marisvancevics.photography-580
24. un 25. augusts Sigulda
ELEKTRUM 34. LATVIJAS RITEŅBRAUCĒJU VIENĪBAS BRAUCIENS
velolvDSC08879
22. septembris Ogre
6. posms
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS
velolvDSC05152
28. aprīlis
1. posms Cēsis-Valmiera
LVM VELOMARATONS
velolvDSC08718
12. maijs
2. posms Sigulda
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS
DSC09779
2. JŪNIJĀ
2. jūnijs
TOYOTA RĪGAS VELOMARATONS
velolvmarisvancevics.photography-227
8. jūnijs
3. posms Valga/Valka
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS
velolvmarisvancevics.photography-433
30. jūnijs
4. posms Smiltene
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS
velolvmarisvancevics.photography-490
14. jūlijs
5. posms Gulbene
LATVIJAS VALTS MEŽU KALNU DIVRITEŅU MARATONS

EXPO Vienības braucienam

23. un 24.augustā Akropole Alfa norisināsies EXPO, kurā no plkst.10:00 -21:00 varēsi  izņemt savu starta numuru. Ziņu par savu starta numuru saņemsi 22.augustā uz telefonu SMS veidā vai uz e-pastu, kuru būsi norādījis reģistrējoties.
 
!!! Bērnu  Vienības brauciena dalībnieki ziņu par savu  starta numuru nesaņems, bet tāpat vari doties pakaļ izņemt numuru EXPO
 

 

Vienības brauciena velo krekls

 
Lai Vienības brauciens būtu īpašāks, sadarbībā ar mūsu partneri HOPS, esam izveidojuši Vienības brauciena oficiālo velo kreklu.
 

Iegādājies to reģistrējoties braucienam!

 

 

 

LVM MTB/GRAVEL maratona 4.posma Smiltene kopējie rezultāti ar igauņu pārstāvjiem (overall results) SKATĪT ŠEIT/HERE 

 

 

LVM MTB/GRAVEL maratona 3.posma Valga/Valka kopējie rezultāti ar citu valstu pārstāvjiem (overall results) SKATĪT ŠEIT/HERE

 

 

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

 

Šo sestdien tiekamies LVM MTB/GRAVEL maratona 3.posmā Valga/Valka.

Iepazīsties ar  visu  svarīgo informāciju:

 • Posma  distanču  kartēm un enerģijas punktiem distancē;
 • Starta/finiša zonas  iekārtojumu;
 • Pasākuma programmu un starta kārtību;
 • Pievērs  uzmanību Latvijas čempionāta nolikumam un vecuma grupām;
 • Maxima Bērnu brauciena dalībnieki piedalās bērnu braucienā līdz 2014.gadam (saskaņā ar Igaunijas nolikumu).

 

Ar  visu par  sacensībām  var iepazīties šeit: https://velo.lv/kalnu-divritenu-maratons/

 

 

SATIKSMES IEROBEŽOJUMI!!!

 

Š.g. 2.jūnijā Rīgā norisināsies riteņbraukšanas sacensības „Toyota Rīgas velomaratons”, kura laikā būs satiksmes ierobežojumi. Plānotais dalībnieku skaits visas dienas laikā – 2000

Informējam par sekojošiem satiksmes ierobežojumiem transportlīdzekļiem.

11.novembra krastmala (starp Akments tiltu un Vanšu tiltu) tiek slēgta jau 1.jūnijā 17:00.

02.06.2024.

2.jūnijs 11:00-12:00: Slēgta satiksme pa Akmens tiltu no 11.novembra krastmalas līdz Kuģa ielai, izņemot sabiedrisko transportu.

2.jūnijs 11:00-16:45: Slēgta satiksme no Akmens tilta – Kuģa iela – Trijādības iela līdz Raņķa dambim. Transporta kustība pa Raņķa dambi līdz Balasta dambim tiks organizēta pa vienu ceļa pusi.

2.jūnijs 11:00-17:00: Satiksme slēgta pa Balasta dambi līdz uzbrauktuvei uz Vanšu tilta.

2.jūnijs 11:00-17:00: Satiksme slēgta pa Vanšu tiltu virzienā uz centru, izņemot sabiedrisko transportu.

