Vetfonds                 1:41:18   +0:48:03  21,6     D
 2195  3334 Laima Tīruma            1952 RR Team Gliemeži        ZZK            1:41:18   +0:48:03  21,6     D
 2196  4540 Dārta Rudi              1993 Sigulda                 Rockmachine    1:41:20   +0:48:05  21,6     D
 2197  3582 Sabīne Čekstere         1983                                        1:41:22   +0:48:07  21,6     D
 2198  4317 Vilnis Gavariņš         1954 Latvijas Lifts-Šindlers American Eagle 1:41:23   +0:48:08  21,6     D
 2199  3806 Guntis Kazāks           1967 Latvenergo                             1:41:24   +0:48:09  21,5     D
 2200  5099 Oskars Krakts           1983 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Trek           1:41:25   +0:48:10  21,5     D
 2201  4999 Armands Štamers         1999 Ave Kurjers             Merida         1:41:26   +0:48:11  21,5     D
 2202  4731 Agnese Ozola            1981 Citadele                               1:41:28   +0:48:13  21,5     D
 2203  4460 Romāns Paškovskis       1988 Montekristo             Merida         1:41:28   +0:48:13  21,5     D
 2204  3404 Ģirts Roļskijs          1972 Ave Kurjers             Superior       1:41:29   +0:48:14  21,5     D
 2205  3363 Inese Biteniece         1977 MRT                                    1:41:30   +0:48:15  21,5     D
 2206  4326 Jevgēnijs Burecs        1988                         Cube           1:41:32   +0:48:17  21,5     D
 2207  3627 Oksana Peisahovica      1973                                        1:41:32   +0:48:17  21,5     D
 2208  3700 Elita Peresoļaka        1986 Valmieras piens                        1:41:33   +0:48:18  21,5     D
 2209  4807 Jānis Žagars            1977                                        1:41:35   +0:48:20  21,5     D
 2210  3057 Andris Lukjanovs        1995 Veloserviss                            1:41:36   +0:48:21  21,5     D
 2211  4786 Edgars Linde            1963 LLKC                                   1:41:40   +0:48:25  21,5     D
 2212  4383 Laine Upmale            1990 CSDD                                   1:41:40   +0:48:25  21,5     D
 2213  3417 Krišs Mihejevs          1998                         Cube           1:41:41   +0:48:26  21,5     D
 2214  3180 Pauls Zaķis             1993                                        1:41:43   +0:48:28  21,5     D
 2215  3513 Inese Darbiniece        1977                         Merida         1:41:46   +0:48:31  21,5     D
 2216  4038 Linda Pacēviča          1979                                        1:41:50   +0:48:35  21,5     D
 2217  3533 Anete Andersone         1972                         Specialized    1:41:50   +0:48:35  21,5     D
 2218  2601 Ilze Cīrule             1988 RR-Gliemeži                            1:41:53   +0:48:38  21,4     D
 2219  2427 Edgars Nagla            1986 RR-Gliemeži                            1:41:54   +0:48:39  21,4     D
 2220  2428 Andis Cīrulis           1986 RR-Gliemeži                            1:41:54   +0:48:39  21,4     D
 2221  4391 Linda Jansone           1980                         Specialized    1:41:54   +0:48:39  21,4     D
 2222  4780 Liene Jakuška           1986 Pernod Ricard Latvia                   1:41:57   +0:48:42  21,4     D
 2223  5089 Juris Mažukna           1980 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Author         1:41:57   +0:48:42  21,4     D
 2224  4173 Rita Šteinberga         1969 Tele2                                  1:41:58   +0:48:43  21,4     D
 2225  4621 Ieva Vītola             1991                         GT             1:42:00   +0:48:45  21,4     D
 2226  2412 Agnese Tutina           1987 draugiem.lv                            1:42:00   +0:48:45  21,4     D
 2227  3455 Inga Balode             1984                         Sensa          1:42:01   +0:48:46  21,4     D
 2228  4686 Olga Buka               1984 Citadele                               1:42:05   +0:48:50  21,4     D
 2229  3534 Kārlis Kalnmanis        1998 Wilo                    CTM            1:42:06   +0:48:51  21,4     D
 2230  4416 Arvis Švanks            1971 Latvijas Finieris                      1:42:08   +0:48:53  21,4     D
 2231  4263 Linda Sīmane            1992 Smiltene                BH             1:42:10   +0:48:55  21,4     D
 2232  3408 Lelde Rinča             1979 Kompoc                                 1:42:12   +0:48:57  21,4     D
 2233  3495 Ligita Leitlande        1970                         Avelanche      1:42:15   +0:49:00  21,4     D
 2234  4869 Aigars Bērziņš          1973 Laima                                  1:42:15   +0:49:00  21,4     D
 2235  3642 Zigmārs Liepiņš         1986 Ceru ģimene                            1:42:19   +0:49:04  21,4     D
 2236  2942 Renārs Rozentāls        1983 Ceru ģimene                            1:42:19   +0:49:04  21,4     D
 2237  3542 Ainārs Balodis          1980 Nordi                   Cube           1:42:20   +0:49:05  21,4     D
 2238  4501 Andris Porietis         1964                         Rockmachine    1:42:24   +0:49:09  21,3     D
 2239  4894 Rainers Ķesters         1998                         Trek           1:42:27   +0:49:12  21,3     D
 2240  4483 Pēteris Silarājs        1999 Ventspils Jaunrades nams               1:42:28   +0:49:13  21,3     D
 2241  4707 Gunita Kļava            1984 Citadele                               1:42:28   +0:49:13  21,3     D
 2242  5205 Armands Upītis          1996 Siguldas 1.pamatskola                  1:42:28   +0:49:13  21,3     D
 2243  4350 Modris Paeglītis        1972                                        1:42:30   +0:49:15  21,3     D
 2244  4980 Arta Kronberga          1971                                        1:42:30   +0:49:15  21,3     D
 2245  5172 Liene Jenca             1982                         Cannondale     1:42:34   +0:49:19  21,3     D
 2246  2199 Daiga Jurēvica          1969 Carnikavas pašvaldība   American eagle 1:42:34   +0:49:19  21,3     D
 2247  3285 Dana Krastiņa           1976 Elizabete                              1:42:35   +0:49:20  21,3     D
 2248  4074 Aleksandrs Marjevics    1977 Universitātes Vetfonds                 1:42:39   +0:49:24  21,3     D
 2249  4033 Irina Kostina           1982                         Merida         1:42:41   +0:49:26  21,3     D
 2250  4232 Kristers Ģērmanis       1999 Savējais                ZZK            1:42:41   +0:49:26  21,3     D
 2251  3507 Andrejs Antonovs        1950                         Scott          1:42:42   +0:49:27  21,3     D
 2252  5000 Daina Štāle             1978 Bergs                   KHS            1:42:45   +0:49:30  21,3     D
 2253  5001 Jānis Štāls             1978 Bergs                   KHS            1:42:45   +0:49:30  21,3     D
 2254  5249 Andris Uzuliņš          1983 Tukums                  MTB            1:42:45   +0:49:30  21,3     D
 2255  4462 Guntars Sargūns         1976 Montekristo             Merida         1:42:46   +0:49:31  21,3     D
 2256  5062 Atvars Bodnieks         1937                                        1:42:47   +0:49:32  21,3     D
 2257  4875 Zigmunds Cergulis       1976                         Rockmachine    1:42:48   +0:49:33  21,3     D
 2258  4464 Inga Jerčaka            1988 ebike/4ever             Retro          1:42:50   +0:49:35  21,2     D
 2259  4465 Renāte Jerčaka          1992 ebike                   Retro          1:42:50   +0:49:35  21,2     D
 2260  3430 Marija Tramdaha         1995 Swedwood Latvia                        1:42:50   +0:49:35  21,2     D
 2261  3931 Ligita Eida             1970                                        1:42:51   +0:49:36  21,2     D
 2262  3772 Gunārs Teivāns          1974 Latvijas Dzelzceļš                     1:42:52   +0:49:37  21,2     D
 2263  4976 Juris Grīgs             1995                         Merida         1:42:52   +0:49:37  21,2     D
 2264  5233 Evelīna Priede          1999 Jūrmala                                1:42:56   +0:49:41  21,2     D
 2265  4452 Kārlis Lapiņš           1954 Smiltene                Giant          1:42:59   +0:49:44  21,2     D
 2266  4378 Vēsma Laicāne           1984                                        1:43:00   +0:49:45  21,2     D
 2267  5240 Andris Savickis         1970 Ulbroka                 Focus          1:43:01   +0:49:46  21,2     D
 2268  4836 Inga Dubovska-Neimane   1986 Baltic TAXI                            1:43:01   +0:49:46  21,2     D
 2269  4843 Andris Apšvalks         1986 Baltic TAXI                            1:43:02   +0:49:47  21,2     D
 2270  3339 Ivita Puriņa            1974 PwC                                    1:43:03   +0:49:48  21,2     D
 2271  5207 Oļģerts Belmanis        1938 Latvello                Canondale      1:43:04   +0:49:49  21,2     D
 2272  3197 Juris Bērziņš           1964                         Peugeot        1:43:05   +0:49:50  21,2     D
 2273  4502 Sanda Poriete           1999                                        1:43:07   +0:49:52  21,2     D
 2274  5011 Agris Porejs            1968 Baltijas Biroju Tehnoloģijas
                                                                                1:43:09   +0:49:54  21,2     D
 2275  4555 Inese Limbuka           1986 McĀbols                 Phill Rogger   1:43:12   +0:49:57  21,2     D
 2276  4646 Sergejs Kļimakovs       1985 Publicum Group                         1:43:15   +0:50:00  21,2     D
 2277  3235 Anda Zolmane            1967 Latvenergo                             1:43:17   +0:50:02  21,2     D
 2278  3675 Elīna Rode              1989 Swedwood Latvia                        1:43:18   +0:50:03  21,2     D
 2279  3562 Ilze Lukoševiča         1972                         Merida         1:43:19   +0:50:04  21,1     D
 2280  3319 Gints Zvirgzds          1987 Swedwood Latvia                        1:43:21   +0:50:06  21,1     D
 2281  5175 Dāvis Muižnieks         1981 [OZK] team              Merida         1:43:26   +0:50:11  21,1     D
 2282  3901 Dace Skadiņa            1989 Korinta                 Chamonix       1:43:28   +0:50:13  21,1     D
 2283  3793 Mārīte Dubrovska        1976 Latvenergo                             1:43:31   +0:50:16  21,1     D
 2284  4840 Liena Briede            1982 Baltic TAXI                            1:43:31   +0:50:16  21,1     D
 2285  4127 Linda Tauriņa           1993 Veloserviss             Scott          1:43:31   +0:50:16  21,1     D
 2286  4516 Jānis Smilga            1971                         Dema           1:43:32   +0:50:17  21,1     D
 2287  4609 Elvijs Klāvs Rupmejs    1997 Siguldas 1.pamatskola                  1:43:34   +0:50:19  21,1     D
 2288  4254 Ivars Mozga             1982 Ķepainie                Cannondale     1:43:34   +0:50:19  21,1     D
 2289  4255 Evija Mozga             1983 Ķepainie                Ferrini        1:43:34   +0:50:19  21,1     D
 2290  2447 Kristīne Turkina-Beināre
                                    1985 tvnet                                  1:43:35   +0:50:20  21,1     D
 2291  4900 Arturs Mihejevs         1999                         Cube           1:43:37   +0:50:22  21,1     D
 2292  4768 Liene Baumane           1986 Baumaņi                                1:43:40   +0:50:25  21,1     D
 2293  3833 Armands Sabulis         1959 Latvenergo                             1:43:41   +0:50:26  21,1     D
 2294  3559 Santa Seņkāne           1970                                        1:43:41   +0:50:26  21,1     D
 2295  4390 Miks Kondratovičs       1989 Gandrs                                 1:43:45   +0:50:30  21,1     D
 2296  4503 Māris Aušeks            1944                                        1:43:47   +0:50:32  21,1     D
 2297  4547 Gunārs Severs           1948                         Kalkoff        1:43:50   +0:50:35  21,0     D
