LVM MTB maratona dalībnieku aptaujā par gada posmu atzīts Priekules posms

293 Latvijas valsts mežu MTB maratona dalībnieki piedalījās aptaujā par aizvadīto sezonu. Dalībniekiem bija jāatbild uz jautājumiem par posmiem, formātu, servisu un citām aktuālām lietām. Par gada posmu visai pārliecinoši tika atzīts pirmo gadu seriālā iekļautais Priekules posms.

VELOPARTS

Veloparts – uzņēmums, kurš atrodas Rīgā un darbojas kopš 2013. gada. Darbības sfēra ir augstas kvalitātes vācu ražojuma velosipēdu piederumu vairumtirdzniecība.

Ātrākie LVM MTB maratonā 2021. gadā- Flaksis un Ardava

Latvijas valsts mežu Kalnu divriteņu maratona sezona ir godam aizvadīta! Jau otro gadu pēc kārtas ir jāiztiek bez sezonas noslēdzošā posma, taču kopvērtējumā ātrākie ir noskaidroti- ņemot vērā 4 no 5 sezonas posmiem.

 

2021. gada sezona ir noslēgusies

Ceram, ka neesat pārtraukuši būt fiziski aktīvi! Lai arī Latvijas valsts mežu MTB maratona noslēdzošais posms – Ikšķilē – pavisam objektīvu iemeslu dēļ notikt nevarēja, tomēr kopumā esam pārliecināti, ka aizvadītā sezona, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, izdevās patiesi skaisti un vareni! Lielākie svētku radītāji esat Jūs, draugi!

Esot atbildīgi rīkotāji pret saviem dalībniekiem, informējam, ka tiem velo mīļiem, kuri bija pieteikušies uz Latvijas valsts mežu MTB maratona Ikšķiles posmu, vai arī uz visu sezonu, posma dalības maksa tiks pārcelta uz 2022. gada sezonu. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzam sazināties ar rīkotājiem elektroniski – info@velo.lv!

Informācija par kopvērtējumu sekos! Esam veseli un aktīvi arī nesezonā! 

atcelts LVM MTB 6. posms

Ņemot vērā Latvijā noteiktos ierobežojumus ar mērķi apturēt Covid-19 izplatību valstī, 23. oktobrī paredzētais Latvijas valsts mežu Kalnu divriteņu maratona sezonas noslēguma posms Ikšķilē NENOTIKS.

Par kopvērtējuma rezultātiem un citām dalībniekam interesējošām lietām informēsim jau drīzumā!

Turpinām treniņus uz velo, esam veseli, gatavojamies nākamajai sezonai!

LVM MTB 6. posms Ikšķilē "zaļajā drošības režīmā"

Latvijas valsts mežu Kalnu divriteņu maratona sezonas noslēgums Ikšķilē, dabas parkā "Ogres ZIlie kalni"

Cēsis-Valmiera trases apskate

10. oktobrī starts Latvijas valsts mežu Kalnu divriteņu maratona klasikai - Cēsis-Valmiera, taču jau rīt, 5. oktobrī, plānota trases apskate.

Pulcēšanās starta vietā - Cēsīs, Lenču un Birzes ielu krustojumā 16:30. Informējam, ka auto var novietot Valmierā un 15:45 no Valmieras kursē vilciens, kas Cēsīs piestāj 16:13.

 

5. posma sacensību

 

Toyota rīgas velomaratons

Informējam velo sabiedrību ar Toyota Rīgas velomaratona tiesnešu komandas ziņojumu par pieņemtajiem lēmumiem Tautas distances laikā

Svarīgākais par Toyota Rīgas Velomaratonu 2021

Jau šīs nedēļas svētdienā, 19. septembrī, tiks dots starts tradicionālajam Toyota Rīgas Velomaratonam. Vēl vari paspēt pieteikties ŠEIT

atcelti bērnu braucieni toyota rīgas velomaratonā

Diemžēl, ņemot vērā epidemioloģiskās drošības pasākumus- ieeja sacensību centrā skatītājiem ir tikai ar derīgu Covid19 pārslimošanas vai vakcinācijas kursa pabeigšanas sertifikātu, nākas atcelt Bērnu braucienus Toyota Rīgas Velomaratona ietvaros. Ceram pavisam drošos apstākļos tikties ar mazākajiem braucējiem jau nākamgad!

Samaksātās dalības maksas Bērnu braucienos iespēja pārcelt uz nākamo gadu vai saņemt to atpakaļ. info@velo.lv