Trolejbusa pietura pārcelta no uzbrauktuves uz Vanšu tilta uz Kr.Valdemāra ielu.

2.jūnijs 11:00-17:00: Satiksme slēgta pa Pils laukumu – Torņa ielu – Muitas ielu no Pils laukuma līdz 11.novembra krastmalai.

2.jūnijs 12:30-16:15: Satiksme slēgta  11.novembra krastmalā no Akmens tilta – Ģenerāļa Radziņa krastmala – Krasta iela (virzienā uz Ķengaragu) līdz uzbrauktuvei uz Dienvidu tilta.

2.jūnijs 12:30-16:30: Satiksme slēgta no Krasta ielas uzbrauktuves uz Dienvidu tilta līdz rotācijas aplim pie Rīgas Piena kombināta.

2.jūnijs 12:30-17:00 Satiksme slēgta pa Bauskas ielu no Rīgas Piena kombināta līdz Mūkusalas ielai.

2.jūnijs 12:30-17:00 Satiksme slēgta no Mūkusalas ielas līdz Akmens tiltam.

Aizliegts apstāties un stāvēt: no 2.jūnija plkst.8:00 līdz plkst.16:00 Kuģu ielā (Daugavas pusē), Trijādības ielā, Pils laukumā, Muitas ielā.

Atstātie transportlīdzekļi tiks evakuēti.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Ceram uz Jūsu sapratni!

RĪGAS TOYOTAS VELOMARATONS

 

Ikviens dalībnieks uzzinās savu starta numuru 31.maijā – tas  tiks nosūtīts ar SMS vai e-pastu, atbilstoši tam, kā tika norādīts reģistrējoties.

Izmanto iespēju un savu starta numuru izņem ātrāk – Rīgas velomaratona EXPO, kas norisināsies 1.jūnijā, iepirkšanās un izklaides centrā “AKROPOLE Rīga” (Latgales iela 257) no 10:00 līdz 21:00 pasākumu zonā starp A un F ieeju. Nākot pēc sava starta numura, neaizmirsti uzrādīt savu reģistrācijas vēstuli.

Jautājumu gadījumā sazinies ar mums, rakstot uz e-pastu: info@velo.lv

Starta laiki:

11:15              LČ kritērija braucienā  – 45 km (10 apļi x 4,5 km)

13:00              Tautas brauciens – 32 km (2 apļi x 16 km)

15:00              MAXIMA Ģimeņu brauciens

Lai veicas sacensībās un tiekamies uz starta līnijas 2.jūnijā!

 

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

 

Šīs sezonas LVM Velomaratona īpašais viesis būs Toms Skujiņš – pasaules līmeņa riteņbraucējs, kurš būs kopā ar mazajiem braucējiem Cēsīs un Valmierā un sveiks labākos 1.posma braucējus, kā arī Toms Skujiņš pasniegs savu komandas kreklu ātrākajam Mammadaba distances dalībniekam;

* Lielbāta MTB distancē Cēsīs – pie veikala Maxima 2 km, tiks izspēlēts starpfinišs ātrākajam braucējam un tiks pasniegta balva no Maximas (apbalvošanas ceremonijā);

* Toyota Gravel distancē tiks noteikts Merrild aktīvākais braucējs pēc punktu sistēmas (punkti tiks noteikti 6 ātrākajiem braucējiem);

* Reģistrācija un numuru izsniegšana notiks Cēsu Pils laukumā;

* Lejuplādē jau iepriekš distanču kartes un Gpx failus.

* Iepazīsties ar starta/finiša izkārtojumu

* Maxima bērnu brauciena distanci 

Visu nepieciešamo informāciju skaties šeit: https://velo.lv/kalnu-divritenu-maratons/

TOMA SKUJIŅA IETEIKUMI, KĀ  LABĀK SAGATAVOTIES  SEZONAS  SACENSĪBĀM

Lai izbaudītu sacensību dienu pilnībā, vienmēr ir vērts piedomāt par sagatavošanos, tādēļ gribēju padalīties ar saviem ieteikumiem gatavošanās procesam.