 2298  4750 Valdis Strupčenko       1972 Citadele                               1:43:51   +0:50:36  21,0     D
 2299  5195 Evita Ernestone         1983 Talsi                                  1:43:57   +0:50:42  21,0     D
 2300  3956 Anda Briede             1968                         Trek           1:43:58   +0:50:43  21,0     D
 2301  4053 Madara Putniece         1984                         Merida         1:44:00   +0:50:45  21,0     D
 2302  4139 Lelde Taube             1989                         Rockmachine    1:44:01   +0:50:46  21,0     D
 2303  4136 Mārcis Ozols            1984                         Rockmachine    1:44:01   +0:50:46  21,0     D
 2304  5136 Liene Dobele            1981                                        1:44:02   +0:50:47  21,0     D
 2305  4586 Laura Kaudze            1979 Garām ejot              Trek           1:44:03   +0:50:48  21,0     D
 2306  4318 Dainis Jankovičs        1971 Latvijas Lifts-Šindlers Merida         1:44:04   +0:50:49  21,0     D
 2307  4384 Monta Vējiņa            1998 viesulis                               1:44:06   +0:50:51  21,0     D
 2308  4552 Kristīne Kalniņa        1970 McĀbols                 Focus          1:44:10   +0:50:55  21,0     D
 2309  4924 Karlīna Strautmale      1996 Veloriba                Gazelle        1:44:11   +0:50:56  21,0     D
 2310  4119 Valdis Savickis         1979 GBMiņš                  Specialized    1:44:12   +0:50:57  21,0     D
 2311  2413 Aigars Runčis           1986 draugiem.lv                            1:44:17   +0:51:02  21,0     D
 2312  4215 Kristīne Behmane        1985                                        1:44:17   +0:51:02  21,0     D
 2313  4592 Zane Ķempe              1981 Viena kā pirksts        Merida         1:44:20   +0:51:05  20,9     D
 2314  3480 Modris Dolbāns          1964                                        1:44:24   +0:51:09  20,9     D
 2315  3541 Gundega Caune           1979 Nordi                   Merida         1:44:24   +0:51:09  20,9     D
 2316  4549 Evija Veidemane         1975                                        1:44:24   +0:51:09  20,9     D
 2317  4872 Artis Jāne              1979 Laima                                  1:44:26   +0:51:11  20,9     D
 2318  3461 Daina Linde             1957                         Shimano        1:44:26   +0:51:11  20,9     D
 2319  3503 Dace Kokina             1978 Laima                                  1:44:27   +0:51:12  20,9     D
 2320  4061 Anete Briņķe            1995 Universitātes Vetfonds                 1:44:27   +0:51:12  20,9     D
 2321  4720 Gvido Liepiņš           1981 Citadele                               1:44:27   +0:51:12  20,9     D
 2322  5140 Viktors Stupins         1933 Latvijas Dzelzceļš      ZZK            1:44:29   +0:51:14  20,9     D
 2323  4694 Timurs Galijevs         1981 Citadele                               1:44:30   +0:51:15  20,9     D
 2324  2733 Edgars Tālmanis         1983 A-komanda               Cube           1:44:30   +0:51:15  20,9     D
 2325  3515 Ludmila Jefimova        1975 Troja SIA                              1:44:32   +0:51:17  20,9     D
 2326  5100 Bernhards Zaumanis      1992 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 ZZK            1:44:33   +0:51:18  20,9     D
 2327  4056 Ricards Vuskans         1997                         Trek           1:44:36   +0:51:21  20,9     D
 2328  2618 Aivars Narbuts          1973 Ceļu policija           ZZK            1:44:36   +0:51:21  20,9     D
 2329  4605 Jānis Prindulis         1980                                        1:44:36   +0:51:21  20,9     D
 2330  4604 Līga Prindule           1981                                        1:44:36   +0:51:21  20,9     D
 2331  4534 Zane Zlemeša            1988 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:44:37   +0:51:22  20,9     D
 2332  4595 Olafs Lasmanis          1974                                        1:44:37   +0:51:22  20,9     D
 2333  4100 Roberts Altmanis        1999                                        1:44:39   +0:51:24  20,9     D
 2334  4157 Uldis Ozols             1958                                        1:44:41   +0:51:26  20,9     D
 2335  3152 Andris Vējiņš           1973 Viesulis                               1:44:41   +0:51:26  20,9     D
 2336  3359 Marika Kalnupa          1994 Pedāļi griežas!         ZZK            1:44:43   +0:51:28  20,9     D
 2337  3614 Maija Cāne              1993                                        1:44:45   +0:51:30  20,9     D
 2338  2821 Elizabete Lāce          1996 Sporta laboratorija                    1:44:46   +0:51:31  20,9     D
 2339  4708 Ketija Kņazeva          1984 Citadele                               1:44:47   +0:51:32  20,9     D
 2340  5227 Mārtiņš Šaško           1978 Rīga                    Cube           1:44:48   +0:51:33  20,8     D
 2341  2820 Elīna Lāce              1996 Sporta laboratorija                    1:44:48   +0:51:33  20,8     D
 2342  5021 Kristofers Lembergs     1995                         ZZK            1:44:51   +0:51:36  20,8     D
 2343  4599 Vladimirs Maslinarskis  1975                                        1:44:52   +0:51:37  20,8     D
 2344  3510 Madara Mazkalne         1985 PwC                                    1:44:52   +0:51:37  20,8     D
 2345  4990 Nauris Petrovics        1973                         Specialized    1:44:52   +0:51:37  20,8     D
 2346  3820 Iveta Maslinarska       1978 Latvenergo                             1:44:52   +0:51:37  20,8     D
 2347  3161 Aleksandrs Starotoņenko 1941                                        1:44:53   +0:51:38  20,8     D
 2348  3508 Inese Sirmā             1970 Stora Enso Latvija                     1:44:55   +0:51:40  20,8     D
 2349  4214 Druvis Atars            1984                         Felt           1:44:55   +0:51:40  20,8     D
 2350  4213 Sanita Atare            1986                         Felt           1:44:55   +0:51:40  20,8     D
 2351  3719 Laila Jirgensone        1974                         Giant          1:44:57   +0:51:42  20,8     D
 2352  3991 Mareks Emsiņš           1982 Ceru ģimene                            1:44:59   +0:51:44  20,8     D
 2353  4745 Edmunds Simonovs        1967 Citadele                               1:45:00   +0:51:45  20,8     D
 2354  4650 Zane Apele              1982                                        1:45:01   +0:51:46  20,8     D
 2355  4612 Aivars Spūlis           1979 Mazie Spūlīši           Dema           1:45:02   +0:51:47  20,8     D
 2356  4613 Bruno Spūlis            1997 Mazie Spūlīši           Merida         1:45:02   +0:51:47  20,8     D
 2357  4775 Arnis Kramzaks          1953                                        1:45:04   +0:51:49  20,8     D
 2358  5209 Aigars Kļaviņš          1984 NikeRiga Run            GT             1:45:05   +0:51:50  20,8     D
 2359  5303 Armands Beresinevičs    1969                                        1:45:06   +0:51:51  20,8     D
 2360  5193 Zane Marhileviča        1982 Rīga                    Cube           1:45:06   +0:51:51  20,8     D
 2361  2648 Jānis Glāzers           1964 fotoGlazers             Kross          1:45:07   +0:51:52  20,8     D
 2362  4146 Katrīna Hartmane        1985                                        1:45:09   +0:51:54  20,8     D
 2363  4149 Artūrs Kļaviņš          1986                                        1:45:09   +0:51:54  20,8     D
 2364  4497 Baiba Močāne            1979 Gjensidige Baltic                      1:45:10   +0:51:55  20,8     D
 2365  4870 Melita Multiņa          1972 Laima                                  1:45:14   +0:51:59  20,8     D
 2366  3398 Anna Muratova           1980                                        1:45:15   +0:52:00  20,8     D
 2367  4763 Diāna Zariņa            1966 Citadele                               1:45:15   +0:52:00  20,8     D
 2368  5270 Māris Mozga             1977                                        1:45:17   +0:52:02  20,8     D
 2369  5269 Kristīne Ņesterova      1982                                        1:45:18   +0:52:03  20,7     D
 2370  4915 Juris Starostnieks      1981 Dutch Bike                             1:45:18   +0:52:03  20,7     D
 2371  3435 Intra Liepiņa           1957 Liepiņi, divi cilvēki un suns
                                                                                1:45:19   +0:52:04  20,7     D
 2372  4899 Laila Meinarda          1987                                        1:45:20   +0:52:05  20,7     D
 2373  3387 Sarma Bērziņa           1961                         Corratec       1:45:20   +0:52:05  20,7     D
 2374  5182 Arnis Lesiņš            1987                                        1:45:21   +0:52:06  20,7     D
 2375  3390 Baiba Dreimane          1983 CSDD                                   1:45:25   +0:52:10  20,7     D
 2376  3506 Eduards Lasis           1979 Swedwood Latvia                        1:45:27   +0:52:12  20,7     D
 2377  4252 Evija Līva              1982                         Trek           1:45:29   +0:52:14  20,7     D
 2378  3009 Elīna Sala              1988 Itera Latvija           Frontier FS    1:45:31   +0:52:16  20,7     D
 2379  3557 Madara Kalpiņa          1994 UMMMKK                  Ērenpreiss     1:45:32   +0:52:17  20,7     D
 2380  2824 Jeļena Zarandija        1960 Siguldas novada dome    Panther        1:45:34   +0:52:19  20,7     D
 2381  4002 Dace Ezeriete           1975 Moller Auto Latvia                     1:45:36   +0:52:21  20,7     D
 2382  2622 Sanda Vilka             1984 LNT                                    1:45:38   +0:52:23  20,7     D
 2383  4827 Ilva Paidere            1986 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                1:45:41   +0:52:26  20,7     D
 2384  4998 Dāvis Šleija            1979 Inga un čaiņiki                        1:45:44   +0:52:29  20,7     D
 2385  4734 Karolis Pilipauskas     1986 Citadele                               1:45:44   +0:52:29  20,7     D
 2386  2432 Ieva Tetere             1969 SEB                                    1:45:47   +0:52:32  20,7     D
 2387  5186 Gintars Roziņš          1993 Jelgava                 Head           1:45:49   +0:52:34  20,6     D
 2388  4106 Gunārs Dūzis            1950                                        1:45:51   +0:52:36  20,6     D
 2389  4614 Roberts Suharevs        1996 Siguldas 1.pamatskola                  1:45:53   +0:52:38  20,6     D
 2390  4901 Zane Muceniece          1992                                        1:45:54   +0:52:39  20,6     D
 2391  4696 Oksana Golubeva         1984 Citadele                               1:45:56   +0:52:41  20,6     D
 2392  4047 Linda Kalniņa           1980 Labā feja                              1:45:58   +0:52:43  20,6     D
 2393  4972 Anastasija Čekriževa    1988 Cekrizev Team                          1:45:58   +0:52:43  20,6     D
 2394  4695 Dace Gertnere           1974 Citadele                               1:46:05   +0:52:50  20,6     D
 2395  2604 Līga Dravniece          1975                                        1:46:05   +0:52:50  20,6     D
 2396  4060 Aigars Briņķis          1969 Universitātes Vetfonds                 1:46:06   +0:52:51  20,6     D
 2397  4903 Guntars Pavārs          1975                         Merida         1:46:08   +0:52:53  20,6     D
 2398  4898 Laura Meinarda          1987                                        1:46:08   +0:52:53  20,6     D
 2399  5254 Agnese Evarsone         1984 Rīga                                   1:46:09   +0:52:54  20,6     D
 2400  2810 Ilze Lūkina             1967 Siguldas novada dome                   1:46:12   +0:52:57  20,6     D
