vb_1_web
4. septembris
32. LATVIJAS RITEŅBRAUCĒJU VIENĪBAS BRAUCIENS

Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens

Gada lielākie velo svētki Latvijā. Velobrauciena pirmssākumi meklējami 20. gadsimta 30. gados, bet pasākums tika atjaunot 1995. gadā. Pulcē vairāk nekā 5000 braukt gribētāju no visas Latvijas un apkārtējām valstīm. Ikvienam ir iespēja atrast sev iecienītāko distanci, izvēloties starp 37 kilometru garo Tautas braucienu, krāšno Retro velo distanci, azartisko MTB distanci (40 kilometri) vai ātro sporta šosejas braucienu (100 kilometri). Pirmo reizi Vienības braucienā iekļauti arī bērnu braucieni.

DISTANCES

SPORTA BRAUCIENS 105km
Karte
Paredzēts rūdītiem, licencētiem riteņbraucējiem, kas veic regulārus treniņus un spēj braukt grupā, kas brauc virs 35 kilometriem stundā. Nepieciešama iepriekšējā pieredze sacensībās un regulāri treniņi.
KALNU DIVRITEŅU BRAUCIENS 40km
Karte
Vērienīgākais no visiem braucieniem. Piemērots kā ikdienas braucējiem, gan amatieriem, kuri vēlas sacensties ar draugiem, kolēģiem vai citiem domubiedriem. Nav nepieciešama sacensību pieredze, bet vēlami vairāki izbraucieni pirms šīs distances pieveikšanas.
TAUTAS BRAUCIENS 37km
Karte
Lieliski piemērots ģimenēm, darba kolektīviem un riteņbraukšanas iesācējiem. Distance izveidota vienā aplī, kas ir tāds pats kā Tautas un sporta braucienu distancēs. Nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība vai pieredze sacensībās.
RETRO VELO
Karte
Krāšņākais un nesteidzīgākais no braucieniem. Skaisti tērpi, eleganti velosipēdi komplektā ar gardām uzkodām un senatnīgu gaisotni. Tas raksturo Retro Velo distanci. Šajā braucienā netiek noteikti ātrākie, bet gan krāšņākie braukt gribētāji.
BĒRNU VIENĪBAS BRAUCIENS
Karte
Pirmo reizi Vienības braucienā iekļauta bērnu distance, kas norisināsies dienu pirms lielajiem braucieniem. Lieliska un azarta pilna atmosfēra, kas ļaus jau no bērnu dienām būt daļai no Vienības brauciena.

MŪS ATBALSTA

NOLIKUMS UN PROGRAMMA

NOLIKUMS 2022.
Skatīt
Lejuplādēt
PROGRAMMA 2022.
Skatīt
Lejuplādēt

Covid 19

Ar 1.aprīli tiek atcelti visi drošības pasākumi,kas saistīti ar Covid-19 pandēmiju, t.sk. prasības pēc sertifikātiem pakalpojumu saņemšanai un sniegšanai Latvijas teritorijā, tomēr lūdzam rūpēties par roku dezinfekciju, ja iespējams, par distances ievērošanu un masku velkāšanu, pēc nepieciešamības.

Sekosim līdzi aktualitātem, ja būs izmaiņas, ja tiks piemēroti kādi drošības pasākumi, mēs Jūs informēsim, lai sacensību norise būtu droša mums visiem.

Ziņas