 • Pirmkārt, jāsāk ar pārliecināšanos, ka velo ir gatavs ripot, ka bremzes strādā un ķivere vēl joprojām der.
 • Otrkārt, cerams, ka izdodas arī ikdienā izkustēties un nav jāsāk trenēties no pilnīgas “nulles”, bet ieteiktu:
 • Divas nedēļas vairāk piedomāt par laika atvēlēšanu velo specifiskiem treniņiem. Trešajā nedēļā pirms sacensībām mans ieteikums būtu ar velo izbraukt kādas 3 vai 4 reizes. Atkarībā no izvēlētās distances mēģināt pievarēt katrā treniņā vismaz trešdaļu un līdz pat divām trešdaļām distances. Tā teikt, ja izvēlies braukt 45km distanci, tad vienā treniņu dienā pietiktu ar 20km, citā 25km un kādā pamēģināt arī 30km. Noteikti labāk ir šīs trīs vai četras dienas sadalīt visas nedēļas garumā, nevis iespiest garā nedēļas nogalē.
 • 2 nedēļas pirms sacensībām es ieteiktu līdzīgi kā iepriekšējā nedēļā arī mēģināt velo atvēlēt 3 vai 4 dienas, bet šoreiz nedaudz palielināt veicamās distances un kādā no dienām mēģināt pat pievarēt, ja ne visu plānoto distanci, tad vismaz 30km.
 • SACENSĪBU NEDĒĻĀ pirms atbildīgās dienas pietiks ar tikai diviem vai trim izbraucieniem, bet tad dienu pirms mačiem noteikti jāizvēlas kāds pavisam viegls izbrauciens ar ne vairāk kā 50% no veicamās distances. Šeit vairāk svarīgi ir paelpot svaigu gaisu un vēlreiz pārbaudīt, ka uz velo tiešām viss strādā.
 • Treškārt, ir pienākusi SACENSĪBU DIENA un lai patiešām varētu visu enerģiju atstāt trasē un uzstādīt labāko rezultātu ir svarīgi arī šo enerģiju uzņemt. Mans ieteikums būtu jau iepriekšējā dienā vakariņās ēst ar ogļhidrātiem bagātu ēdienu (rīsus, makaronus, kartupeļus), kas protams iet pie sirds. Protams, arī brokastis pirms starta ir svarīgas, bet ne tikai pats ēdiens, kuram arī noteikti būtu jābūt bagātam ar ogļhidrātiem (auzu putra, prosas putra), bet arī jāļauj vēderam šo visu sagremot, tādēļ vienmēr pats ēdu kārtīgas brokastis vismaz 3 stundas pirms starta.
 • Vēl viena svarīga lieta, par kuru padomāt velo braucienu laikā, ir uzturs. Šoreiz gan nerunāju par maltīti pirms un pēc brauciena, bet par kādu apēdamu kumosu brauciena laikā. Ja izvēlētā distance aizņems stundu vai vairāk, tad noteikti ir vērts uzņemt enerģiju arī trasē. Protams, ir pieejama speciāli izturības sportam domāta pārtika, bet tikpat labi šeit var noderēt arī mājās taisīts našķis, kas būtu ogļhidrātiem bagāts. Izvēlēto uzkodu ieteiktu jau iemēģināt apēst arī kādā no garākajiem treniņiem, jo tas palīdzēs saprast cik viegli vai sarežģīti to būs izdarīt braucot distancē. Liekas, ka varētu būt viekārši attaisīt batoniņu un to apēst, bet tas tomēr prasa arī nelielas iemaņas un papildus līdzsvaru, tādēļ noteikti vērts izmēģināt iepriekš.
 • Līdzīgi ir arī arī dzeramo. Vai tas būs ūdens, sula, vai izturības sportam speciāli paredzēts dzēriens, to tomēr ir vērts izmēģināt, cik vienkārši šai pudelei būs tikt klāt, cik viegli varēs padzerties un vai vispār vēderam tieši šis izvēlētais dzēriens patiks. It sevišķi vasaras karstajās dienās pat 30min garā braucienā ieteiktu padomāt par papildus šķidruma uzņemšanu.
 

Visbeidzot, neaizmirstam arī pasmaidīt un izbaudīt visu pasākumu!

