DSC03556_web
Toyota_logo_2023_BALTS17. SEPTEMBRĪ
2. jūnijs
TOYOTA RĪGAS VELOMARATONS

TOYOTA RĪGAS VELOMARATONS

Rīgas sirdī- 11. novembra krastmalā, ik gadu norisinās Baltijas galvaspilsētu vērienīgākais velo notikums.

Toyota Rīgas Velomaratonu raksturo kopā būšanas sajūta, kas vienkopus pulcē ikdienas velobraucējus, amatierus, bērnus un rūdītus profesionāļus. Tā ir unikāla iespēja reizi gadā netraucēti baudīt Rīgas lielās ielas un tiltus uz velo.

Izvēlies starp 32 kilometru garo Tautas, 16 kilometru Maxima ģimeņu vai 64 kilometru sporta distanci. Tikmēr mazākos riteņbraucējus aicinām piedalīties aizraujošos Bērnu braucienos.

LAIKS LĪDZ TOYOTA RĪGAS VELOMARATONAM
00
Dienas
00
Stundas
00
Minūtes
00
Sekundes

NOLIKUMS UN PROGRAMMA

NOLIKUMS 2023
Skatīt
Lejuplādēt
PROGRAMMA 2023.
Skatīt
Lejuplādēt

DISTANCES

SPORTA BRAUCIENS

64km

Karte
Paredzēts rūdītiem licencētiem riteņbraucējiem, kas veic regulārus treniņus un spēj braukt grupā, kas brauc virs 40 kilometriem stundā. Nepieciešama iepriekšējā pieredze sacensībās un regulāri treniņi.
TAUTAS BRAUCIENS

32km

Karte
Vērienīgākais no visiem braucieniem. Piemērots kā ikdienas braucējiem, gan amatieriem, kuri vēlas sacensties ar draugiem, kolēģiem vai citiem domubiedriem. Nav nepieciešama sacensību pieredze, bet vēlami vairāki izbraucieni pirms šīs distances pieveikšanas.
MAXIMA ĢIMEŅU BRAUCIENS

16km

Karte
Lieliski piemērots ģimenēm, darba kolektīviem un riteņbraukšanas iesācējiem. Distance izveidota vienā aplī, kas ir tāds pats kā Tautas un sporta braucienu distancēs. Nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība vai pieredze sacensībās.
BĒRNU BRAUCIENS

0,2-2km

Karte

Azartiskie un pozitīvām emocijām pilnie Maxima bērnu braucieni ir lieliski piemēroti ikvienam mazajam pedāļu minējam no 3 – 10 gadu vecumam. Distances izveidotas sacensību centrā un to garums ir no 300 – 2000 metriem. Balviņas par dalību saņem ikviens dalībnieks.

SACENSĪBU CENTRS

Karte

MŪS ATBALSTA

Covid 19

Ar 1.aprīli tiek atcelti visi drošības pasākumi,kas saistīti ar Covid-19 pandēmiju, t.sk. prasības pēc sertifikātiem pakalpojumu saņemšanai un sniegšanai Latvijas teritorijā, tomēr lūdzam rūpēties par roku dezinfekciju, ja iespējams, par distances ievērošanu un masku velkāšanu, pēc nepieciešamības.

Sekosim līdzi aktualitātem, ja būs izmaiņas, ja tiks piemēroti kādi drošības pasākumi, mēs Jūs informēsim, lai sacensību norise būtu droša mums visiem.

Ziņas

aizvadīts Toyota Rīgas velomaratons

Svētdien teju divi ar pusi tūkstoši velo mīļu no visas Latvijas un apkārtējām valstīm vasarsvētkos ņēma dalību galvaspilsētas lielākajā velo notikumā “Toyota” Rīgas velomaratonā. Prestižajā Sporta distancē uzvaras laurus plūca Latvijas U23 čempions Pauls Rubenis, kamēr dāmu konkurencē nepārspēta izrādījās igauniete Elizabete Erbasa.

Plašāka informācija par sacensībām www.lrf.lv

Foto galerija ŠEIT

5. jūnijā notiks toyota rīgas velomaratons

Aktīvās atpūtas cienītāji no visas Latvijas aicināti piedalīties 5. jūnijā 11. novembra krastmalā gaidāmajā vērienīgajā “Toyota” Rīgas velomaratonā-“Toyota” Rīgas velomaratons ir viens no gada vērienīgākajiem un gaidītākajiem velo notikumiem.

Izvēlies savu distanci-Bērnu braucieni, 16 km, 32 km vai 64 km, un REĢISTRĒJIES braucienam. Visa informācija par sacensībām meklējama ŠEIT un www.lrf.lv

Toyota Rīgas Velomaratona EXPO

 

Visiem Toyota Rīgas velomaratona dalībniekiem būs iespēja saņemt savus starta numurus jau dienu pirms sacensībām – 4. jūnijā, VeloExpress veikalā, G. Astras ielā 3 , Rīgā.

 

Reģistrācija sākusies!

Gada lielākie velo svētki Rīgā 05. Jūnijā. Toyota Rīgas Velomaratons!

Rīga Min! Uzmin arī Tu!