 2401  2457 Vita Miļūna             1985 Smeldze                                1:46:13   +0:52:58  20,6     D
 2402  4871 Jeļena Dubrovska        1986 Laima                                  1:46:16   +0:53:01  20,6     D
 2403  2804 Mihails Horoškins       1984 Grifs AG                Author         1:46:18   +0:53:03  20,6     D
 2404  5179 Daina Mežecka           1972                                        1:46:18   +0:53:03  20,6     D
 2405  5035 Ingmārs Felcis          1990 Vienoti dažādībā!                      1:46:23   +0:53:08  20,5     D
 2406  3567 Kristīne Riekstiņa      1975 Kamparkalns             Author         1:46:27   +0:53:12  20,5     D
 2407  3935 Jolanta Strazdiņa       1974                         Trek           1:46:28   +0:53:13  20,5     D
 2408  3918 Inga Lagzdiņa           1972                                        1:46:30   +0:53:15  20,5     D
 2409  3579 Nadežda Gavronova       1983 LDz                     ZZK            1:46:38   +0:53:23  20,5     D
 2410  5143 Signe Laksa             1990 maratoni.lv                            1:46:44   +0:53:29  20,5     D
 2411  3484 Krista Kreicberga-Neija 1979                                        1:46:47   +0:53:32  20,5     D
 2412  3923 Lolita Baltmane         1978                         Panther        1:46:48   +0:53:33  20,5     D
 2413  3940 Vineta Smilga           1978 BPT-braucam pa trako!                  1:46:52   +0:53:37  20,4     D
 2414  4095 Sigita Griķe            1995                                        1:46:55   +0:53:40  20,4     D
 2415  2830 Iļja Horoškins          1999 Grifs AG                               1:47:01   +0:53:46  20,4     D
 2416  4272 Toms Zeleznevs          1975 Ductus                  Lodka          1:47:03   +0:53:48  20,4     D
 2417  4747 Kristīne Sproģe         1981 Citadele                               1:47:04   +0:53:49  20,4     D
 2418  4304 Mareks Kanops           1995 Čokas                                  1:47:06   +0:53:51  20,4     D
 2419  2699 Gints Bērziņš           1994 Peri vello žiPeri       Superior       1:47:06   +0:53:51  20,4     D
 2420  4472 Marta Šiliņa            1994                                        1:47:06   +0:53:51  20,4     D
 2421  3773 Māris Trautmanis        1981 Latvijas Dzelzceļš                     1:47:07   +0:53:52  20,4     D
 2422  4292 Mārtiņš Bružus          1990 Čokas                                  1:47:09   +0:53:54  20,4     D
 2423  4022 Māris Kviesis           1982 Moller Auto Latvia                     1:47:12   +0:53:57  20,4     D
 2424  5170 Intars Ešenbergs        1982                                        1:47:14   +0:53:59  20,4     D
 2425  4854 Māris Zalzmanis         1988 ZZK                     ZZK            1:47:16   +0:54:01  20,4     D
 2426  4076 Dagnija Meiere          1994 Universitātes Vetfonds                 1:47:18   +0:54:03  20,4     D
 2427  4140 Deniss Peļņa            1987 bent.lv                 bent           1:47:20   +0:54:05  20,4     D
 2428  2800 Elita Zeļģe             1966 Jūrmala                 Wheeler        1:47:28   +0:54:13  20,3     D
 2429  4413 Daina Poriete           1987 Zemenītes                              1:47:28   +0:54:13  20,3     D
 2430  5003 Inese Zeļģe             1987                         Sarda          1:47:30   +0:54:15  20,3     D
 2431  3347 Madara Žeikare          1991 Grods                                  1:47:30   +0:54:15  20,3     D
 2432  3904 Ilze Kļaviņa            1981                                        1:47:31   +0:54:16  20,3     D
 2433  3947 Egija Justamente        1996                         Kross          1:47:34   +0:54:19  20,3     D
 2434  4310 Modrīte Sermule         1958 Skulte                                 1:47:34   +0:54:19  20,3     D
 2435  3531 Jolanta Sinka           1967                                        1:47:36   +0:54:21  20,3     D
 2436  4717 Diāna Larionova         1989 Citadele                               1:47:38   +0:54:23  20,3     D
 2437  4676 Inese Strode            1985 VMS Group Velo Team                    1:47:40   +0:54:25  20,3     D
 2438  4410 Inese Mežiniece         1983                                        1:47:43   +0:54:28  20,3     D
 2439  4323 Elizabete Šterna        1998 Merkurs                 Scott          1:47:44   +0:54:29  20,3     D
 2440  4199 Andris Raičenoks-Raišonoks
                                    1983 SEB banka                              1:47:49   +0:54:34  20,3     D
 2441  3086 Adrians Reikmanis       1999                                        1:47:51   +0:54:36  20,3     D
 2442  5098 Diāna Korbe             1973 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Velobergs      1:47:53   +0:54:38  20,2     D
 2443  2632 Toms Birznieks          1991 LNT                                    1:47:55   +0:54:40  20,2     D
 2444  4041 Iveta Zāģere            1965                         Dema           1:47:57   +0:54:42  20,2     D
 2445  5054 Līga Ozola              1988                                        1:48:01   +0:54:46  20,2     D
 2446  5173 Miks Maļinovskis        1996 Nurmiži                 ZZK            1:48:02   +0:54:47  20,2     D
 2447  5174 Māris Maļinovskis       1965 Nurmiži                 GT             1:48:02   +0:54:47  20,2     D
 2448  3456 Inga Gūtmane            1976                                        1:48:03   +0:54:48  20,2     D
 2449  4873 Baiba Puriņa            1981 Laima                                  1:48:08   +0:54:53  20,2     D
 2450  4995 Elīna Strode            1986                         ZZK            1:48:11   +0:54:56  20,2     D
 2451  4634 Guntis Zvirgzdiņš       1976 Rīgas satiksme/AKC                     1:48:11   +0:54:56  20,2     D
 2452  3566 Pēteris Reide           1980 ZZK                     ZZK            1:48:13   +0:54:58  20,2     D
 2453  3836 Ilona Sirsone           1972 Latvenergo                             1:48:14   +0:54:59  20,2     D
 2454  4985 Arnis Melbārdis         1967 AGA                     Merida         1:48:16   +0:55:01  20,2     D
 2455  4910 Aleksandrs Lasmanis     1975 Dutch Bike                             1:48:18   +0:55:03  20,2     D
 2456  4640 Edgars Nadežņikovs      1974 Publicum Group                         1:48:22   +0:55:07  20,2     D
 2457  4679 Jānis Abizārs           1964 Citadele                               1:48:23   +0:55:08  20,2     D
 2458  4473 Laura Sabīne Šmalca     1996                         Classic        1:48:33   +0:55:18  20,1     D
 2459  5110 Eva Tīlika              1985 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                                1:48:34   +0:55:19  20,1     D
 2460  2430 Andris Teteris          1965 SEB                                    1:48:34   +0:55:19  20,1     D
 2461  2431 Rihards Teteris         1998 SEB                                    1:48:34   +0:55:19  20,1     D
 2462  4362 Kate Rudzīte            1990 Vienoti dažādībā!                      1:48:35   +0:55:20  20,1     D
 2463  3843 Jānis Tirzītis          1984 Latvenergo                             1:48:38   +0:55:23  20,1     D
 2464  4230 Anete Ģērmane           1997 Savējais                ZZK            1:48:39   +0:55:24  20,1     D
 2465  3316 Vita Boša               1964 Ekers                   Merida         1:48:40   +0:55:25  20,1     D
 2466  3469 Ārija Palapa            1965 Liepāja                 ZZK            1:48:41   +0:55:26  20,1     D
 2467  4406 Līva Brice              1987 Zemenītes                              1:48:41   +0:55:26  20,1     D
 2468  5187 Kalvis Kliests          1980 Sigulda                 Kross          1:48:44   +0:55:29  20,1     D
 2469  5111 Anta Pliķēna            1984 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                                1:48:44   +0:55:29  20,1     D
 2470  4235 Atis Ivars Jēgers       1958                         Bauer          1:48:45   +0:55:30  20,1     D
 2471  4454 Linda Karlsone          1969 Smiltenes novada dome   Orļonok        1:48:47   +0:55:32  20,1     D
 2472  4456 Gunita Brūvere          1983 Smiltene                               1:48:47   +0:55:32  20,1     D
 2473  2229 Kaspars Markss          1970 SEB/Smiltene            Schauf         1:48:47   +0:55:32  20,1     D
 2474  4448 Gaidis Bogdanovs        1968 Smiltene                Street Bike    1:48:47   +0:55:32  20,1     D
 2475  4453 Ilze Zvīne              1984 Smiltene                Kross          1:48:48   +0:55:33  20,1     D
 2476  4451 Evita Sirmā             1977 Smiltene                               1:48:48   +0:55:33  20,1     D
 2477  3945 Kristīne Turka          1988 BPT-braucam pa trako!                  1:48:48   +0:55:33  20,1     D
 2478  4449 Normunds Liepa          1975 Smiltenes novada dome   KHS            1:48:48   +0:55:33  20,1     D
 2479  3667 Daiga Jēkabsone         1984 Swedwood Latvia                        1:48:49   +0:55:34  20,1     D
 2480  4358 Edvīns Pārups           1955 Team Parups             ZZK            1:48:51   +0:55:36  20,1     D
 2481  4718 Aija Lasmane            1974 Citadele                               1:48:52   +0:55:37  20,1     D
 2482  3440 Vitolds Suksis          1966 Latvijas Dzelzceļš                     1:48:53   +0:55:38  20,1     D
 2483  4412 Egita Peimane           1983 Zemenītes                              1:48:55   +0:55:40  20,1     D
 2484  5070 Kristīne Ilstere        1980 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Cube           1:48:56   +0:55:41  20,1     D
 2485  5005 Rihards Čiževskis       1951 JAP                                    1:49:00   +0:55:45  20,0     D
 2486  4369 Laura Kuļezņova         1977                                        1:49:00   +0:55:45  20,0     D
 2487  4884 Signe Brice             1982                                        1:49:01   +0:55:46  20,0     D
 2488  3399 Vizma Zvaigzne          1992                         Giant          1:49:02   +0:55:47  20,0     D
 2489  4450 Ainārs Mežulis          1962 Smiltenes novada dome                  1:49:02   +0:55:47  20,0     D
 2490  4741 Zane Sala               1988 Citadele                               1:49:04   +0:55:49  20,0     D
 2491  3763 Oskars Kļaviņš          1981 Latvijas Dzelzceļš                     1:49:11   +0:55:56  20,0     D
 2492  3764 Inita Krūmiņa           1978 Latvijas Dzelzceļš                     1:49:11   +0:55:56  20,0     D
 2493  4778 Roberts Draugs          1976 hawaiiexpress.lv                       1:49:11   +0:55:56  20,0     D
 2494  4655 Jānis Peipiņš           1997                         Classic        1:49:16   +0:56:01  20,0     D
 2495  4929 Diana Atvare            1983                         Superior       1:49:20   +0:56:05  20,0     D
 2496  4381 Dace Strupule           1972                         Merida         1:49:22   +0:56:07  20,0     D
 2497  4485 Luīze Šepte             1999 Ventspils Jaunrades nams               1:49:22   +0:56:07  20,0     D
 2498  4830 Kristīne Robežniece     1991 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                1:49:23   +0:56:08  20,0     D
 2499  3481 Līga Larionova          1986 Saulespuķes                            1:49:26   +0:56:11  20,0     D
 2500  4905 Baiba Štāla             1971                         Ideal          1:49:26   +0:56:11  20,0     D
 2501  3445 Inese Jegorova          1960                                        1:49:26   +0:56:11  20,0     D
 2502  3424 Ivars Rozenšteins       1960                         Shimano        1:49:28   +0:56:13  20,0     D
 2503  4231 Artis Ģērmanis          1974 Savējais                ZZK            1:49:29   +0:56:14  20,0     D
