Krista - Laiks, kad kustēties var daudz vairāk

No vienas puses šis periods ir maksimāli pozitīvs, jo ir devis vairāk iespējas fiziskām aktivitātēm, jo darbs ir no mājām, nav jāpavada laiks, piemēram, ceļā uz darbu, tā vietā – rīta rosmes, pusdienlaika pastaigas, laicīgāki vakara treniņi.

Pēc trenera uzdevuma, lai labāk atmostos un sagatavotos dienai, četras reizes nedēļā no rīta pieceļoties veicu rīta rosmi – pāris vingrojumus muskuļu aktivizēšanai (visām ķermeņa muskuļu grupām).

Jaunākā informācija par velo.lv rīkotajiem pasākumiem

👉 Mēs rūpīgi sekojam līdzi valdības rīkojumiem par sporta sacensību rīkošanas iespējām. Neviens nevar paredzēt vīrusa pandēmijas tālāko attīstību un no tās izrietošos ierobežojumus nākotnē, tomēr esam gatavi dažādiem scenārijiem.

👉 Optimālākajā variantā klātienes sacensības varētu atsākties augusta mēnesī, taču gadījumā, ja tas nebūs iespējams, šogad plānotās sacensības tiks pārceltas uz 2021.gadu.

Cēsis-Valmiera Virtuālais brauciens

Sveiciens velo mīļiem visā Latvijā!

Lai kā gribētos, tomēr esošā situācija mums neļauj tikties klātienē šobrīd…

Tomēr esam parūpējušies par lielisku alternatīvu:

Igo Japiņa ieteikumi gudriem treniņiem - 1.daļa

Igo Japins ieteikumi gudriem velo treniņiem (1. daļa)

Panākumiem bagātais riteņbraukšanas treneris un sacensību rīkotājs Igo Japiņš vēlas dalīties savā pieredzē par treniņiem.

Tas noderēs visiem - gan jauniešiem, gan amatieriem...

Runā Igo Japiņš

Labdien visiem esošajiem un topošajiem velo draugiem!

 

Aizvadītajā svētdienā, 26. aprīlī, bija jānotiek sezonas pirmajam Latvijas valsts mežu MTB maratona posmam Cēsis – Valmiera. Tomēr dzīve ir tā iegriezusies, ka šobrīd mēs nezinām, kad mēs visi kopā varēsim tikties un baudīt azarta pilnos MTB braucienus.

Toma Flakša blogs Nr. 3 - Bērnības laimes izjūta

Laimīgas dienas no bērnības. Nešaubos, katrs atcerās kādas. Šodien es skatījos spogulī. Un atcerējos. Cik laimīgs es biju, kaut man bija tik maz. Stiprā pieticībā, bet lielā laimē.  Kopš bērnības vienmēr ticis kas pievienots. Vairāk lietu, vairāk vēlmju, vairāk naudas, vairāk. Bet vai tas devis vairāk laimi?

SVARĪGS PAZIŅOJUMS MŪSU DALĪBNIEKIEM!

👉 Latvijas valsts mežu Kalnu divriteņu maratona sezonas sākums atlikts uz vēlāku laiku...

👉 Ņemot vērā valstī pagarināto ārkārtējo situāciju, saglabājot visus ierobežojumus, esam spiesti atlikt Latvijas valsts mežu Kalnu divriteņu maratona sezonas sākumu.

👉Šobrīd skaidri zināms, ka iepriekš noteiktajā laikā nevarēs notikt pirmie divi posmi – Cēsis – Valmiera un Talsi.

👉 Par iespējamo Latvijas valsts mežu Kalnu divriteņu maratona 1.posma norises datumu un kopējo kalendāru, kā arī izmaiņas nolikumā un reģistrācijā informēsim pēc vīrusa COVID– 19 izraisītā ārkārtējā stāvokļa atcelšanas.

Vēlam mums visiem kopā pārvarēt šo ārkārtējo situāciju!

Aicinām būt atbildīgiem pret sevi un apkārtējiem!

Jāņa 8. un 9. nedēļa

8.nedēļa (16.03.-22.03.)

Šī nedēļa iesākta ar jauniem apstākļiem - globālā mērogā atcelti tuvākie sporta pasākumi, tajā skaitā arī tuvākās Latvijas velo sacīkstes, kas noteikti atspoguļosies treniņu plānā. Tāpat izmainījušies arī personīgie sadzīves apstākļi, jo man darbs ārkārtas stāvokļa laikā jāveic no mājām.

 

No treniņu plāna šī nedēļa bija ieplānota testiem, tāpēc šajā ziņā nekas nemainās. Visas nedēļas garumā tika veikti 3 testi, ar kuru palīdzību tika noteikta mana fiziskā sagatavotība uz velo.

Brīvdabas treniņi "Vienītī"

Kamēr plosās vīruss, aicinām doties dabā.

 

Piedāvājam INDIVIDUĀLI iepazīties ar jaunā Latvijas valsts mežu Kalnu divriteņu maratona etapa - Ropažu novada trases projektu. Mājaslapā esam ievietojuši gpx failus: ROPAŽU ETAPS

 

TRASI ATĻAUTS BRAUKT TIKAI PA VIENAM INDIVIDUĀLOS TRENIŅOS!

Aicinām neapmeklēt Zaķumuižas publiskās vietas - veikalu, kafejnīcas u.c. drošības nolūkos.

 

  LASI TĀLĀK detalizētu informāciju.

   

  Individuālās nometnes scenārijs

  🚴🏻‍♂️ Treneris Toms Flaksis aicina turpināt treniņus vienatnē un iesaka interesantu treniņu veidu ar vingrinājumu Egoneks...

  ☄️Kas tas ir!?
  ▫️Skaties video
  ◽️Lasi ⬇️ zemāk esošo aprakstu

  WU (iesildīšanās): 20-40min zemā intensitātē
  ----------------
  MS (galvenā daļa):
  1-3h Egoneks:
  1 dziesma @Tempo (1-10 skalā 6/7)
  1 dziesma atpūta (1-10 skalā 3/4)
  ---------------
  CD (atsildīšanās): 20min zemā intensitātē