Skujiņš līdzjutēja lomā piedalīsies  LVM MTB un Gravel maratona posmā Cēsis – Valmiera

Latvijas šobrīd vadošais šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš  28. aprīlī līdzjutēja lomā piedalīsies “Latvijas valsts mežu” MTB un Gravel veloseriāla pirmajā posmā: Cēsis – Valmiera. Pasaules ranga TOP30 braucējs atbalstīs nākotnes čempionus “Maxima” bērnu braucienā, kā arī sagaidīs finišā un pasniegs balvas ātrākajiem MTB un Gravel distanču veicējiem.

Toms Skujiņš, kurš kopā ar savu ģimeni pamatā dzīvo skaistajā Andorā, Latvijā iegriežas samērā reti. Tomēr allaž viņa viesošanās dzimtenē paiet ar daudz paveiktiem labiem darbiem. Šogad Toms Latvijā ieradīsies pēc aizvadītā pavasara cēliena, kas carnikavietim bijis labākais viņa līdzšinēja karjerā.

28. aprīlī viņš tāpat kā vēl vairāki tūkstoši velo cienītāju dosies uz Latvijas riteņbraukšanas klasiku: Cēsis – Valmiera. Šis būs pašmāju vērienīgākā veloseriāla – LVM MTB un Gravel maratona 1. posms.

Toms sākotnēji atbalstīs un dos pa vērtīgam padomam mazākajiem pedāļu minējiem, kuri sacentīsies “Maxima” bērnu braucienos. Sacensību trase atradīsies pašā Cēsu centrā – Vienības laukumā.

Tikmēr “Toyota” Gravel, “Lielbāta” MTB un “Mammadaba” Veselības brauciena dalībniekus Skujiņš sagaidīs ierastajā kalniņā pie Svētā Sīmaņa baznīcas, Valmierā. Savulaik arī pats tur azartiski finišējis. “Strade Bianche” vicečempions apbalvos ātrākos braucējus.

Jāatzīmē, ka karjeras izaugsmē Skujiņam, tāpat kā pārējiem vadošajiem Latvijas braucējiem, būtiska loma bijusi tieši pašmāju MTB maratoniem, kuros apgūtas gan taktiskās, gan vēl jo vairāk tehniskās iemaņas, kas palīdz arī augstākās raudzes sacensībās.

Pieteikšanās Cēsis – Valmiera posmam pieejama mājaslapā www.velo.lv. Tur atradīsiet arī citu vērtīgu informāciju.

“Toyota” Rīgas velomaratonā norisināsies aizraujošs sporta kritērija brauciens

2. jūnijā 11. novembra krastmalā norisināsies galvaspilsētas vērienīgākais velo notikums – “Toyota” Rīgas velomaratons. Organizatori aicina piedalīties kādā no četriem braucieniem. Jauninājums būs sporta kritērija brauciens, kas norisināsies jaunā, ļoti aizraujošā un skatāmā aplī.


Reģistrācija “Toyota” Rīgas velomaratonam, kas ir viens no lielākajiem tautas sporta notikumiem Latvijā, tiks atvērta tuvākajās nedēļās. Tomēr jau tagad plašāk var paziņot par gaidāmajām distancēm.

Pēc gada pārtraukuma pasākumā būs ietverta distance arī rūdītiem sportistiem. Organizatori parūpējušies par acīm tik skatāmo kritērija braucienu. Sportisti veiks 45 kilometru garu distanci, kas sadalīta desmit apļos. Braucēji šķērsos Akmens un Vanšu tiltu. Trasē arī netrūks tehnisku pārbaudījumu. Skatītājiem tieši šāds formāts būs ļoti interesants, jo katra apļa beigās notiks cīņa par starpfiniša punktiem, kas arī veidos gala rezultātu.

Iepriekš kritērija brauciens “Toyota” Rīgas velomaratonā ticis iekļauts divas reizes  2011. un 2017. gadā, kad trase veda pa 1,33 kilometru garo apli.

Ikvienam, kurš vēlas baudīt Rīgu uz velo – izcili piemērots būs 32 kilometru Tautas brauciens, kas vedīs pa jau ierasto maršrutu, šķērsojot Dienvidu un Vanšu tiltu. Vecākiem ar savām atvasēm, kā arī citiem nesteidzīga brauciena tīkotājiem, izcili piemērots būs 16 kilometru garais “Maxima” Ģimeņu brauciens. Tikmēr pašus mazākos sagaida bērnu Čempionu brauciens, kas vedīs pa 11. novembra krastmalu.