 2504  4242 Ilva Kavicka            1977 Tējkannas                              1:49:35   +0:56:20  19,9     D
 2505  3396 Liene Logina            1976 Latvijas Dzelzceļš                     1:49:41   +0:56:26  19,9     D
 2506  5257 Andris Girss            1960 Cēsis                   Kallyo dema    1:49:48   +0:56:33  19,9     D
 2507  5058 Madara Gaile            1989                                        1:49:48   +0:56:33  19,9     D
 2508  3573 Zane Zvirgzdiņa         1980                                        1:49:51   +0:56:36  19,9     D
 2509  4327 Agnese Elliņa           1977                                        1:50:05   +0:56:50  19,8     D
 2510  3489 Vera Ivanova            1982 Mercor a/s                             1:50:07   +0:56:52  19,8     D
 2511  4062 Bruno Briņķis           1996 Universitātes Vetfonds                 1:50:11   +0:56:56  19,8     D
 2512  4479 Kirils Borodins         1999 Ventspils Jaunrades nams               1:50:13   +0:56:58  19,8     D
 2513  3676 Olita Rozīte            1984 Swedwood Latvia                        1:50:20   +0:57:05  19,8     D
 2514  5112 Artūrs Pankrats         1988 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                                1:50:20   +0:57:05  19,8     D
 2515  4241 Ieva Karpenko           1986                                        1:50:23   +0:57:08  19,8     D
 2516  3462 Kristīne Kristjansone   1981 Latvenergo                             1:50:29   +0:57:14  19,8     D
 2517  3423 Laura Jansone           1980 Latvijas Dzelzceļš                     1:50:34   +0:57:19  19,8     D
 2518  5181 Anna Kļaviņa            1988                                        1:50:41   +0:57:26  19,7     D
 2519  5184 Ilze Kurme              1992                                        1:50:41   +0:57:26  19,7     D
 2520  5265 Laima Grigone           1990 Bauska                  Panthera       1:50:42   +0:57:27  19,7     D
 2521  3632 Roberts Rasums          1994 Inčukalns                              1:50:44   +0:57:29  19,7     D
 2522  3622 Rihards Keišs           1994 Inčukalns                              1:50:44   +0:57:29  19,7     D
 2523  3848 Normunds Vilnis         1974 Latvenergo                             1:50:48   +0:57:33  19,7     D
 2524  3412 Valdis Vinters          1984                                        1:50:49   +0:57:34  19,7     D
 2525  4029 Līga Dzene              1980                                        1:50:50   +0:57:35  19,7     D
 2526  2996 Vilma Lūse              1947                                        1:50:54   +0:57:39  19,7     D
 2527  4253 Dana Lūse               1979                                        1:50:54   +0:57:39  19,7     D
 2528  4878 Leontīne Vēze           1963                                        1:51:00   +0:57:45  19,7     D
 2529  3635 Armands Pētersons       1965 Inčukalns                              1:51:02   +0:57:47  19,7     D
 2530  4822 Gunta  Kosīte           1960 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                1:51:07   +0:57:52  19,7     D
 2531  4815 Uldis Ans               1959 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                1:51:16   +0:58:01  19,6     D
 2532  4729 Sanita Neilande         1984 Citadele                               1:51:17   +0:58:02  19,6     D
 2533  4762 Uģis Vorons             1976 Citadele                               1:51:17   +0:58:02  19,6     D
 2534  3444 Pēteris Volkovičs       1941 EVO un co.              Giant          1:51:18   +0:58:03  19,6     D
 2535  5125 Juris Roķis             1986 Infomedia                              1:51:21   +0:58:06  19,6     D
 2536  5124 Vilis Juzāns            1984 Infomedia               Scott          1:51:21   +0:58:06  19,6     D
 2537  5060 Māris Niegliņš          1970 Infomedia               Corratec       1:51:21   +0:58:06  19,6     D
 2538  4096 Sanita Šneibere         1987                         Apache         1:51:22   +0:58:07  19,6     D
 2539  4109 Santa Jarceva           1987                                        1:51:22   +0:58:07  19,6     D
 2540  5077 Līga Veidemane          1972 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Gazelle Cayo   1:51:31   +0:58:16  19,6     D
 2541  3490 Nataļja Petuhova        1977 Latvijas Dzelzceļš                     1:51:37   +0:58:22  19,6     D
 2542  4834 Laura Barkāne           1986 Baltic TAXI                            1:51:38   +0:58:23  19,6     D
 2543  4010 Andis Vitmanis          1980 Moller Auto Latvia                     1:51:39   +0:58:24  19,6     D
 2544  4658 Linda Tiltiņa           1982                                        1:51:39   +0:58:24  19,6     D
 2545  3634 Lana Jēkabsone          1985 Inčukalns                              1:51:40   +0:58:25  19,6     D
 2546  3633 Zinta Nolberga          1964 Inčukalns                              1:51:40   +0:58:25  19,6     D
 2547  3409 Krista Beitāne          1997                                        1:51:45   +0:58:30  19,5     D
 2548  5220 Dagnis Pļavarājs        1968 Ventspils               ulls           1:51:49   +0:58:34  19,5     D
 2549  4269 Maikls Valters          1995 CSDD                    GT             1:51:54   +0:58:39  19,5     D
 2550  4926 Liene Augustāne         1986 Vienotie                               1:51:54   +0:58:39  19,5     D
 2551  4813 Inga Alksnīte           1979 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                1:51:55   +0:58:40  19,5     D
 2552  5026 Jānis Galindoms         1982 Šķērma dūša                            1:51:56   +0:58:41  19,5     D
 2553  5106 Inga Kakse              1984 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                                1:51:56   +0:58:41  19,5     D
 2554  5025 Ilze Dzene              1982 Šķērma dūša                            1:51:56   +0:58:41  19,5     D
 2555  5095 Karīna Granatenka       1983 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Schwinn        1:51:58   +0:58:43  19,5     D
 2556  3529 Zane Vīksne             1984 Latvijas Dzelzceļš                     1:52:00   +0:58:45  19,5     D
 2557  3797 Dace Gulbe              1971 Latvenergo                             1:52:01   +0:58:46  19,5     D
 2558  5213 Sņežana Makaruka        1969 Valka                                  1:52:02   +0:58:47  19,5     D
 2559  4766 Kristīna Šteina         1973 Nordea                                 1:52:04   +0:58:49  19,5     D
 2560  5024 Anete Dagile            1988                                        1:52:04   +0:58:49  19,5     D
 2561  5004 Olga Zoldaka            1983 Ocean Grooves                          1:52:05   +0:58:50  19,5     D
 2562  5122 Arta Līsmane            1966                         Merida         1:52:15   +0:59:00  19,5     D
 2563  2994 Aivars Zvīdris          1980                                        1:52:16   +0:59:01  19,5     D
 2564  2993 Inese Brūkle            1981                                        1:52:16   +0:59:01  19,5     D
 2565  4748 Roberts Strautiņš       1975 Citadele                               1:52:19   +0:59:04  19,4     D
 2566  4236 Jānis Kalniņš           1970                         Kross          1:52:19   +0:59:04  19,4     D
 2567  4266 Baiba Stiprā            1989                                        1:52:21   +0:59:06  19,4     D
 2568  2930 Valdis Razumovskis      1988                                        1:52:22   +0:59:07  19,4     D
 2569  3269 Dace Zvīdriņa           1984                         Cube           1:52:26   +0:59:11  19,4     D
 2570  4359 Jānis Pārups            1952 Team Parups                            1:52:32   +0:59:17  19,4     D
 2571  4058 Zane Zolmane            1992 Briko                   Primadonna     1:52:33   +0:59:18  19,4     D
 2572  4052 Edgars Kuka             1992 Briko                                  1:52:33   +0:59:18  19,4     D
 2573  5039 Baiba Brikovska         1970 Auteko&TUV Latvija      Schwinn        1:52:35   +0:59:20  19,4     D
 2574  3135 Andis Kursītis          1981 LLKC                    Giant          1:52:39   +0:59:24  19,4     D
 2575  4787 Zanda Dimanta           1983 LLKC                                   1:52:39   +0:59:24  19,4     D
 2576  3134 Gunta Švarce            1983 LLKC                                   1:52:39   +0:59:24  19,4     D
 2577  4795 Aiva  Einštāle          1974 SIA LLKC                Merida         1:52:40   +0:59:25  19,4     D
 2578  4785 Valdis Gabrāns          1983 LLKC                                   1:52:40   +0:59:25  19,4     D
 2579  4784 Jevgenijs Maļiko        1981 LLKC                    GT             1:52:41   +0:59:26  19,4     D
 2580  4162 Ieva Riekstiņa          1983 Krītiņbanda                            1:52:41   +0:59:26  19,4     D
 2581  4144 Agnese Bērziņa          1983 Krītiņbanda                            1:52:41   +0:59:26  19,4     D
 2582  3447 Jana Olengoviča         1983 Krītiņbanda                            1:52:42   +0:59:27  19,4     D
 2583  4148 Gatis Kārkliņš          1978 Krītiņbanda                            1:52:43   +0:59:28  19,4     D
 2584  4094 Gunita Griķe            1997                                        1:52:44   +0:59:29  19,4     D
 2585  4860 Ronalds Jurevics        1974 Mercor a/s                             1:52:46   +0:59:31  19,4     D
 2586  4093 Dace Griķe              1975                         Trek           1:52:47   +0:59:32  19,4     D
 2587  4097 Sandis Griķis           1975                         ZZK            1:52:47   +0:59:32  19,4     D
 2588  5079 Silvija Neinberga       1960 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                                1:52:47   +0:59:32  19,4     D
 2589  4799 Andris Kažociņš         1987                         Merida         1:52:48   +0:59:33  19,4     D
 2590  4175 Agita Ābola-Pakalna     1983 SEB banka                              1:52:50   +0:59:35  19,4     D
 2591  5015 Ģirts Strazdiņš         1986 Baltijas Biroju Tehnoloģijas
                                                                                1:52:50   +0:59:35  19,4     D
 2592  5013 Valdis Linde            1984 Baltijas Biroju Tehnoloģijas
                                                                                1:52:50   +0:59:35  19,4     D
 2593  5090 Klaids Krūmiņš          1985 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Merida         1:52:51   +0:59:36  19,4     D
 2594  5290 Ronalds Vuškāns         1979                                        1:52:52   +0:59:37  19,4     D
 2595  3518 Ilze Bražinska          1989                         Giant          1:52:52   +0:59:37  19,4     D
 2596  4704 Anda Juska              1981 Citadele                               1:52:53   +0:59:38  19,4     D
 2597  4345 Santa Markauska         1989 RRS Vecmīlgrāvis        ZZK            1:52:55   +0:59:40  19,3     D
 2598  4960 Jānis Brikmanis         1940                                        1:52:55   +0:59:40  19,3     D
 2599  3610 Māris Kuļezņovs         1981 Latvenergo                             1:53:09   +0:59:54  19,3     D
 2600  3522 Josifs Kaļveršs         1950 Latvijas Dzelzceļš                     1:53:09   +0:59:54  19,3     D
 2601  3631 Evita Makšāne           1982                                        1:53:16   +1:00:01  19,3     D
 2602  4113 Lāsma Liepiņa           1998                                        1:53:16   +1:00:01  19,3     D
 2603  2623 Regnārs Grudulis        1985 LNT                                    1:53:18   +1:00:03  19,3     D
