DSC03556_web
5. jūnijā
TOYOTA RĪGAS VELOMARATONS

TOYOTAS RĪGAS VELOMARATONS

Baltijas galvaspilsētu vērienīgākais velo notikums norisinās Rīgas sirdī – 11. novembra krastmalā. Tas vienkopus pulcē ikdienas velobraucējus, amatierus, bērnus un rūdītus profesionāļus. Velomaratonu raksturo kopā būšanas sajūta un unikāla iespēja reizi gadā baudīt Rīgas lielās lielas un tiltus uz velo. Izvēlies starp 32 kilometru garo Tautas, 16 kilometru Maxima ģimeņu vai 64 kilometru sporta distanci. Tikmēr mazākie riteņbraucēji laipni lūgti piedalīties bērnu braucienos.

LAIKS LĪDZ TOYOTAS RĪGAS VELOMARATONAM
00
Dienas
00
Stundas
00
Minūtes
00
Sekundes

DISTANCES

SPORTA BRAUCIENS

64km

Karte
Paredzēts rūdītiem licencētiem riteņbraucējiem, kas veic regulārus treniņus un spēj braukt grupā, kas brauc virs 40 kilometriem stundā. Nepieciešama iepriekšējā pieredze sacensībās un regulāri treniņi.
TAUTAS BRAUCIENS

32km

Karte
Vērienīgākais no visiem braucieniem. Piemērots kā ikdienas braucējiem, gan amatieriem, kuri vēlas sacensties ar draugiem, kolēģiem vai citiem domubiedriem. Nav nepieciešama sacensību pieredze, bet vēlami vairāki izbraucieni pirms šīs distances pieveikšanas.
MAXIMA ĢIMEŅU BRAUCIENS

16km

Karte
Lieliski piemērots ģimenēm, darba kolektīviem un riteņbraukšanas iesācējiem. Distance izveidota vienā aplī, kas ir tāds pats kā Tautas un sporta braucienu distancēs. Nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība vai pieredze sacensībās.
BĒRNU BRAUCIENS

0,2-2km

Karte

Azartiskie un pozitīvām emocijām pilnie Maxima bērnu braucieni ir lieliski piemēroti ikvienam mazajam pedāļu minējam no 3 – 10 gadu vecumam. Distances izveidotas sacensību centrā un to garums ir no 300 – 2000 metriem. Balviņas par dalību saņem ikviens dalībnieks.

MŪS ATBALSTA

NOLIKUMS UN PROGRAMMA

NOLIKUMS 2022.
Skatīt
Lejuplādēt
PROGRAMMA 2022.
Skatīt
Lejuplādēt

Covid 19

Ar 1.aprīli tiek atcelti visi drošības pasākumi,kas saistīti ar Covid-19 pandēmiju, t.sk. prasības pēc sertifikātiem pakalpojumu saņemšanai un sniegšanai Latvijas teritorijā, tomēr lūdzam rūpēties par roku dezinfekciju, ja iespējams, par distances ievērošanu un masku velkāšanu, pēc nepieciešamības.

Sekosim līdzi aktualitātem, ja būs izmaiņas, ja tiks piemēroti kādi drošības pasākumi, mēs Jūs informēsim, lai sacensību norise būtu droša mums visiem.

Ziņas

Reģistrācija sākusies!

Gada lielākie velo svētki Rīgā 05. Jūnijā. Toyota Rīgas Velomaratons!

Rīga Min! Uzmin arī Tu!