Visa informācija par “Toyota” Rīgas velomaratonu un citiem Igo Japiņa sporta aģentūras pasākumiem pieejama mājaslapā www.velo.lv

Skujiņš: “VELO SEB un LVM MTB maratonos gūtās iemaņas man ļoti palīdz Pro peletonā”

“Uzaugot SEB un LVM MTB maratona seriāli bija vienas no svarīgākajām sacensībām gadā!”. Tā pāris dienas pēc izcilā snieguma un izcīnītās otrās vietas pasaules slavenajā velobraucienā “Strade Bianche” droši saka Toms Skujiņš. Par MTB maratona lomu panākumu veicināšanā runā arī Igo Japiņš.

Otrā vieta “Strade Bianche” pavisam noteikti ir viens no lielākajiem Skujiņa karjeras panākumiem līdz šim. Šīs sacensības bija vienas no smagākajām un interesantākajām, jo veda pa grants ceļiem, kas latviešiem labi zināmi.

“Jau pirmajā gadā, kad sāku braukt ar riteni sacensībās gribēju piedalīties ikkatrā SEB posmā. Tā iesākot, arī pat savā pirmajā gadā braucot pasaules tūres līmenī piedalījos MTB maratonos. Toreiz  – 2016. gadā – vēl bija veiksmīgi sagadījies, ka EČ MTB Maratonā bija Siguldā un ar ļoti minimālu gatavošanos spēju iebraukt top 10. Par to pašam arī bija liels prieks. Vēl nesen nu jau Trek komandā braucot arī Latvijā piedalījos Cēsīs notiekošajā LVM MTB Maratonā.

Jaunības iemaņas par laimi tik ātri neaizmirstas un MTB maratoni noteikti palīdzējuši drošāk iejusties pasaules tūres pelotonā neatkarīgi no tā vai sacenšamies pa grants, bruģa vai asfaltētiem kalnu ceļiem. Pats jūtu lielu priekšrocību pret sāncenšiem, kas tikai braukuši ar šosejas riteņiem it sevišķi tādas sacensībās kā Parīze- Rubē, Strade Bianči un Flandrijas tūrē!” Tā Skujiņš.

 Esot ,,Strada Bianche’’  sacensību iespaidā un emocijās, varam secināt, ka mūsu puišiem ir augsta līmeņa  braukšanas prasmes sarežģītās trasēs –  grants ceļos, bruģa sekcijās, līkumotās ielās!”, ar lepnumu saka Igo Japiņš. Varam droši secināt, ka viens no iemesliem šo prasmju iegūšanai ir bijuši viņu treniņi un dalība SEB un vēlāk LVM MTB maratonu sacensībās. Viens no pirmajiem Latvijas riteņbraucējiem, kurš guva atdzīstamus rezultātus starptautiska līmeņa  sacensībās bija Aleksejs Saramotins. Viņš spēja izcīnīt 8. vietu leģendārajā Paris – Roubaix velobraucienā. Teicamus rezultātus šosejas un MTB riteņbraukšanas veidos ir uzrādījis arī Andžs Flaksis. Toma Skujiņa un Krista Neilanda sniegums “Strade Bianche” ar uzviju apstiprina šo manu apgalvojumu. Domāju, ka šai grupai varam pievienot  arī Mārtiņu Blūmu.

Šajā sakarā rodas pamatots jautājums, kāpēc es runāju par šo tēmu. Tādēļ, ka trases un sacensību formāts ko esam veidojuši daudzu gadu garumā ir atbildušas gan iesācējiem, gan hobija braucējiem, gan veicinājušas pasaules klases riteņbraucēju izaugsmi Latvijas apstākļos. Mēs arī turpmāk pieturēsimies pie dzīvē pārbaudītā sacensību formāta. Ļoti ceram, ka Latvijas riteņbraukšanas treneri pilnā mērā izmantos šīs priekšrocības ko dod gudra treniņu un sacensību apvienošana MTB un šosejas riteņbraukšanā.