 2604  5094 Inta Dreija             1985 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 DHS Silvers    1:53:19   +1:00:04  19,3     D
 2605  3003 Maija Slaidiņa          1979 Skandi Motors                          1:53:20   +1:00:05  19,3     D
 2606  3571 Tālivaldis Putniņš      1952                                        1:53:26   +1:00:11  19,3     D
 2607  4028 Aivars Bulvāns          1944                                        1:53:27   +1:00:12  19,3     D
 2608  4779 Kristīne Drauga         1974 hawaiiexpress.lv                       1:53:30   +1:00:15  19,2     D
 2609  4481 Aksels Jurkovskis       1998 Ventspils Jaunrades nams               1:53:33   +1:00:18  19,2     D
 2610  5154 Modris Dinka            1971                         GT             1:53:34   +1:00:19  19,2     D
 2611  5069 Iveta Radiņa-Liepkauna  1971 Laima                                  1:53:39   +1:00:24  19,2     D
 2612  3564 Irita Kukoja            1976                                        1:53:42   +1:00:27  19,2     D
 2613  4744 Inita Sietniece         1967 Citadele                               1:53:43   +1:00:28  19,2     D
 2614  3651 Zinta Medne             1955 Skulte                  ZZK            1:53:46   +1:00:31  19,2     D
 2615  4580 Gundars Jankovs         1979                         LeaderFox      1:53:49   +1:00:34  19,2     D
 2616  4624 Liene Zvirbule-Jankova  1984                                        1:53:49   +1:00:34  19,2     D
 2617  4393 Arturs Solozemnieks     1979                         Schwinn        1:53:51   +1:00:36  19,2     D
 2618  5262 Anita Akmene            1958 Jelgava                 Ērenpreis      1:53:52   +1:00:37  19,2     D
 2619  4138 Tamāra Jakovļeva        1967                                        1:53:58   +1:00:43  19,2     D
 2620  3483 Ainārs Zandersons       1961 SDM                     Giant          1:53:59   +1:00:44  19,2     D
 2621  5093 Iveta Stirniņa          1977 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Hardrock       1:54:00   +1:00:45  19,2     D
 2622  5114 Hārvijs Šakalīnis       1999                         Kona           1:54:05   +1:00:50  19,1     D
 2623  5064 Ritvars Šakalīnis       1974                         GT             1:54:05   +1:00:50  19,1     D
 2624  4480 Kristaps Pļavarājs      1999 Ventspils Jaunrades nams               1:54:05   +1:00:50  19,1     D
 2625  3802 Uldis Kalniņš           1965 Latvenergo                             1:54:09   +1:00:54  19,1     D
 2626  5116 Kristiāns Mūrmanis      1999                         ZZK            1:54:17   +1:01:02  19,1     D
 2627  5063 Jānis Mūrmanis          1976                         ZZK            1:54:19   +1:01:04  19,1     D
 2628  3521 Dace Sukse              1964                                        1:54:28   +1:01:13  19,1     D
 2629  4397 Jurijs Zavadskis        1975                                        1:54:35   +1:01:20  19,1     D
 2630  4927 Selīna Ābelniece        1984 Vienotie                               1:54:39   +1:01:24  19,1     D
 2631  4969 Arnis Atteka            1985 Vienotie                               1:54:39   +1:01:24  19,1     D
 2632  4907 Ausma Viļumsone         1954                         Corratec       1:54:48   +1:01:33  19,0     D
 2633  3368 Zane Jēkabsone          1975                                        1:54:49   +1:01:34  19,0     D
 2634  5080 Agija Dreijere          1987 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Trek           1:54:52   +1:01:37  19,0     D
 2635  4964 Ivo  Kramalis           1979                                        1:54:59   +1:01:44  19,0     D
 2636  4890 Indra Ikauniece         1993                                        1:55:01   +1:01:46  19,0     D
 2637  5118 Madara Pavlovska        1993                                        1:55:06   +1:01:51  19,0     D
 2638  3909 Ilze Binovska           1974 Teika nemirst                          1:55:11   +1:01:56  19,0     D
 2639  4835 Justīns Pētersons       1987 Baltic TAXI                            1:55:15   +1:02:00  19,0     D
 2640  3563 Solvita Knēža           1969 Sigulda                 Trek           1:55:17   +1:02:02  18,9     D
 2641  3591 Laila Pērkone           1968                         Giant          1:55:19   +1:02:04  18,9     D
 2642  5274 Sandis Laube            1984                                        1:55:20   +1:02:05  18,9     D
 2643  5275 Māra Laube              1984                                        1:55:20   +1:02:05  18,9     D
 2644  5190 Agnese Ķiploka          1983 Siguldas konsultanti                   1:55:24   +1:02:09  18,9     D
 2645  3422 Inga Geduševa           1971 Laima                                  1:55:31   +1:02:16  18,9     D
 2646  3976 Ilze Berkolda           1985 Liepiņi, divi labi cilvēki un suns
                                                                                1:55:33   +1:02:18  18,9     D
 2647  4611 Nellija Spūle           1997 Mazie Spūlīši           Kellys         1:55:33   +1:02:18  18,9     D
 2648  3695 Svetlana Lukjanova      1973 Veloserviss                            1:55:36   +1:02:21  18,9     D
 2649  3758 Marija Gubareviča       1976 Latvijas Dzelzceļš                     1:55:40   +1:02:25  18,9     D
 2650  5119 Ina Pavlovska           1993                                        1:55:55   +1:02:40  18,8     D
 2651  3788 Ilze Brisa              1975 Latvenergo                             1:55:57   +1:02:42  18,8     D
 2652  5197 Dace Kalnozola          1978 Sērene                  GT             1:56:01   +1:02:46  18,8     D
 2653  3584 Mariolla Skukauska      1989                         Rockmachine    1:56:02   +1:02:47  18,8     D
 2654  4186 Māris Klaužs            1980 SEB banka                              1:56:03   +1:02:48  18,8     D
 2655  4805 Zane Štelbauma          1983 ZZ top                  Merida         1:56:04   +1:02:49  18,8     D
 2656  3551 Vladislavs Sorokins     1972 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:56:07   +1:02:52  18,8     D
 2657  5188 Kristīne Ragaine        1976 Siguldas konsultanti                   1:56:15   +1:03:00  18,8     D
 2658  3545 Inta Rubane             1987                         Corratec       1:56:17   +1:03:02  18,8     D
 2659  3501 Aija Panke              1979 PwC                                    1:56:17   +1:03:02  18,8     D
 2660  3206 Sigita Noreika          1992 Savējais                Scott          1:56:25   +1:03:10  18,8     D
 2661  3207 Austris Riekstiņš       1992 Savējais                Scott          1:56:25   +1:03:10  18,8     D
 2662  4341 Jānis Kuļikovskis       1983                         Focus          1:56:26   +1:03:11  18,8     D
 2663  4344 Māris Krūze             1977                                        1:56:29   +1:03:14  18,8     D
 2664  4490 Zane Zālīte             1987 PwC                                    1:56:36   +1:03:21  18,7     D
 2665  4725 Inga Maļinovska         1979 Citadele                               1:56:39   +1:03:24  18,7     D
 2666  5030 Kaspars Gibeiko         1973                                        1:56:41   +1:03:26  18,7     D
 2667  4557 Ginta Pavasara          1986 McĀbols                 Merida         1:56:45   +1:03:30  18,7     D
 2668  4553 Lāsma Korobenko         1984 McĀbols                 Trek           1:56:45   +1:03:30  18,7     D
 2669  3590 Inguna Namiķe           1968                         Giant          1:56:50   +1:03:35  18,7     D
 2670  4917 Jānis Pētersons         1989 Dutch Bike                             1:56:53   +1:03:38  18,7     D
 2671  4918 Juris Čuprjajevs        1977 Dutch Bike                             1:56:53   +1:03:38  18,7     D
 2672  3912 Evija Zandberga         1974                         K2             1:57:05   +1:03:50  18,7     D
 2673  3565 Tālivaldis Penkulis     1942                         Giant          1:57:10   +1:03:55  18,6     D
 2674  4703 Sandija Jirgensone      1972 Citadele                               1:57:16   +1:04:01  18,6     D
 2675  3066 Linda Lisjonoka         1984 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:57:19   +1:04:04  18,6     D
 2676  5189 Evita Linde             1979 Siguldas konsultanti                   1:57:26   +1:04:11  18,6     D
 2677  5216 Juris Kukulis           1980 Zaltera reformu partija Trek           1:57:29   +1:04:14  18,6     D
 2678  4895 Dagne Lapinska          1986 Firmus-Evo team         Giant          1:57:31   +1:04:16  18,6     D
 2679  4191 Daina Liniņa            1949 SEB banka                              1:57:34   +1:04:19  18,6     D
 2680  3886 Agnese Feldmane         1999 Turaida                 Legend         1:57:38   +1:04:23  18,6     D
 2681  5104 Ilze Kupča              1982 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Corratec       1:57:42   +1:04:27  18,6     D
 2682  4352 Uldis Skrastiņš         1948                         Giant          1:57:46   +1:04:31  18,5     D
 2683  4459 Kristīne Baradovska     1991 Montekristo             Merida         1:57:52   +1:04:37  18,5     D
 2684  3668 Guna Karkāne            1973 Swedwood Latvia                        1:57:54   +1:04:39  18,5     D
 2685  4721 Evita Liepniece         1979 Citadele                               1:58:02   +1:04:47  18,5     D
 2686  5113 Mārīte Graudiņa         1953                                        1:58:10   +1:04:55  18,5     D
 2687  5121 Ieva Baumane            1973                                        1:58:11   +1:04:56  18,5     D
 2688  4125 Aija Pāvele             1978 Veloserviss             Giant          1:58:15   +1:05:00  18,5     D
 2689  4857 Jolanta Pavlova         1985 Mercor a/s                             1:58:16   +1:05:01  18,5     D
 2690  4858 Edgars Pavlovs          1983 Mercor a/s                             1:58:16   +1:05:01  18,5     D
 2691  3777 Anita Akmentiņa         1958 Latvenergo                             1:58:24   +1:05:09  18,4     D
 2692  3588 Mārtiņš Sirmais         1948                                        1:58:25   +1:05:10  18,4     D
 2693  3548 Tatjana Savicka         1986                                        1:58:28   +1:05:13  18,4     D
 2694  5268 Renāte Šķēle            1985 Madona                  treks          1:58:29   +1:05:14  18,4     D
 2695  3970 Elīna Bražinska         1984                         Giant          1:58:30   +1:05:15  18,4     D
 2696  5066 Inese Akermane          1983 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Focus          1:58:34   +1:05:19  18,4     D
 2697  4826 Sanita Malēja           1986 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                1:58:35   +1:05:20  18,4     D
 2698  4963 Sanda Roze              1979                                        1:58:38   +1:05:23  18,4     D
 2699  2997 Sanita Liljē            1969                                        1:58:39   +1:05:24  18,4     D
 2700  4478 Alise Apse              1999 Ventspils Jaunrades nams               1:58:44   +1:05:29  18,4     D
 2701  5145 Aiga Rasa               1987 maratoni.lv                            1:58:46   +1:05:31  18,4     D
 2702  5032 Rūta Ozoliņa            1999 LācimGrūti                             1:58:48   +1:05:33  18,4     D
 2703  4981 Dace Lapsa              1990                         Prospbike      1:58:52   +1:05:37  18,4     D
 2704  3530 Līga Marcinkeviča       1995 Moller Auto Latvia                     1:58:56   +1:05:41  18,4     D
 2705  4891 Guntis Ikaunieks        1972                                        1:59:03   +1:05:48  18,3     D
 2706  4767 Agnese Malika           1989 Nordea                                 1:59:04   +1:05:49  18,3     D
 2707  4031 Daiga Gaile             1955                         Merida         1:59:14   +1:05:59  18,3     D
 2708  5215 Artūrs Alksnis          1999 Sigulda                 Denim          1:59:14   +1:05:59  18,3     D
 2709  3938 Iveta Kreija            1966 BPT-braucam pa trako!                  1:59:16   +1:06:01  18,3     D
 2710  4331 Kristīne Tjarve         1977                         Cube           1:59:21   +1:06:06  18,3     D
 2711  5292 Niks Iesalnieks         1999                                        1:59:23   +1:06:08  18,3     D
 2712  3068 Kārlis Maulics          1986 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:59:24   +1:06:09  18,3     D
 2713  4313 Laila Trupa             1988 Čokas                                  1:59:40   +1:06:25  18,3     D
 2714  4572 Lāsma Brakovska         1984 saarakalns.lv           Merida         1:59:42   +1:06:27  18,2     D
 2715  4831 Evita Samuleviča        1984 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                1:59:42   +1:06:27  18,2     D
 2716  3830 Edgars Rocis            1982 Latvenergo                             1:59:44   +1:06:29  18,2     D
 2717  3438 Andis Finartijs         1971                                        1:59:48   +1:06:33  18,2     D
 2718  4886 Ieva Dumbre-Kvēpa       1989                                        2:00:07   +1:06:52  18,2     D
 2719  3585 Evita Ragovska          1997 Latvijas Dzelzceļš                     2:00:07   +1:06:52  18,2     D
 2720  4066 Edgars Čibulis          1987 Universitātes Vetfonds                 2:00:08   +1:06:53  18,2     D
 2721  4067 Elīna Zeiza             1987 Universitātes Vetfonds                 2:00:08   +1:06:53  18,2     D
 2722  3581 Liāna Plaude            1983 Skulte                                 2:00:10   +1:06:55  18,2     D
 2723  4723 Inga Lingarte           1988 Citadele                               2:00:21   +1:07:06  18,1     D
 2724  4736 Daina Plūme             1984 Citadele                               2:00:26   +1:07:11  18,1     D
 2725  4482 Anna Silarāja           1999 Ventspils Jaunrades nams               2:00:32   +1:07:17  18,1     D
 2726  5198 Laura Spēka             1983 Aizkraukle              ZZK            2:00:39   +1:07:24  18,1     D
 2727  4683 Gundega Baušeniece      1986 Citadele                               2:00:44   +1:07:29  18,1     D
 2728  4353 Māra Uzulēna            1956                                        2:00:49   +1:07:34  18,1     D
 2729  4484 Alens Valainis          1998 Ventspils Jaunrades nams               2:00:56   +1:07:41  18,1     D
 2730  5083 Anda Turka              1964 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Alikante       2:00:57   +1:07:42  18,1     D
 2731  4009 Normunds Tarkšs         1961 Moller Auto Latvia                     2:00:58   +1:07:43  18,1     D
 2732  4015 Aija Tarkša             1951 Moller Auto Latvia                     2:00:58   +1:07:43  18,1     D
 2733  4567 Aigars Auznieks         1975                                        2:01:01   +1:07:46  18,0     D
 2734  3953 Solvita Niklase         1982                                        2:01:02   +1:07:47  18,0     D
 2735  3954 Signe Niklase           1990                                        2:01:02   +1:07:47  18,0     D
 2736  3618 Solvita Lauka           1973                         Giant          2:01:05   +1:07:50  18,0     D
 2737  3392 Linda Helmane           1993                                        2:01:07   +1:07:52  18,0     D
 2738  4306 Vineta Platonova        1977 Čokas                                  2:01:09   +1:07:54  18,0     D
 2739  3815 Gunta  Lokmane          1956 Latvenergo                             2:01:15   +1:08:00  18,0     D
 2740  4941 Silvija Mekere          1993 Dzīvesprieks                           2:01:26   +1:08:11  18,0     D
 2741  4939 Mārcis Brukšteins       1990 Dzīvesprieks                           2:01:26   +1:08:11  18,0     D
 2742  4938 Mārtiņš Brukšteins      1990 Dzīvesprieks                           2:01:26   +1:08:11  18,0     D
 2743  4576 Valters Finartijs       1999                                        2:01:31   +1:08:16  18,0     D
 2744  4714 Zanda Ķire              1983 Citadele                               2:01:35   +1:08:20  18,0     D
 2745  5155 Guntis Grunte           1971                         GT             2:01:40   +1:08:25  18       D
 2746  4050 Andris Šakens           1975                         Kross          2:01:41   +1:08:26  17,9     D
 2747  3568 Daina Vītoliņa          1943                                        2:01:54   +1:08:39  17,9     D
 2748  3547 Ilze Stare              1985                         Cube           2:01:57   +1:08:42  17,9     D
 2749  4446 Artūrs Litvinovs        1984 Monilaite-Thomeko                      2:01:58   +1:08:43  17,9     D
 2750  3652 Arta Lāce               1995                                        2:02:09   +1:08:54  17,9     D
 2751  2090 Haralds Ūdris           1992 Ceru ģimene                            2:02:13   +1:08:58  17,9     D
 2752  4920 Baiba Brūvere           1973                                        2:02:22   +1:09:07  17,8     D
 2753  4008 Kaspars Grieze          1983 Moller Auto Latvia                     2:02:22   +1:09:07  17,8     D
 2754  5167 Inita Fišere            1969                         Author         2:02:24   +1:09:09  17,8     D
 2755  5087 Vineta Straupe          1983 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Hanter Cross   2:02:27   +1:09:12  17,8     D
 2756  4012 Gundars Akmeņkalns      1966 Moller Auto Latvia                     2:02:29   +1:09:14  17,8     D
 2757  4657 Sigita Roķe             1969                                        2:02:30   +1:09:15  17,8     D
 2758  3550 Guntis Lācis            1970 Lāči                                   2:02:30   +1:09:15  17,8     D
 2759  2580 Andris Simsons          1956 Gandrs                                 2:02:32   +1:09:17  17,8     D
 2760  3682 Guntis Taube            1953 Swedwood Latvia                        2:02:39   +1:09:24  17,8     D
 2761  3664 Romans Buhtujes         1979 Swedwood Latvia                        2:02:45   +1:09:30  17,8     D
 2762  4188 Kristīne Krastiņa       1982 SEB banka                              2:02:45   +1:09:30  17,8     D
 2763  2727 Kaspars Kravalis        1980 Primekss                               2:02:46   +1:09:31  17,8     D
 2764  3616 Armands Binovskis       1972 Teika nemirst                          2:02:48   +1:09:33  17,8     D
 2765  3661 Vilnis Berkmanis        1956 Swedwood Latvia                        2:02:53   +1:09:38  17,8     D
 2766  5012 Mārīte Poreja           1969 Baltijas Biroju Tehnoloģijas
                                                                                2:02:58   +1:09:43  17,8     D
 2767  4620 Iveta Vitkovska         1975 Vitkovsky team                         2:03:20   +1:10:05  17,7     D
 2768  4301 Egija Gauja             1975 Čokas                                  2:03:32   +1:10:17  17,7     D
 2769  4299 Žanis Gauja             1974 Čokas                                  2:03:33   +1:10:18  17,7     D
 2770  4681 Baiba Barbanoska-Karlsone
                                    1982 Citadele                               2:03:33   +1:10:18  17,7     D
 2771  4102 Beata Bitmete           1973 LMT                     Corratec       2:03:40   +1:10:25  17,7     D
 2772  4698 Jeļena Grebeņņikova     1983 Citadele                               2:03:46   +1:10:31  17,6     D
 2773  3864 Agris Faulbaums         1985                                        2:03:49   +1:10:34  17,6     D
 2774  4469 Ginta Maurīte           1987                         Eleonora       2:03:51   +1:10:36  17,6     D
 2775  4889 Meldra Ikauniece        1997                                        2:03:53   +1:10:38  17,6     D
 2776  3762 Mārtiņš Keruss          1972 Latvijas Dzelzceļš                     2:03:58   +1:10:43  17,6     D
 2777  4600 Amanda Paula Neimane    1999 Neimaņbuki              Merida         2:03:59   +1:10:44  17,6     D
 2778  4598 Roberts Maļcevs         1969 Neimaņbuki              KHS            2:03:59   +1:10:44  17,6     D
 2779  3603 Inga Logina             1983 BB-Binnija                             2:04:05   +1:10:50  17,6     D
 2780  5128 Māris Stafeckis         1976                         Corratec       2:04:26   +1:11:11  17,5     D
 2781  4340 Zane Kulikovska         1988                                        2:04:26   +1:11:11  17,5     D
 2782  4404 Ieva Urtāne             1977 abaslabas                              2:04:33   +1:11:18  17,5     D
 2783  5117 Sandra Mūrmane          1975                         ZZK            2:04:33   +1:11:18  17,5     D
 2784  4403 Inga Šarakova           1972 abaslabas                              2:04:33   +1:11:18  17,5     D
 2785  2640 Jānis Gulbis            1970 Savam priekam                          2:04:45   +1:11:30  17,5     D
 2786  5139 Jānis Irmejs            1985                         Tritandem      2:04:46   +1:11:31  17,5     D
 2787  3488 Pēteris Irmejs          1986                                        2:04:46   +1:11:31  17,5     D
 2788  5105 Kristīne Ribnere        1980 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Author         2:04:47   +1:11:32  17,5     D
 2789  4755 Liene Šveiduka-Aleksāne 1986 Citadele                               2:04:51   +1:11:36  17,5     D
 2790  3611 Antra Abu Meri          1973 Latvenergo                             2:04:58   +1:11:43  17,5     D
 2791  4919 Ilze Artemjeva          1980                         Giant          2:05:03   +1:11:48  17,5     D
 2792  3554 Marija Granta           1946 Latvijas Dzelzceļš                     2:05:07   +1:11:52  17,5     D
 2793  4577 Daiga Gavariņa          1980                         ZZK            2:05:10   +1:11:55  17,4     D
 2794  5085 Inga Bernāne            1982 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Author         2:05:10   +1:11:55  17,4     D
 2795  5084 Linda Pušpure           1986 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Giant          2:05:11   +1:11:56  17,4     D
 2796  4445 Oļegs Lisjanijs         1984 Monilaite-Thomeko                      2:05:26   +1:12:11  17,4     D
 2797  4303 Zaiga Jursone           1988 Čokas                                  2:05:28   +1:12:13  17,4     D
 2798  4712 Ilze Krišjāne           1971 Citadele                               2:05:30   +1:12:15  17,4     D
 2799  4329 Nauris Sedlers          1975                                        2:05:35   +1:12:20  17,4     D
 2800  3159 Āris Avens              1943                                        2:05:39   +1:12:24  17,4     D
 2801  2970 Viktors Maksimjuks      1985 Swedwood Latvia                        2:05:40   +1:12:25  17,4     D
 2802  4562 Ieva Vilenfelde         1987                                        2:05:59   +1:12:44  17,3     D
 2803  4904 Inga Radziņa            1977 LMT                     Panther        2:06:05   +1:12:50  17,3     D
 2804  3689 Arvis Začests           1988 Swedwood Latvia                        2:06:07   +1:12:52  17,3     D
 2805  3255 Inese Sudāre            1957 Madona SK Lejas Lībieši                2:06:10   +1:12:55  17,3     D
 2806  5180 Zanda Kromane           1991                                        2:06:12   +1:12:57  17,3     D
 2807  4637 Dainis Jirgens          1952 Rīgas satiksme/AKC                     2:06:26   +1:13:11  17,3     D
 2808  4438 Mārtiņš Miķelsons       1987 Vanaga Zobārstniecības klīnika