Igo Japiņš

ATVERAM REĢISTRĀCIJU 2024. GADA SEZONAI

Pateicībā par mūsu sacensību dalībnieku uzticību, atveram reģistrāciju 2024. gada lielākajiem velo notikumiem, līdz 31.12. piedāvajam pieteikties sacensībām par īpaši kartsām cenām:

Aizvadītajā nedēļā sabiedrība tika informēta par faktu, ka Trīs Zvaigžņu balvu par Mūža ieguldījumu Latvijas sportā saņems riteņbraukšanas personība, panākumiem bagāts treneris, un iepriekšējais federācijas prezidents Igo Japiņš. Viņam izteiktā atzinība ir visas velo sabiedrības nopelns, kas gadu garumā aktīvi atbalstījusi Igo centienus uzlabot un padarīt daudzveidīgāku Latvijas velo vidi. Liels ieguldījums ir visa vecuma un sportiskās meistarības velo cienītājiem, kuri piedalās kā kalnu, tā šosejas un Gravel riteņbraukšanas pasākumos.

Kā pateicību līdzcilvēkiem par kopā būšanu, Igo Japiņš pirmdien, 18. decembrī, devis starta šāvienu reģistrācijai uz visiem velo.lv ieplānotajiem 2024. gada velo pasākumiem par īpaši izdevīgām cenām.

Nākamajā gadā pašmāju lielākais velo seriāls LVM Velomaratons sevī apvienos gan MTB, gan Gravel riteņbraukšanas cienītājus, piedāvājot sešus ļoti aizraujošus posmus. Divi no tiem risināsies kopīgi ar Igaunijas velo seriāla “Estonian Cup” posmiem.

Sezonas abonementu cenas ir īpaši draudzīgas līdz 31. decembrim. “Toyota” Gravel un “Lielbāta” maratona distancē tās ir no 60 – 90 EUR. Sezonas dalība “mammadaba” Veselības braucienā ir no 42 EUR, kamēr “Maxima” bērnu braucienā visas sezonas dalība ir vien 18 EUR.

Gada vērienīgākie velo svētki – “Elektrum” Vienības brauciens 2024. gadā norisināsies par nedēļu ātrāk kā ierasts – 24. un 25. augustā. Lokācija palikusi nemainīga – tūkstošiem braukt gribētāju pulcējoties Siguldā.

Vērienīgajā Tautas šosejas braucienam dalības cena līdz gada beigām ir tikai no 10 – 20 EUR. Izaicinošajā MTB braucienā no 10 – 20 EUR,  bet izklaides brauciena cena būs no 10 Eiro. Bērnu braucieni, kas notiks 24. augustā, dalība ir bez maksas

Galvaspilsētas lielākais velo notikums būs jūnija pirmajā svētdienā gaidāmais “Toyota” Rīgas velomaratons, kas risināsies pa Rīgas lielajām ielām un tiltiem, piesaistot kuplu skaitu braukt gribētāju neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās meistarības.

Dalības maksa līdz gada beigām  32 kilometru garajā Tautas braucienā ir vien no 10 – 15 EUR. Ģimeņu braucienā dalība šobrīd ir vien no 5 – 7 EUR, kamēr bērnu braucieniem iespējams pieteikties bez maksas.

igo japiņš saņems balvu par mūža ieguldījumu latvijas sportā

Igo Japiņš lielāko savas dzīves daļu ir veltījis riteņbraukšanai – gan kā sportists, gan kā treneris, gan kā lielāko riteņbraukšanas notikumu autors un organizators. Esam pagodināti, ka Igo Japiņa mūža darbs ir novērtēts ar “Trīs Zvaigžņu balvu”.

Igo audzēkņi ir uzrādījuši augstvērtīgākos rezultātus Eiropas un pasaules čempionātos, Olimpiskajās spēlēs. Romāna Vainšteina pasaules čempiona titults un Daiņa Ozola izcīnītā bronzas medaļa Olimpiskajās spēlēs ir līdz šim ir augstākie sasniegumi Latvijas riteņbraukšanas vēsturē. Igo Japiņš ir Latvijas MTB riteņbraukšanas kultūras aizsācējs un masveidīgāko, tradīcijām bagātāko riteņbraukšanas pasākumu organizators.

Igo Japiņa darba spējas un mīlestība pret riteņbraukšanu joprojām ir neatņemama Latvijas sporta sastāvdaļa!