                                                                                2:06:48   +1:13:33  17,2     D
 2809  4582 Ieva Jorena-Auniece     1979                                        2:06:49   +1:13:34  17,2     D
 2810  4004 Karina Valdiņa          1982 Moller Auto Latvia                     2:06:50   +1:13:35  17,2     D
 2811  4959 Rasa Ludviga            1983 Apokalipses Jātnieki    Ērmritenis     2:06:52   +1:13:37  17,2     D
 2812  4958 Mareks Ludvigs          1974 Apokalipses Jātnieki    Ērmritenis     2:06:52   +1:13:37  17,2     D
 2813  4538 Andris Rozenbergs       1977                         Corratec       2:06:55   +1:13:40  17,2     D
 2814  4974 Jurijs Flaksis          1963 krastmali.lv            Ērenpreiss     2:07:00   +1:13:45  17,2     D
 2815  5196 Aivars Rožkalns         1962 Jūrmala                 McKenzy        2:07:01   +1:13:46  17,2     D
 2816  4013 Harijs Lazdiņš          1983 Moller Auto Latvia                     2:07:01   +1:13:46  17,2     D
 2817  4016 Kristiāna Zemīte        1988 Moller Auto Latvia                     2:07:01   +1:13:46  17,2     D
 2818  4735 Edgars Pīlips           1984 Citadele                               2:07:03   +1:13:48  17,2     D
 2819  4207 Anna Sondore-Pīlira     1984 SEB banka                              2:07:03   +1:13:48  17,2     D
 2820  3620 Jurijs Keziks           1980 Laima                                  2:07:14   +1:13:59  17,2     D
 2821  3617 Dmitrijs Dubrovskis     1983 Laima                                  2:07:20   +1:14:05  17,1     D
 2822  4892 Sandra Jaunzema         1975                         Kellys         2:07:24   +1:14:09  17,1     D
 2823  4143 Loreta Āboliņa          1999                         Orbea          2:07:26   +1:14:11  17,1     D
 2824  4336 Ruslans Arzaniks        1978                                        2:07:36   +1:14:21  17,1     D
 2825  4457 Artūrs Nesterjonoks     1986 Monilaite-Thomeko                      2:07:52   +1:14:37  17,1     D
 2826  4201 Gunta Razāne            1966 SEB banka                              2:08:02   +1:14:47  17,1     D
 2827  4202 Andris Razāns           1967 SEB banka                              2:08:03   +1:14:48  17,1     D
 2828  4971 Kristiāns Bernhards     1981 JAM                     Merida         2:08:08   +1:14:53  17,0     D
 2829  2521 Harijs Cers             1994 Ceru ģimene                            2:08:10   +1:14:55  17,0     D
 2830  3410 Sibilla Sarma           1992 Ceru ģimene                            2:08:11   +1:14:56  17,0     D
 2831  3989 Inese Gailīte           1981 Ceru ģimene                            2:08:13   +1:14:58  17,0     D
 2832  3307 Rubens Sarma            1963 Ceru ģimene                            2:08:13   +1:14:58  17,0     D
 2833  3537 Kaspars Teteris         1982 Ceru ģimene                            2:08:14   +1:14:59  17,0     D
 2834  3988 Mārtiņš Gailītis        1984 Ceru ģimene                            2:08:14   +1:14:59  17,0     D
 2835  3538 Baiba Cera              1982 Ceru ģimene                            2:08:14   +1:14:59  17,0     D
 2836  4669 Ivonna Labanovska       1974                                        2:08:15   +1:15:00  17,0     D
 2837  3433 Jānis Koops             1985 Ceru ģimene                            2:08:15   +1:15:00  17,0     D
 2838  2905 Egils Cers              1970 Ceru ģimene                            2:08:15   +1:15:00  17,0     D
 2839  3983 Māris Koops             1961 Ceru ģimene                            2:08:15   +1:15:00  17,0     D
 2840  2701 Zane Cera               1993 Ceru ģimene                            2:08:15   +1:15:00  17,0     D
 2841  3984 Jēkabs Cers             1998 Ceru ģimene                            2:08:16   +1:15:01  17,0     D
 2842  2641 Aigars Cers             1967 Ceru ģimene                            2:08:17   +1:15:02  17,0     D
 2843  3546 Toms Cers               1984 Ceru ģimene                            2:08:17   +1:15:02  17,0     D
 2844  3985 Toms Supe               1990 Ceru ģimene                            2:08:18   +1:15:03  17,0     D
 2845  3986 Kaspars Gailītis        1978 Ceru ģimene                            2:08:18   +1:15:03  17,0     D
 2846  2053 Mikus Sarma             1986 Ceru ģimene                            2:08:19   +1:15:04  17,0     D
 2847  4437 Dārta Miķelsone         1987 Vanaga Zobārstniecības klīnika
                                                                                2:08:20   +1:15:05  17,0     D
 2848  3987 Kristīne Gailīte        1983 Ceru ģimene                            2:08:21   +1:15:06  17,0     D
 2849  3453 Roberts Koops           1992 Ceru ģimene                            2:08:22   +1:15:07  17,0     D
 2850  4396 Rūdolfs Ēvele           1991                         Merida         2:08:23   +1:15:08  17,0     D
 2851  4395 Elīna Bāliņa            1990                         Merida         2:08:23   +1:15:08  17,0     D
 2852  4123 Uģis Mauriņš            1963 Tukums-1                               2:08:25   +1:15:10  17,0     D
 2853  4571 Lelde Bernharde         1990                         Rockmachine    2:08:25   +1:15:10  17,0     D
 2854  3990 Estere Šulca            1992 Ceru ģimene                            2:08:31   +1:15:16  17,0     D
 2855  4426 Astrīda Prelgauska      1963 Vet-Med                                2:08:38   +1:15:23  17,0     D
 2856  4597 Ventis Loks             1951 Siguldas 1.pamatskola                  2:08:39   +1:15:24  17,0     D
 2857  4302 Armīns Jansons          1967 Čokas                                  2:08:40   +1:15:25  17,0     D
 2858  4280 Māris Dāle              1939                                        2:08:40   +1:15:25  17,0     D
 2859  3595 Andrejs Mirošņikovs     1963                                        2:08:42   +1:15:27  17,0     D
 2860  4281 Gundars Purmalis        1964 Tukums-1                Sport          2:08:42   +1:15:27  17,0     D
 2861  4573 Lāsma Bubene            1990                         Cube           2:08:47   +1:15:32  17,0     D
 2862  3452 Ilze Cera               1980 Ceru ģimene                            2:08:48   +1:15:33  17,0     D
 2863  3341 Dita Supe               1969 Ceru ģimene                            2:08:53   +1:15:38  16,9     D
 2864  3491 Gundega Pētersone       1976 Ceru ģimene                            2:08:53   +1:15:38  16,9     D
 2865  3492 Jānis Pētersons         1971 Ceru ģimene                            2:08:53   +1:15:38  16,9     D
 2866  3337 Laura Supe              1993 Ceru ģimene                            2:08:54   +1:15:39  16,9     D
 2867  3471 Jānis Cers              1978 Ceru ģimene                            2:08:56   +1:15:41  16,9     D
 2868  3517 Edgars Cers             1988 Ceru ģimene                            2:08:56   +1:15:41  16,9     D
 2869  3629 Iveta Šleija            1975 Inga un čaiņiki                        2:08:58   +1:15:43  16,9     D
 2870  3630 Inga Merca              1979 Inga un čaiņiki                        2:08:58   +1:15:43  16,9     D
 2871  5295 Mariss Balodis          1985 Frīk baik               Freak          2:09:00   +1:15:45  16,9     D
 2872  3553 Valdis Krastiņš         1954                                        2:09:05   +1:15:50  16,9     D
 2873  5047 Kristīne Puķe-Gūtmane   1980 Sportiskie Gūtmanīši                   2:09:14   +1:15:59  16,9     D
 2874  4187 Arina Kozlova           1985 SEB banka                              2:09:17   +1:16:02  16,9     D
 2875  5092 Inese Biezā             1976 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 GT             2:09:18   +1:16:03  16,9     D
 2876  2992 Kristīne Ločmele        1978 Latvenergo                             2:09:19   +1:16:04  16,9     D
 2877  3476 Tālis Laucis            1968 Ceru ģimene                            2:09:21   +1:16:06  16,9     D
 2878  2522 Gundars Cers            1973 Ceru ģimene                            2:09:21   +1:16:06  16,9     D
 2879  4126 Armīns Sanders          1964 Tukums-1                               2:09:33   +1:16:18  16,9     D
 2880  4233 Līga Ikauniece          1982                         ZZK            2:10:08   +1:16:53  16,8     D
 2881  5071 Aija Rozenbauma         1968                                        2:10:13   +1:16:58  16,8     D
 2882  3623 Kristīne Borodina       1985 Laima                                  2:10:14   +1:16:59  16,8     D
 2883  4433 Arita Kiršteine         1976 Vanaga Zobārstniecības klīnika
                                                                                2:10:17   +1:17:02  16,8     D
 2884  4279 Māris Dakteris          1964 Tukums-1                Sport          2:10:39   +1:17:24  16,7     D
 2885  3467 Edmunds Grauds          1968 T.I.T.Ī.                Scott          2:10:46   +1:17:31  16,7     D
 2886  3526 Inese Grauda            1970 T.I.T.Ī.                Scott          2:10:46   +1:17:31  16,7     D
 2887  3768 Jeļena Rogozina         1965 Latvijas Dzelzceļš                     2:10:55   +1:17:40  16,7     D
 2888  3596 Jānis Gailītis          1969 Latvijas Dzelzceļš                     2:10:55   +1:17:40  16,7     D
 2889  4738 Liāna Pudāne            1956 Citadele                               2:11:00   +1:17:45  16,7     D
 2890  3494 Ilze Krasta             1971 Smiltene                Scott          2:11:02   +1:17:47  16,7     D
 2891  4630 Juris Prižavaitis       1965 Rīgas satiksme/AKC                     2:11:09   +1:17:54  16,6     D
 2892  4632 Signe Firste            1991 Rīgas satiksme/AKC                     2:11:19   +1:18:04  16,6     D
 2893  4687 Artūrs Collenkopfs      1985 Citadele                               2:11:24   +1:18:09  16,6     D
 2894  3732 Laura Timma             1993                         Trek           2:11:41   +1:18:26  16,6     D
 2895  3561 Aleksandrs Vorobjovs    1984                         Giant          2:11:41   +1:18:26  16,6     D
 2896  4216 Dace Beitāne            1971                         Lapierre       2:11:41   +1:18:26  16,6     D
 2897  4839 Alma Šiliņa             1990 Baltic TAXI                            2:11:54   +1:18:39  16,6     D
 2898  3807 Inga Klindžāne          1976 Latvenergo                             2:12:00   +1:18:45  16,5     D
 2899  4049 Ieva Šakena             1976                                        2:12:03   +1:18:48  16,5     D
 2900  3543 Valters Kristaps Šķetris
                                    1995                                        2:12:10   +1:18:55  16,5     D
 2901  4691 Valda Deksne            1981 Citadele                               2:12:18   +1:19:03  16,5     D
 2902  4760 Arkādijs Verbickis      1986 Citadele                               2:12:18   +1:19:03  16,5     D
 2903  4810 Linna Vītola            1982                                        2:12:25   +1:19:10  16,5     D
 2904  4726 Danute Medne            1974 Citadele                               2:12:27   +1:19:12  16,5     D
 2905  5082 Laimdota Gaile          1967 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Panther        2:12:36   +1:19:21  16,5     D
 2906  4566 Amanda Agnese Arnicāne  1997 Siguldas 1.pamatskola                  2:12:38   +1:19:23  16,5     D
 2907  4688 Gints Čudorāns          1983 Citadele                               2:12:41   +1:19:26  16,5     D
 2908  4865 Inga Lezdiņa            1982 Citadele                               2:12:41   +1:19:26  16,5     D
 2909  4706 Ilze Kalniņa            1966 Citadele                               2:12:41   +1:19:26  16,5     D
 2910  5086 Ligita Zakarevska       1974 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Author         2:12:42   +1:19:27  16,5     D
 2911  4539 Normunds Kuzāks         1980                         Mongoose       2:13:12   +1:19:57  16,4     D
 2912  4537 Aiga  Rozenberga        1980                         Corratec       2:13:12   +1:19:57  16,4     D
 2913  4699 Margita Grīnberga       1983 Citadele                               2:13:17   +1:20:02  16,4     D
 2914  4218 Baiba Beļinova          1982                         Schwinn        2:13:27   +1:20:12  16,4     D
 2915  4923 Marita Riba             1974 Veloriba                Gazelle        2:13:36   +1:20:21  16,3     D
 2916  4922 Jānis Riba              1956 Veloriba                Giant          2:13:36   +1:20:21  16,3     D
 2917  4818 Odrija Gercāne          1976 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                2:13:39   +1:20:24  16,3     D
 2918  3624 Inga Bražone            1963 Latvenergo                             2:14:06   +1:20:51  16,3     D
 2919  4800 Zita Liepiņa            1980 ZZ top                  Tigra          2:14:10   +1:20:55  16,3     D
 2920  4434 Ilze Beļska             1963 Vanaga Zobārstniecības klīnika
                                                                                2:14:23   +1:21:08  16,2     D
 2921  3599 Denisa Ragovska         1967 Latvijas Dzelzceļš                     2:14:59   +1:21:44  16,2     D
 2922  3593 Kristīne Grauds         1970 T.I.T.Ī.                Specialized    2:15:03   +1:21:48  16,2     D
 2923  3592 Armands Juraševskis     1980 T.I.T.Ī.                Specialized    2:15:03   +1:21:48  16,2     D
 2924  4615 Jānis Šmits             1983                                        2:15:04   +1:21:49  16,2     D
 2925  3638 Laura Vītola-Šmite      1984                                        2:15:04   +1:21:49  16,2     D
 2926  4217 Santa Beitāne           1993                                        2:15:07   +1:21:52  16,2     D
 2927  4989 Gunita Petrovica        1978                         Panther        2:15:24   +1:22:09  16,1     D
 2928  4167 Juris Spalle            1972                                        2:15:50   +1:22:35  16,1     D
 2929  3854 Vineta Spalle           1971 Latvenergo                             2:15:50   +1:22:35  16,1     D
 2930  4862 Zane Bratka             1981 Citadele                               2:16:30   +1:23:15  16,0     D
 2931  4864 Baiba Vītola            1987 Citadele                               2:16:30   +1:23:15  16,0     D
 2932  3835 Jānis Saulītis          1969 Latvenergo                             2:16:38   +1:23:23  16,0     D
 2933  4863 Aivita Freimane-Medne   1969 Citadele                               2:16:39   +1:23:24  16,0     D
 2934  4195 Inese Oboļeviča         1988 SEB banka                              2:16:44   +1:23:29  16,0     D
 2935  4424 Kristīne Puķīte         1976 Vet-Med                                2:16:50   +1:23:35  16,0     D
 2936  3500 Valters Mačs            1957 Siguldas 1.pamatskola   Ērenpreiss     2:17:07   +1:23:52  15,9     D
 2937  4570 Ina Belinska            1967 Siguldas 1.pamatskola                  2:17:08   +1:23:53  15,9     D
 2938  4375 Irina Karpenko          1988 Profesionāļi 2000       Jaguar         2:17:13   +1:23:58  15,9     D
 2939  4379 Pēteris Pižovs          1988 Profesionāļi 2000       Rockmachine    2:17:15   +1:24:00  15,9     D
 2940  3473 Evija Stirna            1976                                        2:17:45   +1:24:30  15,8     D
 2941  4596 Ilze Livincova          1985 Jūrnieces               Felt           2:17:46   +1:24:31  15,8     D
 2942  4641 Ieva Sīpola             1983 Publicum Group                         2:18:29   +1:25:14  15,8     D
 2943  4387 Ginta Avena             1988 Gandrs                                 2:18:33   +1:25:18  15,8     D
 2944  3810 Igors Kreitāls          1987 Latvenergo                             2:18:39   +1:25:24  15,7     D
 2945  3612 Jūlija Jakovļeva        1987 Latvenergo                             2:18:39   +1:25:24  15,7     D
 2946  5284 Nikola Irbe             1994                                        2:18:52   +1:25:37  15,7     D
 2947  5283 Rebeka Irbe             1997                                        2:18:53   +1:25:38  15,7     D
 2948  4440 Rūdolfs Klintsons       1970 Vanaga Zobārstniecības klīnika
                                                                                2:19:29   +1:26:14  15,7     D
 2949  4439 Laura Klintsone         1979 Vanaga Zobārstniecības klīnika
                                                                                2:19:30   +1:26:15  15,6     D
 2950  4487 Raitis Zeltiņš          1985 PwC                                    2:19:41   +1:26:26  15,6     D
 2951  4488 Kristīne Miezīte        1982 PwC                                    2:19:41   +1:26:26  15,6     D
 2952  4842 Jānis Dābols-Freijs     1977 Baltic TAXI                            2:20:15   +1:27:00  15,6     D
 2953  5200 Maija Trikule           1986 Prospero                               2:20:24   +1:27:09  15,5     D
 2954  3519 Līva Reidzāne           1995 SEB banka                              2:20:24   +1:27:09  15,5     D
 2955  5201 Mudrīte Grundule        1973 Prospero                               2:20:25   +1:27:10  15,5     D
 2956  5199 Līga Mašņikova          1983 Prospero                               2:20:25   +1:27:10  15,5     D
 2957  4644 Marta Lēnerte           1991 Publicum Group                         2:20:29   +1:27:14  15,5     D
 2958  4645 Arnolds Kaminskis       1990 Publicum Group                         2:20:29   +1:27:14  15,5     D
 2959  3729 Signe Šmite             1981 OK Alnis                               2:20:52   +1:27:37  15,5     D
 2960  5123 Džons Brauns            1953 LācimGrūti                             2:20:54   +1:27:39  15,5     D
 2961  4619 Jekaterina Trušečkina   1985 Jūrnieces                              2:21:08   +1:27:53  15,5     D
 2962  4585 Linda Kaprāne           1986 Jūrnieces                              2:21:08   +1:27:53  15,5     D
 2963  4642 Elena Kalniņa           1979 Publicum Group                         2:21:09   +1:27:54  15,5     D
 2964  5018 Tatjana Kaļagina        1977 Reparil                                2:21:19   +1:28:04  15,4     D
 2965  4709 Sanita Kociņa           1987 Citadele                               2:21:32   +1:28:17  15,4     D
 2966  4742 Elīna Saulīte-Ozoliņa   1984 Citadele                               2:21:32   +1:28:17  15,4     D
 2967  4841 Dana Dianova-Gerķe      1988 Baltic TAXI                            2:21:53   +1:28:38  15,4     D
 2968  5156 Endija Beitāne          1994                                        2:22:05   +1:28:50  15,4     D
 2969  4638 Līga Kalniece           1985 Publicum Group                         2:22:55   +1:29:40  15,3     D
 2970  5088 Ramona Petrite          1964 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Merida         2:23:10   +1:29:55  15,2     D
 2971  4282 Sandra Desela           1989 XXL                                    2:23:23   +1:30:08  15,2     D
 2972  4283 Antra Nikāna            1985 XXL                                    2:23:23   +1:30:08  15,2     D
 2973  4118 Veronika Saulīte        1997                                        2:23:32   +1:30:17  15,2     D
 2974  5014 Oksana Jepifanova       1985 Baltijas Biroju Tehnoloģijas
                                                                                2:23:59   +1:30:44  15,2     D
 2975  4193 Laura Miķelsone         1997 SEB banka                              2:24:13   +1:30:58  15,1     D
 2976  4250 Sandra Legzdiņa         1975 Miegamices              Orbea          2:24:23   +1:31:08  15,1     D
 2977  4656 Marija Plaņina          1988 Jūrnieces                              2:24:30   +1:31:15  15,1     D
 2978  4945 Artūrs Valainis         1987 Apokalipses Jātnieki    Ērmritenis     2:24:37   +1:31:22  15,1     D
 2979  4944 Jānis Runģevics         1988 Apokalipses Jātnieki    Ērmritenis     2:24:37   +1:31:22  15,1     D
 2980  5017 Vita Āmane              1972 Reparil                                2:25:36   +1:32:21  15,0     D
 2981  3138 Armands Bergs           1966 Latvenergo                             2:25:54   +1:32:39  15,0     D
 2982  3792 Dace Daiļida            1982 Latvenergo                             2:25:54   +1:32:39  15,0     D
 2983  4069 Ilona Kazimiraite       1987 Universitātes Vetfonds                 2:25:59   +1:32:44  15,0     D
 2984  4068 Artūrs Kazimiraitis     1983 Universitātes Vetfonds                 2:26:00   +1:32:45  15       D
 2985  5131 Guntis Balulis          1976                         Trek           2:26:09   +1:32:54  14,9     D
 2986  5081 Marina Fiļipovs         1987 Rīgas pilsētas pašvaldība
                                                                 Soppi fausto   2:26:11   +1:32:56  14,9     D
 2987  4888 Agnese Grīnberga        1981 Mežmalas MTB                           2:26:44   +1:33:29  14,9     D
 2988  5258 Līva Bērziņa            1997 Cēsis                   Mistral altrix 2:26:56   +1:33:41  14,9     D
 2989  5297 Dace Jēkabsone          1983 Apokalipses Jātnieki    Freak          2:27:25   +1:34:10  14,8     D
 2990  4943 Anita Kreicberga        1982 Apokalipses Jātnieki    Ērmritenis     2:27:32   +1:34:17  14,8     D
 2991  4948 Raimonds Kimmelis       1984 Apokalipses Jātnieki    Ērmritenis     2:27:35   +1:34:20  14,8     D
 2992  3574 Jurijs Timofejevs       1986 bent.lv                 bent           2:27:41   +1:34:26  14,8     D
 2993  4908 Liene Apfelbauma-Petrova
                                    1984 Mežmalas MTB                           2:27:54   +1:34:39  14,8     D
 2994  3569 Arvids Apfelbaums       1958 Mežmalas MTB                           2:27:56   +1:34:41  14,8     D
 2995  4949 Zane Krimmele           1983 Apokalipses Jātnieki    Ērmritenis     2:27:57   +1:34:42  14,8     D
 2996  2813 Gatis Kreicbergs        1980 Apokalipses Jātnieki    Ērmritenis     2:27:58   +1:34:43  14,8     D
 2997  4581 Olga Jevļeva            1987 Jūrnieces                              2:28:36   +1:35:21  14,7     D
 2998  4950 Raimonds Celms          1985 Apokalipses Jātnieki    Ērmritenis     2:29:17   +1:36:02  14,6     D
 2999  4663 Kristaps Liepiņš        1985 NN Sporta klubs         Sidecar        2:29:24   +1:36:09  14,6     D
 3000  4361 Ivars Morozs            1948 Retro                   Ērenpreiss     2:29:41   +1:36:26  14,6     D
 3001  4500 Valters Vaivods         1999                         Rockmachine    2:30:58   +1:37:43  14,5     D
 3002  4498 Aivars Čapass           1969                         Gary Fisher    2:31:00   +1:37:45  14,5     D
 3003  4305 Jolanta Platonova       1973 Čokas                                  2:32:33   +1:39:18  14,3     D
 3004  3628 Iveta Paspārne          1962 Citadele                               2:33:56   +1:40:41  14,2     D
 3005  4814 Rita Alkšbirze          1985 LU bibliotēka "Žiperīgās gudrās skudras"
                                                                                2:34:41   +1:41:26  14,1     D
 3006  4284 Solvita Ošiņa           1970                                        2:36:15   +1:43:00  14,0     D
 3007  4285 Krista  Ošiņa           1997                                        2:36:15   +1:43:00  14,0     D
 3008  4417 Janīna Maksimenko       1962 Latvijas Finieris                      2:38:52   +1:45:37  13,7     D
 3009  3649 Austra Grāmatiņa        1981 Adam Auto               Rockmachine    0:23:04             94,9 DSQD