2024. gada velo sezona solās būt īpaši aizraujoša. Lai tā noritētu veiksmīgi, darbi pie pasākumu organizēšanas jau ir sākušies: plašāku informāciju, kas mūsu sacensību dalībniekus gaida nākamjā gadā, lasi WWW.LRF.LV

2024. gada kalendārs

Lai jau laicīgi gatavotos piesātinātajai riteņbraukšanas sezonai,  vari savā 2024. gada kalendārā atzīmēt 6 nedēļas nogales, kurās, līdz ar citiem velo entuziastiem, aizvadīt aizraujošus LVM MTB/Gravel maratona posmus, kā arī piefiksē gada lielāko velo svētku norises datumus:

KALENDĀRS
 • LVM MTB/Gravel maratons ir lieliski piemērots gan savu velo gaitu uzsākšanai, gan spēju attīstīšanai un augstāko virsotņu sasniegšanai. Arī nākamajā sezonā mērosimies spēkiem ar vietējiem cīņu biedriem un ar kaimiņvalstu riteņbraucējiem – 8.06. norisināsies Latvijas, Igaunijas un Ziemeļeiropas čempionāts Gravel  un 30.06. pie sevis uzņemsim Igaunijas riteņbraucējus.
 • Toyota Rīgas velomaratons ir unikāla iespēja piedzīvot Rīgu no cita skatupunkta – visa distance pieder tikai riteņbraucējiem.
 • Elektrum 34. Vienības brauciens ir tradīcijām bagātākais sporta pasākums Latvijā. Ik gadu Siguldā tiekas vairāki tūkstoši dalībnieku, lai kopā baudītu dienu uz velo.

 

Nepalaid garām! Jau 18. decembrī atvērsim pieteikšanos 2024. gada sezonai par īpaši draudzīgām cenām.

noslēgusies lvm mtb/gravel maratona sezona

Ar lietainām sacensībām Ogres Zilajos kalnos noslēdzām 2023. gada sezonu.

Sakām LIELU paldies ikvienam LVM MTB/Gravel maratona dalībniekam un atbalstītājam.

Ogrē noskaidrojām ātrākos šīs sezonas braucējus Toyota Gravel, Lielbāta MTB un mammadaba MTB distancēs.

Toyota Gravel vīri

 1. vieta Kaspars Serģis
 2. vieta Taavi Kannimae
 3. vieta Sandijs Kļaviņš

 

Toyota Gravel dāmas

 1. vieta Renāte Rodionova
 2. Katrīna Jaunslaviete-Kipure
 3. vieta Monta Pauloviča

 

Toyota Gravel komandas

 1. vieta Giant&Liv Team Latvia
 2. vieta DAKO Ziemeļvidzeme
 3. vieta Virsotne/MARMOT

 

Lilebāta MTB distance vīri

 1. vieta Ģirts Cirvelis
 2. vieta Rainers Zviedris
 3. vieta Rolands Burcevs

 

Lielbāta MTB distance dāmas

 1. vieta Anita Antone
 2. vieta Laura Ramane
 3. vieta Amanda Reilija Zariņa

 

Lielbāta MTB komandas

 1. vieta DAKO Ziemeļvidzeme
 2. vieta Velo klubs Sigulda
 3.  vieta SKANSTE VIRŠI

 

mammadaba MTB distance uzvarētāji

M12 1.vieta Oskars Štrauhmanis

W12 1.vieta Katrīna Hansone

M14 1.vieta Ričards Hansons

W14 1.vieta Ieva Jurēviča

W 1.vieta Ieva Pauniņa

retro velo kopā ar valsts prezidentu

Vērienīgo pasākumu 3. septembrī ar savu dalību pagodinās Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Valsts prezidents pasākumā piedalīsies ne tikai kā viesis, bet arī kā dalībnieks, baudot skaisto Siguldas un tās apkārtnes dabu “Retro Velo” distancē. Valsts prezidents arī uzrunās un dos starta šāvienu vērienīgajam Tautas šosejas braucienam.

www.lrf.lv

 

 

LAIKS LĪDZ LVM VELOMARATONA 2.POSMAM
00
Dienas
00
Stundas
00
Minūtes
00
Sekundes

MŪS ATBALSTA

FOTO GALERIJAS